Keresés

Részletes keresés

Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.17 0 0 3852
ööötényleg Ronin, te használsz vajmi anyagot ?
Előzmény: RoniN (3847)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.17 0 0 3851
De bizonyitott ! SátánTudományosan !
a=2gyök(b+c)+pi*coszinuszgammanégyzet+m*c (Forrás: Dr. prof. dr. Spender doktor: Sátán a közértben, 97.oldal)
(Dr Morell hátamögött csillámló por száll fel, trafalgar megszédül)...öööbochánat, nem én voltam... ööövagyis... öööszal kipróbáltam a "fénykúrát".
Előzmény: trafalgar (3846)
Dávid Rigolya Creative Commons License 2002.05.17 0 0 3850
(Dávid Rigolya áll a mikrofon előtt, jegyzetei között matat, majd beszélni kezd a néphez) ...öööNemzet... ország... Szent Jobb... hazaszeretet... ország... alma... imázs... alma... HAZA ! ... nemzet... magyar keresztény...(A közönség soraiból befütyülnek, kurjongatnak és tapsolnak) ország... haza... nemzeti keresztény... mise... Szent István... szeretet... haza... keresztény ország... katolikus... szent... Magyar !! (közönség: Taps ! Taps ! Ováció ! Taps !) ...magyar... ország... Szent Korona... nemzet... haza... hazaszeretet... keresztény... ÉS ! ... ÉS! ... VAGY !... hazaáruló... bolsevik... tolvaj... nagytőkés... nem magyar... szekta... ellenség... drog... destruktiv... családromboló... tolvaj... bolsevik... hazaáruló... antikrisztusi... MSZP... helytelenülkeresiköööIstent... nemjó... ellenség ! (Közönség: Taps ! Taps ! Ováció ! és "fújellenség"bekijabálás) (Dávid Rigolya meghallja a közönség soraiból Ronint) ÁJJ ! ...könnyebb út... destruktiv... karmapucolás... ellenség... drog... tea... szekta... nem magyar... nem szent... tea... ellenség... buddha... szekta ! (Közönség: Taps ! Taps ! és "fújsátán" és "fújtea" bekijabálások)
Előzmény: RoniN (3847)
Pucros Mackó Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3849
Ebben a topikban minden karakter a legmagasabb szintű bölcsesség megnyilvánulása. Ez alá tényleg nem süllyedhet a színvonal. Meg emelkednie sincs hova. Úgyhogy ez már csak így marad:-)))
rinpoce Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3848
Ki hinné, hányan vannak, akik csak olvasgatnak. Talán jobb is...
Előzmény: RoniN (3847)
RoniN Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3847
Nem aze' Spendi, de ennek a topicnak a szinvonalassagahoz mar csak te hianyoztal :) Igy is csak kapkodtam a fejem a sok "konnyebb ut" meg "karmapucolas" (meg jo hogy nem krumpli), meg hogy milyen uberjo a ghandi-ban a tea, de Morell dr. vegkepp oda rakta a szinvonalat, ahonnan lejjebb mar talan nem is lehet :)

r.

trafalgar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3846
NOde dr urr. TUdományosan bizonyított, hogy tudományosan nem bizonyított az ön által említett egyén munkássága.
Ne süllyegygen a betegek szintjére kérem :)
Előzmény: Dr. Morell (3845)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3845
SÁTÁN ! SÁTÁN ! SÁTÁN ! (Dr Morell feddi trafalgart)

Jocsi csacsi csen csi jancsi jencsi !
Sicc cica sicc ! Piiiipipipi ! sicc !

Trafalgar azt irta: "jelenség"... láttátok ? Megfenyegetett ! Már megint ! SZEKTA ! SZEKTA ! SZEKTA !

Előzmény: trafalgar (3844)
trafalgar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3844
Mit mond majd a köztársasági elnöknek, Dr Morell?
Azt hogy álruhás arab leánykák titokban fényt etettek önnel és attól ez a légköri jelenség?
:)
Előzmény: Dr. Morell (3843)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3843
Hogyne tudnék. Én mindenhol tudok. Légfékes vagyok. Ahol én "megállok", ott más eldől.
Előzmény: trafalgar (3841)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3842
Mennyit ehetek ? Hizlal ? Kalória, egyebek ? ...chak azé kérdem, me most fogyózom, hogy a betegeim rám tuggyanak nézni.
Előzmény: Labor (3840)
trafalgar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3841
Az nem jó. Nem tud a villamoson titokban "pukizni". Gondojj bele amikor szétszáll a csillámló fénypor...
Előzmény: Labor (3840)
Labor Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3840
Egyél fényt.
Előzmény: Dr. Morell (3839)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3839
oooa Dalai Málna ! agy tanácsot !
Tegnapelőtt rántott gombát ettem sültkrumplival. Asszem a sültkrumpli mekkbocsátot, de mintha a rántott gomba haragudna rám - úgy érzem. Emiatt nem tom este lehunyni a szemem, nem aludtam 2 napja. Mit tegyek ?
Előzmény: Vérengző Fenevad (3823)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3838
nanemá ! ...nehogy elmenny... még fel sem tettem a kérdéseimet, és az RTL-Klub műsorán is majd kell egy-két drogos buddhista szektás, aki ottan szerepelne, mint rijasztó elrettentő polgárhátszőrborzoló példa, én Rád gondoltam.... öööha lehet...
Előzmény: saafi (3822)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3837
Vigor ! Vigyázz mit irsz ! Az egész fórum a buddhisták kezében van ! a Dalai Málna mozgattya, irányittya ! Lehet, hogy lehallgattyák a hszólásainkat, igy többet nem irhatok ! Üzenet: csijó csocsi jo csencsi peng cse csajcsi.
Előzmény: Vigor (3813)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3836
EZ SZERETET ! Hogy mekktérj !

