Keresés

Részletes keresés

RTH41 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2864
Szia!:-)
Ezzel az a gond, hogy simán tudnak hozni olyan embereket, akik szerintük ettől a kezeléstől gyógyult meg.
Itt, valszeg garancia papír kellene, hogy ezzel a kezeléssel, az előzetes ALAPOS kivizsgálásuk szerint meg fog gyógyulni, ellenkező esetben anyagai kártérítés jár a páciensnek, stb... szöveggel.
De, még így is le tudják rázni, mert pl. szerintük pszichés okok miatt nem akar-tud a beteg meggyógyulni és arról ők nem tehetnek (pl. én így jártam egy másik esetben).
Előzmény: henci2 (2862)
henci2 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2862
Lehet, hogy tényleg el kéne menned, meghallgatnád az abszolút meggyőző dumájukat, aztán tehetnénk valamit ellenük. Nem? Nem is tudom, hogy a fogyasztóvédelem kiterjed-e erre a szolgáltatásra, vagy melyik az a fórum, ahol lépni lehetne? Már több éve megy ez a hülyítés és nem történik semmi, tovább folytathatják ezt a disznóságot.
Előzmény: csabesz32 (2855)
dokijano Creative Commons License 2006.06.04 0 0 2861
Kb. 1hete használom a Stoppert, eddig a viszketésem teljesen megszünt, és mintha a bőröm is  kezdene változni, de a változás még nem biztos dolog, lehet, csak a remény hangja szól belőlem, de majd meglátjuk! Közben, beszélgetések révén, összeakadtam másokkal akik használják ezt a szerkenytyűt, és általában kedvezően nyilatkoztak. Mondjuk ,volt akinél  a kezén elmúlt minden, de a hátán semmi változás a viszketés megszünésén kívül, bár ő azt mondta, már ez is nagy siker. Nos, ha csak a hátamon lenne, amit takar a ruha, és a viszketés megszünik, én is elégedett lennék, de nekem ez rázósabb! Tehát, reményekkel telve folytatom a használatot! A feleségem herpeszére viszont kitünő volt, tehát, nekem már nem volt felesleges pénz kidobás!
Előzmény: vonalzoo (2858)
macmelon Creative Commons License 2006.06.04 0 0 2860
Arra azért emlékezzünk, hogy a NASA mivel foglalkozik, miben világelső!
Előzmény: csabesz32 (2851)
vonalzoo Creative Commons License 2006.06.04 0 0 2858
Nekem szerencsém volt, 3 hétre kaptam kölcsön egy bioptron lámpát ingyen...
Az első héten egy nagyon enyhe javulás volt (igaz, akkor szép idő is volt, és tudtam napoztatni is), de mostanra a legkisebb javulást sem látom.
Úgyhogy kiváncsian várom az ItchStopperesek tapasztalatait ;)
Előzmény: micaamica (2857)
RTH41 Creative Commons License 2006.06.04 0 0 2856
"Ilyeneknek nem szabad bedőlni!"
Pontosan: köztük a bioptron lámpának se!!! A sömire nem alkalmas.
Előzmény: micaamica (2854)
csabesz32 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 2855
Az a baj hogy az ember hinni szeretne benne, és amikor kapok valami visszajelzést, amiben látszólag megmagyarázzák, hogy eddig miért nem és most majd miért igen akkor abba belekapaszkodok. Aztán feljövök a fórumra, és kiderül, hogy veletek már ugyanezt megetették, és akkor megint elhatározom, hogy bekaphatják (már elnézést). Azért köszi hogy ilyen kitartóan józanítotok ki. Jó lesz az a pénz másra is.:)
Előzmény: henci2 (2852)
henci2 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 2853

Még annyit, ha az ott dolgozó orvosok is azt mondják, hogy teljesen hatástalan ez a marhaság, akkor miért nem hiszed el? Legalább 30 sömörös járt oda akkor, de senki nem gyógyult meg, még csak tünetmentes se lett. A csalókat arról lehet felismerni, hogy nem lehet őket felismerni. Honnan tudod, hogy tényleg a NASA kutatásai ezek? Ez egy nagy kamu.

henci2 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 2852

Jaj, ne is mondd! Velem is elolvastatták azt a bizonyos NASA-s anyagot. Nagyon meggyőző volt. Rákos betegek végső stádiumból gyógyultak fel benne. Hát akkor elmondom, hogy járt oda egy rákos néni néhány alkalommal. Kezelték, azt mondták neki, hogy ne lepődjön meg, ha hirtelen rosszabbul lesz, mert mindjárt utána jobban lesz, majd meggyógyul, ez a természetes folyamata a gyógyulásnak. Aztán nem láttam a nénit, kérdeztem az ápolótól, hova lett. Hát meghalt szegény. Szerintem, ha nem akarsz kidobni az ablakon egy rakás lóvét, messzire kerüld el őket. Bár a szerkesztőség e-mail címét megírhatnád nekem, lenne néhány szavam hozzájuk. Mert ugyebár én tényleg jártam oda hónapokig. Nem is értelek, miért nekik hiszel, mikor itt már ketten mondjuk neked, hogy egy rohadt nagy átverés az egész. De tudod mit? Menj el és győződj meg magad. A saját károdon kell tanulnod, úgy látszik.

