Keresés

Részletes keresés

Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 5401

azt mondták, ha hétvégére hazamegyek, ne fázzak meg, mert betegen nem jöhetek vissza

egyébről nem tudok

 

Előzmény: Chopper63 (5398)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 5400

dehogy! legalábbis részemről nem, mivel teljesen jól tudok menni és ez már egy olyan javulás.. ahhh... :) nyáron már nyugodtan el tudok majd menni strandra, gyerkőcökkel a városba...stb. ez már egy remek dolog!

 

még egyszer, de nem utoljára szeretném megköszönni pompomnak hogy a segitségével sikerült ide eljutni

 

/pompom, igy hogy elvitted a szines tévémet is, akkor egy ideig rendben vagyunk?/

 

Előzmény: gurabli (5399)
gurabli Creative Commons License 2015.02.05 0 0 5399
ACL műtét/100m=maraton :D
Előzmény: Arzeen03 (5397)
Chopper63 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5398

Arzeen..

 

Szia,köszi az infókat!!

Nincs látogatási tilalom feléd??Csak érdeklődöm,fekvő osztályokon sok helyen van látogatási tilalom..

 

Ügyes vagy.Azért vigyázz a térdedre!!

Te se eröltesd túl!!

Jó éjt mindenkinek.Jó pihenést.

Előzmény: Arzeen03 (5396)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5397

ovecs, holnap vagy pénteken benézzek hozzád? itt vagyok 100 méteren belül :)

Előzmény: ovecskin (5376)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5396

ma ez volt:

 

07.00 térdgép egy óra

10.30 torna 

12.30 térdgép, hajlitás

 

csak 102 fokon megy a gép, meg recseg ropog úgy a térdem, hogy mutattam a gyógytornásznak ő is azt mondta, hogy ahhhh.... brutális

ne meg egyre inkább ropog valamiért

holnap 105-re szeretnék minimum

 

reggel 07 megint torna

hétvégén péntek délután hazamegyek hétvégére, nem terveztem, de simán haza tudok menni, jól vagyok 

 

ennyi

 

 

Előzmény: Chopper63 (5395)
Chopper63 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5395

Sziasztok.

 

Klassz ez az anyag.Leirása,rajzai,videói,korrektül bemutatják az összes keresztszalag pótlást,technikákat.

 

http://keresztszalag.hu/index.php/most-mi-lesz-ezutan-sportolhatok-serueles-es-az-azt-koeveto-idoszak

 

Arzeen,hogy telt a mai napod??

 

Lábadozóknak jobbulást kivánok.És mindenkinek sok erőt,kitartást!!

gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5394

és gyűjtött a láncra és a keresztre:D

Előzmény: zkovaxxx (5393)
zkovaxxx Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5393

Nem mondod:)) Na jó mindenkinek van olyan a múltjában mikor fiatal volt és kellett a pénz:))

Előzmény: Arzeen03 (5390)
zkovaxxx Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5392

Mikor kivették a csavart jelezd, addig elkészítjük a szerződés tervezetet részedre:)) Szponzorációban megkapod, de mi jelöljük meg mikor melyik rendezvényen kell megjelenned:)))

Előzmény: gurabli (5389)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5391

:D

Előzmény: Arzeen03 (5390)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.04 -1 1 5390

ez pompom fiatal korában

felismerem

Előzmény: zkovaxxx (5388)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5389

Azt a leborult, ilyen kell nekem is:)) Micsoda öröm, amikor ez becsípi a szőrt:))))) És így lehet kitűnni a tömegből:)))

Előzmény: zkovaxxx (5388)
zkovaxxx Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5388

Elakad ott a flex és és hipp-hopp megoldják:)))

Csak, hogy ne kelljen sokat gondolkodnod a kialakításon, a kereszt helyére mehet a csavar:))

Előzmény: gurabli (5387)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5387

Kolléga, üdvözlet:)))

 

A draintől én is paráztam. Jó, nem kellemes, de nem is olyan vészes.

