Keresés

Részletes keresés

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.23 0 0 10212

Beszéltem a helyi takarékszövetkezet illetékesével is, de mivel a számlámon semmi nyoma sincsen semmiféle tranzakciónak, ezért nem tudtak segíteni. Olyan, mintha hamarabb elakadna a dolog és már korábban megszakadna a művelet. Rejtélyes...

Előzmény: mislenyi (10211)
mislenyi Creative Commons License 2015.07.22 0 0 10211

A takszöv mit mond?

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (10210)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.22 0 0 10210

Nem kaptam és nem is az OTP a bankom... Amint írtam is, takarékszövetkezetnél vagyok.

 

Valóban nem kell megadni a bank nevét és a számlaszámot, de attól még ugyanúgy egy kis takarékszövetkezet kezeli a számlát.

 

Van itt valaki, akinek az egyik takarékszövetkezetnél van számlája és a Maestro kártyájával tudott fizetni? Vagy épp ugyanúgy járt, mint én?

Előzmény: mislenyi (10209)
mislenyi Creative Commons License 2015.07.21 0 0 10209

A bankodtól nem kaptál egy virtuális számot? 

Az OTP adott egy virtuális bankszámla számot, amit a PP vásárláskor használok. 

A rendes bankszámla számomat meg sem adtam a PP-nak.

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (10208)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.21 0 0 10208

Most a páromnak készített PayPal fiókhoz az ő bankkártyáját párosítottam, de változatlanul az alábbi hibaüzenet jelenik meg, amikor fizetni próbálok:

 

"We could not complete your purchase, because the card issuer declined the card x-1234.
To pay for this purchase right now, link a debit or credit card to your PayPal account."

 

A PayPal nem kezeli jól a Maestro bankkártyákat vagy csak a takarékszövetkezet túl kicsi bank neki...?

Előzmény: C. Vieri (10202)
csp187 Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10207

Sziasztok! Segítsen valaki mert agyvérzést kapok! A történet a következő: Kinéztem egy cipőt egy angliai webshopban. Mivel interneten keresztül soha nem adnám meg a bankkártyám adatait, így a PayPal -os fizetés mellett döntöttem. Nyitottam is egy PayPal fiókot. Kiutaltam a pénzt. Első hidegzuhany akkor ért, mikor az átváltásnál (forint->font) még a ráhagyásommal is kevesebb lett az összeg, mint ami a vásárláshoz kellene. Sebaj! Ezen túltettem magam, és utaltam még egy kisebb összeget, hogy ez ne legyen probléma. Most 3 fonttal több van a számlámon mint a szükséges összeg. El is kezdtem a vásárlási ceremóniát, a fizetésnél a PayPal -t választva. Fel is ugrott egy ablak, hogy lépjek be a PayPal fiókomba, és érvényesítsem a vásárlást. Ebben az ablakban megadtam a PayPal bejelentkezésem adatait, és nem az érvényesítési ablak ugrott fel, hanem a bankkártyám adatait kérte a PayPal. Ez miért van? Vagy egyáltalán hogyan kellene ennek működnie? Még soha nem használtam PayPal -t... Valamint még azt vettem észre, hogy ha vásárlás nélkül lépek be a PayPal -ba, akkor ott az egyenlegemet megnézve szerepel az általam átutalt összeg forintban. Hiába állítok be Angol fontot, a valuták között, és azt primary -ra, nem váltja át a forintot. Valamint az ugyanitt lévő kalkulátor is összevisszaságokat irkál ki ha át akarok váltani valamit. Lehet hogy itt a probléma?

 

mislenyi Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10206

Nálad a pont, köszi! :)))

Előzmény: Black Dragon (10205)
Black Dragon Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10205

Szerintem nem használtad a bal egér gombot ;)

Előzmény: mislenyi (10204)
mislenyi Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10204

Kíváncsiságból meg akartam nézni ezt a folyamatot, de a  My Account -> Profile után az van, hogy

Add or Edit Email

Add or Bank Akkont

Add or Credit Card

Add or Street Adress

az általad írtakat nem találtam.

Miért, vajon?

Előzmény: Black Dragon (10186)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10203

Az egyenlegeden pár napon belül meg kellett volna jelennie az utalásnak. Ha egy hónap alatt sem ért oda, akkor talán nem is fog... De az OTP és pár más magyar bankról már van azonnali feltöltés a www.paypal-topup.hu honlapon!

 

Chateltem valakivel, aki évek óta így fizet és ő nem küldte el a személyi igazolványát és más okiratait. Ez talán csak akkor kell, ha gyakran fogsz pénzt kapni. De ez nem biztos, mivel én is újonc vagyok...