Előzmény: csabesz32 (2851)
csabesz32 Creative Commons License 2006.06.03 0 0 2851
Írtam a rádióműsor szerkesztőjének is, aki válaszolt és azt írta hogy a NASA fejlesztett ki valami módszert ahol speciális LED-ekkel világítanak meg és ezzel gyógyítanak, és hogy ő ismeri ennek a Dr Csépánynak a terápiáját, és szerinte bíztatóak az eredmények. Hát most már végkép nem tudom mit gondoljak. Mindenesetre átküldte a NASA-s anyagot, akit érdekel elküldhetem email-ben. Angolul van
Narix Creative Commons License 2006.06.02 0 0 2850

Köszönöm a lámpával kapcsolatos infót.Tavaly egyhónapig feküdtem az ORFI-ba kezeléseket kaptam,azt kérdezték csak meg, kenem-e valamivel.A pozitív válaszom után  senkitsem érdekelt a sömöröm.  Ezekszerint átküldhettek volna  az Irgalmasokhoz.  (erről, ennyit)

Micaamica! köszi  a dokinőt, felfogom keresni.

Aszalonnyitás nem is rossz gondolat!

csabesz32 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2849
Na most aztán végképp meggyőztetek hogy ne menjek, sőt lehet, hogy a rádióműsor szerkesztőjének is írok egy email-t hogy jobban válogassa meg a vendégeit.
Előzmény: *zsú (2835)
henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2848
:-)))))
Előzmény: macmelon (2844)
macmelon Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2846
Meglepődve látom a neten, hogy a Bioptron lámpa nem ismert nemzetközileg igazán. A találatok nagy része magyar vagy k-európai. Lehet, hogy a fejlett világban más néven ismert?
Előzmény: Törölt nick (2845)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2845

Akkor ez a nagy lámpa, ugye?

Sömörre tényleg nem használ, de én egy pecig sem bántam meg, hogy megvettem. Pattanástól arcüreggyulladásig, izületi fájdalmakig sok mindenre használjuk.

De kérdeznék valamit a hozzáértőktől: mi az igazság abból, hogy akinek a családjában több rákos beteg volt, az inkább ne használja? Csak anyni, hogy annak mindenféle fénnyel óvatosan kell bánni? Vagy ez csak legenda vajon?

Előzmény: Narix (2839)
macmelon Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2844
Kéne valami szalont nyitnod! Még vissza is jönne az áruk! :)
Előzmény: henci2 (2840)
macmelon Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2843
Hű! Egy pilllanatra azt hittem, hogy tényleg eretvágtál! Huhh! : )
Előzmény: Narix (2839)
Narix Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2841
Én már a kisebb fajtával kezeltem magam,és úgy vettem észre hogy használt,csak nem volt  alkalmam hozamosabb ideig csinálni.Izületi problémáim is  vannak,akkor talán azon segít. Visszatérve a TV-ben leadott müsorra,én már nem hiszek az ilyesmiben,csak a pénzt veszik ki az ember zsebéből.
henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2840
Nekem van. Nekem mindenem van. Kvarclámpa, stopper, bioptron,stb.stb.stb. Sokat ne várj tőle. Mondjuk semmit. Ízületi fájdalmakra, sebgyógyításra jó, sömörre gyakorlatilag semmi.
Előzmény: Narix (2839)
Narix Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2839
Üdv.  mindenkinek! Valaki hallott már a Bioptron lámpáról?Állítólag nagyon hatásos.Én tegnap eretvágtam magamon ,és vettem egyet potom  kettőszázezerért.Úgy gondoltam, már annyi drága kencét magamrakentem,hogy ez már bagatell összeg. A férjem ma szereli össze, reménykedem , mert ugye az hal meg utoljára.
henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2838
Szerintem is. Bár én sose kapok szemüveget a szoliban.
Előzmény: macmelon (2833)
henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2837
Ez nagyon durva!!! Milyen birkák vagyunk, hogy senki nem lépett még fel ellenük! Mindenki simán benyeli, hogy így lehúzzák!
Előzmény: *zsú (2835)
henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2836
Annyira meggyőző voltam a lebeszélésben, hogy egyből bejelenkeztél.:)))) Gondolj a Nobelre!:))) Egyébként a remény hal meg utoljára:))) Aztán ne mondd, hogy nem szóltunk!
Előzmény: csabesz32 (2828)
*zsú Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2835

én is voltam a Bartók Béla úton, sikerült otthagynom kb. 150eft-ot, van hang cd-m meg minden......... nagyon meggyőző volt számomra a tv-műsor.

