Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sumi19740807 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 62476

Helló!

 

Semmi gond,előfordul:)

 

Előzmény: .steyr. (62475)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.10 0 0 62475

Benéztem, bocs sztornó..

 

Ilyen van a cégesen 5 csavarosban.

 

Elöbbi hozzászólásom semmisnek tekintendő....

 

:)))

 

 

 

Előzmény: .steyr. (62474)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.10 0 0 62474

Tesó.Ez 5 kerékcsavaros. 2005 ben meg nem nagyon volt sport.

 

:))))

Előzmény: sumi19740807 (62473)
sumi19740807 Creative Commons License 2011.04.10 0 0 62473

Sziasztok!

 

Ismerősöm eladná,vagy gyári szép állapotú Swift2 felnire beszámítaná a képen látható felniket gumistól.

 

A felni Dezent márkáju R16-os.( 2005-ös Swift 2-n volt használva )

A rajta levő gumi 205/45-ös pirelli téli gumi.

A felnik nagyon szép állapotban vannak,az egyiken van egy pici kis horzsolás.

A felnik élőben Mosonmagyaróváron megtekinthetők.

Részletfizetés sem kizárt ( 2 részletben lehet tárgyalni )

 

Ára 80 000 ft.

 

Ha valakit érdekel,akkor jelezzen nekem emailben.

 


 


.steyr. Creative Commons License 2011.04.10 0 0 62472

Isten állatkertjével csak annyi a baj,hogy alacsony a keritése,sokan kimásznak.

 

Ledöntött üléssel mindenkép praktikusabb a swift,mint bármekyik sedan.Ja hogy alapból kicsi? evvan.....

 

 

 

Ott az e34-em  nagy dög,de tv-t meg bútort nem azzal mennék venni...

 

Előzmény: Törölt nick (62467)
horgszoszt Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62471

Nem kell a suzukit hibáztatni,olcsó kis ázsiai cég a saját kis pitiáner hibáival,szlovákiában és németországban 10000 euros áron árulnak,amerikában a kizashi 20000 dollár.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62470

Meg Kizashi, meg még ilyen nagy dögök is vannak:

http://suzukiauto.com/equator_crew_cab/

Előzmény: FOMA (62469)
FOMA Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62469

"nem egy embert láttam a szalonban, aki kinyitotta a csaomgteret, majd halkan visszacsukta és elkullogott."

 

Ha valaki nagyobb csomagteret szeretne, és ragaszkodik a Suzukihoz, akkor arra ott van az SX4 Sedan.

Előzmény: karesz2 (62465)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62468

Pontosan!

És az eladások azt mutatják, hogy ez össze is jött nekik.

A Swift név jól cseng m,ég itt Ausztriában is.

http://www.gebrauchtwagen.at/ergebnis_suche.php?order=preis&aktseite=1&orderby=asc&limit=25&nostat=1

 

5000Euró alatt még a 6 éves, 100.000 felett futott alap modeleket sem lehet megkapni!

Előzmény: BoGar (62466)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62467

Én azért ugy vettem észre hogy a 80-as évek Swiftjéhez képest derekasan nőtt a jelenlegi Swift, a belterében mindenképpen!

 

Ez akkora akadálya lett volna nyugaton? Komolyan?

 

Te tényleg nem érted???? A Suzuki vásárló tapasztalatai azt mutatják, hogy erre van igény!

Te akarsz fából vaskarikát, az átlag Suzuki vásárló nem!

 

nem egy embert láttam a szalonban, aki kinyitotta a csaomgteret, majd halkan visszacsukta és elkullogott.

 

Nagy az isten állatkertje, erre csak azt lehet mondani.

Ha valaki nagy családi autót akar venni, akkor miért nézegeti a kis csöpp Swiftet? Én ezt orvosi esetnek nevezném.

Előzmény: karesz2 (62465)
BoGar Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62466

A Swift III is nőtt. Csak szólok. Ha jól emlékszem, 9cm-t.

Tessék már megérteni, A Swift volt a legkisebb autó egy ideig. Aztán jött a Splash és az új Alto. De nem lehet 3 féle kisautót közel azonos áron adni. Egyelten megoldás van, növelni kell a Swift árát, és presztizsét is az extrákkal.

