Keresés

Részletes keresés

zsófimamája Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51932
Jolimama!
értem:((
Leírtam, hogy mit keresek, de ebből lehet, hogy nem derül ki:)) Esetleg a képes tartalomjegyzéket nem lehetne ide felrakni? Abból biztosan ráismernék.
Előzmény: Jolimama (51929)
TJucus Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51931

Szép Napot Kislányok!

 

Boldog névnapot Eszterek!

 

Bubuka, nagyon szép időt és jókedvet kivánok a partihoz. Jók az ilyen összejövetelek, nálunk két hete volt, a hugoméknál.

Borcsika, gyönyörű ez a terítő.

Lia és Erzsimama, Ti küldtetek nekem bolero mintát. Teljesen felizgattatok vele. DE!!! Kérdésem lenne, úgy kb. mennyi fonal kellene 10 éves kislánynak ehhez a bolerohoz és nekem egy majdnem kardigán formához kockákból. Persze ha valaki más válaszol, azt is szivesen veszem.

Na most ennyit, mert az ebéd meg nem lesz kész.

Puszi Nektek és szép napot, no meg a gyerkőcöknek jó ünneplést.

pumukli9 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51930
Sziasztok!

Köszönöm az Eszter napi kívánságokat. Itt az én kézimunkámból egy pár kép!

Puszi mindenkinek. Kellemes hétvégét!

Eszter

 

Jolimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51929
Zsófimamája, senki, mert volt gond belőle. Írd ide, hogy mit keresel, és biztosan kapsz választ, akinek megvan.
Előzmény: zsófimamája (51926)
marizsu2 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51928

zsófimamája

 

Örülök, hogy neked is tetszik.

Én úgy látom csak egy négyzet, a czipzár meg ellenkezőleg van bevarrva. A kép alsó részén látszik. A kötésminta egyéni.

Előzmény: zsófimamája (51925)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51927

Üdvözlök mindenkit!

ESZTEREKNEK!

zsófimamája Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51926
És egy kérdés:
mostanában ki szokta a Fürge ujjakat felrakni a képtárába? Ha jól emlékszem, a múlt haviból keresek egy mintát, egy top, vagy pulóver, talán zöld, vagy sárga színű, és két fonalból van kombinálva, egy sima, és egy olyan szőrös, mint amilyent a talin vettem Reától.
Köszönöm:))
zsófimamája Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51925
Marizsu2!

Tetszik nekem is ez a táska, jó lenne ha lenne mintája:))
Előzmény: marizsu2 (51919)
zsófimamája Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51924
Szép napot mindenkinek!

Én most éppen a dolgozóból kukucskálok be:))

Szüli-, névnaposoknak sok boldogságot kívánok!

Gyönyvirág! Jó "kis" kalandra vállalkoztatok:)) Drukkolok!

Gyerkőcöknek is szép napot, sok játékot!!
Jolimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51923
Topikunk gyerkőceinek boldog gyereknapot kívánok szeretettel: Jolimama

borcsimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51922

Editkém köszönöm.

 

Már rájöttem a diszítésre a fonaltartónál.

 

Eszterek, Eszterkék, Esztik! Nagyon boldog névnapot kívánok mindannyiotoknak.

Előzmény: szmine (51918)
szmine Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51921
Kerszt szem, ilyen A/4-es bélelt boríték postán vagy papír- és írószerboltban kapható. Kb. 150,- Ft, a postázása sztem ha simán adod fel (nem elsőbbségivel), akkor kb 300,- Ft lehet. Sztem csomagban jóval drágább lenne, mire visszejössz megérdeklődöm a postán a lehetőségeket! Rendben?
Előzmény: Kereszt_szem (51904)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51920
Pumukli-Eszter szeretettel köszöntelek névnapdon, erőt, egészséget kívánok Neked.
Természetesen a "rejtőzködő" Esztereknek is. Jolimama

marizsu2 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51919

Sziasztok

 

Ismeritek ezt a táskát? Nekem nagyon tetszik, úgy látom egyszerűen egy négyzetból van.

szmine Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51918
Borcsimama a hölgy egy tömörített mappát küldött, egy újság van benne, ha jól látom hardanger mintákkal! Letöltöttem a gépemre és kibontottam.
Előzmény: borcsimama (51915)
Bubuka54 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51917
Sziasztok Kedves Kislányok! Mindenkinek nagyon kellemes és szép napot és hétvégét kivánok. Nagyon úgy néz ki, hogy az égiek is meghallgattak, holnapra nagyon szép időt mondtak /úgy legyen/, mivel kertipartit rendezünk. Egyenlőre az első létszám 22 fő, de még változhat / persze felfelé/, de már nagyon várom, mivel elég régen nem voltunk nálunk ennyien kinnt a szabadban. Ha esetleg mégis / /esne az eső, most fog jó szolgálatot tenni a tavaly elkészitett garázs, mivel oda jó sokan be tudunk ülni /legfeljebb a kocsi fog ázni /. Na, megyek, mert a pogácsám már kéredzkedik ki a kelesztőedényből. Most biztosan nem jövök a hétvégén, csak legfeljebb hétfőn.
PMárti! Nagyon szépen köszönöm a kis kalap leirását és fotóját, megkaptam, és el is mentettem. Ez igy már tökéletes, de csak a jövő héten tudom elkezdeni, pedig már nagyon izgat, sajnos most nincs idő rá. Mégegyszer köszi, és mindenkinek jó hétvégét.
Mártinak ajándékba!
Előzmény: szmine (51916)
szmine Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51916
Borcsimama! a hölgy köszönt, és a linken egy letölthető dolgot küldött. Rá kell kattintan  és download = letöltés!
Előzmény: borcsimama (51915)
borcsimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51915

Lányok ti értitek ezt a spanyol hozzászólást? Mi ez? Mit reagáltak a hsz-re?

