Keresés

Részletes keresés

ganki Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58344
Sziasztok!
A Maraton váltó számomra is nagyon jól telt. Bár a nyakam egy kicsit odaégett és mire rám került a sor alit tudtam futni, olyan fullasztó lett a meleg, de az esőt szerencsére megúsztam. (Családi program volt, azért rohantam el korán.)
Amatőr!
Nagyon jó képeket csináltál és a feliratok nagyon tutik!
Spenót Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58343
Sziasztok!

Eloszor is:
Rohadjon le a kezelaba annak, aki elvitte Mosi telefonjat.
Masodszor:
Az osszes rohadeknak rohadjon le minden kiallo testresze, aki a mas cuccat elveszi.

Harmadszor:
Tokbena voltam vasarnap.

Koszonom Nektek a sok-sok biztatast, amit kaptam!!! Mint utolag kiderult, nem is hallottam meg mindet. Nagyon ki voltam...

Koran ebredtem es gondoltam, hogy belefer meg egy reggeli. Sajnos nagyon finom volt a piritos, amibol 6 szeletet sikerult lenyomnom...

Egesz tavon feszitette a pocakomat es hanyingerem is volt. Ha nem valto lett volna biztosan kiallok.

Csinaltam par "Agica es a suti" kepet, de meg nem tettem fol sehova.
Maj'szolok...

Jooooo Futaaaaaast!

OFF
Ismeritek azt a viccet, aminek az a poenja, hogy a kiskakas azt mondja: "Psssssszt! Mindjart leszall!!!" :)
Marhajooooo! :)))))

EnMegHulye :)
ON

Elm Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58342
KandH MAraton Valto

Offtopik ismerosokkel alkotott csapatunk valoszinuleg kierdemelte a leglamerebb csapat cimet. Tortent, hogy a masodik emberunk allitasa szerint olyan jo 7 perces ezreket tud csak futni, igy nyugodtan uldogeltunk az elindulasa utan. Ugy 50 percre szamitottunk, es meg en nyugtatgattam a harmadik futonkat, hogy raeer. Mire odasetaltunk kenyelmesen olyan 45 perc utan, lattuk hogy ott setal fel-ala, es keresi a valtotarsat. Mint az ott szurkoloktol meg tudtam, jo ket-harom perce bent volt mar, 41 percen belul beert. Meg a hangosbemondo is minket keresett allitolag... Mikor meg valtottunk, egesz nagy tapsvihart kaptunk :o))))
A vicc az egeszben, hogy az elso futonk elment enni, es ez utan jott vissza nemsokkal, es ujsagolta, hogy milyen bena csapatok is vannak, hallotta a hangosbemondoban is kerestek oket, mire felvilagositottuk, hogy igen, vannak ilyenek, konkretan mi voltunk azok... :o)

Na nem baj, vegul is eloszor indultunk, ez volt a tanulopenz, jovore komoly csapatertekezlet lesz elotte, szigoru idorenddel, aki sokkal gyorsabban fut, mint amit vallal, az magara vessen... :o) Ugyhogy jovore legrosszabb esetben is kinez ket-harom perc javitas...

Jomagam amugy otodiknek futottam, indulasomra pont befelhosodott, es csak a celba eresem utan szakadt le az eg - igy az elottem levo negy ember leegett a napon, az utanam meno ronggya azott -, ugyhogy viszonylag idealis korulmenyek kozott korulbelul azt hoztam, amit akartam, tan egy picit rosszabbat, de igy utolag tul optimista terv volt, hogy beerhetem Anita 32:56-at. Igy vegul 33:45-ot futottam, ha nem is sokkal, de ot percen belul van, es hat a gyors kezdes, meg keves eves elott stb. miatt a fele tavon elegge szenvedtem. Osszessegeben 3:43-at ment a csapat, jovore a 3:40 en belullel nem lehet gond, csak valtani kell megtanulni... :o)

NVik Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58341
Az a Changes Money kép és felirat kombináció hatalmas :-), de a többi is nagyon jó!
Előzmény: amatőr (58337)
Viktorino Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58340
Gratula minden hétvégi futónak!
Mit gondoltok, jó helyen voltak a kilóméter jelzések? Az első nagyon gyorsan közeledett. A 6. pedig nagyon lassan.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58339
Jók!
Előzmény: amatőr (58337)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58338
Klasszak a képek, még jobbak a feliratok, jó buli lehetett:-) Gratulálok mindenkinek!!! A muffin recipéjét viszont elküldhetnéd:-)
Előzmény: amatőr (58337)
amatőr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 58337
A gyors letöltés reményében igen kicsi, de azért nézegethető képek találhatók itt .
Az összes többivel együtt nagyobb méretben majd sneci tárhelyén is láthatók lesznek.
Köszönet a "modelleknek"! :)
amatőr Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58336
Balázs, megoldható a dolog! :)

A kókuszos Rohamcsigáé volt, a gyümölcsös Leanderé. Igazából mákosat rendelt a muffin-felbújtó, az talán még finomabb, de Kisleander és Mégkisebbleander a narancsosért, a gesztenyésért és a sima csokisért is odavan. :)

Kösz, sneci, ott lesznek. Most épp pár darab kedvcsináló kisképet próbálok felrakni "monnyonle tar.hu"-ra, hátha.

