Keresés

Részletes keresés

horgIca Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50706
Jolimama ide küldted a munkahelyemre? - ha nem 11 után tudom megnézni.
Előzmény: Jolimama (50698)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50705

Nem néztem a névsort, csak nem olvastam, hogy nem jön, így készpénznek vettem, hogy jön. De még van egy hét bármi megtörténhet!

 

 

Előzmény: Jolimama (50698)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50704
a 20 fonalhoz hányas tű kell? mert én csak 1.50 és 1,75 tűvel tudok csak horgolni a többi lecsúszik:-((( nem sikerül, nincs türelmem hozzá. Már mint a kisebb tűkhöz. Én Piroskával akartam megcsinálni. Nagyon vastag lenne????
Előzmény: erzsimami (50699)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50703
Köszi! Persze egyezik, csak félvakon gépelek. Ismertetőjelem egy frivi  virág lesz, csak azt nem tudom, hogy szerkesszem a ruhámra. De már ez is eredmény, hogy elkészült.
Előzmény: LRJudit (50701)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50702

 

Szerintem gyönyörű

LRJudit Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50701

Erzsimami!

Ha a Kelendi egyezik a Kelenföldi pu-val, akkor 103-as.

Előzmény: erzsimami (50685)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50700

Aranyos!!

 

Gratula a nyerteseknek és a munkákat beküldőknek!! Sajna az levelezőm hibája miatt lemaradtam a szavazásról, de legközelebb figyelni fogok és hamarabb szavazok.

Előzmény: zsófimamája (50693)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50699
Ha 20-as fonalból készíted, nem lesz nagy, 1 gombolyag is elég lesz hozzá.
Előzmény: nyuszturenka (50689)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50698
HorgIca, küldtem Neked délután levelet. Örülök, hogy jobban vagy.

Erzsimami, én nem látom Krisztinát a névsorban. Örülnék, ha jönne természetesen.
Kedden majd kezdjük megbeszélni, ki kivel, hol és mikor találkozik.
Ilonamamzi és Sándor3-Ildikó is felajánlotta, hogy segítenek.

nyüzike, Te nem kocsival jössz?

nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50697

Survi 5 db strumma volt, vagyis a doki szerint fél év múlva szépen elaludtam volna annyira el nyomta a gége csővemet mát.. Hordok én is kendőt, hogy védjem..:-))

 

Jolimama küldöm a mintákat holnap. folytatom a szkennelést:-)))

Benne lesznek ezek is:-)))

Az iskolát lementettem már délután. Köszönöm. Kedden megpróbálkozok vele....

 

Nagyon rendesek vagytok. De van valamim a számotokra:-))) egy nagyon szép horgolt mellény. Mindjárt felteszem. akinek kell jelezen. De Jolimamának úgy is küldöm ott meg fogjátok nála az albumba találni:-)))

Előzmény: Survivor69 (50691)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50696
Tündéri kis királylány.
Előzmény: zsófimamája (50693)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50695
énisegy, kislányodnak még sok boldog szülinapot kívánok. A torta is nagyn különleges.
Előzmény: énisegy (50679)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50694
drága Szedit, sajnos féltem én ettől, nagyon várom, mit is mond majd az orvos. A kézimunkás lapokat ott fogom hagyni a Fiaméknál, majd eljuttatják Hozzád.

Sokat gondolok Rád, és a topikunk sok-sok gyógyító energiát küld Neked. Mikor megtudtam, hogy probléma volt Fgyepűn, akkor is kértem küldjük a gyógyító sugarakat. /Azt nem mondtam, mi történt./

Előzmény: szedit99 (50677)
zsófimamája Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50693

Szép estét, és Kellemes Pünkösdöt Mindenkinek!

 

Nekem már van egy pünkösdi királylányom:))

 

Gratulálok a hónap munkáihoz, mindenki szépet alkotott!

A mostanában ünneplőknek is sok boldogságot kívánok!

Aki pedig beteg, gyógyuljon meg hamar!!!!

 

 

 

Jolimama Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50692
nyuszturenka, feltettem a képtáramba egy recehorgolás iskolát, a linkjét megtalálod, ha visszakeresel.

Nagyon jók a terítőid. Nem néztem meg, hogy a mintát már elküldted-e, hogy feltegyem az allbumodba, ha nem légyszives küldd el. Jöhet mindegyik, nagyon szépek.

Kívánom, hogy mielőbb elfelejtsd a mütétet.
Előzmény: nyuszturenka (50689)
Survivor69 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50691
Szépjóestét Mindenkinek!

énisegy boldog szülinapot a lánykádnak:-) Tök jó ez a torta:-) Biztos finom is volt :-)

nyuszturenka nagyon szépeket csináltál. Ez pajzsmirigy műtét volt? Mikor nekem csinálták, én jó darabig kendőt hordtam, de nem azért, hogy ne lássák, hanem, hogy ne érje a nap, por, kosz. az elején mondjuk kicsit zavart, hogy eléggé látványos és megnézik, de hamar hozzászoktam. MA meg már alig látható. (szerintem)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50690

Erzsimami neked is köszi a leírást.. ezt is mentettem, az az mindent:-)))

Puszika

 

Előzmény: erzsimami (50688)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50689
Köszönöm csirip. elmentettem. Kedden kiderül, hogy megy e.. anya hoz fonalat...nekem elfogyott itthon a fehér. Csak szines van.  ehez, meg kell pár gurgula:-)) kiderül mennyire vagyok okos.. A szaporitást még rágom, már nem nagyon emlékszem rá. de kiderül az is:-)))
Előzmény: csirip46 (50673)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50688
Szirmok! Köszi az érdeklődésed a top elkészült, de a menyem most találta ki, hogy mégis végkonyabb pántja kellene, hogy legyen. Persze már körbe is holgoltam, most bonthatom vissza. Apró örömök :))))
nyuszturenka Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50687

Szia szedit:-))

 

Szeretném ha meg gyógyulnál.. a fejfájás tényleg nem jó:-(( meg az agyérgörcs sem:-(((

Bár csak tudnék segíteni:-(((

 

Azzal tudok csak hogy elküldöm a mintát neked.

