Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 21
Mennyit ?
Előzmény: LUKI (20)
LUKI Creative Commons License 2003.04.02 0 0 20
Nekünk is van rajta oldalt és a sarkokon is. Kalos emblémás "gyári". Azért az idézőjel mert nem is titkoltan ezeket itthon csinálják. Le sem merem írni mennyit fizettünk érte.
Előzmény: Törölt nick (16)
Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 19
Azt hittem most akarsz rakatni. Nekem a Matizra anno valami 10 ezer forint volt. (Még egyszer nem csinálnék ilyen butaságot, hogy rábólintottam.) :)
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 18
Az enyémen van. Eredeti gyári daewoo és kalos emblémával. Számla nélkül 5000 felrakva.
Előzmény: Detonátor (17)
Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 17
Miért nem veszel valami autós boltban csíkot? :)
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 16
A másik topicban beszéltünk már a ködlámpáról (ha emlékszel) ma délelőtt kérdeztem ismét a márkakereskedét számla mellőzésével 30.000 adnák

Az oldalára csikot rakattatok ?

Előzmény: Detonátor (15)
Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 15
Igazad van. Meg azt is elfelejtettem, hogy csomagokban adják az extrákat.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 14
Nem olcsóbb. Ha légzsák+légkondit veszek a szervo, központizár, elektromos ablak, metálfény mellé 2.638.000 lett volna.
Előzmény: Detonátor (13)
Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 13
No, akkor az 1 340 000. És még olcsóbb is, mint amit Blasi mondott. :)
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 12
Nincs egy darab légzsák sem bent.Légzsák + légkondi 350 ezer + jelentett volna. Gondolkodtam a Thálián de nem igazán tetszett.
Előzmény: I.Blasius (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 11
Az erőről jut eszembe : nem igazán érzem a 83 pacit. Szerintem 70-75-nél nem tud többet.
Előzmény: Kalóz és társai (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 10
Elsők közt rendeltem(Szombathely) és kaptam meg ezért nem igazán tudtam engedményt elérni. Egy szőnyeg garnitúrát kaptam pluszban.Légzsákokat nagyon sajnálom de az anyagiak gátat szabnak az ember vágyainak. Rádiót magam vettem, nem a kereskedőnél mert a METRO-hoz viszonyítva 10000 pluszt rakott rá.
110 fölött a jobb oldala felől zélzaj hallatszik.A szélre eléggé érzékeny.Az első futóműve viszonylag hangos, az 1000-2000 km közötti szervizen szóltam érte, megnézték és közölték ez ilyen.A fogyasztása 1500 km megtétele után csökkent.Most 7,5 mértem ez 60 km országut és 130 km város volt.
A motor 130-ig nagyon csendes.A szervója nagyon jó.
Előzmény: Kalóz és társai (6)
LUKI Creative Commons License 2003.04.02 0 0 9
Nem tudom. Én is nagyon finoman hajtottam a városban, de így is vagy 1,5 literrel többet evett mint a Megane-om ráadásul annak jobban is nyomom. 2,000-es szervízen szóltunk, azt mondták minden rendben a kocsival.:-( Nagypapám nagyon keveset autózik egyébként.
A motorhang véleményedet teljesen osztom. Nagyon-nagyon kellemes tompán sportos kis hangja van. Komolyan nagyon szép!!!

A fogyasztást azért még ne könyveld el, hátha Neked jobb lesz, vagy javul egy kicsit.

Megnyugtató továbbá a 3 év garancia.

Előzmény: Kalóz és társai (8)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 8
Elegem lett a használat autókból (Kispolák, Sierra), azért vettünk újat idén, hogy ne a használtba kelljen tolni a rengeteg pénzt ( persze vannak nagyon jó használtautók ).

Nekem nagyon bejön a kocsi ! Csak a Sierrához tudom hasonlítani, a váltós dolog nem zavar annyira mint a fogyasztás. Hogy lehet, hogy ennyit eszik ? Nagyon kivi vagyok, hogy Én mennyit fogok kihozni belőle, most még nagyon élvezem ezt az erőt, meg dinamizmust :o)) de majd megpróbálok szépen, nagyon nyugisan is vezetni. Egy 8-asnak nagyon örülnék, ha nem megy akkor valszin le fogom majd cserélni, ha lesz vmi gazdaságossab motorral szerelt változata ....

