Keresés

Részletes keresés

John Zero Creative Commons License 2009.10.05 0 0 423
Ata samurai:
Egyrészt nem lenne jó, ha a VÉSZ lebontaná az AXA-t, és az állami befektetővédelmet kellene igénybevennem...

De a nagyobb dolog, hogy nekem is van hitelem (máshol), és nem kívánnám magamnak se azt, hogy a bank baj esetén kihúzza alólam a lakást, és esélyt se adjon arra, hogy én adjam el.

Egy ilyen dolog egyszerűen nem támogatható. (Legalábbis az én pénzemmel nem.)
Provident-be se fektetnék be, hiába (volt) jól menő üzlet az uzsorahitelezés...
Előzmény: Ata samurai (422)
Ata samurai Creative Commons License 2009.10.05 0 0 422
Ez a bejegyzés arról szól, hogy kölcsönöd ne legyen ott. A pénzed jó helyen van. Sztem.
Előzmény: John Zero (421)
John Zero Creative Commons License 2009.10.05 0 0 421
Ha ez a bejegyzés arról szól, hogy az AXA nem írta alá, és ez így is marad, akkor én viszem a pénzem onnan.
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.02 0 0 418
Ha ez a bejegyzes arrol szol, hogy az AXA tovabbra sem irta ala, akkor azt mondom, tovabbra sem ertem, miert kene.
Előzmény: Törölt nick (417)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 416
Fuggetlenul a fedezet-oldaltol, melyik pool-rol beszelunk?
Előzmény: TéNYEKa007-es (410)
John Zero Creative Commons License 2009.09.30 0 0 412
OTP-nél is 2x8 számjegy van, nem volt gond. Esetleg a végére 8 db 0, de az se kell.
Előzmény: Pauly7 (411)
Pauly7 Creative Commons License 2009.09.30 0 0 411
Üdv

Ennél az axa-nál hogy van a számlaszám?Ha utalni akarnak nekem,akkor csak azt a 2x8 számot kell megadniuk?vagy utánna kell még írni 8 0-át?Vagy elé?

Köszi!
TéNYEKa007-es Creative Commons License 2009.09.29 0 0 410

 

Sziasztok.

Mellékelem az Axa és az Unicreditbank hivatalos honlapján szereplő THM-eket!

Ezek szerint az Axa nagyon kicsit, de olcsóbb mint az Unicredit!

Unicredit 10,05%THM,

...........Axa 9,94% THM,

Tehát minimális különbség van.

Ellenben, ha kalkulátorral nézem akkor 12 millióra.a kalkulátor alapján

Unicreditbank: 89.493,-Ft

Axa: 95.510,-Ft (P3)

És nemhogy 26.000,-Ft különbség az Axa javára, hanem 6000,-Ft különbség az Unicredit javára.

 

Fogalmam sincsen hogy ólomlábnak hogy jött bi ekkora nagy eltérés!

 

Továbbá bemásolok egy cikket, ami alapján minden kategóriában (új, használt, deviza, forint) az Unicredit jobb mint az Axa.

És abban is igaza volt Erzsinek, hogy az Axa jóval kevesebb hitelt ad, mint az Unicredit.

Akinek meg nincs elegendő, annak édes mindegy, hogy az amelyik nem ad eleget, az esetleg olcsóbb is.

 

Tehát felesleges itt 16 millióval számolni amikor az Axa képtelen annyit adni.

Erről ennyit!

 

 

Unicredit - hivatalos

 

 

Axa - hivatalos

 

 

Pénzcentrum - törlesztő táblázatok!

 

 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (403)
Híd Creative Commons License 2009.09.29 0 0 409

Az Axa nem adja meg a sajátjait a honlapján. Ennyi van az árfolyamokról összvissz: http://axabank.hu/index.php?ID=592#Content

 

(Mondjuk, ez alapján MNB-közép +/- 2% lenne)

