Keresés

Részletes keresés

-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.15 0 0 2893

Ez az egyik legnehezebb kérdés sömi ügyben. Azt lehet tudni, hogy mit nem szabad rákenni. Diprosalic-ot egészen biztosan nem (rá is van írva a papírjára). Nekem nagyon hamar tönkrevágta a szememet, pedig a homlokomon lévő sömit kentem vele, a szememen nem volt. 2000-ben krónikus uveitis-em lett, állandóan visszatérő nagyon komoly szemgyulladás.

 

Az utóbbi időben a sömi igen durván kijött a szemöldökömön, így kénytelen vagyok valamivel kenni néha. Ilyenkor csak hidratálót használok, hogy ne száradjon ki, de ötletem nekem sincs, hogy mivel lehetne múlasztani, ami nem árt a szemnek.

 

Én is kíváncsi vagyok, hogy tud-e valaki ilyesmit?...bár nem nagyon reménykedem...

Előzmény: Törölt nick (2892)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.15 0 0 2892

Szerintetek mit kenhetek a szemhélyamon megjelent sömire?

Milyen büszke voltam, hogy a doktormisi krémtől szinte elmúlt rólam, erre most ilyen alattomosan akar kitolni velem. :(((

Eaglet Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2891
Én is jó utat kivánok. A Holt-tengerhez utaznék ha valaki befizetné az oda - vissza utat + a kvártélyt. ( szép álom )  Ja és persze ezt többször meg kell csinálni.
Előzmény: Old England (2889)
henci2 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2890
Jó utat!
Előzmény: Old England (2889)
Old England Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2889

Valószínűleg a forgalmazónál - Rica kft., XII. ker -  a legolcsóbb (www.rica.hu), de nekem most nem volt időm utánajárni, mert hosszabb időre elutazok.

Vigyázzatok, mert a patikák árai között is igen nagy különbségek vannak!

 

Indulok a "napfényes" Manchesterbe, mindenkinek jó és enyhülést hozó nyarat!

Előzmény: Eaglet (2888)
Eaglet Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2888
Michaelt hol lehet a legolcsobban beszerezni ?
Előzmény: Old England (2885)
henci2 Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2887
Jó neked. Örülök, hogy legalább neked hat, mert nem sztero. Én sajnos ellenállok minden másnak. 2 nap folpackozás után már alig látszik itt-ott. De hát ugye ez szteroid.
Előzmény: Old England (2885)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2886
Tegnap beletenyereltem egy nagyadag purhabba... Mindkét tenyerem vastagon ragasztós lett, plusz a kézfejeim nagy része is... Mára természetesen rászáradt és szét is töredezett...mostanra pont úgy néz ki, mintha plakkok lennének rajta... Szomorú átélni, hogy milyen lehet azoknak, akiknek a kezükön is nagy területen van sömör (ma pl. a párom megy mindenhová helyettem)... Csak remélni tudom, hogy a bőröm tolerálni fogja ezt a "ballépésemet" és nem bosszulja meg...
Old England Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2885

Igen, a Dr. Michaels.

Egyébként engem is zavar, hogy ha a lemosóval zuhanyzok, kátránytól bűzlök :-(

Viszont már pár nap alatt is sokkal szebb lett a bőröm.

Előzmény: henci2 (2880)
Eaglet Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2884

A titkot magával vitte a sírba. Ennyire emlékszem, hogy kenyére és vízen tartották mostoha körülmények között.

Előzmény: -=Zsoca=- (2883)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2883
Biztos, hogy a kajától múlt el? Nem lehet, hogy attól, hogy kint dolgoztatták őket a Napon egész álló nap?
Előzmény: Eaglet (2882)
Eaglet Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2882

Nekem jó volt pedig legalább 50 % -ban voltak pikkelyeim. Tavaly előtt egy keresztény társam adott pénzt és vettem két garniturát, szappannal tokkal vonóval. Az az igazság hogy nekem nincs de a családnak lenne rá pénze, de nem hisznek a kitartásomban. Elég szagos is ez a nyavalya igy nem csodálom hogy otthon nem szeretik.

Kellene találni a világon valahol egy gazdag pkkelysömörös beteget, aki kigyógyult és minden vagyonát rám hagyná.

Javaslom, hogy a kúra ideje alatt próbálj diétázni is egy kicsit. Rokonom aki orosz hadifogoly volt a fogságban kenyéren is vízen élt. A pszori elmult. Na most ilyen kúrára nem vágyom igazán, de valamit ez is mutat...

henci2 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2881

Elküldtem a mailt, egyenlőre nem reagáltak.

Előzmény: csabesz32 (2873)
henci2 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2880

Mi az az ausztrál cucc? A Michael? Sajnos az nekem nem jó.

Kezdek megint pöttyös lenni, jön a jól bevált Dermo+folpack, kvarclámpa duó. Remélem hamar lecseng a dolog, mert itt a nyár, nem akarom takargatni magam.

