Keresés

Részletes keresés

btimko Creative Commons License 2009.08.20 0 0 8550
Dehogynem, a Best/Medina is szervez kirandulast a Tiran szigetre, Ras Mohamedre!
Előzmény: Jévi73 (8546)
zepj Creative Commons License 2009.08.19 0 0 8549
Most keresgéltem azokat a szóró lapokat amiket még májusban a kintlétünk során osztogattak a helyiek a fakultatív programokról de az istenért nem találom. Nem tudjátok véletlen hogy a Tiran-szigeti kirándulást menyiért vesztegetik?
Vali88 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 8548
megkaptam, köszi. írtam is vissza. :)
Előzmény: btimko (8524)
btimko Creative Commons License 2009.08.19 0 0 8547
Valojaban az Ghazala Beach parkolojaban tesz le az ingyenes jarat a Grand Sharmbol. A Gardensbol sajnos nem tudsz atlatogatni a Grandba, illetve ha elore megbeszeled a Guest Relation-nel a hoteledben, es o megszervezi, de ezcsak amolyan 1 oras korbevezetes, a medencet, strandot, All Incl-ot nem hasznalhatjatok, hiaba Red Sea hotel, de magasabb kategoria. A Grandosoknak is fizetniuk kell 10Eurot ha a G.Beach strandjat akarjak hasznalni, ellatas nelkul.
Előzmény: cattie-brie (8542)
Jévi73 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 8546
A Tiran-szigetre úgy olvastam, h helyi szervezésben is remekül el lehet menni! A Best nem szervez oda kirándulást!  Legalábbis eddig ezt az infót kaptam!
zepj Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8545
Mi ketten megyünk a gyerekek " elengedtek " minket, mi harmadszor megyünk, tavasszal a gyerekekkel voltunk 2hétig, voltunk a színes kanyonba+a blu holnál gyönyörű kár kihagyni. Akkor a karthagóval voltunk a többin mi is voltunk, de a tiran szigetre tervezzük. Az anubis se szervez oda fakultatívot, arra gondoltunk, majd elmegyünk helyiekkel.
Előzmény: tricsusz (8544)
tricsusz Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8544
Mi a Best R-nel megyünk és a Grand Sharm Hotelbe négyen (két pár)
Előzmény: zepj (8541)
tricsusz Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8543
Mi most megyünk ötödjére Egyiptomba, amiben egy SES is volt 4 éve (nászút), így a fakultatívok nagyrésze már megvolt. Kairót, Luxort már háromszor néztem meg. Láttuk a Szent Katalin kolostort a Mózes hegyet (életemben nem voltam olyan fáradt mit akkor amikor felértünk a hegy tetejére). Voltunk Quadozni, üvegfenekűhajózni (mindkét fajtával), Abu Galoum+tevegelés is megvolt, voltunk merülni stb..
Most mi is a Színeskanyont tervezzük mert az kimaradt. Nagyon szeretném a delfin showt és Petrát is, de arra nem elég az egy hét. Nem tudom, hogy Ras MOhamaed nemzeti park még belefér e, de lehet még oda megyünk, az itteni quad szafari is jó lenne. Szóval van még mit látni, de nehéz mégis dönteni. A Best-nél nincsen Tiran-sziget túra. Legalábbis a katalógusban nem láttam.
Előzmény: Jévi73 (8540)
cattie-brie Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8542

Btimko!

Úgy tudom, hogy a Ghazala Garden és a Grand Sharm között van ingyenes buszjárat. Ghazala Garden-es karszalaggal igénybe tudom venni az all inclusive-ot a Grand Sharm-ban is? És a Grand Sharm tengerpartja így ingyenes, hogy másik Red Sea-s szállodából megyünk oda vagy fizetni kell a strand használatért?

