Keresés

Részletes keresés

FUTURE Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58293
Ugyanaz volt a pálya, centiméteres eltérések lehettek. A mezőny viszont gyengébb volt, mint tavaly, és az időjárás is elég keményre sikeredett. Sokáig fülledt meleg volt, én mindkét futásomon alig vártam, hogy végre leszakadjon az ég. De aztán csak kettő után kezdett esni...
Előzmény: Butch Cassidy (58291)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58292
Az út ugyanaz volt, legfeljebb a két fordító lehetett máshol, de szerintem azok is a szokásos helyen voltak.
Előzmény: Butch Cassidy (58291)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58291
Az idei K&H pályája ugyanaz volt, mint tavaly? Mert mintha kicsit tovább tartott volna, gondolok itt a 2:20-as győztes időre, ennél jöttek már 14 perccel is jobbat. Vagy mindez csak az eső miatt? Ezt nem hiszem...
aagica Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58290
Ha már a futást megúsztad, legalább az eső járt.:))
Előzmény: Tibet (58289)
Tibet Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58289
K&H maratonváltó

Gratulálok minden versenyzőnek !
Jó volt szurkolni és megismerni Titeket! Klassz volt a hangulat, kaptam egy kicsit a feeling-ből (a zuhéból is) :-)

Tibet

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58288
Hat lehet hogy egy koron belul lattal ketszer vagy te ket egymas utanit futottal es en meg mindig kinn voltam:)
Vagy az is lehet hogy nem engem lattal:))
Előzmény: FUTURE (58284)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58287
A BSI képein rengetegen rajta vagyunk.
Ki az a két hölgy, akik Zsuga mellett szurkoltak az alsó rakparton?
larzen Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58286
Mindenkinek gratulálok a tegnapi futáshoz! Ultrafutónak külön is!
aagica Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58285
Én nagy izgalommal vártam ezt a versenyt, ami nekem az idei első verseny volt. Sok mindenre ráfoghatom, de kicsit rosszabbat futottam, mint tavaly, úgyhogy gondolkodom rajta, hogy a jövőben inkább sportmenedzseri tevékenységet vállalok.

A KH Futóbolondok néven futó csapatunk céges női második lehet, ebben az eredményben oroszlánrészt Hiver vállalt, ezúton is köszönet neki. Sikerült Chinoval kettesben dobogóra állnunk, sajnos, az esőnek köszönhetően ennek senki nem volt tanúja...
(Viszont három-három csilingelő éremmel a nyakunkban megfelelő feltűnést keltettünk később...)

Az FB Papírcicák is nagyon jót futott, részemről ez sokkal jobban esett, mint az előző futás. Szerencsére a nagy eső idején én már ernyő alatt söröztem. :) Igazán nagy dicséret illeti Leandert, aki haláltmegvetően bevállalta a távot. :) Nagy-nagy gratula mindenkinek...

FUTURE Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58284
Rohamcsiga
Te nem kétszer futottál? Vagy lehet, hogy egy körön belül láttalak kétszer? Magyarázatot kérek! :-)
Előzmény: Törölt nick (58280)
Hiver Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58283
K&H, szakadó esőben: én örültem a zuhénak, nem kellett szaunában főni, pont kikaptam a legnagyobb esőt - bár azért ilyenkor a 20 dekás cipő nem nagyon tud érvényesülni. Viszont néha határozottan az az érzésem támadt, hogy tudok vízen járni :o) A vége 28:14 lett (mivel a befutó voltaz enyém, ez pont 7 kili, 4:02-es ezrek), egyenletes tempóban, én jó esetben éppen 29-en belüli időre számítottam, úgyhogy ez jó. Még a 2002-es 27:57 és a tavalyi 27:25 tükrében is, most hónapok óta semmi gyors edzés, csak úgy "rutinból" ment... Na jó, mázlim volt egy sráccal, aki 1 kilinél megelőzött, majd mikor erre ráeszméltem, utolértem és végig húztuk egymást az egész távon.

Gratula mindenkinek, a szurkolótábornak köszi a kitartást, Ágicáéknak meg még1x a lehetőséget!

