Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

LUKI Creative Commons License 2003.04.02 0 0 7
Sziasztok! Én kb. 1,5 hónapig használtam a nagypapim Kalosát és kb. 2000-et mentem vele.
Fehér, 5 ajtós 2 légzsák, légkondi, elektromos ablak, kp zár, szervókormány.
Az 5.-ik nagyon kellemesen hosszú, 160 körül, csupán 4000-et forgo kb. Van egy-két nagyon finom megoldás a kocsiban, pl. a hátsó ablak mosó.

A fogyasztása horror: Kiméletesen használva is szinte mindig 9 feletti az átlag, akkor is, ha a féltank vidék. Az utolsó a nagypapim szerint 8,2 volt.

A belső tér a kocsi méretéhez viszonyítva nagyon komoly, ami a helykinálatot illeti. A csomagtartó baromi kicsi és lehajtva is nagyon rosszul használható az egyenetlen padló miatt. A Wagon R egy teharautó hozzá képest.
Itt előnyös a 4 ajtós, de nekem az 5 ajtós sokkal jobban tetszik, de ez szubjektív.

Ha valaki vásárlást tervez, a szervót ne hagyja ki, mert nagyon kellemes terelgetni a kicsit szélérzékeny autót. A motor sokkal kulturáltabban dolgozik mint a Lanosban. Egyenletes halk az alapjárat és nem rángat. A váltó kicsit talán túl hátul van, pedig nem is vagyok kicsi. A kormány állítható magassággal jó beállítható.

Röviden ennyi, próbáltam tárgyilagos lenni. :-)

Előzmény: Kalóz és társai (6)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 6
Ezek szerint akkor a fogyasztásról már tudsz vamit mondani. Mi az átlag Nálad?
Előzmény: Törölt nick (3)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 5
Igen a könyv nemigazán fedi a Mo-n értékesített autók felszereltségét ...

2 hete van meg a kocsi, 5 ajtós , hasonló felszereléssel mint a Tied , 2.215.000 volt pluszz kaptam ajándékba egy 36e-es rádiós magnót ..

Azt mondták alkudni KELL új autónál, csak hát nem mindegy hogy mennyit tolsz be elsőre a vételárből. Nyilván, ha 800-at befizettem volna akkor még lehetett volna vmit kicsikarni belőlük :o)

Előzmény: Törölt nick (3)
I.Blasius Creative Commons License 2003.04.02 0 0 4
Egy légzsák sincs benne 2,3 Millióért?

Én amikor 2 hónapja autót vettem, néztem a Kalost is, és 2,4-ért légzsákos légkondist adtak volna.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 3
Sziasztok !
2002. 12. 19-től van egy 4 ajtós kalosom.
3500 km-t mentem eddig. Tavaly decemberben nem sok mindent tudtak adni hozzá. Van bent szervo, központi zár, elektromos ablakok elöl ja és metálfény.Ez volt 2.285.000,-Ft
A prospektushoz viszonyítva hiányzik : hátsó ajtók fölötti kapaszkodók (jelenleg venni sem lehet)a belső tüköröt nem lehet hátsó fény ellen billenteni, első ülés hátulján nincs polc, a kormány nem állítható
Ködlámpát jelenleg csak gyárit lehet hozzá kapni szerény 45.000,-Ft-ért.

Előzmény: Kalóz és társai (0)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 2
Szia!

Nem egészen ... :o)

Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 1
0 forintba került? :)
Előzmény: Kalóz és társai (0)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 0
Sziasztok!

Nemrég kaptam meg a Kalost és jó lenne más tulajdonosokkal is dumálni a kocsiról ....

Négyesi Creative Commons License 2004.06.25 0 0 topiknyitó

A RÉGI HOZZÁ SZÓLÁSOK ELTÜNTEK?

Nem öröm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!