Előzmény: Brigi Kiss (10199)
C. Vieri Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10202

Nekem pl. mikor páromnak vettünk ebay-ről valamit, akkor az ő bankkártyáját adtuk meg az én Paypal fiókomnál, és szó nélkül leemelte az ő számlájáról. Valami más gebasz lesz ott.

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (10201)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10201

Úgy látom, hogy itt mindenki inkább csak kérdez, de alig érkezik válasz... Akkor a megoldás a saját kérdésemre:

 

A http://logout.hu/cikk/ebay_segitseg_kezdoknek/regisztraciok.html oldalon azt olvastam, hogy:

"Kétféle módon is használhatod a PayPal számládat:

1. feltöltöd az egyenleged, átutalással és arról fizetsz, vagy
2. hozzárendelsz egy bankkártyát és arról veszik le mindig az aktuális összeget."

 

Viszont a regisztráló nevének pontosan meg kell egyeznie a számlatulajdonos nevével!

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (10200)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.15 0 0 10200

Regisztráltam PayPalra a saját nevemmel egy premier számlát, de a párom bankkártyaszámát adtam meg, mivel közösen használjuk a számláját. Simán leemelték a 400 forintot, de amikor vásárolni szerettem volna, akkor "Denied" státusszal vissza lett utasítva a fizetés. Azt hittem, hogy ilyenkor is simán leemelik a vásárlásom összegét, de kiderült, hogy utalnom kell a virtuális egyenlegemre.

 

Ami megdöbbentő, hogy csak az én nevemen lévő bankszámláról lehet utalni, de nekem nincs külön bankszámlám! Ami van, az a párom nevén van. A PayPal nemcsak a nevet nem engedi átírni, de valamiért a páromat sem tudom regisztrálni!!! Folyton "Some information is incorrect or missing. Please correct your entries and try again." hibaüzenetet ír ki, pedig minden helyesen ki van töltve, természetesen az enyémtől eltérő adatokkal.

 

Most komolyan: csak azért nyissak egy bankszámlát a saját nevemre, hogy utalhassak a PayPal egyenlegemre? Mire volt jó a 400 forintos próbaleemelés, ha utána nem úgy kell fizetni?

 

Tudja valaki a választ minderre?

Előzmény: mislenyi (10175)
Brigi Kiss Creative Commons License 2015.07.12 0 0 10199

(Persze a pénz az OTP-mről le lett vonva, utalásnál is oda írtam közleménybe amit kellett), előzőleg nem sikerült a kép most ide raktam. Provide Identification

Előzmény: Brigi Kiss (10198)
Brigi Kiss Creative Commons License 2015.07.12 0 0 10198

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni paypal-be? Pénzt küldtem rá egy hónapja, ami nem érkezett meg, és már mindent leellenőriztem, most kérdezhetitek, hogy email, adatok, kártya stb. stimmel-e, mindent átnéztem fogalmam sincs, miért nem jött meg rá a pénz, írtam nekik email-t de csak sablon szövegek jöttek, egyik se segített. Az ellenőrzéshez átküldték a 448 Ft-ot szóval az is stimmelt.

Esetleg az lehet-e hiba, hogy kérte hogy töltsem fel a személyim és egy számlát, de valamiért nem pipálja ki miután feltöltöm, már többször feltöltöttem több mint egy hete és nincs kipipálva ez a Provide Identification. De nem tudom, hogy egyáltalán ez kell-e a pénzfeltöltéshez, de nem akarja elfogadni valamiért. Csatolok képet mire gondoltam. Tudna valaki segíteni? Köszönöm.

fatzia Creative Commons License 2015.07.11 0 0 10197

Ja,és verified vagyok.Előtte utaltam a 14.50et,utána meg egy óra múlva már nem engedte a 4 eurót utalni.Levelet váltottam az eladóval,és ő adta meg a címet hova utaljak.

fatzia Creative Commons License 2015.07.11 0 0 10196

Total:EUR 18.50a végén a számla,és mikor rákattintok a Pay Now gombra csak 14.50eurót utal.De miért?

 

fatzia Creative Commons License 2015.07.11 0 0 10195

Meg amit nem értek 5 euró a termék,9.50 a szállítási díj,és még kér 4 eurót kezelési költségre a rendszer.Az ebayen vásároltam a terméket.



fatzia Creative Commons License 2015.07.11 0 0 10194

Sziasztok.Valamiért nem enged utalni a Paypal.Légyszí segítsetek.Azt írja ki,hogy:Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again.Kijavítom a hiányzó adatokat,rákatintok a "send money"gombra,és most ezt írja ki:This payment cannot be completed because your credit card has been declined by your credit card issuer. Please use a different credit card or complete this payment by adding funds to your PayPal balance using your bank account (it takes 2-3 days).Pedig van fedezet az internetkártyámon.

manoci111 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10193

Mindent nagyon köszönök, igen kaptam email-t.