Előzmény: -balazs- (58334)
sneci Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58335
Jó lenne ha 640x480-asba raknád fel.
Ha holnap teljesen kész lesz a gépem, akkor holnapután megcsinálom.
sneci
Előzmény: amatőr (58333)
-balazs- Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58334
Szia Leander,
Csak ismétlem magam, a süti isteni volt. Nincs kedvetek amatőrrel valamikor a héten (mondjuk holnap) moziba menni? Én szívesen bébiszittelnék. És ha esetleg abból a kókuszosból lenne még egy kevéske... :)))
amatőr Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58333
Jó kis verseny volt ez a váltó!

Kivi szervezőmunkájáért köszönet!
A Team Kivi tagjaként és a többi FB között csak úgy repült az idő, "túladtunk" pár muffinon és szendvicsen, és még Hauanita is jóvátette a szombati szigetfutásos merényletét... :))
Egyenletes tempóval meglett a 35 percen belüli időm is, bár újból megerősítve látom, hogy működik a számmisztika.
Olyan nincs, hogy az amúgy objektív erőállapot, edzettség függvényében pont 35 percre sikeredjen az ember futása, hacsak pont nem annyira tervezi. Na, de mi lenne, ha a kerek számok bűvölete helyett mondjuk épp egy 4:53-as vagy 5:06-os km-tempó lett volna kívánatos? Szerintem "full-érzéssel" ezek az eltérő idők is pont sikerültek volna, ha _ezekre_ figyel az ember. Természetesen vannak határok, ami a teljesítőképességet, edzettséget illeti: Lunanoctis "demoralizáló 4 perces tempóját" hiába céloznám meg, nem sikerülne. :)

Jeriko2: odatetted magad, jót futottál! Előre a terveidért! :)

Sneci!
Készültek fényképek, milyen méretben rakhatok fel hozzád az ftp-re? Kell kicsinyíteni? Kb. 110 kép van 1,4 megával darabja. Előre is kösz!

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58332
amat
Szombathelyről csak egy 2001-es beszámolómat találtam:
1
2
3
4
Érdemes még a környékét nézegetni.
kivi Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58331
"21. 2340 Pótherék"

:-)))

Előzmény: -balazs- (58299)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58330
Egy apró érdekesség még a tegnapi futásomról.
Kicsit hosszúra sikerült a bemelegítésem. Ebből is leginkább a nyújtás. Nem mintha olyan alaposan csináltam volna, az volt a legfőbb ok, hogy elfelejtettem a gyakorlatokat :-))
A régi szép időkben még V.Péter révén hozzájutottam egy szimpatikus sorozathoz, amit úgy éves munkával nagyjából megtanultam, de a tavalyi szezonban valahogy leálltam vele. Most meg a bemelegítő futás után csak kóvályogtam perceken keresztül, hogy mivel is kellene folytatni :-))
A lényeg, hogy ennek ellenére tisztességeset futottam, s valahogy lendületbe is hozott a dolog. Múlt héten szinte semmit nem futottam, ma viszont ebéd után egy jó kiadós (35,5 perces) hegyi 8 km-rel rukkoltam elő, egy kis OFF bemelegítés után (azt még most sem nagyon értem, hogy tudott az egyik nyolcadikos hátulról egyszerre a lábamba is és hátamba is beleszállni :-)).
Ha marad a jó idő, akkor ez a hét ismét sok km-t hoz fogni a számomra, sok heggyel és nagy tempóval, mert már csak szűk két hét a Kékes, és szeretnék most már nem vissza (mint az előző két évben) fejlődni.
Tibet Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58329
Lehet. Futónak voltam álcázva(lásd Kivi képein is ) és picit próbáltam kocogni
Előzmény: urs (58328)
urs Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58328
Tibet, Téged láthattalak vasárnap a téren, nyújtott karral, de már gipsz nélkül :)? Minden elismerésem, hogy nem hagytad abba a túrázást gipszesen sem (olvasok, de keveset írok ;))!
Előzmény: Tibet (58326)
runp Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58327
:)
Na jó, sztem egy tájfutónak meg kell legyen 50 perc alatt. A kék háromszögön. Oda-vissza. :)
Előzmény: Butch Cassidy (58314)
Tibet Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58326
Igen nekem is úgy tűnt.
Előzmény: kaktusz7 (58323)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58325
Szolgálati közlemény!
A korábban itt szereplő emil címem használhatatlan volt, és szépen le is szoktattam mindenkit, hogy oda írjon. Sikerült módosítani, ezt a címet rendszeresen olvasom.
Vége!
jeriko2 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58324
Sziasztok!