Előzmény: Törölt nick (408)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.29 0 0 408
Devizaárfolyamon. És mindig a bank szemszögéből kell nézni, tehát vételi.
Előzmény: Pampogó Pömpe (407)
Pampogó Pömpe Creative Commons License 2009.09.29 0 0 407
Tudja valaki hogy ha USD-ben utalnak AXA-s Ft számlára, akkor milyen árfolyamon váltják át nekem?
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.28 0 0 406
Nekem sem működött ma, egyébként korrekt kis csapat a műszakisok mindent próbált az emberke, hogy segítsen, de hát ahogy kiderült központi a gond. Én is nemrégóta vagyok AXAs én is remélem, hogy ilyen nem gyakran van, másrészt a kártyás fizetéssel, pénzfelvétellel nincsenek ilyen gondok, ott nincs leállás.
Előzmény: Törölt nick (405)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.28 0 0 405
Ma valami nagy kaki lehet az Ibanq-kal mert többször nem ment, mint igen. Most már mondja is a telefonos rendszer, hogy műszaki okok miatt nem működik... Remélem ez nem gyakran van így, mert így elég necces lesz ezt használni, kb 1 hónapja vagyok AXAs.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.27 0 0 404
Jó ez a bank, nemrég nyitottam számlát, kicsit hosszadalmas volt, de minden úgy ment, ahogy le volt írva és ahogy igérték.
Azt hiszem, hogy erre fogom lecserélni a CIBet (az max marad tartalékba), remélem ezt nem fogják úgy elbaszni, mint azt.
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.27 0 0 403
Minden tiszteletem mellett,veled abszolut nem szándékozom vitatkozni de ne indulj ki magadból,hogy téged nem érdekel egy összehasonlító vita két vagy 3 bank között.

Ne feledd,hogy sokan csak read onlyban olvasgatnak és nem szólnak hozzá de igenis érdekli őket a tényszerű összehasonlítás.

Magam részéről nem vagyok beleszerelmesedve egyik bank ajánlatába de itt egy szándékos félrevezetés történt,és ezt szerettem volna helyretenni.

Egyébként megcsináltam a kalkulációkat a délután folyamán,az Axa még P3-as ügyfélkategóriában is 26.000 Ft-al olcsóbb havi törlesztést kínál az Unicredittel szemben ugyanakkora hitelösszegnél. 16.850.000 Ft/360 hónapra.

Ez közel 9.400.000 Ft a 30 éves futamidő alatt, egy kisebb garzon lakás ára! Szóval elnézést mindenkitől,akit zavart a vita,de nemigen tudom elviselni a hitvány hazudozó embereket. :)

Előzmény: kalambo (402)
kalambo Creative Commons License 2009.09.27 0 0 402

Részemről a vitát befejezettnek tekintem

 

KÖSZÖNÖM. Már épp kérni szerettelek volna mindkettőtöket, hogy a vitátokat folytassátok/rendezzétek el privátban, mert ez itt senkit nem érdekel. Az AXA ellen meg felesleges harcolni, úgy, ahogy a többi multi ellen is, úgysem a kisember fog nyerni. Meg aki az AXAt akarja választani, az úgysem erzsi18 kalandjai alapján, hanema a tények és a kondíciók, feltételek alapján fog dönteni...

Előzmény: bankvilági idegenvezető (397)
kalambo Creative Commons License 2009.09.27 0 0 401
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.27 0 0 397
Részemről a vitát befejezettnek tekintem. Bármely értelmes ember,aki végigolvasta, láthatja,hogy azokat a dolgokat,amelyeket a fejemhez vágsz,(szándékos félreértés stb...) pont te műveled a legaktívabban.

A te axás fórumbeli célod,az axa ellen érzett mérhetetlen gyűlöleted,akár hazugsákokra épített minden áron bebizonyítása. Nekem pedig ugyanakkora hitelösszegnél a tényszerű árazás bebizonyítása.

A 30.000 Ft-os törlesztőrészlet különbség,ugyanakkora hitelösszegnél értendő,ne próbálj csúsztatni!



Előzmény: erzsi18 (396)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.27 0 0 396

Ólomlábú!

 

Te most provokálsz?

Szándékosan félreérted és/félremagyarázod amiről írok:

 

1., Te vittél már át fizut  a munkahelyed által? Csak mert a munkaügy nem csinálja meg ezt ripsz-ropsz. Bemenni. Szólni. Kérvényezni. Van olyan munkahely ahol van már bank és rossznéven veszik, esetleg nem túl lojálisnak tekintik az embert ha mást akar. Aztán visszavinni is szar. Ráadásul addig két számlát fizetsz, mert nem tudod hogy a pl. 23-ai könyvelést most hova utalják, stb.. Szóval ezt  a herce hurcát kihagynám egy bizonytalan és alacsony összegű hitelért! Szerintem sokan!