Sziasztok

Black Dragon Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10192

Úgy tűnik sikeres a letiltás. Ennek sikeréről elvileg kell kapnod egy visszaigazoló emailt is. Máskor jobban ügyelj, és senkit sem engedj a PP fiókodba belépni.

Előzmény: manoci111 (10190)
bombaba Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10191

Emlékeid szerint korábban használtad ezt a szolgáltatást? Akár próbaképpen, ui. a próba után automatikusan meghosszabbítódik.

Előzmény: manoci111 (10190)
manoci111 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10190

Remélem utoljára kérdezek, remélem sikerült letiltanom, lefordítva ezt írta ki:

számlázási adatok Számlázási megállapodás törölték . Már engedélyezett használatát a PayPal számla jövőbeni kifizetéseket epoch.com . Számlázási azonosító B - 0J3024942B385083R Állapot Törölve július 9, 2015 leírás MerchantBusiness Név epoch.com Merchant URL http://www.epoch.com Ügyfélszolgálat E-mail billing@epoch.com Ügyfélszolgálat Tele

manoci111 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10189

Tegnap vettem észre, és annyira megijedtem, hogy azt se tudtam mit csináljak. Most már megváltoztattam a jelszavamat, végigcsináltam és a sor elején ez van: epoch.com

 

Most már csak az lenne a kérdésem ,hogy hogyan tudom megvonni tőle a jogot, hogy többet ne emelhessen le pénzt az én számlámról.

C. Vieri Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10188

Jelszóváltoztatással kellett volna kezdened, amint észrevetted. Utána meg amit Black Dragon írt, nézd meg, hátha véletlenül valami vonogatja a pénzt.

Előzmény: manoci111 (10187)
manoci111 Creative Commons License 2015.07.09 0 0 10187

Köszönöm szépen a segítségedet. Azt hiszem 1 iszonyú nagy hibát követtem el, hónapokkal ezelőtt 1 ismerősöm "munka folyamán" (leírni hosszú lenne) belenézett a pay-pal-ba, igaz mondta, hogy változtassam meg utána a jelszót, akkor valamiért elmaradt, utána meg feledésbe merült, mert már egyáltalán nem használom. Én azt gyanítom, hogy csak Ő lehetett a tettes, ha megváltoztatom a jelszót, akkor újra biztonságos lesz, ugye????

Black Dragon Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10186

Kicsit nem értem! Miként lehet használni az accountodat, ha csak TE tudod a jelszót? Kreáltál már új jelszót? Ilyen pénzmozgások akkor lehetségesek, ha véletlenül jóváhagytad valakinek, hogy rendszeresen vonhat tőled pénzt valamilyen címen. Én a helyedben azért ellenőrizném, hogy nem (csak) ez e a probléma. Lépj be PP fiókodba, és kövesd ezt az útvonalat: My Account -> Profile -> My money -> My preapproved payments. Ez utóbbi sor végén katt az Update - ra. Itt megnézheted ki vagy kik azok akik automatikusan dézsmálhatják a számládat. Ha erről van szó, kattints a sor elején levő névre, és vond meg tőle ezt a "jogot". Ennyi!

Előzmény: manoci111 (10185)
manoci111 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10185

Az a baj, hogy én biztos, h nem nem fizettem elő semmire és ahogy átnéztem a pya-pal-mat, kifizetést is kapott rá, meg utalt is róla és az egyenleg 0 $, pedig nekem sok hónapja rajta volt 1 $-om. Azt szeretném megkérdezni, hogy a pay-pal-t, h lehetne megszüntetni, az lenne a legegyszerűbb és akkor vége lenne ennek a rémálomnak.

bombaba Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10184

Tiltsd le a kártyádat a bankodnál és kérj másikat helyette. Gondolom, valahol folyamatos szolgáltatásra fizettél elő (akár figyelmetlenségből), igazából azt kellene megszüntetni.

Előzmény: manoci111 (10183)
manoci111 Creative Commons License 2015.07.08 0 0 10183

SOS!!!

Segítséget kérek, valaki használja a Pay-Pal-mat, mit tehetnék??? Már töröltem a bankszámlaszámot és a bankkártyát mégis rendszeresen vesz le róla pénzt, pedig az egyenlegem 0 Ft, és így a magyar folyószámlámról vonják le a pénzt? Mit tudok tenni????

Minden segítséget szívesen veszek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!