"Válaszom: :-)"
Aha... az idegességtől felfelé megrándult a szád széle, értem én. Tehát sikerült felidegesiteni és most haraxol.

Előzmény: rinpoce (3827)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3835
Köszönöm. Ezt az egész topicot lementem és viszem a köztársaságielnökhöz. Szektakérdés, drogkérdés, terrorkérdés...

"(Trafalgar mélyet szippant , majd féllábon ugrálva, kántálva, balra el...)"
Féllábon ?... Ez mit jelent ?... Fenyegecc ? ...IGEN ! IGEN ! IGEN ! ...Megfenyegettek, látta mindenki ? Egy buddhista drogos terrorista hazaáruló nem magyar szektás ellenség bolsevik akinemúgykeresiIstentahogykéneDávidIbolyaszerint megfenyegetett !! FELHÁBORITÓ !

Előzmény: trafalgar (3833)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3834
Áhá !!! Mit keres Burung Kuntul Katmanduban ? Szekta ? Drog ? Terrorizmus ? ...ööötán erről is irok egy cikket. A levél titkos üzeneteket rejthet...öööpl:"Iszonyuan ki vagyunk szaradva."... azt jelentheti: "a WTCét elintéztük, most jön Katmanduban a fehérház, és utána Sánghájban az Ejfeltorony. Mindenkit kicsinálunk, beszipózunk, szerencsések vagyunk és terror az életünk."
Igen, igen. Ez a TV2ön lesz majd, jó téma.

Előzmény: BusBagoly (3815)
trafalgar Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3833
Doktor urr, csokolom akezejttt, ahogy teccik :-)

(Trafalgar mélyet szippant , majd féllábon ugrálva, kántálva, balra el...)

Előzmény: Dr. Morell (3831)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3832
(Dr Morell megint olvas)...("Én szerencsésnek tartom magam") ...ÁJJ ! Mit is irt az előbb az olvtárs ? ööö"drogot szívnak be" - igen, ezt mondta, már emléxem. Tehát ez a mondat azt jelenti:"én szerencsésnek tartom magam, drogot szivtam be" ...ihihi...nem is kell tovább olvasnom a hszólást. Ezt is beveszem a szektás cikkembe, extragázsit kapok, igy kell ezt chinálni... még lehet, hogy ezért az RTL-Klub-on is fogok szerepelni, Fej Tamás műsora:"Dr Morell fellép a szekták és drogok ellen"... igen, ez jó lesz...
Előzmény: Pucros Mackó (3805)
Dr. Morell Creative Commons License 2002.05.16 0 0 3831
(Dr Morell olvassa a hszólást és közben értelmezi)... ("levegő")... mi ?... köhöm... ("drogot szivnak be")... igen, ez már érthető... ("Nomost, mikor ettől a "csodaszertől" már nem érzik a testüket") ... AHA ! most lebuktatok... sejtettem, hogy szipóztok... ööömindig is tuttam... ez beza szekta. Irok most egy újságcikket a Bal eset c. magazinban, felhasználhatom néhány szavadat a buddhadémondrog bizonyitására ?
Előzmény: trafalgar (3804)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3830
Szerintem még biztos találkozunk valahol....

Örültem: :-)

Előzmény: saafi (3822)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3829
Most direkt elmentem megnézni, nekem román jogakönyvem van, igaz, Párizsban adták ki 1977-ben. Viszont olvashatatlan.
Előzmény: trafalgar (3820)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3828
Vigor!

Gondolom tudatosan pöttyingeted el kis provokácioidat szerte a forumokon. Ugyhogy elismerésem. :-)))))))

Előzmény: Vigor (3809)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3827
Ez most ráolvasás, vagy átok kedves doktor ur? Hogy mit meg nem enged a tudomány embere...

Válaszom: :-)

Előzmény: Dr. Morell (3799)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3826
És a pupodban van a pucrod? Igaz, nekem sincs szarvam... Vagy ki tudja.....
Előzmény: Pucros Mackó (3794)
rinpoce Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3825
Nagyon kedvellek, kedves Lepukkant. :-) Már mondtam, szint viszel a topikba. Amogy sem könnyü neked....:-)

Na azért szent én sem vagyok, utoljára a szomszéd kutyája bosszantott fel, mert amig hátul voltam a kertben, bejött a lakásba, és a kismadár ketrecét cincálta. :-( Nem irom ide, mit mondtam neki...

Előzmény: lepukkant (3796)
saafi Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3824
ha akarod, talalkozhatunk! :)
Előzmény: Vérengző Fenevad (3823)
Vérengző Fenevad Creative Commons License 2002.05.15 0 0 3823
Azt nem részletez(t)em, mi lesz, ha találkozunk.
Ja, és kivel?
Előzmény: saafi (3822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!