Keresés

Részletes keresés

svullo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 99
Email címnél mit sem egyszerűbb eltitkolni. 21. századi módra kell randit szervezni.
Előzmény: _cseszo (97)
Dehogyis Creative Commons License 2004.11.22 0 0 98
Ne köpködj, az csúnya dolog! Adok inkább egy ostort :)))))))))))
Előzmény: _cseszo (94)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 97
Másik táskát is tartani ill. postafiókot bérelni a nem kívánt leveleknek. -))))
Előzmény: svullo (96)


svullo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 96
Kell tartani külön teflont flörtöléshez. Észlények. :)
Kimana Drive Creative Commons License 2004.11.22 0 0 95

Nyilván ha nem szolgáltatsz rá gyanút, nem fog.

Ha meg a gyanúnak van alapja, akkor fog szólni. Akkor viszont már erkölcsileg meglehetősen szánalmas azzal jönni, hogy nem tűröd, hogy a telefonodban turkáljon.

Előzmény: nyuszicsemege (93)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 94

Mindenképpen görénység és semmiképpen nincs rá mentség. Ettől még lehet olyan helyzet hogy valaki elköveti.

 

Mielőtt abban a fényben tündökölnék hogy kizárólag már csak a glória hiányzik a fejemről életemben már én is követtem el hasonlót. Görény is voltam akkor. És el is határoztam hogy ilyet nem teszek soha többé mert önmagamat kellett volna szembeköpnöm.

Előzmény: Dehogyis (92)
nyuszicsemege Creative Commons License 2004.11.22 0 0 93
Ha a pasim belenézne a telefonomba, az kb olyan mintha felbontaná és elolvasná a leveleimet.Nem tűrném.
Dehogyis Creative Commons License 2004.11.22 0 0 92
A párkapcsolatom hat éve alatt kizárólag akkor okozott problémát, hogy a telefonomat nézegette a párom, amikor vaj volt a fejemen. Nem mondom, hogy szeretem, hogy akkor nyúlkál a telefonomban, amikor kedve szottyan, és azt sem szeretném, ha a táskámban nyúlkálna, de ez inkább érzelmi dolog. Vannak tárgyak (táska, telefon), amik jellegüknél fogva szorosabban tartoznak az intim szférába, ahova csak indokolt esetben engedünk be valakit. Két ember, ha együtt él még akkor is tiszteletben kell, hogy tartsa a másik intim szféráját. Viszont be kell oda engedni a másikat, legalábbis megadni a lehetőséget, hogy az beléphessen (az más tészta, hogy úgy a legjobb, ha nem lép be) illetve a kitiltást megmagyarázni. Egyszóval a kutakodást görénységnek titulálni erős, bár semmiképpen sem a legelegánsabb megoldás, s kizárólag akkor javallt, ha nincs más út. És sajna van ilyen helyzet.
Előzmény: _cseszo (85)
Kimana Drive Creative Commons License 2004.11.22 0 0 91

Hát ez az, kibúvókat keresett.

Meg ha félóránként kap SMS-eket, de nem mondja kitől, valakivel beszél, véletlenül benyitok, azt mondja az illetőnek, majd máskor hívja és leteszi, az már gyanús.

Szó sincs arról, hogy turkáljunk állandóan és hogy ez valami jó dolog lenne.

Akkor sem jó, ha az ember kétségbeesésében egyszer rávetemedik, de amikor a gyanúja beigazolódik, és akkor a fejéhez vágják, hogy minek turkálsz, akkor az egy kicsit idegesítő.

Előzmény: Törölt nick (88)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 90

Hogy is mondja a tanúban az Ávós?:

 

Ez egy igazi  nagyon komoly névtelen feljelentés volt....

 

 

Előzmény: Törölt nick (88)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 89

rendben de akkor meg minek turkál....

A turkálással kezdődik nem??

Előzmény: Anus (87)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 88

Én sajnos úgy vettem észre hogy az igazi komoly gyanú ritkán alaptalan. : ( Amit írtam az megtörtént, az komolytalan féltékenykedés, csak úgy temperamentumból. Az még jól is esik. : ) De ha megkérdezné hogy "megnézhetem a telefonodat?", akkor egy hűséges pár annyit mond hogy, persze, tessék. Ha sápadozik és kibúvót keres akkor valszeg gebasz van.