Előzmény: karesz2 (62465)
karesz2 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62465

Azt nem Te írtad, hogy hál istennek, mint a VW nem változott a külső sokat?

Csak a GolfI és Golf II, stb között is van növekedés. Biztos Ők is bolondok voltak. Ja tudom, most pont nem nagyobbak, hanem alacsonyabbak az újabb generációk.

Most mondom, a következő, talán VW-nel együtt készülő SX4 utód hosszabb lesz, szóval a Suzuki méretsorozatába szépen befért volna az a 3.9-4 méteres hossz. Ez akkora akadálya lett volna nyugaton? Komolyan? (Nem mondtam 2 araszt, nem mondtam hogy az Audi TT-t, meg a kecskeméti Mercit adják ide akcióba. De ezzel a Suzukival talán lehetne másként. Picit.

 

Én, sokadmagammal itthon élek, nem nyugaton, ezért látom így. Itt sírnak a kereskedők hogy visszaesett (még egyszer: nem csak a Suzuki adott 0/120 hóra, nem csak ezért). És sokan vagyunk csalódottak, itthon, mert szerettük: nem egy embert láttam a szalonban, aki kinyitotta a csaomgteret, majd halkan visszacsukta és elkullogott. Ezt nyilván más környezetben élő nem így látja, de ez hadd ne érdekeljen. Azt régen tudomásul vettük, nem a mi autónkl. Akkor így jó?

 

Azt hadd mondjam el ismét, minden nemzet a magáét dícséri, támogatja. Csak mi nem.

 

Előzmény: Törölt nick (62462)
james01 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62464

Másik forumon megkaptam a választ, felteszem ide, hátha valakit érdekel az infó. :)

 

http://www.kuehlerschneider.de/downloads/oelmenge.pdf

 

Előzmény: james01 (62463)
james01 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62463

Sziasztok,

 

egy kérdésem van, légyszi, aki tudja válaszolja meg.

 

2007-es, 1,3-as Swift klimájába mennyi hűtőközeg kell, illetve mennyi kenőolaj?

Ha valaki tudja, hogy hány gramm hűtőközeg, illetve hány gramm vagy hány cm3 kenőolaj kell bele, kérem irja meg.

 

Előre is köszönöm a választ, üdv. James01

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62462

egy arasszal hosszabb

 

Akkor ott az SX4. Miért erőlteted ezt a Swift témát?

Én ha autót akarok venni, eldöntöm mik is az elvárásaim és igényeim. Ebbe mindig beleesik egy tucat autó. De még véletlenül sem jut eszembe, hogy azon rugózzak, hogy ami nem felel meg nekem az miért nem olyan, mint amit én szeretnék!

Ez még viccnek is rossz!!!!

 

És mi akadálya lett volna annak a hosszításnak, ha már annyira új, hogy egyetlen eleme sem azonos?

 

Hogy mi az akadája? Hát a piaci igények! A Swift ilyen, akik veszik, azért veszik, mert ilyen. Ha lehetne egy arasszal hosszabb, akkor már miért ne lehetne kettővel? Ha meg már kettővel akkor miért nem hárommal? Vicc amit csinálsz!


Előzmény: karesz2 (62457)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62461

Mi van velem? Nekem semmi bajom a BMW-kkel, de azt tudni kell, hogy a Superb áráért (amit linkeltem), csak félmillióból visszatekert, agyongyopált, karbantartást alig ismerő autóutánzatok kaphatók ettől a márkától.

 

Előzmény: .steyr. (62453)
BoGar Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62460
Előzmény: Törölt nick (62459)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62459

Én senkit sem hallottam még szídni az újat...kapható egyáltalán otthon?

Előzmény: .steyr. (62451)
kkn Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62458

Ne magyar párokban gondolkodj, nem nekik szánták. Az Opel is rájött az elején, hogy csak ránk nem lehet autógyárat bazírozni, hehehe...

Cél Európa, meg ahová el lehet adni az autókat.

 

Továbbra is az tetszik, hogy a többi, szintén drága kisautót nem emlegeti senki, azok sem olcsók, csak akcióban, meg lebutítva. Volt egy trend ( az sem jellemzően nálunk, keleten az ócsó kisótó megy ), hogy sok ember inkább kisautót vett extrásan, mint alsó-közepest alapban, mert igényelték a kényelmet. Azután ez a szegmens, ha viték, megdrágult, a másik, meg amit nem annyira, olcsóbb lett. Most annyi egy alap alsó-közép, mint egy kisautó.

