Keresés

Részletes keresés

amat Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59934
Nem utrára gondoltam, mindenki megválaszthatja, hogy mennyit kíván futni a "körben", aki 1km-t az annyit aki 100-t az meg annyit. Mindegy, mert ennyi pénzből ez az elmélet nem valósítható meg valszeg.
Előzmény: -balazs- (59915)
miki Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59933

Orbital,

Igazi sikertörténet a tiéd :-) Addig kell csinálni, amíg fejlődsz, aztán bele egy kis minőségi munkát. Azt is addig, amíg fejlődsz. Aztán megint az alapozás. Ez az elmélet.

 

Kanga,

Ha gélt eszel, nem savasodnak az izmaid? Ezt nem értem.

Előzmény: Orbital (59921)
Kanga M. Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59932

 

Amat! Álmodni csak kicsit érdemes! És akkor nem érhet csalódás!És ha mégis valami nagy dolog teljesül, akkor az csak a hab...

:-)

Előzmény: amat (59912)
krisz_ Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59931
Kanga! Én is gratulálok!!
krisz_ Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59930
"akkor és annyit edzeni, amennyihez kedve van az embernek" Ebben teljesen egyetértek! És megerősítem! Az idén csak így edzettem, aminek az egyik következménye az lett, hogy nem sérültem le, és felkészülés alatt sem fájt soha semmim! Rég éreztem már ilyet.... :))))
Előzmény: Robogo (59927)
Kanga M. Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59929

És akkor itt is újra GRATULÁLOK Robogónak !!!!!

(Azt nem is mondtam  Neked, h  véletlenül két darab balkézre való kesztyűt vittem a bringára. És csak a depóban vettem észre. :-) de szerencsét hozott.

 

(Én akkor megyek edzeni ha időm van. Például munkaidőben redszeresen lenne kedvem :-)

Előzmény: Robogo (59927)
Kanga M. Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59928

ui Van elet hat percen kivul is.

 

De van ám! Most néztem vissza,  az utolsó 10 kilométert 1 óra 54 perc alatt tettem meg. :-) Kellemes andalgás és séta a belvárosban és a folyóparton.  

És láttam a görög gólt, egy klagenfurti kávéház kivetítőjén. :-)))

 

Előzmény: Törölt nick (59909)
Robogo Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59927

Ne gondold, hogy az edzések nélkül végigmentél volna. Ezen a távon szerintem nem nagyon van ember, aki képes rá. Féltávon, maratonon igen, de itt nem.

Persze én könnyen beszélek, mert (szinte mindig) csak olyankor megyek edzeni, amikor van kedvem hozzá. Szerintem ez az amatör sport lényege: akkor és annyit edzeni, amennyihez kedve van az embernek. (Meg persze ideje.)

Előzmény: Kanga M. (59925)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59926

Orbital

Kösz a felajánlást, figyelembe vesszük. (Soktényezős a dolog.)

 

Aagica

Soktényezős a dolog. :-)

Előzmény: Orbital (59921)
Kanga M. Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59925

Köszönöm! Mindenkinek!Olyan kedvesek vagytok. Csak első nap voltam kicsit elkedvetlenedve. 

Az volt sz*r érzés, h tudtam, hányszor mentem ki hóban, esőben futni, amikor nem volt kedvem és lehet, hogyha egy métert sem futok akkor is beérek.

 

Miki! Gélt nem a kajálás miatt ettem, hanem h ne savasodjon a lábam bringán.A célt elértem, az ára az volt h hazavágta a gyomrom.

Amúgy vittem szendvicset, meg rengeteg kaját, egy IC büfékocsi megirigyelhette volna a választékot. de a szendvics száraz volt, nem bírtam lenyomni.

 Obor javaslatára pizzaszeleteket is. Yeeessss!Előző este egy tóparti pizzériában töltekeztünk és a felét hazavittem. Ez nagyon jóóó! Sós is és szénhidrát is! Sajnos a 3. körben már azt se bírtam betolni.

 

És feltaláltam a tökéltes mixkaját. Gondoltam szabadalmaztatom. :-)

Bringáscucc hátsózsebébe ömlesztve: sós mogyoró, kesudió, Duna kavics, csokibogyók, és gumimacik. Egyszerre eszel sósat és édeset. Nekem nagyon bevált.

A gumimacikat talán ki lehet hagyni a buliból, mert nagyon beleragadnak az ember szájába. Az úttesten aztán ott piroslottak, sárgállottak, zöldültek és fehéredtek a mackók elárvultan, amit a gyomrom nem bírt magába fogadni.

