Keresés

Részletes keresés

illetlenke Creative Commons License 2017.12.20 0 0 8512

iOS probléma kezelésre átadva!

van_Persil Creative Commons License 2017.12.19 -13 0 8511

Most megpróbáltam indapasson keresztül a menetrend szerinti fórumból kidobás után, minden cucc előzetes törlését követően, természetesen nem sikerült. A fórumba be tudok lépni, de csak és kizárólag minden (előzmények etc) törlése után.

Mivel mások is jelezték, hogy ugyanez a problémájuk, ezért nem nálam van a hiba.

Előzmény: illetlenke (8500)
Tie Creative Commons License 2017.12.19 0 0 8510

Nem tom jelezték-e már, de iOS alatt (akár iPhone, akár iPad Safariból) hetek óta lehetetlen bejelentkezni. iOS 10 óta vannak vele problémák, hol nem tartja meg a bejelentkezést, és újra meg újra be kell jelentkezni, aztán ez romlott annyival, hogy elsőre visszadobta hogy hibás jelszó (miközben a safari mentett jelszó megfejtésével működik, tehát képtelenség hogy hibás legyen), majd másodikra elfogadta, két hete viszont már egyáltalán nem lehet bejelentkezni. Sem a mentett jelszavak automatikus kitöltésével, sem manuálisan. Ezzel kéne valamit szögelni.

Köszi

crash__override Creative Commons License 2017.12.19 0 0 8509

OSX High sierra alatt a böngésző elveszti a bejelentkezési adatokat, azaz ha becsukom a böngészőablakot, akkor ismét be kell jelentkezni.

 

Gondolom hasonló dologra vezethető vissza az is, hogy a blog.hu-ra bejelentkezve az admin felületen semmilyen lista (posztok, hozzászólások) nem jelenik meg. Azzal is érdemes lenne valamit kezdeni, hogy a Safari nem kínálja fel a felhasználónevet és jelszót.

Ugyanez Apple mobileszközön is megáll: az új Safariban a blog.hu admin felülete használhatatlan, a fórumba pedig mindig be kell jelentkezni.

 

van_Persil Creative Commons License 2017.12.18 -13 0 8508

Nem lenne rossz, ha megszűnne ez a nyavaja, mert kezd tűrhetetlenül idegesítő lenni, hogy mindig újra ki kell törölni mindent és újra belépni.

van_Persil Creative Commons License 2017.12.18 -13 0 8507

Elmúlt 19 óra, természetesen kidobott a rendszer. Nem lehet, hogy valami süti probléma lesz, ami iOS+Safari alatt nem úgy viselkedik,mint más redszerek, ill. böngészőknél?

van_Persil Creative Commons License 2017.12.17 -13 0 8506

A mac-emet backupolom, iPadon meg nem teszitek lehetővé a hsz pontos idejének a megjelenítéset, ezért nem tudom, hogy tegnap este 7 előtt vagy után jelentkezett-e a problémám (t.i. hogy nem tudok oldalt frissíteni vagy belépve maradva ujra fórumozni). Ha 19:00 után, akkor kell lennie valamilyen összefüggésnek a hiba és az időpont között (teljes előzmény, tár, etc törléssel be tudtam lépni, de az nem járja, hogy ahelyett, hogy belépve maradok, minduntalan újra be kell lépjek).

van_Persil Creative Commons License 2017.12.17 -13 0 8505

Egészen ma 19:04-ig...

Előzmény: van_Persil (8501)
Operator Creative Commons License 2017.12.16 -3 0 8504

Próbáld a supportot nyüstölni, mert mi végképp nem tudunk segíteni.

Előzmény: mmagdo (8502)
illetlenke Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8503

Ez itt a fórum hibajelentője!

Előzmény: mmagdo (8502)
mmagdo Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8502

Tisztelt Fórum!

A gmailes cimemről küldtem a freestartos cimemre egy emailt magsmnak és a barátomnak is.Őneki indamailes cime van,nekem freestartos,de egy cég.Az emailt két órája küldtem,és egyikünk sem kapta meg még.Rengetegszer tapasztalom az indánál hogy nem érkeznek meg az emailek.A gmailre mindig megérkeznek.Jeleztem a supportnak,de nem történt semmi.Mit csináljak?

van_Persil Creative Commons License 2017.12.16 -13 0 8501

Most egyelőre indapassos dolog nélkül megy, de ki tudja meddig. Pedig semmit se csináltam.

Előzmény: illetlenke (8500)
illetlenke Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8500

Egy dolgot próbálj még meg.

Az indapass oldalon jelentkezz be és onnan gyere a fórumba.

Egyszer régen ez egy áthidaló lehetőség volt sokaknak.

Előzmény: van_Persil (8499)
van_Persil Creative Commons License 2017.12.16 -13 0 8499

iOS... safariban törléskor mindent töröl, nincs eltárolt jelszó, se azonosító, minden bepötyögve. Délután még be tudtam lépni, miután kidobott, mostanra már az se. A legújabb iOS (11.2.1) van rajta, de a tünet update elött jelentkezett. Most újra kitöröltem mindent, valamiért most beengedett. kiváncsi leszek, meddig... Semeddig... átmentem az index.hu-ra, majd a címsorban váltani akartam vissza a fórumra (ahogy eddig mindig, probléma nélkül, belépve maradva vissza tudtam menni), de újra kéri a jelszót. Baromi idegesítö... az nem megoldás, hogy minden bejelentkezés elött töröljem, meg váltsak firefox-ra, mert eddig müködött (kivéve, amikor nem, de akkor is jeleztem), ezután is müködnie kellene.