Nme beszélve hogy az Unicredit számla olcsó és a kártyával bármelyik Unicreditből ingyen veszek ki pénzt. És Sok ATM van. Axa meg sehol.

 

2., Én  a pár 10.000,-Ft ot arra értettem –amit elég jól le is írtam, furcsa hogy félreértetted!-, hogy az értékbecslési díj elengedés ami pár 10.000,-Ft nem ér ennyi hercehurcát. Nem pedig  a havi törlesztő részletekről beszéltem! Ne torzítsál és ne beszéljél félre se!

Ha azt látom, hogy a hülyét játszod akkor nem fogok beszélgetni veled!

 

3.,  Már elnézést de pont arról beszéltem, ha figyelnél, hogy ha a 2 milliót pl.. megtarthatom önerőnek, tartalékba mert az Unicredit olcsó kamatra ennyivel többet add, akkor a 2 milliót leköthetem, tartalékolhatom egy esetleges munkanélküliségre.

Ellentétben az Axával aki olyan helyzetbe hogy hogy vagy ne maradjon tartalékom, mert a 2 milliót be kell vinnem a vételbe, vagy még rosszabb 30%-os THM-re a 2 milliót személyi kölcsönbe kel felvennem!

Szóval ezzel is csak öngólt lőttél, de keményet!

 

Örülök hogy levontad a saját torzításod és hülyeségekre épülő öngólokkal tarkított mondandódat. Szerintem Te egy Axa leendő potenciális értelmes ügyfél vagy. Menj oda!

 

Én arról beszéltem, hogy 2 millióval többet ad az Unicredit. Te meg arról, hogy a kisebb összegű Axánál kevesebb a törlesztés mint a nagyobb összegű Unicreditnél. Aztán próbálkoztál a 420.000?-Ft tal, hogy ha annyit fizetek akkor minek a 2 millió még? Mikor jeleztem, hogy közel ennyi az Axa díjazása is, és a 2 millió és a 150.000,-Ft között van egy kis különbség.

Aztán bepróbálkoztál a vigyem át a munkabérem és nyissak számlát, ami bagatel gyorsan megvan, és ha mégsincs hitel akkor visszacsinálhatom, am de jó is nekem!

Aztán jöttél a havi 10.000,-Ft tal, ami csak összese az értékbecslés 3 * 10.000,-FT ja.

A többit meg nem folytatom. Ledeklaráltál, megdicsérted magadat, hogy milyen logikátlan csür csavarrak, próbáltad kiszedni magadat a saját magad által létrehozott kulimászból!

 Gratulálok!

Jót röhögtem a butaságaidon!

Előzmény: bankvilági idegenvezető (393)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 395
Semmi nem bukott meg,max a hülyeséged ismét. Ismerem az axa scoring programját,elég sokat dolgozom vele. A te jövedelmeddel vagy P1-et vagy P2-őt fogsz kapni,a 6 milliós különbség emelett jött ki. Picit korábban kell felébredned ha vizsgáztatni akarsz. :)
Előzmény: erzsi18 (392)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 394
Pont ugyanúgy,ahogy az Unicredit is változtathat,bármikor ezeken.

A vitát folytatni nem érdemes,mert te háborúzol az axa ellen és nem tudsz a tényekre alapozva mérlegelni,nem beszélve arról,hogy a pénzügyi IQ-d kb a 0-hoz konvergál.

Mondom,sok sikert majd egy vagy két év múlva,amikor fejvesztve menekülsz ki a most felvenni szándékozó hiteledből,akkor emlékezz erre a beszélgetésünkre.
Előzmény: erzsi18 (392)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 393
"Ja. Ha odaviszem a fizut meg a számlát.... Ki az a hülye? És ha nincs meg a hitel akkor ha elhozom a fizut meg a számlát akkor?" (idézet vége)

Mi a gondod avval,hogy odavidd a számládat? Egyébként meg igen,ha mégsem jönne össze,nyugodtan foghatod és elviheted,nem nagy kaland. :)

Pár 10 ezer Ft-on rágódok? Ember! Ez havonta pár 10.ezer,elmentek otthonról nálad?

Mi a jó büdös fenéért rugdalózól túl a takaródon,azért,hogy pár hónap vagy év múlva belerokkanj,ha mégsem tuti a munkád-állásod vagy bármid?

A magas finanszírozás nagyon szép buli, de ha nem látsz túl 2 méteren és csak egyedül a 2milliós önerő hiánya lebeg a szemed előtt,akkor meg is érdemled,hogy havonta 30 rongyal többet fizess ki.