 

Most a Suzuki berakta azokat az extrákt az alapba, amivel a többség kérte. Kapott klímát, soknak kell az elektromos ablak ( Nekem is, egy ablakon nem lehet jól kiszellőztetni a forróságot induláskor, hiába megy gőzerővel a klíma, csak, ha letekerem az utasoldalit is, ahhoz meg nyújtózkodni kell. Meg van, amikor nem kell klíma, és az ablakokkal elég jól lehet kellemes időt teremteni. Nekem speciel kell az elektromos tükör is, ami nincsen benne a GC Swiftben, mosáskor azt is letörölgetem, és elmozdul, meg ketten használjuk a nejemmel, ő más alkat, neki máshol áll a tükör. ), a marketingnek meg a hét lufi. Az, hogy sokba kerül? Nekünk. Mi csak a kulik vagyunk, rakjuk össze, majd a tőkeerősebb országk vásárlói megveszik. AMikor ment a buli,, akkor is csak a 10% ment el itthonra, most az 1%, ( már ugye új Swift előtt is), akkor minek görcsöljön ide?

Sajna ez van, sokan bedőltek a Suzuki, ami autónk szlogennek, ami csak addig igaz, amíg megfelel az, amit a gyár nyújt. Most már más is a szlogen, mert ő nem nekünk, magyaroknak akar azutót csinálni, abból már rég felkopott volna az álla, ahogyan Szentgotthárdon sem csinálnak már Astrát.

Előzmény: karesz2 (62457)
karesz2 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62457

Nem lett volna semmi bajom az új Swifttel, ha reális az ár (asszem 3.5-3.7-ről indult már lefelé), valamint nem akartam mást: egy arasszal hosszabb, akkor közel 300 liter lehet a csomi és még mindig 4 m alatt a hossz: Fabia, Corsa, Fiesta, Mazda2, Clio stb igazi konkurense lehetett volna.

És mi akadálya lett volna annak a hosszításnak, ha már annyira új, hogy egyetlen eleme sem azonos? (Pár centi szélességről már ne is álmodozzak.)

Nem hogy vétek, hanem nagy dobás lett volna.

 

Szerintem csak ennyi.

"gyermektelen pároknak, fiatal lányoknak,", na pont nekik elérhetetlenül drága.

 

Anno az Ignis jókor jött és győzött: az akciós Punto volt olcsóbb, még a fapadFabia és a Talicska is drágább volt. Hozta a Suzuki minőséget, megbízhatóságot, alap 2.35 milla volt, a Wagon arasznyit nyújtott padlólemezére, nyitánya után 2 hónappal tele volt fatornyos kisvárosom Ignissel, (még mindig 0 SwIII)...  és bizony sokak családi autója, az összkerekesről ne is beszéljünk, igazi különcség a kategóriájában.

 

Ma a Swift 1 millával drágáb, valaki említette a Sportot, nemrég plakátolták a (biztos szintén 3 ajtós) Golf 1.2 TSI-t 4.2-ért, abban is van klíma meg 6 vagy 7 lufi... ennyit a Sportról és az árakról.

 

Persze rugózunk az áron, mert ha minden szempontból megéri, kiperkál az ember (bérből, fizetésből átlagosan) mondjuk 3 milla lélektani határ, a kifutó Astra Classic II-t, néha még Fókuszt is látni újat, magánszemélyről beszélek, SX4-et is látni ahogy gyarapodik (az is nehezen indult az elején), ... ha nem éri meg, akkor nem (arra az autóra) perkálunk, most a SwIII nem megy.

Én azt mondom, lesz még az SX4 3 milla(Újra, a GLX AC-re gondolok) és a Swift 2.7. De lehet akkor sem fog jól fogyni.

 

Tippek?

 

Előzmény: Törölt nick (62444)
BoGar Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62456

Azt se kedvelem. :D

És én sem vitázni akartam. Csupán nem értettem a felvetéseid.

Az meg, hogy a superb hasonlít a régi skodára? Hát azon röhögnöm kell. Jobban hasonlít a VW csoportbeli autókra (Passat) mint bármi régi skodára.

