Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Quattroman Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3373
ha van kép a belsőtérről a hirdetésben, nézd meg a váltógombot. (ha látszik)
a bal oldalán van egy kis gomb a softtuch váltósnak

Előzmény: sunnysmart1 (3372)
sunnysmart1 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3372
umm hát nem lettem sokkal okosabbb,de végig böngészem az oldalt hátha megtudok pár okos dolgot!:)
remélem valahol rálelek az infora hogy létezik-e egyáltalán nem automata roadsterből,mert ez az egyetlen dolog ami elválaszt a drágaság megkaparintásától=/
de köszönöm szépen a segitséget
Quattroman Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3371
mindegyik váltó ugyanolyan felépítésű, egy robotizált mechanikus váltó, csak az autó elektronikája van úgy kialakítva hogy tudjon automatán váltani.
ezt természetesen nem olcsó utólag installálni
a smartklub.hu-n többet is megtudhatsz.
Előzmény: sunnysmart1 (3370)
sunnysmart1 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3370
Sziasztok!
Most szeretnék smart roadstert venni,németországbóól és van egy elég nagy problémám!A németeknél elég sok smarthoz csak schaltgetriebe van irva, én viszont sajnos nemtudom eldönteni hogy csak hanyagok betenni az automatik-hoz vagy létezik roadsterből hagyományos manuális váltós?Illetve még ha esetleg valaki eltudná nekem röviden magyarázni hogy hogy müködnek a csak félautomata smartok, mert azt tudom hogy van a kombinált amit váltogathatsz hogy automata vagy félautomatába menyjen,de a félautomata használatáról nemsokat tudok!
Előre is köszönöm a segítséget és elnézést ha most tettem fel a legbanálisabb kérdéseket! :D
VDaNi Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3369

Remélem csak viccelsz.!: D Max. 2 méter talán ha elfér. Gondolj bele, hogy a jobb első lábtér előtt ott van még a lábtámasz, az akku, a tridion, a lámpák, kb. 70cm.


Átlósan talán 180-max200 elfér. !

Előzmény: mutual1 (3367)
Riska66 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 3368
"Na kinyer?"
Karika biztos nem... (o:
Végül is azt igérte, hogy megméri és nem azt, hogy ide is írja... (o:
A jobb oldalon rövidebb a hely(aksi?), amit mondtál az szerintem akkor
igaz, ha a bal első sarokba rakom a bot egyik végét...
Én meg mondjuk nem mondtam, hogy el akarok indulni az autókával... (o:
Ha elfér 2 méter, az már elég...
Nincs valahol a neten egy beméretezett rajz a Smart-ról?
mutual1 Creative Commons License 2009.07.18 0 0 3367
amennyit elvesz az eleje, annyit hozzáad az átló (ha lehajtod az ülést)
2,50 hosszú, akkor az én tippem= 2,40 es botot vehetsz

na ki nyer?

Előzmény: Riska66 (3351)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.18 0 0 3366
Sziasztok! Eladó 1 db. német gyártmányú olajcsere szivattyú.
Licitálható a vatera-n:

http://www.vatera.hu/mcc_smart_olajcsere_szivattyu_1_ft_tol_150516166.html

Köszi, üdv.
Riska66 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 3365
Baboskendő nem is kell...
Rajta fog lógni a fogott hal...
Optimista vagyok... (o:
Előzmény: Karika1177 (3363)
Riska66 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 3364
Előre is köszönöm...
Előzmény: Karika1177 (3362)
Karika1177 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3363
A hátsó ablak amúgy külön is nyílik, ha kinyitod, lazán befér a négyméteres legyezős bot is, csak kössél a végére baboskendőt. ;-)
Előzmény: Karika1177 (3362)
Karika1177 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3362
Én megmérem, de csak holnapután fogom tudni, ha addig ráér.
Előzmény: Riska66 (3359)
Riska66 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3361
Az van, azt gondolom elfér... (o:
Most bojlis is lesz(rakós)...
Előzmény: Quattroman (3360)
Quattroman Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3360
vegyél teleszkóposat
Előzmény: Riska66 (3359)
Riska66 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3359
Kérek valakit, hogy vigyen mán oda egy colostokot az ótóhoz, oszt mérje meg!
Nekem még nincs Smart, de a kabáthoz a gombot(horgászbot) meg kell vennem,
de nem tudom mekkora fér bele.
LÉCCIKE MÁN NO!!!
sjanius Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3358

 

 Jaj, bocs bent voltam a gépedben. :)

Előzmény: Quattroman (3357)
Quattroman Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3357
hupsz! látom nekem már be sem kell jelentkeznem mégis írok:O
jójezazindex:(
Quattroman Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3356

Nem akarok én vitatkozni veled, de nyilvánvaló, hogy ha a kocsid valóban 2007-es, akkor még ma is garanciában lehetne javíttatni.
Nem én vagyok a Smartklub tulaja, de ezt a topicot én nyitottam, és elég jól ismerem.
Minden információm innen származik. Pontosabban tőled.
A Vilko javítás után , márciusban panaszkodtál, hogy a kocsinak megint baja van, holott már cseréltek rajta kuplung motort.
Mindegy, hagyjuk. Örülök ha most jó a kocsid, és ez a lényeg.
Előzmény: tomekka (3355)
tomekka Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3355
Stjanius!