Előzmény: Anus (86)
Anus Creative Commons License 2004.11.22 0 0 87
Erről van szó: Legyen olyan az életem, hogy ne találjon semmit
Előzmény: _cseszo (85)
Anus Creative Commons License 2004.11.22 0 0 86

EZ jóóó! :-)))

 

Nem mondom, hogy turkáljunk egymás telefonjában, nekem sem szokásom, de könyörgöm! ha valaki mellett elköteleztem magam, ne legyenek már benne olyan dolgok amik miatt kellemetlen helyzetbe kerülhetek!

Ha mégis van benne, akkor ELSŐSORBAN MAGAMAT okoljam már amikor kitör a balhé!

MERT: OKé, hogy milyen genya dolog megnézni, DE milyen genya dolog OKOT szolgáltatni rá ráadásul bizonyitékkal.......aztán meg orditozni, hogy ez tisztességtelen bánásmód (igaz, hogy én meg megcsaltalak, de hol van ez ahhoz???)  Na neeee!

 

Hangsúlyoznám: EZ NEM VÉDŐBESZÉD a telefonkukkolók mellet, hanem vádbeszéd a jóhiszemű társak kihasználói ellen!

Előzmény: Törölt nick (79)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.22 0 0 85
Nem biztos hogy mindig mindenben egy követ fújnék az előttem szólóval (VTyeresk..) de azért megkülönböztetném azt hogy odaadom a páromnak a telefonom hogy telefonáljon, vagy sms-ezzen róla attól hogy az ottfelejtett telefonra ráveti magát és vadul (mintegy véletlenszerűen) végiglapozgatja  a memóriát hogy mi található benne. Az előbbi esetben ha nyomkorászás közben véletlenül valami olyanra akad amire nem kellett volna akkor én vagyok a barom minek adtam oda ill legyen olyan az életem, telefonom hogy ne találjon semmit, a másodikban egyszerűen egyet kell értsek a tükörbenézés kérdésével. nekem  biztosan nem menne ilyen görénység....
Előzmény: Dehogyis (83)
Kimana Drive Creative Commons License 2004.11.22 0 0 84

Ne is kerülj olyan helyzetbe, hogy felmerüljön benned.

Amúgy nincs problémám a tükörrel.

Előzmény: Törölt nick (82)
Dehogyis Creative Commons License 2004.11.22 0 0 83

Nem tudom hova legyek... A párom még telefonál is a telefonomról! :( Meg fényképezget... El kell hagynom????????

 

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 82
_Nem___ nézek bele a telefonjába. Ha ottfelejti, akkor sem.
Itt kezdődik.



De úgy látom, nagyon remek társaság jött itt össze.
Ti amúgy a tükörbe tudtok nézni?
Előzmény: Kimana Drive (78)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 81
Azért előtte olvastasd el vele az itteni hozzászólásaidat.
Hátha utána nem akarja veled összekötni az életét...
Előzmény: Baxter (72)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 80
Kőkemény csaj lennél baszki.
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 79

"Mi ez a női hang???"

"Csak a tv"

"Melyik csatorna?"

 

:P

Előzmény: Anus (48)
Kimana Drive Creative Commons License 2004.11.22 0 0 78

Tegyük fel, valaki már teljesen kész van, a lány tagad, ha rákérdezel. Egy napon mégis - bár nem szokásod - belenézel ottfelejtett telefonjába. (Amit amúgy minenhová vonszol magával.)

Ez - velem megtörtént - eset, Édes néven a telefonkönyvében szereplő egyéntől több pikáns üzenet, híváslistán is gyakran előfordul.

Melyik a jobb? Hónapokig még reménykedni, elűzni a gyanút, elfogadni a kifogásokat, vagy megtudni az igazságot, ha másképp nem megy?

 

Nekem az egész furcsa, az én telefonomba bármikor belenézhet, nincs semmi titkolnivalóm előtte. Megette a fene az egészet, ha a párom elől titkolózni kell.

 

Szar dolog a féltékenység, de a gyakorlat azt mutatja, ha túl erős, annak már van más oka is.