Egyébként az egész dolog abból a fröcsögő hülyeségedből indult ki,hogy az axánál nem szabad felvenni a hitelt,csak épp az indoklásod omlott össze kártyavár szerűen.

Lehet,hogy a te saját esetedben nem fog annyi pénzt adni az axa,mint amennyit te szeretnél de ettől még nagyságrendileg olcsóbb mint jelen esetben az unicredit vagy az aegon.

Összegezve: Az Unicredit és az Erste nagyon jól jön azoknak,akiknek nincs vagy nagyon kevés önerővel rendelkeznek,cserébe elképesztő módón lekopasztja őket,minden hónapban(ez leszel te :)

Ha legalább van 20% önerőd,akkor nem kérdés,hogy az axa toronymagasan sokkal jobb ajánlatot ad,jelen esetben a futamidőd alatt minimum 6 millió Ft-al kevesebbért.

Bármennyire furcsa,nagyon sok embernek van 20% önereje egy lakásba,vagy ha nincs vár addig,hogy legyen és ne kelljen belerokkani a törlesztőbe.

Jó példa erre az autóvásárlások helyzete,ahol a válság után,hirtelen és egész váratlan módon,elő tudják venni a 30-40-50% önerőket a gépkocsikhoz.


Szóval sok sikert a méregdrága Unicredites hitelhez és a lakásodhoz pedig sok boldogságot és örömet kívánok.
Előzmény: erzsi18 (391)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 392
Utolsó mondatod ott bukik hog az Axánál 11 hiteltipus van, különbőző kamatokra, tehát nem mindegy!
Továbbá a hiredetmény szerint változtatható a kamat és kezelési költség, tehát a 6 milliós példád, nem más, mint egy sci-fi futural jövőkép, ami vagy ugylesz vagy nagyon nem!

De ezt is nagyon jól tudod.

Ismerd be: AH nem ad elég hitelt az ügyfélnek az Axa akkor szart sem ér az egész konstrukciójuk.
Előzmény: bankvilági idegenvezető (390)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 391
Na ne nézzük egymást hülyének. A 2 millió és a 420.000,-Ft között van különbség. Ráadásul mint leírtam a másik banknak is kell fizetni, tehát majdnem 2 millió így is úgy is a különbség.
Te beszéltél korábban a tényekről? Akkor tartsd is magadat hozzá!

Az Axánál is ki kell fizetni az értékbecslést és ha nem jön létre, ott sem adják vissza!
Ismét felhínám a figyelmedet a korrekt tájékoztatásra!
Ismét ugyanott vagyunk!

Ja. Ha odaviszem a fizut meg a számlát.... Ki az a hülye? És ha nincs meg a hitel akkor ha elhozom a fizut meg a számlát akkor?

Pár 10.000,-Ft-on rágódsz, holott 2 millióról van szó! Ember! Realitást kérek!

Összeségében ha valakinek van 2 mikkós önereje de nincs 4 millió önereje, bármilyen szép is a pár 10.000,-Ft kedvezmény amit csak feltételekkel kap meg.....

Szerintem logikus nem?






Előzmény: bankvilági idegenvezető (390)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 390
Igen ez 420.000 Ft amit előre kell fizetned! Ha erre van pénzed,akkor mi a gondod a szükséges 2 milliós több önrésszel? :)

Nincs értékbecslés és folyósítási díj,ez annyiban igaz,hogy visszatérítik,ha létrejön az ügylet de előre ki kell fizetned és ha nem lesz belőle semmi,akkor buktad!

Ellenben az axánál,ha odaviszed a számlát és a fizudat,akkor előre sem kell fizetned,szóval még rizikó sincs benne,ellentétben az unicredit vagy erstés előre kifizetéssel.

Folyósítási Díj: Valóban nincs az unicrditnél,de ez a tipikus parasztvakítás egyszerű esete. Vazzeg,az első hónapban visszajön a 30.000 Ft-os törlesztőrészlet különbség miatt,ha a futamidő alatt kifizetett 6 milliós többletet nézzük,akkor nagyon örülök neki,hogy nincs folyósítási díj az unicredtnél! :)))))))))))))))) Ez tényleg csodálatos,remek! :))))))))

Előzmény: erzsi18 (388)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 389
Megcáfolni nyugodtan megcáfolhatsz,én veled ellentétben nem háborúzásnak fogom fel a fórumos eszmecserét,hanem az esetek döntő többségében segítek az itt kérdezőknek,mivel több mint 20 bankkal dolgozok nap mint nap.