Ha szereted a pikókat akkor egyáltalán nem nehéz:-))) én utálom őket így egy egész napba bele tellet.  Amúgy szerintem nem nehéz:-)))

Küldöm mailba.....

Előzmény: szedit99 (50677)
horgIca Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50686
Erzsimami Te egy tündér vagy!! a gyógyulásról annyit, hogy a gyomron itt is fáj, meg otthon is, de legalább most már nem jön ki belőlem semmi.
Előzmény: erzsimami (50684)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50685

Jolika! Gratula az unokádhoz!!

Énisegy! Szupi torta!! Főleg azért mert közös készítmény!

 

Lányok! Rövid a memóriám! Hányas busszal tudok menni Kelendi pu-tól a Népligetbe? És jön valaki Komáromon keresztül??

Krisztina Te vonattal, vagy kocsival mész? Ha vonattal, akkor mehetnénk egy vonaton.

 

Annamária! Köszi a segítséget!

Szmine! Küldtem!

 

Mot már listát kell írnom, hogy mit is viszek a talira, mert tuti, hogy felét itthon felejtem.

Előzmény: Jolimama (50620)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50684
Horgica! Remélem meggyógyultál! A talira viszem neked a Foltvarázsaimat!
Előzmény: horgIca (50678)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50683

Nyuszturenka! Szépeket készítettél! Csak egy jó tanács az elkészítendő mintához: ha a szélére teszel egy üres kockát, könnyebb a  tele kockát elkészíteni, mert a szélén un. relief pálcákkal tudsz szaporítani, de ha egy kockát készítesz a szélére, a tele kocka már második lesz és az alsó kockára el tudod készíteni. Hát remélem érthető voltam.

 

A nyakad nagyon szép!!! Ne várj csodát pár nap után!!! Pihenni, pihenni, pihenni!!!!!

Előzmény: nyuszturenka (50672)
horgIca Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50682

Szedit!!   Csatlakozom Erzsimamihoz, vigyázz magadra, mert tudod Belőled csak 1 van!!

Előzmény: erzsimami (50680)
horgIca Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50681

Nagyon szép, és igazán egyedi, akárcsak a sisakban alvás. Az nagyon aranyos volt!!

Boldog szülinapot az ünnepeltnek!!

Előzmény: énisegy (50679)
erzsimami Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50680
Szedit! Isten éltessen jó erőben, egészségben. Gyógyulj meg hamar.
Előzmény: szedit99 (50677)
énisegy Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50679

Kislányom tegnap múlt 9 éves...de ma ünnepeltük...ez volt

a tortája, ezt is eggyütt műveltük...:)

 

horgIca Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50678

Szevasztok lányok!

Ma jöttem először dolgozni. Táppénzen voltam, és kúráltam magam, hogy eltudjak menni a talira. Ráadásul még a technika ördöge is velem szórakozott!!

 

Minden Kedves ünnepeltnek nagyon sok boldogságot és sok sikert kívánok!

Jolimama unokádnak még több sikert, Olimama édesapádnak jó egészséget, hogy minél többet örülhessetek egymásnak.

 

Köszönöm a munkámra leadott szavazatokat, mindenkinek őszinte GRATULA, mert nagyon nehéz volt szavazni.

 

Nagyon szépeket készítettetek, egyik szebb mint a másik, ilyenkor azt sajnálom, hogy nincs több kezem. Milyen érdekes lenne, egyik köt a másik horgol stb....

 

Nyuszturenka a nyakad hidd el nem olyan csunya, én láttam már ennél rondábbat is.

Kitartás, és nagyon vigyázz magadra. Műtét után az első két hónapban a Józsi is begombolta az ingét, hogy ne láccon.

(most már megint nem tudja 46-os inget hord).

 

 

 

 

 

szedit99 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 50677
Kedves Lányok!
Ha valakin ek öröme vagy bánata van, akkor látszik igazán, hogy milyen összetartó család vagyunk!Köszönöm a sok kedves üdvözletet Borcsimamának, bubukának, olimamának, jolimamának /végül még vers lesz belőle/ margitmamának, csiripnek, szirmoknak, survivornak, vicusnak, ibolyának, pmártinak, nyuszturenkának, és mindenkinek, aki csak gondolt is rám.
Ilyen későn tudom csak megköszönni. Délelőtt megjöttek a kisebbik fiamék Fehérvárról, köszöntöttek, aztán átmentünk a nagyobbikhoz, ott várt az ünnepi ebéd, amit a nagyfiam készített. Sok lenne felsorolni, mi minden volt az asztalon!
Szép nap volt, amit ti is segítettetek még szebbé tenni!

Sajnos, azt hiszem a talira nem tudok elmenni. Még a kórházban volt egy erős agyérgörcsöm. Itthon csináltak koponya CT-t, ami valami gondot mutatott ki. További vizsgálatok szukségesek, esetleg kezelés is. Meglátjuk. Azóta is folyton fáj a fejem. Pedig szívesen lettem volna Jolimama útitársa!

Nyuszturenka, szépek a csipkéid! Én is kacérkodom az elsővel. Nagyon munkás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!