Azért az érdekelne, hogy hol néztél utána...
2007-es üzembehelyezés, és azóta, mióta Csepelen megcsinálták, nem látott szervízt belülről...Annyi bajom volt vele, hogy le akarta venni 2 suhanc a kerekeit Békásmegyeren...
Én nem vádaskodom, és nem járatok le műhelyeket...Ha ez lett volna a cél, akkor tavaly az eset után tele írkáltam volna itt mindent....ÉS nemcsak itt...
most felvetődött valakinek egy kérdése, én arra válaszoltam...
De ha már itt tartunk, akkor hogy van az ingyenes szállítás?
Mert akkor annak is utánanéztél remélem...
Állítólag bontott kuplungmotort tettek bele a vilkóban, amit a smartbontós vitt át...
Ezért lett 60 a vége...
Komolyan tagozzuk ezt a kérdést még egy kicsit?
Smartklub számla, meg ilyenek...erről ugye nem kell beszélnem...Nyilván azért nem mentem vissza reklamálni, mert szó sem volt arról, hogy kaptam számlát, amiben tudom, hogy én is hibás vagyok...de mondom...én már akkor leszartam az egészet, csak most kezdesz felidegesíteni...Te vagy a smartklub tulaja? Vagy hogy jössz a képbe?
ÉS tényleg...hol van olyan nyilvántartás, ahol megmondják, hogy én mikor hova viszem, vagy nem viszem szereltetni az autót...
Hangsúlyozom...Rossz a nyilvántartás, mert azóta nem jártam servicében sehol, majd most tervezem...de csak olajcsere ügyében...
Előzmény: sjanius (3354)
sjanius Creative Commons License 2009.07.14 0 0 3354

 

 Utánanéztem...

 

 1. A kocsid 2006 februári, tehát tavaly augusztusban nem egyéves volt, hanem 2 és fél éves. Ezek után lehet hogy nem  is 20 000 volt benne?

 

 2. A vilko féle javítás után még többször voltak hasonló problémáid, ami azt jelenti, hogy a Vilkonál sem találták meg a hiba okát? Viszont állítólag cserélték a kuplung motort 60 ezerért, ami nem túl drága, tekintve a  motor új ára 97 000+ áfa forint.

 

 3. Megvádolsz embereket, lejáratsz műhelyeket, közben kiderül hogy finoman fogalmazva éveket, pénzt és esetleg pár km-t tévedsz?

 

  4. Közel ezer Smartot fogadtak a műhelyeink az országban,- elsőnek a Vilko - és nem állítom, hogy nem hibáztunk, sőt a mai napig tanuljuk a Smartnál a hibakeresést, és javítást, de a hibáinkat soha nem terheltük az ügyfelekre, mégha sokba is került néha.

 5. A Te magyarázatod a hiba okára, meglehetősen rosszindulatú, és persze valótlan is.

 

 

  

   

Előzmény: tomekka (3353)
tomekka Creative Commons License 2009.07.13 0 0 3353
Tavaly augusztusról beszélek...Akkor volt a story...És annál is inkább úgy gondolom, hogy ott voltam, mert a tanknyílással szembeni fekete körre ráragasztottak egy smartklub matricát....
Szóval ez a saját költségen szállítás annyira nem állja meg a helyét...
...Egy fekete ezüst smart for two...megvan a képlet? Délben odamentem, semmi baj...16óra 20 kor nem megy az autó...ÉS egy hét szöszögés után derül ki, hogy mi is a gond...de a gond nem javul meg, csak épp akkor pillanatnyilag nem jelentkezik a tünet, egészen 12km távolságig, konkrétan az Asztalosból, hazamentem Békásra, és mikor megálltam, másnap reggel nem ment sehova az autó...
Hogy őszinte legyek, már nem tudom milyen számon beszéltem velük, de nem gondolnám, hogy szeretnék még egyszer...
Egyébként, ha van rá normális magyarázat, hogy egy egy éves, 19700 km-es autón, aminek nincs semmi baja előtte, hogy megy tönkre az olajcsere, légszűrőcsere közben a kuplung kiemelő motor....Akkor érdekelne...Én sajnos, csak egyféle magyarázatot tudok elképzelni.....
Előzmény: sjanius (3352)
sjanius Creative Commons License 2009.07.13 0 0 3352

 

 Tomekka!

 Sajnos Te nem Smartklub műhelyben voltál. Az Asztalos Sándor utcában már nincs klub műhely, még ha ott találtál is Smartokat. A szerződött műhelyek soha nem küldenek tovább kocsikat, és ha valami probléma adódik javítás után akkor mindig saját költségre hozzák vissza a kocsikat.

