Keresés

Részletes keresés

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.05 0 0 8591

T.Lipcsik úr!

 

Megköszönve jó tanácsát, most három kardinális kérdést tennék fel!

 

Önnek, a mai napig is, üzletrész adás-vételi szerződése van?

Ön szerint, a Baumag Szövetkezet, mikor kezdte meg a szervezett csalássorozatát, amit a teljes működése alatt aggálytalanul gyakorolt?   

Önnek, egyáltalán van fogalma arról, hogy a Pest Megyei Bíróság, valamint, a Baumagot bejegyző Lantosné Dr. Gál Ilona korrupt cégbíró, milyen gaztetteket követtek el? 

 

Tudja, csak ennek lehet hírértéke!!!   

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.05 -1 0 8590

Napok óta hiába várom a soknevű Sényi Miklós által képviselt károsultak közül az első jelentkezőt, aki megerősítené és be is bizonyítaná, amre önjelölt vezénylő tábornoka két év alatt is képtelen volt, hogy én  vagyok a Baumag károsultak első számú ellensége.

 

Mielőtt teljesen szétszéledne a nyakfogom által mesterségesen bizonytalanságban tartott  károsulti csoport, újra a figyelmükbe ajánlom, és kecsegtető volta miatt az oldal tetejére visszaidézem azt a három pénzvisszaszerzési módozatot, utat, amelyet Sényi úr "a megváltó" álnéven jelölt ki a benne hívőknek:

 

 

 

 a megváltó  2018.02.20    0 0 8515


abeleimbendúlóviharnyománesedékesanyagladoljonahomlokodtájékánmegaszádban

 

a megváltó  2018.02.20    0 0 8514

 

temegnyaldkiabüdöspicsákat,bújjavalagomba,eddmeganyádat,nyaldosdalefosottbudikat.

 

De ha a fentiek alapján mégsem járnának sikerrel, úgy  meg az is járható útnak kínálkozik, amit a 8518 sorszám alatt javasolt a károsult társainak ugyancsak "a megváltó" álnév alatt:

 

baszdajókurvaanyádateakiekkoraszartengertszültavilágramintte.

 

A fentiek után már nem is csodálom, hogy a cicerói magaslatokban röpködő és a tartalom-rövidítés Szókrátészt is megszégyenítő formája után nyakfogom végleg felhagyott az aláírásgyűjtéssel.

 

Mert csak a fenti három megváltói javaslat überelheti az aláírásgyűjtést.

 

Lipcsik Márton

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8589

 

 

MIKOR ,MELYIK TV-BEN SZEREPELTEK?

Előzmény: azigazmondo (8586)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8588

 

 

CÍMERES    ÖKÖR    LOP-CSÍK    !

 

AKI NÁLAD  CSAK EGY   ÉVVEL IDŐSEBB,AZ AZT AZ ÉLETKORT -HA NEM TUDNÁD-MÁR ELÉRTE, MEGÉLTE,LEÉLTE.

 

EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS,HOGY EZT ,AZ EGY ÉVVEL MAGASABB  ÉLETKORT (TÍZ-HÚSZ ÉVRŐL NEM

 

IS BESZÉLVE), EGY TOLVAJ LOP-CSÍK IS ELÉRI .

 

A SZEMÉLYI IGAZOLVÁNYÁNAK ÉRVÉNYESSÉGI IDEJÉVEL PEDIG ,EGYETLEN NORMÁLIS EMBER

 

SEM HENCEG ,ÉS NEM  IS KÉRKEDIK .

 

A BAUMAG KÁROSULTAK ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE LOP-CSÍK MÁRTON.

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8584)
Szögesdeszka Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8587

azigazmondo!

 

 

Te tényleg ilyen hülye vagy?

 

Mindenki tudja mit csináltok, megpróbáljátok megtömni zsebeteket. Azért ez sem szép dolog.

Te valami másra gondoltál?

 

Rossz az aki rosszra gondol.

Nem zörög a haraszt....etc, etc.

Beletrafáltam véletlenül az igazság közepébe?

Nem volt szándékos...., de ha már igen, azért hadd ne én vigyem el a balhét!

Előzmény: azigazmondo (8586)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8586

szögeses!!!

 

 

Most véget vetek, az ostoba találgatásoknak, cinikus megjegyzéseknek, ennek a "kutya komédiának." Ezért egy találkozás reményében, kérem, határozzon meg, egy önnek megfelelő helyszínt, időponttal megjelölve, ahol a férjem jelenlétében, megent tehet cinikus utalást, hogy vajon "mit is művelhetnek kettecskén a Baumag ügy leple alatt." Itt már farkas szemet néznénk egymással, mint a  western hősök annak idején, de, a fegyver ropogtatás helyett, a számára, már csak egy lehetőség fog maradni, az, hogy lábára gyorsan felhúzzon egy nyúlcipőt, de, ha kérhetném, izgalmában még véletlen se, cserélje fel,  szögeses cipellővel, mert, akkor a betonon, bizonyosan egy helyben fog majd topogni! 