Előzmény: illetlenke (8498)
illetlenke Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8498

Azért csak megkérdezem, hogy a gyorsítótárat is kitörölted-e, illetve újra gépelted-e a jelszót és nem a böngésző által mentettel próbálkoztál-e.

Előzmény: van_Persil (8495)
van_Persil Creative Commons License 2017.12.16 -13 0 8497

Na, most már én se tudok belépni iOS+safari alatt.

Előzmény: Controlfreak (8496)
Controlfreak Creative Commons License 2017.12.16 0 0 8496

Ezt megerősítem - iPhoneon ugyanez a hiba volt napokig ( míg a többi eszközön rendesen működik ) - mára odáig jutottam, h konkrétan nem tudok bejelentkezni IOS - Safariból, mert bármit írok be, azt írja, helytelen bejelentkezési információk. 

Előzmény: van_Persil (8495)
van_Persil Creative Commons License 2017.12.15 -13 0 8495

iOS alatt (idei iPad) újból jelentkezik az a hiba, hogy minden alkalommal be kell jelentkeznem, ha fórumozni akarok. Nincs egy más gépen se megnyitott fórum, de tegnapig ez nem volt akadály, nyugodtan tudtam fórumozni, mert bent hagyott.

Pár hete már jelentkezett pár napig, akkor írtam üzenetet, azt írta egy kollégátok, hogy 1. nem tudtátok reprodukálni, 2. más eszközön való bejelentkezés generálhatja. 

1. Csak iOS alatt jelentkezik, MacOS és android alatt se

2. Nincs más eszközön megnyitott fórum, mégis fennáll a probléma.

Az előzmények etc. törlése nem segít.

Megoldás?

pimre Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8494

Nálam Chrome alatt látszik mind az 50 hozzászólás. De egy más furcsaságot okoz a reklám. A felette lévő beírások rendben vannak, az alatta lévő összes hozzászólás egész az oldal aljáig centralizálva jelenik meg:

 

 

Lapozás után már rendbejön a hozzászólások megjelenése.

Előzmény: illetlenke (8493)
illetlenke Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8493

A hír igaz!

De érdekes, hogy erre a topikra volt már hasonló panasz.

Minden más jól működik.

Amúgy a firefoxomban is van adblock, ennek ellenére jó.

Előzmény: Csincka (8492)
Csincka Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8492

Krómból is jól működik (nálam), talán a 3. hsz alatti reklám zavar be a juzernél, a reklámblokkolójára gondolok.

Ha van neki.

Előzmény: illetlenke (8491)
illetlenke Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8491

Pillanatnyilag a chrome hibája lehet, firefoxból jól működik.

Nálam!

Előzmény: VénSzaky (8489)
VénSzaky Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8490

VénSzaky Creative Commons License 2017.12.14 0 0 8489

A "Ajánljatok befektetési alapot!" fórumon csak 3 hozzászólás jelenik meg a beállított 50 helyet. A többi fórumnál mind az 50 megjelenik. Mi lehet az oka?

illetlenke Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8488

Vissza-vissza térő problémák ezek, sosem derült ki pontosan számomra, mik az okok.

Laptopról illetve win10-es tabletről használom az oldalt, de még sosem volt hasonló problémám.

A gépeimet magam tartom rendben, a frissítések nagy részét fel is engedem. 

Még próbálj egy böngésző váltást, sajna szokott kijönni azokra hibás frissítés, ami a következőig meg is marad. Alapvetően chome-ot használok, aminek a frissítésére nem vagyok befolyással, de pl. a firefoxot nem engedem frissülni.

Előzmény: Der Metten Rettex (8487)
Der Metten Rettex Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8487

Nem haltak még ki teljesen a régimódi úriemberek... :)

A rossz hír viszont az, hogy pont 1x tudtam bejelentkezni a tabletről, most megint a telefonról írok.

Érdekes, itt ki sem dobott, ugyanúgy bejelentkezve maradtam, mint régebben a tabon.

Szóval sajnos valami komplexebb bugzás van itten kérem...

Előzmény: illetlenke (8484)
anlu2 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8486

Cookik törlése stb nálam nem hozott javulást, a hiba továbbra is megvan. 

Előzmény: anlu2 (8485)
anlu2 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8485

Nekem is az a problémám, hogy folyton ki vagyok jelentkezve és szinte majdnem mindig azt irja ki bejelentkezéskor, hogy hibás jelszó......

A tabletröl, telefonról és pc-röl is.  A héten már többször cseréltem jelszót. Ha cserélek, hagy bejelentkezni, majd ha legközelebb megnyitom a honlapot megint ki van jelenkezve pedig a bejelentkezve maradok van kipipálva. Ha az indapass hu-n  jelentkezem be és úgy megyek a fórumra át akkor úgy tünik, hogy a háttérben mégis be vagyok jelentkezve csaka fórumon nem. Ott továbbra is hibás......  szóval nem tudom mi a baja a rendszereteknek, de valami nem stimmel nálatok.

 

illetlenke Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8484

Köszönöm, hogy visszajeleztél, ez nem bevett szokás!:)

Előzmény: Der Metten Rettex (8483)
Der Metten Rettex Creative Commons License 2017.12.10 0 0 8483

Köszönöm, valóban ez volt a nyűgje.

Legalább kisöpörtem a szemetet, mióta megvan a gép, először...

Előzmény: illetlenke (8482)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!