De igazad van, túlparázom, de most elég rossz passzban vagyok és nagyon nem hiányzott még ez is. Aztán így jön ki rajtam:))) Ha már beletörés, inkább attól tartok, hogy elakad:))) Az a vicces, ha félig kint van és se ki se be:)))) De ilyesmivel nem törődünk, azért van a sebész, hogy megoldja:)

 

Életemben nem volt még lánc a nyakamban, de most is csak olyanra vágyok, mint azok a kigyúrt bizonyos illetők, akiket ha nyáron belelöknék a medencébe, akkor belefulladna, mert lehúzná az aljára a karvastag lánc:) És még a pitbull is ezért fulladt meg:) De ha elnézőek lesztek, akkor merem vállalni a kockázatot. Belül úgyis vas, kívül meg aranypor:))))

 

 

Előzmény: zkovaxxx (5385)
zkovaxxx Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5386

Tényleg összejöttek? :)) Ez a fórum a végén még mutifunkcionális lesz:))

Előzmény: pom-pom57 (5371)
zkovaxxx Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5385

Beletörik akkor bent akar maradni és bent is hagyják:)) Mikor végeztél csak mosolyogni fogsz az egészen, hogy mennyit paráztál mint sokan a drain cső kivételéltől:))

De jó vastag legyen a lánc mi meg elfogadók leszünk veled szemben:))

Előzmény: gurabli (5384)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5384

Én is sokszor gondoltam rátok!

Nem fog beletörni vagy elakadni, mindig én sem szívhatok (huh, soha nem állt jól az optimizmus:)))

Csavarról okvetlenül lesz kép:) Szerzek egy aranynyakláncot és medálként hordom:))))

 

 

Frankfurt - Wolsburg? Wolsburgon vagyok. Meg gól 2,5 felett. Mitgondol erről uram?

És Bayern München? Ha nem lazáskodják el, akkor nyerinek kell lenni, főleg mivel hazain van.. hm?

 

Igaz, már késő, de nem jártál volna jól a segítségemmel. Továbbra is hittem, hogy Guardiola nem tudta teljesen tönkretenni mindazt, amitől a Bayern Bayern, de igen, mindent lerombol, ami miatt a Bayernt szeretni lehet és becsülni. Ha van csapat, aki gyalázatos húzást követett el Guardiola leigazolásával, akkor az a Bayern. Oda német edző kell (végkép nem spanyol), aki érti a szellemiséget, felfogást, a lelkét az egésznek.

 

Előzmény: Arzeen03 (5365)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5383

gurabli minden rendben lesz és kiváncsian várjuk a beszámolód :)

Előzmény: gurabli (5378)
gombóc63 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5382

Kedves Arzeen!

 

Köszönöm az érdeklődésedet, 10-én műtenek. Jelentem bugyi tele:-)) Irigykedve és örömmel olvasom, hogy jobban vagy, kitartás, te már a teljes gyógyulás útján vagy.

gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5381

Az esküvőn lesz egy külön asztal a "térdes" vendégeknek:) Közel a kijárathoz, WC-hez:)))

Előzmény: pom-pom57 (5371)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5380

Nagyszerű, igazán örülök:) Guggolni előtte sem bírtam, már 15 éves koromban sem:) Soha nem is hiányzott, talán most legjobban, amikor a kislányommal játszom, de megoldom én is:)

Előzmény: _chillout_ (5369)
Arzeen03 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5379

szia

olvastam a régebbi hozzászólásaid, hát jó sok baj volt a térdeiddel..

sajnálom, hogy nagy fájdalmaid vannak

én már itt vagyok a rehabon a másik épületben, nekem nincsenek gondjaim, egész szépen javulok

szerintem irj TA-nak emailt, ird meg mik a problémáid, TA most nemlesz még két hétig, de jelezd szerintem ha olyasmit észlelsz amiről úgy érzed és úgy gondolod, hogy valami nem okés...

Előzmény: ovecskin (5376)
gurabli Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5378

Teljesen igazad van, ezért is bíztam végül a döntést a dokimra. Aki mondta, hogy ha kérem az altatást, akkor lehet, de komolyan nem ajánlja, mert rengeteget vett ki ezzel a módszerrel már és senki sem panaszkodott.

Ha altatást kérek, akkor vérvétel, ekg, tüdőszűrő, konzultáció és egy éjszaka bennalvás (itt ez a protokoll), neki ugyan semmi dolga ebből és még egyszerűbb is neki:) de tényleg ne bonyolítsam a saját dolgom, bemegyek, fél óra múlva saját lábamon jövök ki, másnap már munka. Végül is ki vagyok én, hogy vitázzak vele, elfogadtam, lesz, ami lesz, meg hát valóban miért mondaná. Biztos, hogy nem spórolni akar a kórháznak, nagyon jó fej és jóban is vagyunk.