FUTURE Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58282
Gratulálok Mindenkinek a tegnapi versenyhez!!!

"A Kossuth tér következik..." 6. helyet ért el kategóriájában. (Összesítésben 8. hely) Éljen-éljen!

Előzmény: Törölt nick (58280)
amat Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58281
Gratulálok újból mindenkinek aki vasárnap versenyzett.
Én csak egy jót edzettem, igaz ezen a vasárnapon még csak egy rövidebb hosszabbat futottam ( 15 km ) Az átlag sebességet sikerült ezrenként 5 sec-vel gyorsabban megfutni, mint a tervezett ( 4:45/ezer ). A világ legideálisabb futóidejében tettem mindezt, nagyon élveztem a futást és a környezetet. Egy 55 km-s héten vagyok túl, mától következnek a 70 km-s hetek, de csak akkor, ha nem jönnek elő a túledzettség jelei.
miki hozzászólása, tanácsa után kicsit átgondoltam a dolgaimat és nem csak a távok válltoztatásával, hanem a sebesség helyes kivállasztásával is próbálom elkerülni, hogy túlságosan leterheljem magam az elkövetkező 6 hétben.
Emberkék, lassan egy éve írogatok ide a topikba szamárságokat, ha jó emlékszem olvstam valakinek a beszámolóját a szombathelyi maratonról, aki futott ott 2003-ban kérem jelezze nekem így talán könnyebben megtalálom ezt az írást ( írásokat )
Jó hetet, jó futásokat mindenkinek !
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58280
Haliho
En is nagyon jol ereztem magam a KH valton. Az emberek nagy reszevel az osz vegen talalkoztam utoljara, es jo volt mindenkivel ujra par szot valtani. Sajnos tobbre nem volt ido, mert elso ember voltam es utana lepnem kellett. En elso szakaszt futottam, amiben csak az volt a rossz hogy nagyon meleg volt,(en szivesen bevallaltam volna az esos szakaszt:)) meg hogy ugye minden csapat a legjobb embereit tette elsonek, igy eleg a mezony vegen mentem. Mindazonaltal egy nagyon klassz, szenvedesmentes lenduleteset futottam, a hozzatartozo ido az, amit a jelenlegi edzesmunkam lehetove tesz. Ket eve kinizsi utan serult terddel, pont egy perccel mentem jobb kilometereket:) Viszont az idei evem ugysem a versenyeredmenyekrol szol,ezert egyaltalan nem is banom.

Monkey! Az otlet nagyon jo volt, szurkoltam a csapatotoknak nagyon En hurvinekekkel futottam egyutt es nagyon klasszul neztek ki:) Sajnos nem futottunk ossze, de legalabb kivi kepeirol ujra beazonositottalak. Gratula es jo futkosasokat ujra!
Mindenki masnak is gratulalok az eredmenyeikhez, mindjart megyek is a bsi oldalra korulnezni:)

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.06.07 0 0 58279
Csatlakozom az előttem szólókhoz: jó volt a tegnapi nap. (Az elázást azért kihagytam volna...)
A reális célnak kitűzött 27 percet sikerült teljesítenem, a végére kicsit elfogyott a levegő a nagy melegben.
A VVVB kategória 5. helye is szép teljesítmény, gratulálok mindenkinek - természetesen a többi csapatnak is!
kaktusz7 Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58278
Jó volt ennyi futóbolondot látni.
Lassan azokat kellene felsorolni, akik nem voltak ott a maraton váltón. :-)
A futásommal meg vagyok elégedve. Idén a legjobb átlagom 4.50/km volt, ez most 4.35 lett - 32.10. Idén most értem el a legmagasabb pulzust. Idén egy futáson legfeljebb 5 %-ot töltöttem a misztikus 160-as pulzus felett, most 87 %-ot. Úgyhogy megtettem, amit meg tudtam...

