Keresés

Részletes keresés

Dzsabb Creative Commons License 1999.09.02 0 0 8
A mérlegképes tanfolyam nem sétagalopp! Persze abban az esetben ha valamit tanulni is akarsz, és nem csak a papír érdekel.
Javaslom, hogy számvitelből mindenképpen képezd elő magad /minimum a közg. szakközép 3-4. osztály szintjéig!/, mert ha 1 éves tanfolyamra mész nagyon szenvedni fogsz /persze hacsak nincs kivételes tehetséged hozzá/.
A többi vizsga is elég húzós /szvsz főiskolás szinten vannak/, de tanulható.
Cibetcica Creative Commons License 1999.09.02 0 0 7
Kedves Kei-Satu!

Ahhoz, hogy közgáz végzettség nélkül te 1 vagy akár 2 év alatt elvégezz egy mérleképest, SZVSZ nagyon okosnak és szerencsésnek is kell, hogy legyél.
Nagyon nehéz.
De amit mondtam neked, ott nem kell közgáz végzettség. Érettségi viszont ha jól tudom akkor igen.

Cc

Zaxxon Creative Commons License 1999.09.02 0 0 6
Van ilyen; 1 éves, 100 eFt, tényleg a Kálvin térnél.

Kei-Satu Creative Commons License 1999.09.02 0 0 5
Ezer köszönet, hálám a sírig fog üldözni a segítségért mindenkit.

Annyival bővíteném még kérdésemet, hogy közgazadsági előképzettség nélkül is érdemes-e belevágni egy ilyen jellegű dologba, vagy egészségesebb először némi skillt szerezni?

Ugyanis az a nagy harci helyzet, hogy igencsak előre kérdeztem, mert 2000-ben érettségizem, és a kéttannyelvű érettségi utáni nyelvvizsgát csak azután kapjuk meg (jó esetben), miután az igazolásokat le kell adni, így gondoltam arra, hogy várok egy évet, és közben hasznosan töltöm el az időt.

Chavo Creative Commons License 1999.09.02 0 0 4
Létezik ilyen. felsőfokú képesítést ad (nem diplomát, csak oklevelet).

Egyéves kurzus, bazi vizsgákkal. Valahol a Kálvin tér környékén.
A Nyugatinál kaptam ilyen papirt, de rokonok is jártak oda.
Majd a héten még pontosan utánanézek.

Cibetcica Creative Commons License 1999.09.02 0 0 3
Próbáld meg felhívni.
Kersed telefonon a Korcsog Máriát. Ő az iskolatitkár. Mondd meg, hogy a Kober Móni ajánlotta neked a sulit. Hátha így kedvesebbek lesznek veled.

Cc

Kei-Satu Creative Commons License 1999.09.02 0 0 2
Köszike, jól néz ki, főleg ahhoz képest, hogy nálunk errefele 3 éves kurzus van.
Cibetcica Creative Commons License 1999.09.02 0 0 1
Szia!

Állitólag ez jó:

IV. ker. Berzeviczy Közgáz.Szakközép.Isk.
tel: 369-3505
Vizsga helyben van. 1 vagy 2 éves, végzettségtől függ. Viszonylag olcsó is.
98-ban 70 EFt volt.

Cc

CSÜLÖK Creative Commons License 1999.09.02 0 0 0
Erről 0 nullás infom van
Kei-Satu Creative Commons License 1999.09.02 0 0 topiknyitó
Bocs, hogy bekövérítettem, meg lehet hogy volt már ilyen topic, de hátha mégsem.

Azt szeretném megkérdezni, vajon akad-e normális mérlegképes könyvelői tanfolyan(?), ami max 1 év?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!