 

Javulás nem történt, már épp elkezdtem volna az akupunktúrát (meggyőztek, hogy majd az lesz a tuti a számomra), de az első kezeléskor a dokim - akihez már kb. 4-5 hónapja jártam rendeszeresen - bejelentette, hogy megy inkább vidékre dolgozni (összekülönböztek a főnökséggel, állítása szerint nem értett egyet hogy minden beteget lehúznak) és mégse kezdjük el a kezelést egyrészt mert nem érnénk a végére másrészt úgyse segítenek ezek a kezelések.

 

Megkérdeztem tőle, hogy ezt hogy gondolja és miért csak most mondja 5 hónap után...... erre az volt a válasz, hogy mit éreztem volna ha a legelején bevallja hogy nem ér semmit a  terápia.

Persze hívott hogy járjak vidékre kezeltetni magam, mert van neki egy "csodaismerőse", aki majd megszabadít a lelki bajaimtól, mert biztos ott van gond:)

 

Nekem ilyen volt a Bartók Béla úti kaland, tapasztalatot gyűjtöttem, csalódtam hisz hittem a tünetmentességben, a zsebem meg üres lett..........

henci2 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2834
Tök jó, hogy a viszketés elmúlt. Az se kevésbé rossz, mint a látvány. Kitartás, mondom, nekem a szemem láttára tűntek el a foltok, amíg viszketős állapotban voltam
Előzmény: dokijano (2831)
macmelon Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2833
Szerintem kérdezd meg egy szoliban!
Előzmény: -=Zsoca=- (2829)
vonalzoo Creative Commons License 2006.06.01 0 0 2832
Hát persze hogy érdekel! :)
Előzmény: dokijano (2831)
dokijano Creative Commons License 2006.05.31 0 0 2831
Mi megvettük az Itchstoppert. A viszketésem már megszünt, igaz, én 2x használtam egy nap. Ez a 3. napom volt, hát, kíváncsi vagyok rá! Már lehet náluk bérelni is, de mivel az macerás, hát próba-szerencse! Én már egy-két dolgot kipróbáltam, hát ennél már többet is költöttem. Majd beszámolok, ha érdekel valakit!
Előzmény: micaamica (2820)
RTH41 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 2830
Szia!
"Kérdeztem van-e valami garancia, hát az nincs de eddig nem is volt rá szükség mert mindenki meggyógyult."
Pontosan ezért kellene nekik írásos garanciát adniuk, ha ez annyira tuti, akkor semmi akadáya nem lehet. Mond meg csak írásos pénz visszafizetési garanciával - amit ügyvédnek megmutatsz aláírás előtt - vállalod a kezelést.
De még mindig azt mondom, hogy messziről átverés a dolog.
Előzmény: csabesz32 (2819)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.05.31 0 0 2829

Előszöris a napszemüvegy abszolut nem jó, mert mellette simán bemegy a fény, a sugárzás, minden. Csak zárt védőszemüveg jó.

 

Az ultraibolya-sugárzást pedig nem én találtam ki, hanem a készülékek gyártója írta le, hogy mint minden orvosi műszernél, ennél is ultraibolya-sugárzás van, ezért védőszemüvegre van szükség. Ezért kérdeztem, mivel sugárzásról és nem fényről írtak, feltételezem, hogy nem elegendő egy sima festett védőszemüveg, vagy úszószemüveg, vagy ilyesmi zárt szemüveg, hanem valami spéci kell. Namost azok közül meg ami ér valamit, az 10 rugótól kezdődik felfelé, még 30 körül is láttam vhol...

 

Képeken, meg TV-ben is láttam már, hogy mindenhol ugyanolyan szemüveget használnak, feltételezem, hogy ez nem valami méregdrága lehet, hanem valami egyszerűbb, standard. Ezt kellene megtudni, hogy mi lehet... Nekem mindenképp szükségem lesz rá, mivel a "búrámat" is meg kell világítanom...kevés benne a fény... :))

Előzmény: henci2 (2824)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!