Hauanita
Kösz a bevállalást! Az a 36.xx szerintem nagyon jó "levezető" eredmény.

hurvinek_2 Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58277
Haho,
Nagyon jol sikerult a mai nap. Tempot nem igazan terveztunk, a cel az volt, hogy Gergo es a mogotte robogo "motor" is jol erezze magat...
Koszonjuk a sok biztatast es Monkey-nak a szervezest.
H
Hauanita Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58276
...És aztán jött a mai nap. Bár nyújtottam FUTURE-rel a hendi után, de tartottam tőle, hogy nem lesz könnyű a mai futás, ha tényleg hozni akarom, amit akarok. Na, ez jó értelmes lett. :) Állítólag 33 percen belül kellett futnom, mert különben Amatőr megöl. :))))

Reggel még Kaktusz megkért, hogy fussak már Árnika helyett KT lánycsapatban. Bár nem terveztem 2 futást mára, de azt mondták, hogy a KT topik lányai sem mennek túl gyorsan, azt már nyugodtan futhatom lazán, úgyhogy bevállaltam.

Örültem, hogy rajtolhattam a Kivi Teamben, mert így a tömeg jól húzott magával, szóval meg sem lepődtem a 4:19-es 1. kilin. Értelemszerűen elkezdtem a lassulást, ami "terv szerint" ment: 4:31, majd 4:41. Küzdöttem a tempóval, közel sem volt annyira laza, mint tegnap, és olyan hosszúnak tűnt az egész. Beálltam egy sráchoz, és mentünk egy 4:42, majd egy 4:31-es kilit. És akkor itt megzuhantam. Ekkor szerettem volna gyorsítani (vagy legalábbis tartani ezt a tempót), de igazából azt vártam, hogy a szurkoló ismerősök látóköréből kikerüljek, hogy belesétálhassak. És így is tettem. Akkorra már kezdett melegedni az idő, így a szembeszél nagyon jól jött, a híd alatt az árnyék meg a hűs pláne. Így ez a kili sétával, meg ilyenek 5:03 lett, majd össze akartam szedni magam a végére. a 6-os kilinél Akibacsiék szurkoltak, meg Balázs magyarázott hevesen, hogy hogy is kéne emelkedőt futni, de még/már akkor sem gondoltam szépeket. Csak 33-on belül érjek be, mert Amatőr megöl :)) (hát ilyen stresszt kellett ma nekem kiállni:)) Mentem a végén már, ahogyan bírtam, viszonylag nehezen találtam rá Zakkára, és a váltózónáknál már lassan mentem, és az órámat csak akkor nyomtam le, mikor a váltóbot már Zakkánál volt. Idő nálam 32:54 volt, de a Kiviék által mért 32:57-tel is megvan 33-on belül, és tökjó így végignézni a neveken, és látni, hogy egyetlen nőként sem hoztam szégyent a csapatra. Örülök, hogy a Kivi Team-ben futhattam :)))

Na, utána összeszedtem magam, mentem szurkolni, meg pihenkéltem. Jó volt látni sok-sok FB-t futni!!! :) Bekocogtam a KT-csapat 3. tagjával, kingA-val, örülök, ha ezzel segíthettem. Lassan készülődtem a következő körre, de nem voltam igazán ráhangolódva a projektre. Összefutottam -balazs-zsal, aki ekkor azt közölte, hogy jójó, amit futottam, de majd a következő körben ugyanezt visszafelé csináljam, már hogy lassan kezdjek, és a végére gyorsítsak. Nem álltam le vitatkozni vele, az éltetett, hogy ezúttal már jólesően futhatok.:))) Nagyon hamar álltam be a váltózónába, így elég sokat vártam, de végre megjött Zsófi!

