Keresés

Részletes keresés

Mad árka Creative Commons License 2004.08.20 0 0 topiknyitó

Okos voltam, s túl hosszú címet adtam meg. Újrázásnak:

 

Állatok (és zöldségek) a háziállatokon túl

 

Mivel többségében háziállatokkal kapcsolatos témák vannak a csúcson, picit nekem hiányozni kezdtek az igazi vadak. Ezért is nyitottam meg ezt a topikot, ahová jöhet minden, ami kerítésen kívül van. Netán kerítésen belül, ámde mégsem egészen odavaló (és nem a rendőrséget hívjuk észrevételükkor ;-) A bogaraktól kezdve a ragadozókig bárkit becincálhattok ide.

Legtöbbünk találkozik a kirándulásai, túrái során olyan állatokkal, amikről szeretne többet tudni vagy legalábbis nevén „szólítani”. Persze vannak olyanok is, amiket a többség felismer (őz, vaddisznó, róka), de mondjuk a lábnyomaikkal, netán hangjukkal már gondban vagyunk.

 

Tehát jöhet ide minden, írások, beszámolók, kérdések és képek, amik az élővilág „vadabbik” részéhez kötődnek.

 

~o~

 

Sziasztok! Igyekeztem a leíró szövegbe minél több mindent belesűríteni. Kezdjük valami rövidebbel, hátha beszélgető áldozatomra (netán gonosz lenullázómra :-)) lelek.

Merre voltatok legutóbb természetközelben és milyen állatokat láttatok? (Mosolyrafakasztó esetben: képekkel :-).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!