Előre is köszi! 

zepj Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8541
Mi is 30.-án megyünk, még nemtudjuk a gép indulást, az Anubissal megyünk úgynéztem 6,30-kor indul a mi gépünk.Ti kivel utaztok és melyik szállodába? Mi a coral hills-be
Előzmény: tricsusz (8536)
Jévi73 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8540
Szia Tricsusz:-)

Igen, mi is 5:40-kor szállunk fel, tehát 3:40-kor Bpen találkozó! Mi soproniak vagyunk, úgyh jó korán el kell indulnunk itthonról, de nem számít, mert így már legalább délelött ott leszünk:-) Haza ha jól emlékszem igen valamikor akkor indulunk:-)
A Sol Sharm Hotel lesz a hadiszállásunk:-) Ti milyen fakultatívokat néztetek ki magatoknak? Mi a Tiran-szigetre szeretnénk átmenni és a Színes kanyont, valamint a Ras Mohamed Nemzeti Parkot mindenképpen megnézzük.
Előzmény: tricsusz (8539)
tricsusz Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8539
Jévi,

De jó nektek. :o))
Ha egy hétre mentek akkor pont váltani fogjuk egymást. A ti gépetek is 5.40-kor indul? Budapestiek vagytok? Mi Hajdú-Biharból megyünk majd, így elég hamar (vagy már későn nem is tudom) el kell indulnunk a reptérre éjfél körül.

Mit mondtak az utazási irodánál mikor jön vissza majd a gép, ha jól emlékszem 11.30-kor?

Melyik hotelbe mentek?
Előzmény: Jévi73 (8538)
Jévi73 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 8538

Jó reggelt mindenkinek!

 

Már mi is lázban égünk, vasárnap utazunk Sharm el Sheikbe! Van még itt esetleg valaki, aki vasárnap utazik oda?

 

Legyen szép a napotok!

btimko Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8537

Schnecke hihi:)

 

A Grandbol van egy ingyenes buszjarat Naama Baybe, es az nagyon jo neked, mert a public beach kozeleben tesz le, ami pont a Ghazala Beach strandja mellett van a bal oldalon. 15LE a belepo, a part homokos-besetalos, van par korall, foleg ha a parton balra elsetalsz 5 percet. Vagy meg egyszerubb ha rogton Delta Beach-re mesz, ez is public, belepo 30LE, ez az elobb emlitett strandtol 5-10 perc setara balra talalhato a Novotel Hotel strandja mellett.

 

Besetalos meg a Sharks Bay strandja, melyet ugy lehet megtalalni hogy azt mondod a taxisnak: Hilton Sharks Bay - beach, ez a repterhez van kozel, a hoteletektol kb 20 perc taxival, belepo 20-25LE. Ahol letesz a taxis onnan balra a securityn at kell menni, es ott a nyilvanos strand, sok buvart fogsz latni. A viz csak az elejen alacsony, utana nagyon szep szigetszeru reszek vannak.

 

Jo uszkalast :)

Előzmény: Schnecke (8528)
tricsusz Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8536
Közeleg az indulásunk időpontja már nincs két hét sem 30-áig. Ki jön még esetleg akkor Sharmra?
Gondolom utaztatok már egy páran ezzel a vasárnapi 5.40-es járattal. Késett ez mostanában valamikor?
podani Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8535
Nagyon nem kell már kedvet csinálni, bejöttem még ma dolgozni, de máris kész szenvedés :))
Előzmény: laszgal (8532)
podani Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8534
Ja jó annyira azért nem kell, megleszünk nélküle, csak akkor vittem volna a Wifi-s PDA-s és Skype olcsóbb lett volna :) Köszi
Előzmény: laszgal (8531)
podani Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8533
Persze hogy sok, ezért sem értettem miért húzza a száját...
Előzmény: btimko (8520)
laszgal Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8532
Egy kis kedvcsináló:))
http://www.youtube.com/watch?v=qWSxY_dZSgw&feature=related
Előzmény: podani (8530)
laszgal Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8531
Szia!
Van, de fizetős. Van netezési lehetőség a recepció mögött, ha jól emlékszem 4 gép van és baromi lassú és az is fizetős.
Előzmény: podani (8530)
podani Creative Commons License 2009.08.17 0 0 8530
Nem tudod véletlen hogy van Wifi az El Faraana-ban?
Előzmény: laszgal (8515)
elrienn Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8529
Sziasztok!