És akkor elindultam a második körre. Ekkor már gyülekeztek a felhők, és éreztem, hogy nem úszom meg. Csak akkor még sejtelmem sem volt, hogy mit. Kicsit később indítottam az órámat, úgyhogy sejtettem, hogy nem 4:44-es első kilit futottam. Mindenesetre nagyjából jó lett volna, ha nem szúr már megint olyan nagyon az oldalam. 5 perces tempónál. Ezzel elvoltam úgy 2 kiliig, majd újabb "szórakozási forma" vette kezdetét: az eső. Először csak szemerkélt, meg baromi fülledt volt az idő, de tök gyorsan fogytak a kilik. Lazán futottam, és azon szurkoltam, hogy csak nagy zuhé ne legyen. Aztán úgy 5 kili előtt elkezdett ömleni. Megállapítottam, hogy a szurkolótáborunk is megijedt az esőtől :-)), de azért mentem tovább. A híd alatt belesétáltam, de csak mert addig sem ömlött rám az eső. Innen egyre rosszabb lett esőügyileg. Csak szakadt és szakadt. A gatyám már tiszta víz volt, a lábam cuppogott a cipőben, pedig magát a futást már egészen élveztem. Olyan 5:05-5:15 körüli kiliket mentem. Aztán egyszercsak sz*rráázva beértem. Jó volt, hogy ott volt Kivi, mert teljesen elment belőlem az életösztön, de felvettem a 2. adag befutócsomagot, és végre fedett helyre mehettem. Köszi azoknak, akik megmenekítették a hátizsákomat, örök hála. Így legalább valamennyi szárazat magamra vehettem, míg elértem PinkódGabihoz tusolni. Amúgy érdekes módon még esővel együtt is gyorsabban telt a 2. kör, és jobban is esett, szóval végül nem bántam meg, hogy beszálltam, és futottam még egyet. Remélem, Árnika elégedett az idejével :))

Mellesleg kicsit revansot vettem a múlt héten: akkor 2 kör helyett futottam 1-et. Ma 1 helyett 2-t :)))

Összességében jól éreztem magam, örültem, hogy fenn lehettem a hétvégén Pesten. Jó buli volt!!! :))

Monkey Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58275
Sziasztok!
Még mielőtt olvasnám a mai termést, íme egy beszámoló az én szemszögemből a mai versenyről.
Mindenek előtt köszönöm szépen mindenkinek, aki segített megvalósítani ezt az álmomat, a babakocsis váltócsapat létrehozását.
Elsőként Hurvinekék indultak, és nagyon klasszul, 40 perc körüli idővel érkeztek, amikor is váltotta őket Márti és kislánya. Ők 41-42 perces időt mentek, majd harmadikként következtem én, és a kisfiam. Az órát később indítottam el, és később is állítottam meg, de kb. 45 perc lehetett az időm. A csapat összidejét nem néztem meg, de egy ismeretlen hölgy – miközben gratulált :-) – azt mondta, hogy 2 óra pár perc. Mindjárt megnézem a BSI-n.
Az első 3 km nagyon jól ment, végig 6 percen belüli idővel mentem, hajtott a lendület és a szurkolók. Aztán a frissítőállomástól kezdve – amit nagyon vártam, mert közben iszonyú meleg lett – a felfrissülés helyett leépülés következett, nagyon elfáradtam, sajnos kicsit bele is gyalogoltam.
Végül is, amikor először szóba került, hogy indulhatunk a versenyen, akkor 45 perc körüli időt tűztem ki magam elé, de a héten volt egy nagyon jó kis 6 km-es futásom, amikor a szülések óta először sikerült 6 percen belüli idővel ilyen „nagy” távolságot teljesítenem (35:32) Ez alapján azért egy picit jobb időt vártam magamtól, de így is meg vagyok elégedve. :-)
Örülök, hogy viszontláthattam régi Futóbolond-ismerősöket, és hogy megismertem néhány újat is. Gratulálok mindenkinek, aki futott ma, különösen azoknak, akire a „vízhűtéses szakasz” jutott! Mi egészen a végéig maradtunk, átvészeltük a téren a nagy esőt is a metrómegállóba húzódva.
Mindent összevetve nagyon jól éreztük magunkat, babakocsis futókként rengeteg bíztatást és elismerést kaptunk a szurkolóktól, ami – tudjátok :-) - nagyon felemelő érzés.
Mondanám, hogy jövőre ugyanígy megismételjük, de hát a gyerkőcök felett eljár az idő, és azt hiszem akkor velük már nem mehetünk, de egyedül szívesen bármikor! :-)
Üdv,
Monkey

Hauanita Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58274
Mit nem mer! :-) Csak tegnap nem volt internet-közelben.