 A Vilko műhely is ajánlott, és örülök, hogy meg vagytok vele elégedve.

 A Smartklub telefonszáma 70-2673416. Ezzel a számmal beszéltél?

 

Előzmény: tomekka (3347)
Riska66 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 3351
Sziasztok!
Valaki segítsen nekem mérettel!
Jobb lábtértől a hátsó szélvédőig mekkora a távolság?
Pl: mekkora horgászbot fér el? (o:
Köszi
GianniVersace66 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 3350
tomekka en tudom mivan. hidd el. princeygor@hotmail.com tobbit priviben.

a tisztan latas vegett.
van smartklub muhely ami most soroksaron van. regen a vilkoban voltak. eljottek onnan nem veletlen. atkerultek az asztalosba. a bonto mellett rendeltek. onnan is eljottek. nem ez az elso es nem is 10-ik ilyen story amit hallok. lehet hulyeseget irni. a smartklub tart fennt sajat muhelyt. es az nem fiok muhely es bedolgozo szervizek voltak... hanem a smartklub sajat muhelye.


Előzmény: tomekka (3349)
tomekka Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3349
Ok, én nem is lázadok a sorsom ellen...Hülye voltam, aztán kultúrált, mert nem mentem vissza, nem magyaráztam el az embernek, hogy ez nem volt korrekt...Levontam a konzekvenciát, nem megyek többet smartklubbos műhelybe, mert azért azt lássuk be, ha egy cég hagyja, hogy így működjön egy fióktelepe, akkor azért ott nincs rendben valami....
MEgtaláltam a Vilkó féle csapatot, és ez itt nem a reklám helye, de korrektek, normálisak, jól dolgoznak, engedd meg nekem, hogy Őket ajánljam, egy ilyen kérdésben....
Előzmény: zozo.sz (3348)
zozo.sz Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3348
Mindenkinek a maga ügye, hogy hová viszi,de egy megjegyzést tennék, hogy tisztán lássatok!

A smartklub az egy klub aminek több "bedolgozó" szervize van! Javaslom megtekinteni a weblapon, ha nem vagytok képben.
Nos az egyik ilyen volt az asztalos. A múlt idő nem véletlen!
Tehát volt egy szerviz az asztalosban ami ha üzemel még akkor sem smartklub.
Előzmény: tomekka (3347)
tomekka Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3347
Ok, csak amikor bemész az Asztalosba, akkor örülsz, hogy megtalálsz valakit...Konkrétan ott állt 3-4 smartocska, és én örvendeztem, hogy ez az, megjöttem...
Ez a story a mai napig misztikus nekem, hogy amikor odavittem egy 20ezres szervízre, semmi baja nem volt, aztán mikor délután érte mentem, már nem volt működőképes...NA mindegy...
Az volt a felháborító, hogy elmondták, hogy mi a baja, de az mégsem lehet, úgyhogy nem azt csináljuk, aztán mégis azt, de nem változott, aztán az volt a duma, hogy kicserélték, de nincs alkatrész....
Aztán amikor azt mondták hogy kész van, érte mentem, azt sem mondták, hogy bocs, hülyék vagyunk...nem értünk hozzá...
Aztán mire hazaértem megint elkezdte a szarakodást....Felhívtam őket, hogy megint gáz van,,,,
Erre az volt a válasz, hogy vigyem be...Mondom nem tudom, mert nem megy az autó...Jó, akkor küldünk autómentőt...Pár nap múlva reggel jött autómentő, elvitte a kisautót csepelre...Másnap kész volt...Mentem érte, próbakör, tök rendben van minden, ok, akkor mennyi?
12 000 az autómentő...mondom????? Miért is? Hááát, hogy Ők fizették ki, hogy odavitte az autót...+ alkatrész+ szerelés...
Felhívtam smartklubbot, mondom mi van ilyenkor...Háááát, biztos szar volt, mikor odavittem, csak nem vettem észre....Na mindegy, én oda a lábam nem teszem be többet....
Ennyit a Smartklub ról, okulás reményében mindenkinek ajánlom...
JAh, és amikor ott voltam 20 000 volt az autóban, szerinted mennyire valószínű, hogy beszarik a kuplungmotor..???
Előzmény: GianniVersace66 (3346)
GianniVersace66 Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3346
ezen se csodalkozom...

smartot szerelni az asztalosban a szabolcsek tudnak a cromax mogott es a vilko csepelen. tobbi az probalkozik es kokanyol...
Előzmény: tomekka (3345)
tomekka Creative Commons License 2009.07.11 0 0 3345
Jah, smartklub...
Csepel, meg Vilko igen, ..
Előzmény: GianniVersace66 (3344)
GianniVersace66 Creative Commons License 2009.07.11 0 0 3344
asztalosban ki csinalta? smartklubosok?
csepel vilko simon tibi?
Előzmény: tomekka (3342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!