Előzmény: Old England (2879)
Old England Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2879
Én most nagy levegőt vettem, bevásároltam egy készletet az ausztrál kencéből, oszt' meglátjuk.
Előzmény: Eaglet (2877)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2878

Tessék:

 

Szeretnénk tájékoztatni, hogy Alapítványunk non-profit szervezet, célunk, hogy segítséget nyújtsunk különböző bőrelváltozásokkal küszködő társainknak.

A Corona 240 típusú fényterápiás lámpa már bizonyított sikereket ért el, szívesen ajánljuk használatát, ha kezelő orvosa a fényterápiát javasolta, illetve, ha már kapott ilyen kezelést, és az eredményes volt.

 

Alapítványunk támogató tagjainak lehetősége van készülékek kedvezményes vásárlására és bérlésére is.


 

Vásárlás: 20 % kedvezmény a bruttó árból a Corona 240 ára ebben az esetben

( - 44.125.-) 176.500.-Ft. Ebből 10%-ot mint Alapítványi támogatást kérünk fizetni.

 

Bérlés: Éves támogatói díj 18.000.- Ft, mely lehetőséget biztosít az alábbi kedvezményekre:

a bérleti díj 50%-a levásárolható 

Figyelembe véve a hatékony kezelés időtartamát, a bérleti idő minimálisan 60 nap. Szükség esetén ez a periódus hosszabbítható, melyet 8 nappal lejárta előtt írásban kérünk jelezni.

 

A bérlés ideje alatt, az Ön által bérelt készüléket megvásárolhatja úgy, hogy a készülék aktuális árából a kifizetett bérleti díj 50 %-át betudjuk a vételárba.
Támogatói tagságát későbbiekben - bérlés nélkül is - hosszabbíthatja, így ez az ajánlatunk azokban az években is fennáll.


A Corona 240 készülék bérleti díja támogatóinknak júni. 1-től aug. 31-ig!       napi 270.-Ft.

A bérleti szerződés tartamára biztonsági letétet kérünk, melynek összege a Corona 240 esetében 113.000.-Ft, és a készülék (azonos állapotban) visszaadáskor egyben, teljes egészében visszafizetünk.

Az első 60 napos bérleti díj, és a letét megfizetése a szerződés megkötésekor, a készülék átvételénél esedékes.

Amennyiben nem kívánja támogatni Alapítványunkat, a napi bérleti díj 790.-Ft, és a fenti kedvezményeket nem áll módunkban biztosítani.

 

Alapítványunk székhelye Budapesten van, előzetesen egyeztetett időpontban a készüléket itt veheti át, ill. ide hozhatja vissza.

De, ha ennek valami akadálya lenne, egyéb megoldást is találhatunk.

Amennyiben ajánlatunk megfelel, a megrendelő válaszlevelében jelezheti, mikor szeretné átvenni a lámpát, ill. elküldheti a szerződéskötéshez szükséges adatait, hogy a dokumentumokat elkészíthessük:
Neve, lakcíme, anyja neve, szül. adatai, szem. ig. száma, adóazonosító száma, a készülék használatának helye, ha más, mint a lakcíme.

Áraink a későbbiekben változhatnak, de jelen árajánlatunk minimum 30 napig érvényes.

Köszönjük figyelmét, további kérdéseire is szívesen válaszolunk.

Budapest, 2006. 06.09.

Tisztelettel

Stauber-Szvett Beatrix
Tünetmentesen Alapítvány

1075 Madách út 9.
Tel. Fax: 36 06 1 322 63 84,
Mobil:    36 06 30 941 37 5

Előzmény: Eaglet (2877)
Eaglet Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2877

Érdekel főleg ha tuti hogy elmúlik. Nekem az Ausztrál 3 komponensü kence jól müködött, de ehhez is bankot kéne rabolni, hogy egy félvagyont állandóan elkenegessek. Hogyan lehet erre a betegségre pénzt tarhálni - esetleg külföldről is?

Szívesen elmennék évente a Holt-tengerbe is pancsolni, ha sponzorálná valaki ( remélem ott nincs palesztin- izraeli vagy egyéb tűzharc, konfliktus ).

Előzmény: -=Zsoca=- (2876)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2876

A múltkor utánanéztem ugye az UV-B fényterápiás készülékeknek.

 

Megtaláltam ezt a Corona típusút, aminek a linkjét be is raktam ide. Akkor árajánlatot is kértem a készülékre, írtam is nektek, hogy 220eFt. Namost (nyílván a megkeresésem okán) küldtek nekem egy e-mailt, amiben a készülék kedvezményes megvásárlási és bérlési lehetőségeiről van szó árakkal együtt, az alapítványuktól.