Itt küldöm a legújabb munkámat!

Egy kicsit nekem is hullámzik a széle, de nem tudtam kifeszítve szárítani, mert nem volt hova, csak vasaltam.
kristhinne Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51914
Előzmény: borcsimama (51913)
borcsimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51913
Ez lemaradt, Judit mintája!!
borcsimama Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51912

Sziasztok!

 

Csöpikém a kérdésem az, hogy a kis fonaltartós tatyódnak a zölddel horgolt részt, azt hogyan kell csinálni, mert itt elakadtam. A díszítést hogyan kell csinálni, és zöld fonallal kezdted a kört. Kicsit hülye a nő, nem értem, hogy utólag kell csinálni, hogy ilyen kiugróak legyenek a szirmok?

 

Köszi, a választ. Öregszem!!! Pedig Judit is írta, hogy a díszítő pálcákat ő hogyan csinálta a díszítő pálcákat.

 

SEGÍTSÉG ELAKADTAM, MÁR MAJDNEM KÉSZ VAGYOK VELE. bONTSAM VISSZA, MERT EGYBEN KELL CSINÁLNI AZ EGÉSZET????  ILYET MÉG NEM CSINÁLTAM!!!

 

Puszi nektek!!

és Judit 51819-es hosz-e
Előzmény: Csopi47 (51756)
bkristin Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51911
Na, ezt nyugodtan folytasd, egyáltalán nem vészes a fodrozódása!
Előzmény: vadcic (51909)
bkristin Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51910

Szia vadcic!

 

Akkor is fodrozódik a  minta, ha nem megfelelö a tü a fonalhoz. Ha nagyon fodros, akkor vagy vékonyabb fonalat kellene használni az adott tühöz, vagy vastagabb tüt az adott fonalhoz. Na, ilyentájt már nemigen fog az agyam, remélem, jó írtam. Viszont én is horgoltam már egy olyan terítöt, amelyik hullámos volt, és hullámos is maradt végig, de mosás és száradás után helyére igazodtak a szemek és pálcák és teljesen kisimult.

Nyomtatás - Sok kép tényleg kicsiben van fent az albumokban. Viszont a nyomdánál van egy olyan beállítás, hogy az adott képet milyen nagyra nyomtassa ki, pl. egész oldalasra, vagy annak felére, illetve negyedére ( A4, A5, A6). Meg kell nézni, nem ott van-e rosszul beállítva, és azért nyomtatja ki kicsiben.

 

Jó éjt mindenkinek!

Előzmény: vadcic (51903)
vadcic Creative Commons License 2008.05.24 0 0 51909

Megpróbálom feltenni.

Nem tudommennyire látható a gondom.

A másik már nincs meg lebontottam.

Előzmény: LRJudit (51908)
LRJudit Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51908

vadcic!

A próbálkozásaidról nem tudnál képet feltenni?

A fodrozódás kisimulhat, ha tovább csinálod a darabot!

Horgica!

Télen, ha hideg van akkor is tudsz a buszon horgolni?

Előzmény: vadcic (51903)
vadcic Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51907

Úgy szoktam menteni.Előbb kinagyítom,aztán ment,de mégsem túl jó.

Sajnos már nem tudomhogy honnan metettem le.Valamelyik képfeltöltős oldalról-de hogy honnan...

Ezt meg lehet jegyezni egyáltalán?

Előzmény: Jolimama (51905)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51906

 Szia Edit!   

 

Nézzed meg az 51904-et, az e-mail-om nem enged senkinek sem válaszolni-nem csak neked- és már minden hozzáértő családtagom elvonult aludni.   

 

Panni

 

 

Előzmény: szmine (51899)
Jolimama Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51905
vadcic, szia!
Honnan mented le a mintákat? Ha képtárakból, akkor külön ablakban kell megnyitni, és úgy lementeni.

A minta közben, ha fodrosodik, akkor a láncszemekkel lehet variálni.
Ezt a mintát honnan mentetted? Ha tudod, akkor megnéznénk, lehet-e nagyobba menteni. Jolimama
Előzmény: vadcic (51903)
Kereszt_szem Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51904

 Szmine!  

 

 Megbolondult a gépem,nem tudok e-mail -t küldeni,mert állandóan vissza dobja hiba üzenettel,amiből természetesen semmit sem értek.  

 

Nem tartozol semmivel,de nem tudom,hogy hol lehet ilyen boritékot kapni.    

 

Panni

vadcic Creative Commons License 2008.05.23 0 0 51903

Sziasztok!

Nagy rajongója vagyok a horgolásnak,ha magam nemis űzöm profin és termékenyen.

Néhe egy egy valamit horgolok,csináltam sapkát,kalapot,válkendőt,pulóvert is egyszer.

Most is szeretnék egy csipkemintásat horgolni,gyűjtögetem a csipkemintákat,már találtam párat ami tetszik.

Viszont ha ki akarom nyomtatni olyan kicsi hogy ne lehet látni,ha pedig olvashatóra nagyítom homályos lesz.

Ti hogyan oldjátok meg ezt?

A másik pedig,hogy elkezdtem már kétféle mintát is próbára,de ha a minta szerint csinálom sok lesz,fodrosodni kezd a körminta.Ha pedig csökkentem a számot,akkor a csatlakozások nem fognak kijönni.

Felteszek ide két képet amit próbáltam és nem jövök rá mi lehet a hiba.

Tudna valaki segíteni?

 

Pl ezÉs ez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!