Keresés

Részletes keresés

bbvk Creative Commons License 2014.01.08 0 0 3093

Az első lehet hogy az majd megnézem ,a másodikkal nem sokra mentem ,valami gömbröl is szó van a filmben amiböl kijönnnek a fémzabáló bogarak ,és a végén egy nő beszéli rá az idegeneket hogy hagyják élve a földet.

Előzmény: Kipper (3091)
v_peti Creative Commons License 2014.01.08 0 0 3092

Nem tudja véletlenül valaki, hogy mi volt a Matej a ló című filmsorozat eredeti címe? A google nem adott értékes segítséget és a youtube sem!

Kipper Creative Commons License 2014.01.08 0 0 3091

Az elso a Szep gazdag no kis testi hibaval ferjet keres, 73-bol. (Bella, ricca, lieve difetto fisico, cerca anima gemella )

Egy pasi ilyen noket keres, ha jol emlekszem, o ad fel hazassagi hirdetest, aztan penzt szed fel toluk, majd eljatssza a sajat halalat.

 

Itt tudod ellenorizni, tenyleg errol van-e szo: http://www.youtube.com/watch?v=M7nNEJrzoSk

 

Az aliens earth metal insects movie kombinaciora talaltam egy ilyent: http://www.themoviespoiler.com/Spoilers/daytheearthstood.html

 

 

Előzmény: bbvk (3090)
bbvk Creative Commons License 2014.01.07 0 0 3090

Sziasztok!

Két filmet keresek ,az egyik valami olyasmi hogy nők kis testi hibával férjet keresnek (az egyiknek fütyije van a másik dagadt és fingik mint a ló stb),mi a pontos címe ,vigjáték .A másik egy sci-fi az idegenek valami kis bogarakat küldenek a földre amik felzabálják a fémeket és igy akarják a földet kinyírni ,ennek is a címe kelllene.köszi

Mijáú32 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 3089

Én két sorozatot is keresek, az egyik egy nszk film Anna a címe és balettáncos a főszereplője, akit baleset ér , kerekesszékbe kerül és aztán akaretrővel mégis újra lábraáll és újra balettozik, sehol sem találom, szóval, ha megvan valakinek...

A másik film címe is Anna, illetve sorozaté, ebben a sorozatban játszik james Brolin, de érdekes, hogy sehol sem találom a filmográfiájában, csak annyira emléxem, hogy ebben is marha kemény akaratereje volt a főhősnőnek és az egyik részben, talán pont james Brolin úgy ébreszti reggel, hogy beléhatol. nagyon jó kis sorozat és úgy emléxem, hogy ennek is Anna a címe.

Viszont egyik sem keverendő a harmadik kedvenc sorozatommal, aminek szintén Anna a címe (csak ő zöldoromból).

 

Mivel olyan viccesek a magyar filmcímfordítók, soha nem tükörfordítást használnak így baromi nehéz visszakeresni filmeket és sorozatokat.

 

Továbbá:

Keresem ezt a sorozatot, magyarul asszem örökség volt a címe, de angolul Mistrál lánya http://www.imdb.com/title/tt0086762/?ref_=nm_flmg_act_136

Keresem azt a filmet, aminek magyarul Nehéz ügy volt a címe, de angolul: http://www.imdb.com/title/tt0096872/?ref_=nv_sr_1

Az Aprónépet én is nagyon szeretném megszerezni, fantasztikus sorozat volt és az Alana a jövőből jött lányt is nagyon, aki ezekkel tud szolgálni, akár anyagi ellenszolgáltatásban is benne lennék megegyezés alapján.

 

Egyelőre ennyi, segítségeteket előre is köszönöm!

G. Peti Creative Commons License 2014.01.06 0 0 3088

Filmeznél, de nem tudod, hogy mit? Segítünk!

Válaszd ki milyen kategóriát szeretnél és mi ajánlunk neked egy filmet!

http://www.milyenfilmet.hu/

 

(az oldal folyamatos fejlesztés alatt, de a célra már kiválóan megfelel :)

histvan77 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3087
Előzmény: rikitó (2696)
Törölt nick Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3086

Üdv.!

 

Régóta keresek egy svéd-amerikai erotikus filmet. Magyar címe ez volt: "Forróvérű lány a messzi Északról."

Tudna valaki segíteni?

 

Köszönettel előre is: TS

Z002003 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3085

Sziasztok!
én egy filmet keresek amit valamikor a 2005 előtt láttam amikor még általos iskolás voltam,
és nem igazán sok rémlik belőle de nagyon szeretném még egyszer megnézni.Anevekre sajnos egyáltalán
nem emlékszem. És ha minden jól rémlim akkor agy tó vagy folyó 2 partján lévő tábor egymással való
"harcairól" szólt (sajnos az okra sem emlékszem). az viszont biztos hogy az egyik cspat kapitánya szerelmes volt a másik csapat kapitányának a tesvéréba ( aki viszonozta is ezt) ezért néha szóltak egymásnak az elkövetkezendő
támadásokról. és még annyi rémlim a végén hogy a 2 szerelmes fiatal épp elszökik egyméshoz amit az egyik tábor észre vesz és  elindulnak a megmentésükre, de szerencsétlenségükre az egyik kereső pár felgyujtotta az erdőt , de a végére épen előkerülne és
happy end :P (és bocsánat ha valamit elég kedetlegesen írtam le ,a fogalmazás enm az erőségem ><")

Holló Zolika Creative Commons License 2013.12.24 0 0 3084

SASSZEM a film neve közben megtaláltam.....