 

Kérdezem: bemásoljam ide a lényegi részeket nektek, érdekel valakit?

henci2 Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2875
Köszi, akkor most írok egy mailt nekik.
Előzmény: csabesz32 (2873)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2874
Isteni a szöveged, dobtam tőle egy hátast! :))) Komolyan, üdítő volt olvasni! :)
Előzmény: kültag (2872)
csabesz32 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 2873
A petőfi rádió

http://real1.radio.hu:8080/ramgen/petofi/2006/05/30/2006-05-30-p00.rm?start=0:10:00.0


ezen a linken meg is lehet hallgatni real player kell hozzá, kb a 14 edik percnél beszél a terápiáról és a sömörről. "Hasbaakasztó" szövege van :)
Előzmény: henci2 (2871)
kültag Creative Commons License 2006.06.08 0 0 2872

 

   Egy kissé lusta is voltam,meg türelmetlen,na meg ritkán látom a hátam.Mert ott is van rendesen.

 Hogy mit használok?Télen vakolom magam ezzel-azzal, szinte csupán csak megszokásból,nyáron pedig irány 3 hétre Harkány.Napsütés-dagonya stb..A stb.nem egyéb kezelés,legalábbis nem orvosi.

 Hatás?: Előtte krokó,utána baba,na meg a nyár további részén strand,rövidgatyó.

Nekem eddíg ez a legjobb,habár még csak kb.22 éves referenciája vagyok a kúrának.

 Gondolom egyértelmű,hogy a 22 év nem a korom.

 

 Azért senki ne tápláljon túlzott reményeket,nem vagyunk egyformák.

Előzmény: micaamica (2870)
henci2 Creative Commons License 2006.06.08 0 0 2871
Ja, melyik rádió műsora volt ez?
Előzmény: csabesz32 (2867)
kültag Creative Commons License 2006.06.07 0 0 2869

 

 Kedves betegtársak!Nem érdekel valakit egy Stopper mondjuk fél áron?Én  vettem,de azóta sem használom,mert rajtam sok apró van elöl-hátul és egy élet sem lenne elég rá,hogy körbekezeljem magam.Amúgy hálózati táppal együtt van.

henci2 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 2868
Köszi, megpróbálok kezdeni ezzel valamit.
Előzmény: csabesz32 (2867)
csabesz32 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 2867
Ez a rádióműsor szerkesztőjének email címe: gorgenyizo@t-online.hu
De tudjátok mit ide másolom az emailt amít nekem írt:

Észrevételét köszönöm.
Amennyire lehetőségeim engedik , megpróbálok utána nézni a gyógyulási eredményeknek.
Engem a gyógyult. ill. gógyuló félben lévők szoktak felhívni.
Az elmúlt hétfőn is így történt és a saját szememmel is meggyőződhettem arról, hogy Csépányi dr páciensének ( Simon Magdolna) szépen tisztul a pikkielysömörös bőre.
Én is felettébb tisztességtelennek tartanám, ha valaki szándékosan csapná be sorstársait. A stúdióban járt páciensek többsége eddig azt igazolta vissza, hogy a segítségükkel bemutatott új terápiás eljárások sokak számára mutatta meg a gyógyulásukhoz veztő utat.
A foton terápiánról én a NASA oldalán érdeklődtem.
Ott is megerősítik ennek az eljárásnak a hatékonyságát.
Csatoltan elküldöm Önnek is.
Nem zárható ki az sem, hogy Bandics Dr-ék módszere nem volt még kellő képpen kiforrot és eredményes.
Csépányi kandidátus úrék általam ismert terápiás eredményei bíztatónak tűnnek.

Mégegyszer köszön az információit és a jövőben is számítok rájuk
henci2 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2866
Legalább egy ellencikk beleférne. Az összes létező fórumon hirdetni kéne, hogy mekkora csalók. Akkor talán eljutna mindenkihez, hogy nem szabad bedőlni nekik.
henci2 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2865
Nem szörnyű, hogy ilyen tehetetlen az ember? Bár az is igaz, hogy a saját hiszékenységünk áldozatai vagyunk. Jósoltatni is elmehetünk, az se tilos tevékenység. Ha nem jön be, hát passz. Úgy kell neked, ha odamentél. Azért a szerkesztőség címe jó lenne!
Előzmény: RTH41 (2864)
RTH41 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2864
Szia!:-)
Ezzel az a gond, hogy simán tudnak hozni olyan embereket, akik szerintük ettől a kezeléstől gyógyult meg.
Itt, valszeg garancia papír kellene, hogy ezzel a kezeléssel, az előzetes ALAPOS kivizsgálásuk szerint meg fog gyógyulni, ellenkező esetben anyagai kártérítés jár a páciensnek, stb... szöveggel.
De, még így is le tudják rázni, mert pl. szerintük pszichés okok miatt nem akar-tud a beteg meggyógyulni és arról ők nem tehetnek (pl. én így jártam egy másik esetben).
Előzmény: henci2 (2862)
henci2 Creative Commons License 2006.06.06 0 0 2862
Lehet, hogy tényleg el kéne menned, meghallgatnád az abszolút meggyőző dumájukat, aztán tehetnénk valamit ellenük. Nem? Nem is tudom, hogy a fogyasztóvédelem kiterjed-e erre a szolgáltatásra, vagy melyik az a fórum, ahol lépni lehetne? Már több éve megy ez a hülyítés és nem történik semmi, tovább folytathatják ezt a disznóságot.
Előzmény: csabesz32 (2855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!