Nagyon tetszik a hangja, az alapjárat, meg egyáltalán. Nagyon tetszetős kis autó (ezüstmetál), kellemes a rugózása (a kátyukra gondolok), halk menetzaj ... stb, stb

Szuzuki árban volt, nem sokat tétováztam ... :o)

Előzmény: LUKI (7)
LUKI Creative Commons License 2003.04.02 0 0 7
Sziasztok! Én kb. 1,5 hónapig használtam a nagypapim Kalosát és kb. 2000-et mentem vele.
Fehér, 5 ajtós 2 légzsák, légkondi, elektromos ablak, kp zár, szervókormány.
Az 5.-ik nagyon kellemesen hosszú, 160 körül, csupán 4000-et forgo kb. Van egy-két nagyon finom megoldás a kocsiban, pl. a hátsó ablak mosó.

A fogyasztása horror: Kiméletesen használva is szinte mindig 9 feletti az átlag, akkor is, ha a féltank vidék. Az utolsó a nagypapim szerint 8,2 volt.

A belső tér a kocsi méretéhez viszonyítva nagyon komoly, ami a helykinálatot illeti. A csomagtartó baromi kicsi és lehajtva is nagyon rosszul használható az egyenetlen padló miatt. A Wagon R egy teharautó hozzá képest.
Itt előnyös a 4 ajtós, de nekem az 5 ajtós sokkal jobban tetszik, de ez szubjektív.

Ha valaki vásárlást tervez, a szervót ne hagyja ki, mert nagyon kellemes terelgetni a kicsit szélérzékeny autót. A motor sokkal kulturáltabban dolgozik mint a Lanosban. Egyenletes halk az alapjárat és nem rángat. A váltó kicsit talán túl hátul van, pedig nem is vagyok kicsi. A kormány állítható magassággal jó beállítható.

Röviden ennyi, próbáltam tárgyilagos lenni. :-)

Előzmény: Kalóz és társai (6)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 6
Ezek szerint akkor a fogyasztásról már tudsz vamit mondani. Mi az átlag Nálad?
Előzmény: Törölt nick (3)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 5
Igen a könyv nemigazán fedi a Mo-n értékesített autók felszereltségét ...

2 hete van meg a kocsi, 5 ajtós , hasonló felszereléssel mint a Tied , 2.215.000 volt pluszz kaptam ajándékba egy 36e-es rádiós magnót ..

Azt mondták alkudni KELL új autónál, csak hát nem mindegy hogy mennyit tolsz be elsőre a vételárből. Nyilván, ha 800-at befizettem volna akkor még lehetett volna vmit kicsikarni belőlük :o)

Előzmény: Törölt nick (3)
I.Blasius Creative Commons License 2003.04.02 0 0 4
Egy légzsák sincs benne 2,3 Millióért?

Én amikor 2 hónapja autót vettem, néztem a Kalost is, és 2,4-ért légzsákos légkondist adtak volna.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 3
Sziasztok !
2002. 12. 19-től van egy 4 ajtós kalosom.
3500 km-t mentem eddig. Tavaly decemberben nem sok mindent tudtak adni hozzá. Van bent szervo, központi zár, elektromos ablakok elöl ja és metálfény.Ez volt 2.285.000,-Ft
A prospektushoz viszonyítva hiányzik : hátsó ajtók fölötti kapaszkodók (jelenleg venni sem lehet)a belső tüköröt nem lehet hátsó fény ellen billenteni, első ülés hátulján nincs polc, a kormány nem állítható
Ködlámpát jelenleg csak gyárit lehet hozzá kapni szerény 45.000,-Ft-ért.

Előzmény: Kalóz és társai (0)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 2
Szia!

Nem egészen ... :o)

Detonátor Creative Commons License 2003.04.02 0 0 1
0 forintba került? :)
Előzmény: Kalóz és társai (0)
Kalóz és társai Creative Commons License 2003.04.02 0 0 0
Sziasztok!

Nemrég kaptam meg a Kalost és jó lenne más tulajdonosokkal is dumálni a kocsiról ....

Négyesi Creative Commons License 2004.06.25 0 0 topiknyitó

A RÉGI HOZZÁ SZÓLÁSOK ELTÜNTEK?

Nem öröm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!