 

 

 

Előzmény: miki (59884)
aagica Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59924
kaktusz,
te ott leszel és vigyázol a gyerekekre. Vagy másképp tervezed?:))
Előzmény: kaktusz7 (59900)
FUTURE Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59923

A vérkép csak egy objektív támpont lenne. Csak egyetlen (de nem elhanyagolható) eleme a tájékozódásnak, és nem feltétlen válasz a dolgok miértjére!

Előzmény: -balazs- (59911)
Chino-San Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59922

(volt nálunk edzésen egy srác, aki már a terem "szagától" be tudott lázasodni, ha megérezte, annyira túlhajtotta magát egy időszakban.

nehogy te is így járj terem helyett a futópályával...)

Előzmény: -balazs- (59911)
Orbital Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59921

Sziasztok!

 

Miki,

egy hónapja futottam először MAF tesztet, kértél, hogy havonta tegyem meg és számoljak be. Íme:

  • 06.11-én 5km-es teszt: 6:51-es tempó
  • 07.08-án 5km-es tesz:  6:38-as tempó

Hozzá kell tenni, hogy az eltelt egy hónapban a tempó az adott pulzuson ingadozott, inkább a tendenciára mondható, hogy a tempó gyorsulását mutatja.

 

Hauanita,

én is indulok Almádiban. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy pár napot ippeg Káptalanfüreden fogok tölteni kis családommal.

 

Kaktusz,

nem tudom, az segítség-e, de ha a gyerekeket lehozzátok Almádiba, a feleségem biztos szívesen el lesz velük a verseny alatt, a teljes hölgykoszorú kíséretében

 

Orbital

kerékpár Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59920

Szia szilvi-019!

 

Olyan hat-fél hét körül indulnék (illetve úgy, hogy legkésőbb fél nyolcra a rajthoz érjek, legyen elég idő a rajtszám-felvételre meg bemelegíteni), ha addigra be tudsz érni Zegre, akkor nagyon szívesen elviszlek.

 

A visszautat sajnos nem tudom megígérni, mert a jelenlegi terv szerint a maraton után a barátnőmmel egyenesen megyünk Kapolcsra.

 

(Ha úgy kell értelmezni a mondatodat, hogy egy helyet ajánlottál fel az autódban, akkor a fentiek miatt hálálkodások kíséretében sajnos el kell utasítanom)

 

Akárhogy is lesz, biztosan megtaláljuk egymást a rajt előtt, meg majd biztatlak, amikor lekörözöl :)

 

Üdvözlettel:

 

kerékpár

Előzmény: szilvi-019 (59880)
miki Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59918
Én az olyan versenyeket hiányolom a kínálatból, ahol pontosan lemért és standard táv van, mondjuk 5 vagy 10 km.
Előzmény: 7241gabi (59906)
miki Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59917
Akkor adj egy hónap esélyt az LSD-nek. Szerintem utána, ha benevezel valahol egy versenyre, meg fogsz lepődni, milyen jól megy. Ha pedig mégsem, legalább kipihened magad és újult erővel tudsz megint edzeni.
Előzmény: -balazs- (59911)
imaro Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59916

-balazs-

Pihenj egyet Balázs!

Csak olyat csinálj amit szeretnél. Tudod jól, az okokat, a következményeket. Mi kell még? Off sportolj be jól, az többet ér most mindennél.

 

Imaro

Előzmény: -balazs- (59911)
-balazs- Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59915
Szerintem egy olyan rendezvényt kéne kitalálni amin minden FB úgy tud elindulni, hogy a táv maga nem jelent(het) problémát. Ez szerintem egy 5 és 10 kili közötti távnak felel meg. Egy ultra távval a futók zömét elijesztenénk viszont az FB közösség jellegéből adódóan minél több ember bevonásal a cél.
Előzmény: amat (59910)
lunanoctis Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59914

Kanga,

 

A teljesítéshez ha jól emlékszem, már gratuláltam - most pedig gratulálok a diplomához is:-)

 

Topikfuti:

gépelési hibaként kerültem fel a listára, de nincs kegyelem, jövő héten megyek:)))

Jó volt a tegnapi edzés, olyan jól kipihentem magam, hogy csak na, csak kicsit szét akart menni a dobhártyám a végén. Azért klassz, hogy ennyi embert oda tudtak csődíteni a MAC-ba és ezek az emberek mozogtak is.

