Keresés

Részletes keresés

aagica Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56784
Sok minden más volt tavaly...
Akkor előbújik az egyik megalakult csapat, a Lassú Szekció Classic (még nem biztos, hogy ez a nevünk, de amíg jobbat nem találunk, használjuk).
Tagok: Leander, Lelkiismeret, rohamcsiga, Mosi, Chino-San, aagica.
Előzmény: Hauanita (56783)
Hauanita Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56783
Hát jó lesz veletek futni :)) Egyedüli csajként 5 pasi között? ;) Már alig várom :))

Pont mikor nézegettem a tavalyi V-Bp beszámolókat, tűnt fel, hogy tavaly ilyenkor már nagy szervezkedés volt Karaton Háltó ügyben. Idén hogyhogy nincs? Az ultrafutás így elszívja az embereket? :(

Előzmény: amatőr (56757)
tapirka1014 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56782
Sajnos minden nyeremény romlandó volt a szatyorban, így meg kellett ennem :-)))
Inkább addig örüljenek a nyertesek, amíg nem tudják, mit nyertek.
Jövőre javasolni fogom Gyuláéknak, hogy inkább kérjenek nevezési díjat és abból vegyenek jelképes ajándékokat (könyv, póló, energiaital, akármi) és ne egy százforintos bolt elfekvő raktárkészletét osztogassák szét.
A 12 órás egyéni 5. helyezett például egy használt nyakbaakasztható, őskori stopperórát kapott, ami óránként csipog, kikapcsolni lehetetlen, bárhova rejtem a lakásban mindig hallom. Azt hiszem a kukában fog landolni :-)
Sokkal többet ért volna, ha inkább belegravíroztatják az érmek hátuljába a versenyszámot és a helyezést.
Előzmény: larzen (56778)
ultrafutó Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56781
Olvastam a cikket, nekem sem tetszett.
Azt, hogy a verseny hangulatát nem adta vissza, abból gondolom, hogy elolvastam az összes sárvári beszámolót és már-már előttem van az egész verseny.
De szokás szerint súlyos szakmai problémának érzem a tények szelektív felsorolását is. A cikk említi a 24 órás győzteseket és 4 feladó versenyzőt, nem említi a második, harmadik helyezetteket. 12 órán beszámol a férfi egyéni első háromról, a női eredményekről semmi. A váltó versenyről csak a nevezési rekordot tudhatjuk meg, semmi egyebet.
Szerintem az offtopik versenyzők közül nagyot futott 24 órán Czibolya Anna, aki a válogatott szintet is teljesítette és versenyre késztette Nagy Krisztinát.
A 12 órás versenyszámról írtak egyébként igazak, de a cikk azt is sugallja, hogy ez egy mellékes versenyszám. Ez már persze nem így van, rengeteg rangos 12 órás egyéni és váltóverseny létezik, világcsúcsot és világranglistát tartanak nyilván a nemzetközi szövetségben erről a versenyszámról is.
Előzmény: Rozita (56776)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56780
Megyünk, de befutni. :-) (Én már régóta nem járok, az kezdő csecsemőknek való feladat. :-)
Na, mára bedugultam.
Előzmény: ultrafutó (56777)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56779
Harmadik olvasásra megértettem a kérdésedet! Elsőre ezt, hogy "tulajdonképpen mit is nyertünk a Balázzsal?" úgy értettem, hogy "mit is nyertünk azzal, hogy Balázs is a csapatban volt". :-))))
Előzmény: FUTURE (56770)
larzen Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56778
Ki fog lyukadni az oldalad, ugyanis sajnos nem néztem bele a reklámszatyorba. Érmet mindenki kapott, így Ti is, ezt láttam, a többit nem.
Kérdezd a páratlanujjú patást.
Előzmény: FUTURE (56775)
ultrafutó Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56777
Mester!

A következő módszert javasolnám:
Felveszel egy sapkát, amire előzőleg ráírod, hogy 11 óra és végig arra figyelsz, hogy a fejeden maradjon. Így biztosan 11 óra alatt futsz majd.

Egyébként 56571.

Megyünk szombaton bejárni?