 

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 77
Én a csaj helyében már azért kirúgnálak, mert belenézel a telefonomba, és olvasgatod az SMS-eimet.
Milyen jogon?
Előzmény: lfo (31)
Dehogyis Creative Commons License 2004.11.22 0 0 76
Egyáltalán nem vagy szentimentális. Mondjuk szerintem egy kapcsolatnak nem az a lényege, hogy el kell számolni a tetteiddel a másiknak. Ez inkább afféle mikormilyen velejáró. Ha korlátoz az elszámolás, akkor rossz, ha nem korlátoz akkor semleges.
Előzmény: szerencse fia (74)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 75
Lehet, hogy sehogy, de ez akkora bunkóság, hogy tényleg nincs rá mentség.
Előzmény: orcic (17)
szerencse fia Creative Commons License 2004.11.22 0 0 74
Ez a legbiztosabb. De akkor minek párkapcsolat. Ha nincs állandó barátnő, nem tartozol, és nem tartozik senki neked sem beszámolni. Mindenki azt csinál akivel amit akar. De majd 50-60 évesen... nem tudom.Majd jó lenne egy unoka.Vagy túl szentimentális vagyok?
Előzmény: Dehogyis (73)
Dehogyis Creative Commons License 2004.11.22 0 0 73
Azt mondják a pszichológusok, mások megítélésénél a leggyakrabban a saját tapasztalatainkból indulunk ki, s azon belül is abból, amit a legjobban ismerünk, vagyis magunkból. Ha továbbvisszük a dolgot (de ezt már csak én gondolom), az az ember, aki tud bízni, abban bízni is lehet. Én is magamból indulok ki, nem is bízok másban csak magamban :)))
Előzmény: Baxter (72)
Baxter Creative Commons License 2004.11.22 0 0 72
"De nem hiszem, hogy festené magát az (pl. én), aki megbízik a másikban."

nem ezt mondtam, pusztán csak arra céloztam, hogy igen nagy bizalmam volt.

"A soha többé nem fogok megbízni senkiben"

ilyet sem állítottam. a történethez hozzá tartozik, hogy jelenleg is együtt élünk, és közösen próbáljuk meg rendbetenni a dolgokat :)

egy olyan kapcsolatnál az ember egyébként nem csodálkozik nagyot, amit eleve kétesélyes alapon kezd. nálam más volt a helyzet. már 35 éves vagyok, jópár kapcsolattal a hátam mögött, és most először (és vélhetően utoljára) döntöttem úgy, hogy házasság szintjén is összekötöm az életemet egy másik emberrel. úgy vélem, ez nem egy elkapkodott, végiggondolatlan döntés volt, amit éretlen fejjel hoztam meg. ezért esett iszonyú rosszul az egész, és ezért volt nehéz elhinnem, mi is történt.
Előzmény: hupli4 (70)
Róka69 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 71
úgy lehet csak igazán.
Előzmény: orcic (66)
hupli4 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 70

Érthető, hogy az átéltek után bizalmatlan vagy. De nem hiszem, hogy festené magát az (pl. én), aki megbízik a másikban.

 

Perszehogy én is estem pofára. Én is költöztem össze úgy pasival, hogy semmi ésszerűség nem volt benne, szinte minden ellene szólt. Mondtam magamnak, nem baj, ha ez 5 évig ilyen, mint most (mert nagy megőrűlés volt!) megérte. Na, hát 4 hónapig tartott. De akkor is megérte. Azért a 4 hónapért, ami közel sem volt olyan, mint amilyennek szerettem volna, de most legalább tudom, hogyha fizetnének sem laknék vele együtt soha! De ezt meg kellett tapasztalnom. Úgy vert át a palánkon,mint annak a rendje. Tény, utána majdnem 1 évig köszöntem szépen, nem kellett senki. Ismerkedtem, buliztam, de soha semmi komoly. Hátam közepére kívántam mindenkit, aki komolyból közeledni akart. "Fúj, elvárások, kötődés, függőség! Azt már nem!"-mondtam. Azután, szépen eltelt az 1 év, és mégis lett valami. Aztán, az is elmúlt másfél év múltán, azt is megszenvedtem. De most megint van valami.

 

Lehet, hogy én vagyok a javíthataln, de nem szűnök meg bízni. Ha valaki átvert, az ő. A másik miért nem indulhatbna tiszta lappal? Persze, óvatosabb voltam, érzékenyebb, jobban ugrottam dolgokra, és most is előjönnek néha bennem a félelmeim. (ahogy azt korábban írtam is). De hagytam magam meggyőzni. Ez az ember nem az, aki anno átvert.

 

"A soha többé nem fogok megbízni senkiben" kijelentések veszélyesekm, mert belelovalhatod magad egy olyan állapotba, hogy aztán a Jóisten sem lenne elég neked ahhoz, hogy bebizoynítsa, vannak még megbízható emberek. Nők. És ezzel saját magadtól veszed el az esélyt.

Tény, hogy sajnos 1-2 pofára esés benne van a pakliban.

 

 

Előzmény: Baxter (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!