 

Balázs:

:-(((( remélem, gyorsan feltámadsz:-)

 

LN

Előzmény: Kanga M. (59877)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59913
Nálam meg az lenne csúcsrajáratás, ha meg kéne másznom egy 7000-es hegyet:-)
Előzmény: urs (59901)
amat Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59912
Álmodni kicsit nem érdemes, ugye ?
-balazs- Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59911

Még nem merem. :))

Az, úgy volt, hogy... kicsit elegem van a futásból. Na nem a futásból, mint tevékenységből, hanem a kemény, gyors, odatevős futásból. Fáradt vagyok, oda minden motivációm. 3 hete képtelen vagyok rávenni magam arra, hogy nevezzek a Nike-ra. Szeretném futni de semmi kedvem szétszaggatni magam. Sem ott és akkor, sem pedig az odáig vezető két hónapban. Miki megfertőzött. :)) Valamiért borzasztóan fáradt vagyok, mind fizikailag, mind érzelmileg, és most igazából csak jóleső erdei futásokhoz van kedvem. Maratonhoz sincs nagyon késztetésem. Nem teljesen értem mi a difi.

 

Future el akar küldeni vérképre. Én inkább azt mondom, hogy összegyülemlett a sok futás és most jön ki rajtam. Imaro? K100 után sem annyit pihentem mint kellett volna és az elmúlt hetek gyorsító edzései valószínűleg kiütötték a már eleve leterhelt izomzatom.

 

Szóval most csak a túrák és a BB tud motiválni. A többit pedig nem biztos, hogy érdemes eröltetni.

Előzmény: urs (59903)
amat Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59910

....bár nem válaszoltam emilben, de a dátum nekem is megfelel. Egy szavazatot tennék arra, hogy ha lehet akkor ne betonyon fussunk, persze nem lehet tudni, hogy abban az időben mennyire leszünk csapadékosak?

Voltak vannak nagyobb lélegzetü gondolataim, de azokhoz lehet, hogy kevés a mani. Szóval valami országos dologra gondoltam, nem a részvevők számát tekintve, hanem a megtett km-re gongolva. Ijenek, mint átfutni az országon, vagy a dunántúlon, vagy az alföldön, vagy keresztbe, vagy hosszába. Akár folyamatosan, akár csak a hétvégeken, az egyének vállalnák a részükre teljesíthető távokat, előre megbeszélt váltásokkal.  Esetleg elküldeni az útbaeső iskoláknak egy mail-t és a gyerkőcök csatlakozhatnának egy-egy szakaszhoz, stb. A gondolat kibővítésének lehetősége végtelen, tudom a pénz véges. Útópia ugye? Remélem nem baj, hogy ide írtam a gondolataimat !?

Előzmény: 7241gabi (59906)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59909

Sziasztok

 

Koszi tegnap a topicfutit en nagyon jol ereztem magam. Kulon koszi Baloonak az elso kort. (en ugyan csak 3 kilit terveztem, de rabeszelt , hogy fussunk mar el a sziget vegeig:)) Jelentem Baloo bizonyitotta , hogy ertekes tagja lehet a lassu szekcionak. Mar csak az okmanypalacsinta van hatra! :)

ui Van elet hat percen kivul is.

 

Kanga!

Gratula!!! Egesz vasarnap szurkoltam mig korbebicikliztuk a velencei tavat. Arra gondoltam , meg ot ilyen kor es egy maraton es majd leestem a biciklirol!!

Mit szamit az ido egy ironladynek!

 

Gabi!

Ahogy mondtam is nagyon szivesen segitek barmiben. Az osszes kreativitasom most epp a beka feneke alatt van, (bamulok ki arcombol es nyomom bele a koffeint) de amit rambiztok azt megcsinalom:)) Talan kesobb otleteim is lesznek:)

larzen Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59908
már nagyon várom
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (59905)
larzen Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59907

szerintem én igen. de azt hiszem, ez nem volt túl kérdéses.

helyismeret nélkül ne is próbálkozzatok, megesznek a farkasok... :)

 

elfelejtettem ide is megírni: Corvin 80-ra 3 hely kiadó az autóban, zuglói indulással.

visszafele kb. 7 óra körül indulnék.

Előzmény: -balazs- (59897)
7241gabi Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59906

Hali mindenkinek!

 

Köszönöm a tegnapi sok-sok mail-t és a topikfutáson összegyűlt ötleteket.

 

Ami már biztos:

A tervezendő verseny időpontja: 2004. november 13. szombat

Várom továbbra is az ötleteket a gabriella.barat@hexagones.hu címre

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59905
Corvin 40

Este igyekszem beírni a keddi bejárás tapasztalatait, az érintettek majd figyeljenek.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.07.08 0 0 59904
Miért, Mészáros János sem mondja ki a Kinizsi nevét. :-)
Előzmény: urs (59903)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!