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (3071)
v_peti Creative Commons License 2013.12.20 0 0 3083

Elolvasva a tartalmát szerintem semmi köze az általam említett filmhez, ami, mint említettem a Szovjetúnióban játszódik.

Előzmény: Elliot Parker (3080)
v_peti Creative Commons License 2013.12.20 0 0 3082

Köszi, de ez nem is magyarul van. Holott magyar tévén (Duna talán), ment a film.

Előzmény: Elliot Parker (3080)
number2 Creative Commons License 2013.12.19 0 0 3081

Januárra egy kis tutiság. Trailerek alapján jónak tűnik. 

Elliot Parker Creative Commons License 2013.12.18 0 0 3080

Nem tudom miert nem linkelte be, szova: Factor 8: The arkansas prison blood scandal

v_peti Creative Commons License 2013.12.18 0 0 3079

Micsoda?

Előzmény: Elliot Parker (3078)
Elliot Parker Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3078

Talan ez ? 

Előzmény: v_peti (3077)
v_peti Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3077

Egyszer régen láttam egy filmet. Valami ilyesmi rémlik belőle:

Egy politikai fogoly börtönben volt, valahol a Szovjetúnióban, és nagyon rosszul lett, és vérátömlesztésre szorult. Ezért éjszaka, egy katonai teherautóval elvitték egy épületbe, ami egy ravazatozó lehetett, és ott volt egy nővér, és ott kapott vérátömlesztést, a donor meg egy börtönőr volt.  A fickó meg kissé megzakkant, hogy egy kommunista vére folyik benne.

Mi volt a film címe?

sissoko Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3076
Előzmény: Czifrus István (3074)
Elliot Parker Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3075

Sziasztok ! 

Az en elveszett filmem a kozepkorban, (XIV. de valahol kicsit XVI. szazad) jatszodik. Az egesznek Vasalarcos hangulata van es a foszereplonek is hosszu haja van. Megszokik a film elejen egy bortonbol, es befurakodja magat egy kiralyi(?) udvarba. Itt aztan elkezd (valamiert) embereket gyilkolni. Van ket japan/kinai hölgy, oket peldaul szekekhez kikotozi es bezarja oket egy rejtett teremben (kesobb mutatjak a csontvazaikat a szekeken), valamint egy könyvtar is felgyullad. Kisfiu is van benne (o az utod vagy a tronorokos), akit egy tutajon usztatnak a vizen. (ugy gondolom 1990-2000 kozott keszulhetet a film +/- par evvel ) Koszi !

Czifrus István Creative Commons License 2013.12.17 0 0 3074

Egy filmet ill. filmcímet keresek! Amekiai film sztárszereplőkkel. Az egész film egy szobában játszódik négy szereplővel. Két házaspárról van szó. Az egyik házaspárhoz becsönget a másik házaspár, hogy a gyereküket megverte a másikuk gyereke az iskolában. Ez az alapsztori, ebből lesz egy másfél órás film. Én már láttam régebben, hatalmas film! Meg szeretném mutatni másnak is, de az Istennek sem jut eszembe a címe. Segítsetek légyszi! Előre is köszönöm!

MiJu Creative Commons License 2013.12.15 0 0 3073
Előzmény: hakijani (3066)
Holló Zolika Creative Commons License 2013.12.15 0 0 3072

Sajnos nem...  :(

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (3071)
Nevem Viktor a takarító Creative Commons License 2013.12.14 0 0 3071

Csak nem a Mátrixra gondolsz?

Előzmény: Holló Zolika (3070)
Holló Zolika Creative Commons License 2013.12.14 0 0 3070

Keresnék egy filmet igaz sokat nem tudok már belőle de a sztori az hogy a várost egy gonosz számítógép vezérli és felügyeli megpróbálják kiiktatni de nem megy olyan könnyen az elejés egy metróból menekül ki a főszereplő egy telefonhívás után egy fekete terepjáróval jönnek érte.....

X polgártárs Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3069

A Winter's Bone teljesíti a kritériumokkat :)

Előzmény: juventino24 (3067)
guestro Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3068
Előzmény: juventino24 (3067)
juventino24 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 3067

Sziasztok, 

 

mi az a film, amiben egy lány (tini lány talán) elindul megkeresni az apját, (már nem tudom miért tűnt el) és elég érdekes emberekbe botlik, keménynek kell lennie, stb ahogy egyre több infohoz jut apucival kapcsolatban... Valami folyóparton játszódhat, hegyekben, távol mindentől... Talán a főszereplő csaj híres színésznő, de nem biztos. 

Hát, kb. ennyi. Valaki? :)

hakijani Creative Commons License 2013.12.10 0 0 3066

Filmnek a cimére lenék kíváncsi a tartalomból csak ezekre emlékszem, esetleg valaki?

 

Egy szerelmes párrol szol, akik összevesznek... de a csaj terhes lesz megszüli a gyereket de utána nem akarja az apa neveli fel (csaj pasija) a csaj ujra férjhez megy.. szül egy gyereket , jol megy a sorsuk.... valami halfeldogozó is van benne.. meg talán halászok.. az első gyerek.. meg az első csávoja... a csajnak meg valami jol menő bányája van... később a két gyerek találkoznak felnőtt korukba.. összevesznek.. majdnem megölik egymást.

 

Köszönöm.

Cony02 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3065

Jajj, nem várok, ez szupi!!! Csak Youtube-on nem néztem meg! :D Totálisan leköteleztél!! Köszönöm. :)

Előzmény: Kipper (3060)
Mancsika6 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 3064

Igen ez az! Nagyon köszi! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!