Na, azért ne torzítsunk kedves Amatőr! :)) Nem egésszen úgy volt az ám, ahogyan Te itt megpróbálod elhitetni a népekkel. :))))

Hanem ez úgy volt, hogy a vidéki kislány megérkezett Bp-re, és úgy ítélte meg szombat délelőtt, hogy optimális futóidő van. Mondhatni optimális egyéni-csúcs futóidő. :)) Igazából nem is akartam én 24:45-öt futni, csak úgy 25:10-ről álmodoztam titkon. Felkészülési Tanácsadóm aszonta, hogy futhatok nyugodtan lendületesen, de ne hajrázzak a végén, és ne szaggassam szét magam. És én -mint mindig :))- pontosan így tettem.

A rajtnál megszólított egy V. Péternek látszó személy, akiről kiderült, pontosan ő, és hogy idei legjobbja az én abszolút egyéni csúcsom magasságában van, mindketten picit faragni szeretnénk belőle, úgyhogy gyorsan megegyeztünk, hogy együtt futunk. Ha nem voltam túl bőbeszédű, az azért volt, mert az elején kicsit szúrt az oldalam. Majd V. Péter egy ponton közölte, hogy mentünk egy 4:32-es km-t. Látszólag olyan nyugisan vettem ezt a tényt tudomásul, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna 4:32-es km-eket futni, mikor másnap kell odatenni magam, de akkor meg épp levegőt nem kaptam. Aztán az Árpád-hídtól kicsit lazult az iram, és én tényleg jól éreztem magam. Csak azt tudtam, hogy Amatőr megöl, ha megelőzöm. De én vállaltam a következményeket :)). Amatőr először az ún. feltartóztatási stratégiával próbálkozott, majd miután látta elszántságomat, a lelkiismeretemre próbált hatni (de figyelmen kívül hagyta, hogy olyan nekem nincs :), és elindult velem, mondván, hogy én felelősségem, ha másnap nem bír lábra állni. Próbáltam rábeszélni, hogy ne ámokfusson velem, de nem sikerült. :))

Lényeg, hogy végül 24:45-re értem be, és utána örültem az FB-csapat egybegyülekezésének. Jó volt rég nem látott emberekkel újra találkozni. És V. Péternek köszönöm az együttfutást! Klassz volt! :)

Előzmény: amatőr (58257)
amat Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58273
Gratula mindenkinek !
Kanga M. Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58272
Gabi! Kösz a futást!kanga
NVik Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58271
Hűha ez király :-), nem is tudtam, hogy sunyiban mértek :-).
Előzmény: kivi (58270)
kivi Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58270
Szokás szerint mértem a csapat (sőt: csapatok) idejét. Egy kivételével minden váltásnál sikerült ott lennem. Amikor nem sikerült, akkor Annamari segített.



Team Kivi:

1. Hauanita 32:57
2. Zakka 36:01
3. Amatőr 34:55
4. NVik 29:56
5. Árpi 37:40
6. Kivi 32:57
--------------------
3:24:26

Kerékpáros Topic Lánycsapat:

1. 7241gabi 37:05
2. Gombfoci 45:51
3. KingA 47:43
4. Zsófi 42:49
5. Hauanita 36:14
6. Annamari 42:57
--------------------
4:12:39


Mindenkinek gratulálok, és köszönöm a részvételt!

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58269
Voltam a vizespóló-versenyen, csak azt nem értem, miért szaladtak az amúgy igen csinos versenyzők. :-)

Úgy látszik, én már csak futóversenyen biciklizem... Amikor előástam a gépet, rajta volt az FB tábla és egy Bécs-Budapest zászló díszítette a kormánytáskát. Szóbal a BBp befutóján, október 23-án gurultam utoljára! Ágicától elnézést a késésért, az elejére nem értem oda, nagy lelki teher volt nekem kikaparni ezt a biciklit és üzembe helyezni. Viszont megvártam a végét. :-) A Margit hídtól a Dráva utcáig nem találtam konkurenciára a szurkolásban, lejjebb is alig, a Kossuth-tér közvetlen környékét kivéve. Többen félreértették a helyzetet, és nekem kezdtek drukkolni a futók helyett, mások álltak és csak a saját emberüket várták, a többire nem hederítve. A futók többsége örült a zajkeltésnek, csak ketten szóltak be érte. Örülök, hogy ma is segíthettem néhány embernek. BSI márkájú kereplőmnek ismét elrepült a feje (fúj! Minek árultok ilyen gagyit?), később az esőtől bedagadva elhallgatott, most kereplés helyett csak bugyborékol. :-)