Előzmény: FUTURE (56773)
Rozita Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56776
Larzen és a többiek, akik Sárváron versenyeztek ill. szurkoltak!
Olvastátok az extrem.hu-n a tudósítást? (Hegyi Áron követte el).Nagyon szomorú vagyok, hogy egy állítólagos profi újságíró csak ilyet tud írni egy ultrafutó versenyről. A Ti beszámolóitokkal össze sem lehet hasonlítani. A 12 órásokat elintézi azzal, hogy ez nem hivatalos verseny, mert a nemzetk. ultrafutó szöv. csak 24-órás versenyt rendez. A cikk fele nem is a futásról szól, kép alig van hozzá. Nem tudtok valahol letölthető képeket? És a teljes eredménylista (12 és 24 órás is) hol érhető el? Előre is köszi a segítséget.
Piri
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56775
Mondd meg, hogy mi az, de azonnal! Különben nem leszek a barátod! :-) Azért jó, hogy eljöttünk, mert nem tudom, hogy másztunk volna fel Balázzsal a dobogóra. Vagy volt létra is hozzá. :-) És az egyéniek? Ők bakot tartottak egymásnak? :-)))

Innentől ON. Tegnap 5 kilit futottam, 26 perc alatt. Természetesen csillagokat láttam, pedig nappal volt. :-) Azt hiszem, egy kicsit még pihennem kell. A héten valszeg csak könnyűeket futok...

Előzmény: larzen (56771)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56774
Mondd meg, de azonnal! Különben nem leszek a barátod! :-))) Azért jó, hogy eljöttünk, mert nem tudom, hogy másztunk volna fel Balázzsal a dobogóra. Vagy volt létra is hozzá. :-) És az egyéniek? Ők bakot tartottak egymásnak? :-)))

Innentől ON. Tegnap 5 kilit futottam, 26 perc alatt. Természetesen csillagokat láttam, pedig nappal volt. :-) Azt hiszem, egy kicsit még pihennem kell. A héten valszeg csak könnyűeket futok...

Előzmény: larzen (56771)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56773
Mármint, miként lehet a K100-on 11 óra alatt futni.

(Mert 11 óra alatt futni természetesen tudok. :-)))

Előzmény: FUTURE (56772)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56772
Üdv!
Légy szíves, áruld már el, hogy miként lehet a 11 óra alatt futni! Persze elég, ha csak Nekem mondod meg, mert a többieket (Larzen, Ákibácsi, Balázs, Tapírka, Ultrafutó - hú, de sokan vannak) úgysem érdekli. :-))) Ja, és persze tudok titkot tartani. :-)

Egyébként gratulálok a Mátrabérchez! Számomra érthetetlen, hogy lehet olyan sárban 6 órát futni. Csak úgy tudom elképzelni, hogy ágról ágra libbentél, mint Tarzan... :-)

Előzmény: ispi70 (56762)
larzen Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56771
a dobogó elég vicces volt. a harmadik helyezettnek is simán térdmagasságba kell fellépni. a második helyezettnek még magasabbra, ugye. fokozódott a helyzet, amikor a váltók kerültek sorra. az első csapat is alig fért el a dobogón. a második helyezett csapat neve: "egy óra múlva itt vagyok". bemondtuk a csapattagok nevét és közöltük, hogy bár nincsenek itt, de a mi barátaink. díjazásotok tapírkánál van, ha jól emlékszem.
Előzmény: FUTURE (56770)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56770
Izé, már akartam is kérdezni, hogy tulajdonképpen mit is nyertünk a Balázzsal? Valami icike-picike oklevél vagy ajándék azért csak jutott... :-))) Vagy már nincs meg a nyereményünk, mert mondjuk megtetszett valamelyikőtöknek, vagy megettétek, vagy... :-))) Felettébb gyanús ez a nagy hallgatás díjazás ügyben... :-)))
Előzmény: larzen (56752)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56769
Mér, így legalább fejlődést mutat; nem úgy, mint az előző:-)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (56767)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56768
Amatőr, minek mennél Te máshová; nyavalyogni (picit;-) itt is lehet, sőt, néha kötelező is (nyirm:-) Inkább fojtasd:-) a felkészülést!!!
Előzmény: amatőr (56757)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56767
Milyen szép sorszám ez, majdnem ördögi, csak az elejére ishatos kellene.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56766
Hát, ha szabad a partvonalról belepofázni, az erőnléted szerintem kiválóan megvan, most talán már a terepes/hegyi edzésekre kellene koncentrálni (nem tudom, hogy eddig mennyi van belőlük). Meg persze a helyismeretre.
Előzmény: obor (56765)
obor Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56765
Kösz a bizalmadat.:-)
Most csak kipróbáltam magam,h bírom-e a K100-at. Lehet,h talán-talán bírni fogom?:-) Bár nem sokat futok a természetben, de tudom, nagyon nehéz összehasonlítani a kettőt. Más.
Valszeg futok még majd ilyeneket, igen. Idén most a maraton PB-met próbálom majd megjavítani, és egyben Ákibácsit leelőzni, ha hagyja:-)))
Előzmény: miki (56763)
miki Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56764
Orbital,
Sajnálom, hogy nem jön össze a futás. Sérüléssel futni teljesen fölösleges és egészségtelen. Lehet, hogy meg kellene próbálnod fél év könnyű bicajt, gyaloglást, úszást és csak akkor kezdeni nagyon óvatosan futni, ha már teljesen tünetmentes vagy és más sportokkal megerősítetted a térded.
Előzmény: Orbital (56751)
miki Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56763
Ispi,
Légy szíves ne frusztrálj bennünket laza 4 órás 50 kilométerekel :-)!