Előzmény: .steyr. (62455)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62455

Én nem fogok veled összevitázni. van egy17 éves 525i.m ami történetesen négykerekes.Ezt dobta a gép

én pl az audi nevüt gyülölöm zsigerből.Azért mert.

Előzmény: BoGar (62454)
BoGar Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62454

Na de azoknak a régi skodáknak legalább a motoruk is hátul volt.

Igen, beírtam, mert nem kedvelem ezt a két márkát, már státuszszimbólum lett belőlük, holott nem szolgálnak rá, szerintem. Nem jobbak, mint bármely más autó.

Előzmény: .steyr. (62453)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62453

És lön a magvilágosodás hogyaszonygya  4 matik meg Xdrive

 

Miért is szarok a hátsokerekes verdák?

 

Ha jólsejtem afaros skoda is hátsókerekes volt.

 

De igy legyen ötösöma lottón hogy tudtam hogy Te beirsz,meg ugye a Nachstern

Előzmény: BoGar (62452)
BoGar Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62452

Mire nem emlékeztessen?!

Szerinted ennyiért találsz még normális Mercit, vagy BMW-t? :D Én biztos nem venném egyiket sem. Inkább az Superb, mint az általad felsorolt hátsókeresek szarok.

Előzmény: .steyr. (62450)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62451

.....és mindenki szidja.Csak azt nem értem hogy miért......

Előzmény: Törölt nick (62449)
.steyr. Creative Commons License 2011.04.09 0 0 62450

Ha már tömegcucc akkor legalább ne emlékeztessen arra az elbaszott farmotoros szemétre.

 

Venni kell egy normális mergát vagy bömöst. és kész.

Előzmény: Törölt nick (62432)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 62449

Itt van Alto is, már 8000 Eurótól kapható :-)

Előzmény: Törölt nick (62448)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.08 0 0 62448

Ausztriában egészen más szemmel néznek a Suzukikra, mint ti otthon. Itt a Suzuki egy nagyon jó allroud márka, rengeteg 4x4-es autót adnak el. Szeretik őket a jó ár érték arány miatt. Hány 4x4-es kisutót ismertek? (Én a Swiften kívül még a Pandát).

Nézzétek csak meg a honlapjukat:

http://www.suzuki.at/de/cars/products/index.asp?Start=true

 

Azért van választék!

 

Az új Swift alap ára 9990 Euró, ebben főleg biztonsági extrák vannak csak.

A 4x4-es 16.000 Euró és fullosan felszerelt. Itt hegyvidéken egy ilyen kisautó egyenesen kincs ebben az árban, ezért is fogy a Duster is olyan jól!

Előzmény: Törölt nick (62446)
karesz2 Creative Commons License 2011.04.08 0 0 62447

Lehet furán nézni, nekem meg a motoros ablak (járatom a motort míg felmegy, vagy újra vissza a kulcs az autók többségében:semmi gondot nem okoz a kézikurbli) abszolút nem érdekel, a motoros, fűthető tükör sem (egyszer beállítom mindörökre). Szín, alufelni egyéni nyilván, engem nem hat meg.

 

 

Azt viszont ocsmánynak tartom , mikor fél millába jön hogy lehessen klíma, meg amikor kiveszik a légzsákokat, ma nem lenne szabad 6 légzsák alatt autót eladni. Meg a kp-zár...

 

 

(Nem igazán meggyőző a maiak minősége, írtam már, rendszerváltáskor csurgott a nyálunk milyen gépek vannak, aztán mégis vagy újra gondok is vannak, igazából , meg a választék miatt is nem könnyű autót választani, pl az új Fiesta milyen, ki tudja hogy válik be 2-3 év és néhány 10 ezer km után...meg sok szervíz sem áll a helyzet magaslatán, sokszor 10 ezer feletti órabérrel...).

 

 

De lehet érthetőbb vagyok ha leírom, (és ezzel a pizsamát is fellövik), hogy ha most autót vennék Suzukit, akkor nem a Swiftet, hanem (a megújított) SX4-et venném GLXAC közel annyiért, igaz 2 lufi van benne.

Nyugodalmas jóéjt kívánok, holnap bekukkantok.

Előzmény: Törölt nick (62441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!