Cáfolat ide vagy oda a gyakorlat egész mást mutat. El nem szeretnék verni rajtad semmit de egy zöldfülű kezdő félretájékoztatása nem autentikus forrás számomra.

Nézzük sorban ismét:

Az ügyintézőkről annyit,hogy az Unicreditnél nagyobb káoszt sehol nem láttam még.(Ennek ellenére nagyon sok hitelt adtam be hozzájuk,de inkább szabfelben és gyenge jöv.embereket,mert abban jók) Ügyintézők jönnek,mennek,fiókvezetők szintén,és 10 fiókból 10 mást mond,ugyanavval a kérdéssel kapcsolatban.(Ezek nem feltételezések,hanem a napi tapasztalataim közlései,most.)

"Az embert nem érdekli a pár ezres törlesztőrészlet különbség,hanem,hogy 2 millióval többet kap" :)))) (idézet vége)

Az agyonszidott bankok a hozzád hasonló gondolkodású emberek bepalizásából szakítják a bődületes profitjukat. Nem pár ezer Ft-ról van szó,hanem egy 16 millió Ft-os hitelnél havi 25.000 Ft-al olcsóbb az Axa az unicreditnél.

Nos....ha jól számolok cirka 6.000.000 Ft-al többet fogsz visszafizetni az Unicredtnél. Hogy mi a szar ezt döntse el mindenki ennek tudatában.

"Aegon,AXA ,CIB FHB, egyformány szar és gagyi" (idézet vége) De a az Este,Unicredit nagyon király bankok! Hm..... Erzsike megkérdezhetem,hány éves vagy?
Egyben igazad van egyébként,az említett két bank valóban a jelenlegi mezőnyben a legmagasabban finanszíroz. Ha egy kicsit viszont tanulmányoztad volna miért vannak szarban az emberek Mo-on,akkor tudnád,hogy a túlhitelezett (Forgalmi 100%-ban adott ) hitelek miatt sorban roppannak össze az emberek. Nagyon sokat ebből kiváltani nem lehet,sőt sok esetben több a tőketartozása,mint a házának értéke,a menet közben megemelt kamatok ás árfolyamváltozások miatt fizethetetlenné vált a törlesztője( a 0%-os autohitelezés miatt ugyanez a sors vár több tízezer autora és tulajára)
Nem beszélve arról,hogy az említett 2 bank a kockázati felárát,a rengeteg már bebukott és majdani bekukott hiteleit veled fizetteti meg,jelen esetben majd 30.000 Ft-al magasabb havi törlesztő formájában. De hát gond egy szál sem,neked a 2 millió Ft-al több számít nem de bár? :)


Igen Erzsike,azon a szellemi szinten,amelyen jelenleg állsz,tökéletes mintaáldozatává fogsz válni az ízletes mézesmadzagot kínáló magasan finanszírozó,majd azt később még jobban megdrágító pénzintézeteknek.

A tudatlanságnak nagy ára van de nem baj a keserű gumicukrot neked is meg kell kajálnod,hogy később rájöjj az igazságra.
Előzmény: erzsi18 (387)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 388

Bár a magas finanszírozás valóban drágább, viszont nincs értékbecslési díj, és folyósítási díj sem, akcióban!

Igy a kiadásod csökken közel 180.000,-Fttal, azaz máris csak 240.000,-Ft, ami meg megközelíti az Axa-s költségeket.

Nem beszélve  a 2 milliós kölcsön különbség és folyósítási díjáról!

Előzmény: bankvilági idegenvezető (386)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 387
Megcáfolnálak, de csak ha nem baj!

 

Mint írtam mindenhol az ügyintézőknek ugyan azt mondtam. Itt is rákérdeztem a magas finanszírozásra, értetlenül állva az előtt, hogy 208.000,-Ft nettóra egy 18,5 milli vételnél miért csak 11 milliót adnak?

Válasz az volt, hogy ennyit hozott ki a gép. A HBÉ érték 75%-nak a 90%-a adható. B2-es.

Ha félretájékoztatott az ügyintéző, azt ne rajtam verd már le!