Én vagyok az a bizonyos Árpi a Kivi Teamből, aki "beamatőrködött" a csapatba. Szeretném megköszönni, hogy veletek futhattam, nagyon örülök neki! Azt hiszem, a jövőben gyakrabban fogom olvasgatni ezt a fórumot :)

Jerikó

Előzmény: kivi (58270)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58323
Ahogy én vettem ki Mosi szavaiból, nem az FB kupacnál történhetett.
Nézzétek meg az 58206-ban feltett kérdést és az 58207-ben a választ.
Előzmény: Tibet (58322)
Tibet Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58322
:-(
Ez legyen a Gonosznak a legnagyobb öröme.

Reméltem, hogy nem a kupacnál volt gond, mert mindig volt ott valaki. Bár a tolvajok eléggé rafináltak.

A futáshoz neked is gratula ! Főleg, hogy még húzni is elmentél egy körre!

Előzmény: Törölt nick (58305)
Chino-San Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58321
nem én vittem arrébb. (c:§

ez egy saját másik volt.

Előzmény: kaktusz7 (58319)
lunanoctis Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58320
:-((((
Előzmény: Törölt nick (58305)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58319
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a 4. km tábla rossz helyen volt. :-)
Előzmény: Chino-San (58318)
Chino-San Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58318
basszus! akadjon a torkán! (a mostani telefonok már simán olyan méretűek, hogy egy erősebb buszos fékezésnél megtörténhet...(c:§)

mindkét csapatunknak naggyon köszi a tegnapot! meg az összes FB-nek, szurkolónak, miegymásnak! hihhetetlen lyoo volt ez a vasárnap!!! (((c:§

(itt jegyzem szépen zárójelben, hogy volt egy négyessel kezdődő kilométerem.(((c:§ nemtom ki és hogy csinálta, de nem hiszem, hogy mostanában tudnám reprodukálni.)

Előzmény: Törölt nick (58305)
zolinyo Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58317
Még nálam is van pár fotó a tegnapi futásról!http://kep.tar.hu/zolinyo/index.phtml?aid=27652691
aagica Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58316
Ez szomorú.
Bátor ember lehetett, ott volt egymás hegyén-hátán egy csomó zsák, nem tudhatta, mikor van ott bárminek a gazdája...
(Azért csak költse gyógyszerre, amivel megkárosított.)
Előzmény: Törölt nick (58309)
lunanoctis Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58315
Jujj, de szépen égett tegnap a Hold...

Ez a tegnapi maraton váltó egy darabig úgy fog megmaradni bennem, mint a verseny, amikor semmi sem sikerült. Jó, ne sarkítsunk túlzottan, de elsőre a szándéknál két perccel futottam lassabban, egyszer eggyel.

Melegítés címén nem mozoghattam túl jól abból ítélve, ahogy éreztem magam és öngyilkos észjárással párhuzamokat kezdtem el vonni tavalyi regensburgi halál közeli élményeim és az aktuális időjárási körülmények között. Nem szívesen kenném a melegre a harmatos teljesítményemet, két kili után úgy éreztem, mintha elhagynám a combfeszítőimet magam mögött. (Lehet, hogy tényleg el kellett volna, és jobb lett volna.) Pont olyan volt, mintha satuba fogták volna a combjaimat, felpörögni nem tudtam, mert futni sem. Igen demoralizáló volt négyperces tempóban küzdeni, hátszélben a rakparton. Próbáltam valami hajrászerűséget kivágni a végén, igen mérsékelt sikerrel. Minden egyes lépés fájt, illetve nem is értem, mi fékezett ennyire. Eddigi pályafutásom legrosszabb hét kilométerét sikerült teljesítenem - addig. (Csak a számfanatikusoknak, alig merem beírni: 27:20 lett és gyalázat.)

Ami még ezt is alulmúlta, az az egyetemi csapatban befutóemberként futott időm. Míg a Csaszival, Philipcsigával, Future-rel, 066-tal, Balázzsal alkotott csapatot halálosan komolyan vettem, az egyetemit nem. Azzal a futással nekem veszprémi diákként legördült a függöny, 2:42-es maratont futottunk öten az egyetem képviseletében és örültem neki, hogy befutóemberként, lazán futok le a színpadról. Ezt eleve örömfutásnak terveztem, nem kalkuláltam előre nagy időt, gondolván, hogy úgyis ki leszek dögölve 7 kili padlógázas rohanástól. Ez mégis nagyon jól esett, tök könnyen, leszámítva, hogy hat kilinél azért feléledt bennem a versenyző és onnantól már vigyáztam, hogy senki ne hagyjon le. Ez egy 29-29,5 perces futás lehetett.

A hangulat óriási volt, nagyon jól éreztem magam Veletek, ismét megismerkedtünk pár kedves emberrel:) Pokoli izomlázam van a vádlimban, szépen lepirult az arcom, kicsit fájdalmasan a vállaim és a tarkóm, de ennyi kényelmetlenséget mindig szívesen vállalok:-) A zápor várhatott volna még egy picit, kényelmesebb lett volna az Országház előtti mezőn kipihenni a fáradalmakat.

Tök jó volt, köszönöm szépen a tegnapi napot mindenkinek, és egyben gratulálok mindenkinek aki futott tegnap!

LN

Akkor most lássuk, hogyan írják le mások:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!