obor,
Érdemes lenne egyszer komolyan megfutnod egy 12 órást, a jelek szerint jól menne.

Előzmény: ispi70 (56762)
ispi70 Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56762
Halihó!
Örömmel jelentem, hogy ma du. már megyek a hegyre futni! Szombaton sajna megint elővett az én achilles-sarkam, azaz az Achillesem, s mikor éreztem, hogy ez már csak rosszabb lehet, a kiállás mellett döntöttem (figyelembe véve, hogy az év további versenyein szeretnék még futni). Utólag átgondolva rájöttem, hogy az elmúlt 2 hónapban szinte kizárólag erdei úton futottam, s a lábam nem szokott hozzá az aszfalthoz. Sajnálom nagyon, mert arra készültem, hogy lazán megyek az első 9 órában, aztán "robbantok" az utolsó negyedben... Így aztán egy 3.16-os maratonnal és kb. 4 órás 50 km-rel kellett elbúcsúznom a sárvári pályától... :-(
Viszont a motivációm a Kinizsi irányába most még erősebb mint ezelőtt!!!
Előzmény: -balazs- (56701)
Kisbolygó Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56761
utána vacsizunk. (megírná valaki a hely nevét?)

Nádasdy Étterem.

Előzmény: larzen (56752)
amat Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56760
A térdem úgy bírta, hogy amikor kezdtem érezni, hogy fájdogálni akar akkor visszavettem a tempóból. Egy alap elvíselhető fájdalom megmaradt, amit folyamatos kenéssel tudtunk tovább csökkenteni. Természetesen a majom csak mostanában fog a vizbe ugrani, csak néhány nap után tudom mondani, hogy mi is lett velem. Viszont azt már most látom, hogy nincsenek fájdalmaim és lépcsőzni is simán tudok le és föl is. A sérülés után ezek a dolgok nem így voltak. Kiváncsian várom a szombatot, amikor elindulok egy 9 km-s versenyen és ott ki fog derülni minden.
Előzmény: Orbital (56751)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56759
Nem kérdeztem a többieket, de valószínűleg ők is örömmel fogadnának a váltónkba.
Előzmény: csanya. (56753)
tomator Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56758
Larzen, nagyon jó a beszámolód. Kemény küzdelem lehetett.
Gratulálok!

Előzmény: larzen (56748)
amatőr Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56757
Zakka, ez jó hír, így pont megvan a Team Kivi!
Hauanita és NVik leigazolása jelentős tranzakció a játékospiacon! :)

A hétvégi beszámolók után kicsinek érzi magát az ember... Illetve elgondolkodik, örül, álmélkodik; egyúttal távlatok nyílnak, ha nem is saját használatúak, sokkal inkább egyetemesek... :)

Na, megyek a nyavalygós topikba. :(

Előzmény: zakka (56755)
runp Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56756
Most egy darabig elég nehéz lesz írni a topikba.
(Vicc :))
(Ja, és nem az "index miatt"-ra gondoltam)
zakka Creative Commons License 2004.04.27 0 0 56755
Húúúúú, nagyon nagy gratula nektek, hétvégi hősök! Egyre jobban bánom, hogy mégsem mentem ki szurkolni (sem), futni meg végképp nem...

Kivi!
Ezek után nem merek ellentmondani: naná hogy jövök! :-)

Előzmény: kivi (56728)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!