(Egyébként meg akkor is 2 millióval több önrész kell az Axáshoz, mint az Unicredithez! Az embert nem az érdekli, hogy pár ezerrel több a törlesztés, hanem, hogy elég 2 milliós önerő, nem kell 4 millió)

 

Nem tudok, és nem is akarok véleményezni olyat, hogy te mit feltételezel az Unicredit részéről. Én mivel az új építésűt 1,5 millióval lealkudtam, így merem feltételezni, hogy az értékbecslő ennyire felértékeli. Vettem már lakást így, sokat számít, hogy az ember mennyire „közlendő” az értékbecslés alatt. Ez egy kész ház, itt láthatja az értékbecslő a jelenlegi állapotokat, nem a majdanit! Más is vett már fel a házban hitel és neki annyira becsülte az Unicredit amennyi az adv. szerződésben van. És Ö nem is alkudott az árból és nem is adott kenőpénzt!

 

Úgy vélem ezen dolgokat, nem tudhattad, de akkor már érthetőbb vagyok így?

 

Úgyhogy nekem az Aegon és az Axa egyformán szar! Sőt a CIB és FHB is gagyi. Egyenlőre az Unicreditnél és ERSTEnél találtam magas finanszírozást!

Előzmény: bankvilági idegenvezető (386)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2009.09.26 0 0 386
Amit most ide leírtál,összehasonlítás gyanánt,ezt hívják a szakmában csúsztatásnak.

Úgy gondolod,hogy egy ajánlatot,csak és kizárólag a finanszírozási ráta alapján választ ki egy honpolgár? (Egy pénzügyileg teljesen alulképzett ember igen,de ha az összes többi feltételt is melléteszed,amit te ügyesen elfelejtettél melléírni,akkor más szempontok is befolyásolnak egy embert)

Lássuk sorban. (Mielőtt megvádolsz,közlöm veled,hogy semmilyen érdekeltségem nincs se az axa se más bank mellett kardoskodni,csak egyszerűen nem csípem a vérgőzös,indulatból és gyűlöletből fakadó véleményezést,a tények vizsgálata helyett.)


Axa -- Ügyesen kihagytad,hogy magas finanszírozásban (maxban) és új építésű lakásnál a hb érték max 10%-al lesz kevesebb a vételárnál és ennek adható a 90%-a,azaz 14,985 millió adható.

Aegon - 13.5 milla stimm de elfelejtetted megemlíteni,hogy lényegesen rosszabb árazású és sokkal több költséggel járó hitelfelvétel lesz.

Unicredit- Az előszűrő és minősítő program amivel dolgoznak,nagyon szép számokat mutogat,hogy ennyit és ennyit tudsz felvenni,majd amikor gyakorlati beadásra kerül a sor az esetek 90%-ban kiderül,hogy még sem mehet annyi. A becsléseket gusztustalanul alacsonyra állítják be,amelyek köszönő viszonyban sincsenek a valós forgalmi értékkel. Nem beszélve arról a csúsztatásodról,hogy 16,850 millió akkor mehet,ha az ügyfél kifizeti a magas finanszírozási felárat(nem a hitelből levonva,hanem befizetve a pénztárba folyósítás előtt ami ebben az esetben 420.000 Ft!!!,nem beszéltél arról,hogy közel 1500 Ft-al rosszabb milliónként az unicredit!!! ami közel 30.000 Ft-os törlesztőrészlet különbség az axa javára(aegonnál ugyanez)


Szóval ez az eszmefutattatásod nagyon gyenge talapzaton áll,ebből a 3-asból toronymagasan az axánál érdemes felvennie,bárkinek a hitelt.

Előzmény: erzsi18 (385)
erzsi18 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 385
Na és hogy a topikról is szó legyen.

 

Egy példa hogy miért nem érdemes az Axától hitelt felvenni.

Lakáshitel. Új építésűre.

Tegnap több bankban is jártam. Ugyan arra a feltételre kértem ajánlatot.

(EUR hitel. Vételár 18.5 millió. 208.000.-Ft nettó fizetés)

Ime a pillanatnyi kínálat:

 

Aegon: 13.500.000,-Ft

Axa 12.500.000,-Ft (B2 kategória!)

Unicredit 16.850.000,-Ft

 

Azt hiszem jól látható a különbség!

Bár lehet hogy azért számolta így a Viktorka a Harminckettesek terén, mert mondtam neki, hogy már a bíróságon van az Axás ügy! És bedurcult! :-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!