 

Emígy a csavar már legalább három menetet kint van, ezért fájdogál illetve duzzad, mert irritálja a csonthártyát, szövetet körülötte. Nem vészes, mert a keletkezett folyadék steril, akkor kell mennem rögtön, ha pirosodna, meleg lenne, belázasodom. Szóval, ez a nagy helyzet, február 16-án kiszedik a hardvert:) Majd beszámolok, hogy 19-re lapot húztam vagy mi lett a vége:)

 

 

 

Előzmény: pom-pom57 (5371)
_chillout_ Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5377

Ezt a linket szerinte Arzén már betette pár hónapja.

Előzmény: Chopper63 (5373)
ovecskin Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5376

Sziasztok. 29.en mutottek hamstring potlassal es most a mutet utani 5. nap ha felkelek mankozni akkor meg mindig olyan szintu fajdalmam van a terd alatt ahol vagtak es furtak hogy alig varom h lefekdujek es lejegeljem mert szetszakad. Ketszer mutottek mar keresztszalaggal( masik labamat, tehat tapasztalt vagyok) de akkor.nem.fajt ennyire.

Skban mutottek TA,lehet irok neki de remelem vegre mostmar eljon az ido hogy nem faj ha felallok es mankozok. Fekveskor nem veszes ha jegelem teljesen jo a felallaskor faj. Nektek mennyire fajt ?

Chopper63 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5375

Sziasztok!!

 

Jó reggelt mindenkinek!!

 

Kedves Chilli!!

 

Nagyon szépen köszönöm a kis unokámhoz a gratulációdat,nagyon kedves vagy!!

 

Nem siklottam el felette,csak az Arzeen lába mindent elsöprően az első helyen van az életemben..

 

Bocsi!!

 

Én nektek gratulálok..milyen jó is az,ha a természet megoldja a gubancot..magától!!

 

Nagy dolgok ezek,bizony!!

 

Arzeen,ha majd adódik időd,mai helyzet jelentést megköszi!!

Amint irtam,én vagy folyamatosan sok órán át nyirom magam a gépben,vagy sehogy..

 

Némi szünet..és már 20-25 fokot esek vissza,és mindent kezdhetek elölről..

 

Többet haladok hátra..mint előre!

 

Ezért 5-7 óra a napi térd gépezésem.

 

Szép napot mindenkinek!!

Előzmény: _chillout_ (5188)
Nikke Creative Commons License 2015.02.03 0 0 5374

Ha ez kell hozzá.........! Mindent az ügy érdekében. :-))

 

Mindjárt fejest is ugrok belé.

 

 

 

 

(Mostanában nem tudok rendesen képet beszúrni,  hiába kicsi a méret, nagyításkor túlnő a kereten és élvezhetetlen. Valami fórummotor-hiba lehet???)

 

Előzmény: pom-pom57 (5371)
Chopper63 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 5373

Arzeen!!

 

A felvetésed,hogy esetleg rövid az új szalag,hát nagyon elgondolkodtatott.

Ilyen az eszembe sem jutott.

Kezdek még jobban aggódni..

Keresvén hasonló esetet..akadtam egy történetre,ez is érdekes..

 

http://praxis.blog.hu/2010/04/23/a_csavar_atszakitotta_a_csontomat

 

Maszek orvos,mégis járnak ilyen furán a betegek..

Érdekes eset..

 

Elolvashatod,nem lesz gáz vele..azaz kicsi lelked nem bántja..

Hát,nekem lövésem nincs,mi lel,de hogy ha bele döglök,akkor se tudom hajtani..az tuti..hajlitani.

Chopper63 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 5372

Sziasztok..

 

Haza értem...hú szétrobban a térdem,lábam,mindenem..

 

 

Nagyon szépen köszönöm a korrekt információkat..

Nagyon örülök a TE 100 fokodnak..

Hát 1 hét alatt nem semmi!!

Azaz a majdnem semmiből,lőn CSODA!!

 

Nagyon sokat jelent nekem a TE eseted..felépülésed!!

 

Most túlélek..nagyon fájok..

Előzmény: Arzeen03 (5368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!