Gratulálok mindenkinek a futáshoz, a lányoknak pedig külön is a férfi II. helyezésért!

kivi Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58268
Fotók a K&H Maraton Váltóról a www.kivisite.hu címen.
TÉZÉ Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58267
Ijjen se volt már régen, hogy már itthon vagyok egy verseny után és túl az alapvető értékelésen és bosszankodom az élet igazságtalanságán,de....
Ha már akkor zápor van mikor én futok akkor az legalább 1 perc és.....
Ha előbb kell futnom, akkor is kicsit hűvösebb van és akkor legalább 30mp és.....
Tavaly ha így futok,mint ma akkor földhözvert fenékkel ünneplem magam, de most... ezért vagyunk FB-k!!!!

Tehát a lényeg ma volt egy szép futásom ahol volt egy elérhető vágyam ami nem sikerült, mégis minden fanyalgás ellenére absz.elégedettnek kell lennem. Amikor futottam akkor meleg volt és tűző nap, de ha előbb vagyok akkor hűvösebb volt az idő és utána esőben szeretek futni ott is jobbat mehettem volna, tehát a mostani eredményem ezek után nagyon szuper, de ha...
Borzasztó egy érzés 17 másodperc miatt, olyan szép lett volna 30 percen belül menni, de miután úgy érzem ma teljesen kifutottam magam ezért ne legyek elégedettlen, ma ez volt teljesítményem maximuma. Jobb körülmények között futottam már jobbat,de itt mégis ez a legjobbam, de az a fránya 17 másodperc...., mindegy majd jövőre átlépjük azt a bűvös határt....

kivi Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58266
Én is hazaértem. A pontos időeredményeket mindjárt kibogarászom a Polarból.

Az eső nem is volt olyan vicces... :-) A 4. kilométernél szakadt le az ég, de nagyon. Felhőszakadásban futottuk a táv szűk második felét, a víz a számba mosta az izzadtságot. Mindegy, mivel nem volt hideg, így nem volt nagyon rossz. Csak sajnos az eső alatt/miatt a társaság is hamar szétszéledt.

Előzmény: NVik (58265)
NVik Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58265
Sziasztok, azt hiszem egy nagyon kellemes kis versenyen vagyunk túl. A Kivi team tagjai várakozáson felül teljesítettek, a vége 3:24 körül volt soha rosszabb futást :-). Az első pár futó kellemes hűvös időben rajtolt majd egyre erősödött a napsütés, így a váltó középső emberei aszfaltolvasztó hőségben gyűrték maguk alá a kilométereket. A hab a tortán a mindent elsöprő trópusi zápor ami az utolsó futóknak jutott. Én kb. a negyedik kilométernél fejre álltam a meleg miatt onnantól már csak a túlélés volt a cél, a vége 29:58, ha a maraton hatodrészét számoljuk akkor ez 4:15-16-os átlag, talán egy picit lehetett volna jobb de örülök, hogy tartani tudtam magam az ígéretemhez.
krisz_ Creative Commons License 2004.06.06 0 0 58264
Már nem egész 1 óra, és rajt!! Nagy hajrá minden Karaton Háltósnak!!!!

Most már sajnálom, hogy nem lehetek ott, de ha előre tudom....
Idén úgy tűnik, az időjárás mindenbe közbeszól. Eredetileg a tegnapi szálkai triatlonverseny miatt mondtam nem-et a mai napra. Most az lett belőle, hogy a tegnapi versenyt is kihagytam, éppen a vacak időjárás miatt (csak mert nem volt kedvem belefagyni a hideg vízbe, no meg "természetesen" délelőtt még az eső is szemerkélt).

Itthonról szurkolok mindenkinek, remélem jó idő lesz hozzá, és mégjobb eredmények!!
Hajrá!!!!
Az első emberek már biztos melegítenek....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!