Volt valaki mostanában a Prima Life Rehana-ban?
Mi kedden oda megyünk :-)
Schnecke Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8528
Szia btimko!
Sorry, hogy én is zaklatlak, de minket is érdekelnének a public beach-ek Sharmon (Grand Sharmba megyünk), mert bár attól nem félek, hogy egy hét alatt megunjuk a szálloda partját, párom megemlítette, hogy szívesen kipróbálna homokos strandot is, ahol csak "be kell sétálni a vízbe", de azért akad némi látnivaló is:) Szóval ha megtennéd, hogy írsz pár sort ezekről a strandokról, akár privátban is (a Grandhoz képest milyen irányban vannak, van-e esetleg korall, milyen messze vannak kb.), nagyon-nagyon hálás lennék! Az emailem nyilvános.
Köszi előre is a segítségedet, üdv
Schnecke
Előzmény: btimko (8491)
rianka83 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8527
Köszönöm szépen az elérhetőségeket! Mindenképp megkeressük!
Előzmény: Bodza78 (8526)
Bodza78 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8526

Szia Rianka83!

 

Mi egy nagyobb baráti társasággal voltunk és mindenkinek nagy élményt jelentett az intró merülés. Én speciel teknőssel találkoztam, nagyobb halakkal illetve a koralzátony is gyönyörű volt :) Ha nem próbáltad eddig, akkor ezt szerintem ne hagyd ki. :)

Mi a Lighthouse-t képviselő Zolival merültünk, először csütörtökön, de a társaság egy része visszament még szombaton is gyönyörködni, azért így egy picit "mélyrehatóbb" :) élmény volt, mintha csak fenntről nézelődtünk volna snorival, de arra is van lehetőség, hogy csak hajóval kimentek snorizni.

Megadom a Zoli elérhetőségét, ha gondolod, vedd fel vele a kapcsolatot: én itt írtam neki a fórumon a: jeneissh@indamail.hu, a telszáma: +20 173 116677 (ez a kinti száma).

Előzmény: rianka83 (8525)
rianka83 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8525
Hali!

Kedden indulunk Sharm el Sheikh-be. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan program, amit mindenféleképpen ajánlatok?
Illetve, hogy volt-e már valaki a Sunrise Tirana Aquapark Resort-ban?
Ez Nebq környékén van. Mennyire van messze a központtól?
Előre is köszi minden infót!
btimko Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8524

Szia Vali!

 

Irtam privat emailt neked

Előzmény: Vali88 (8523)
Vali88 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 8523
btimko! Ha jól értelmezem, te ott dolgozol Sharm el Sheikh-ben. Tudnál nekem egy kis információval szolgálni, mi kell az ottani munkavállaláshoz? Előre is köszi a segítséged.
btimko Creative Commons License 2009.08.15 0 0 8522

Hello Karol!

 

Hurghadan is Red Sea hotelban voltal? Nem mindegy hogy melyikben, bar en ott meg nem voltam, de eleg sok velemenyt hallottam az ottani hotelekrol is osszehasonlitaskeppen.

 

Tavolsagok a hotelen belul...hm...hat azok vannak :) itt Sharmban a resortokhoz kepest nem olyan veszes, nagyon gyakoriak a hatalmas teruletu hotelek. A Grandban 5-10 perc alatt lejutsz a recepciorol a strandra, viszont az a 200-300 lepcso...visszafele inkabb mar bo 10 perc :) Mindennek elonye: gyonyoru a kilatas minden barbol a tengerre.

A magyar vendegeket altalaban a kozeptajra szoktak elhelyezni, ahonnan semmi nincs olyan messze.

Kaja az en pesti izlesemnek kivalo. Sok AI etterem van, errol mar korabban is irtunk sokan, 1 hetig akar minden este masikban ehetsz.

5 csillagos hotelt Sharmon kozvetlen stranddal es AI-val ennyiert nehez talalni. Vagy FP-ok szoktak lenni, vagy akkor nem kozvetlen a parton van, hanem az autout masik oldalan, es egy masik hotel strandjat lehet hasznalni. Meg is neztem az arat, most epp annyiert kinaljak az 1 hetet, mint amennyibe egy sima oda-vissza repulojegy kerul az Egypt Air-rel Sharmba, es ok meg a legolcsobb menetrendszerinti tarsasag...

 

Remelem segitettem

Előzmény: Karol75 (8521)
Karol75 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 8521
Szio! Írnál bővebben a Grand-ról, mert nem tudok dönteni melyik hotel legyen, eddig Hurghadára jártam, most talán szeptemberben megpróbálnánk SSH-t. Sokat kell e gyalogolni a hotelon belül? Kaja? ALL ellátás? Ilyesmi lenne érdekes számomra.
Előzmény: btimko (8519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!