 

 

Tisztelet a bátraknak!!!              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8585

T. azigazmondó!

 

Jól sejtettem, hogy ön hová akar kilyukadni. Ide: " az üzletrésztőke képzésére és szövetkezeti üzletrész juttatására csakis a már létező, működő szövetkezeteknél kerülhet sor, az ilyen szövetkezetek sem képezhetnek azonban üzletrészt (üzletrésztőkét) "idegen tőke" gyűjtésével, még ha a befizetéseket a tagok teljesítik is."

 

Amire pedig én akartam kilyukafni, az az, hogy ez az ítélet szerintem nem a Baumagra vonatkozott, de a perbeli szisztéma ugyanolyan, mint amit a Baumag gyakorolt.

 

Maga az a tény, hogy a perbeli fél változásbejelentési kérelmét többek között a fentebb idézett jogszerűtlenségek miatt utasította el a bíróság, mit sem változtat azon, hogy a Baumag esetében nem alkalmazott ugyanolyan jog 23 év után már nem éleszthető fel! 

 

Mit remél tehát a riporttól azon túl, hogy az akár 100%-ban megalapozott értékelését előadja a bírósági jogsértésekkel kapcsolatban?  Ettől függetlenül sok sikert kívánok!

 

Ha készül a riport, nehogy belebonyolódjon soknevű törvényhelyek citálásába! Csak rövid, közérthető megfogalmazásokra szorítkozzon.

 

Lipcsik Márton

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.04 0 0 8584

Tisztelt Fóromolvasók!

 

 

A soknevű Sényi Miklós önmagával külöböző nick neveken folytatott kérdezz-felelek alábbi epizódjaiból tudható meg leginkább, hogy a baumag-károsultak miként juthatnak hozzá a jogos követeléseikhez a javaslattevő szerint:

 

 

a megváltó  2018.02.20    0 0 8515


abeleimbendúlóviharnyománesedékesanyagladoljonahomlokodtájékánmegaszádban

a megváltó  2018.02.20    0 0 8514

 

temegnyaldkiabüdöspicsákat,bújjavalagomba,eddmeganyádat,nyaldosdalefosottbudikat.

 

De ha a fentiek alapján mégsem járnának sikerrel, úgy  meg az is járható útnak kínálkozik, amit a 8518 sorszám alatt javasolt a károsult társainak ugyancsak "a megváltó" álnév alatt:

 

baszdajókurvaanyádateakiekkoraszartengertszültavilágramintte.

 

A fentiek után már nem is csodálom, hogy a cicerói magaslatokban röpködő és a tartalom-rövidítés Szókrátészt is megszégyenítő formája után nyakfogom végleg felhagyott az aláírásgyűjtéssel.

 

Mert csak a fenti három megváltói javaslat überelheti az aláírásgyűjtést.

 

Lipcsik Márton

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.03 0 0 8583

 

 

LOP-CSÍK = TO-CSIK 2  .

 

EZ A VILÁGI NAGY GAZEMBER,

 

JÓL LÁTHATÓAN  FULLADOZIK, SÚLYOS BŰNEINEK TERHEI ALATT. 

 

EZÉRT,MOSTANÁBAN MÁR NEGYEDIK ALKALOMMAL HÍVTA SEGÍTSÉGÜL,

 

AZ ÖN AJNÁROZÁS,ÖNTÖMJÉNEZÉS,ÖNDICSŐÍTÉS SEGÉDESZKÖZEIT.

 

TÍZFÉLE NICK-NÉV ALATT PÁRBESZÉDET FOLYTAT SAJÁT MAGÁVAL.

 

ENNEK SORÁN KÉRDÉSEKET TESZ FEL SAJÁT MAGÁNAK,MAJD MEG IS VÁLASZOLJA AZOKAT.

 

T.LIPCSIK MEGSZÓLÍTÁS HELYETT ,AZONBAN ENNEK A SZÉLHÁMOSNAK, A LOP-CSÍK MEGSZÓLÍTÁS

 

DUKÁL.

 

AZ ÁLTALA FOLYTATOTT A KÉRDEZZ-FELELEK ÁMÍTÁSNAK AZ ÉG VILÁGON SEMMI KÖZE

 

NINCS ,A  BAUMAGOSOK KÁRTALANÍTÁSÁHOZ.

 

TÖBBEK KÖZÖTT EZÉRT IS:

 

 

LOP-CSÍK A BAUMAG KÁROSULTAK ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE.

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.03 -1 0 8582

LOP-CSÍK KOCSMATÖLTELÉKNEK ,

 

A BAUMAGOSOK ELLENI ELKÖVETETT BŰNSOROZATÁBÓL,

 

AZ ELSŐ,ÉS LEGNAGYOBB AZ VOLT,

 

AMIKOR MEGAKADÁLYOZTA AZT,

 

HOGY A KÉT EGYESÜLET ,

 

EGYIDEJŰLEG ELINDÍTSA ,AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉST.

 

SZABADOS CSATLAKOZNI IS AKART AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉSHEZ.

 

ÍME A BIZONYÍTÉK:

 

1.  Ezt írta  nyakfogom  2015.05.26.-án a 6411-ben:

 

az 1 millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

 

 

 

 

2.  Ezt irta  Az elnök (SZABADOS)  2015.05.26.-án (ugyan azon a napon),  a 6413-ban:

 

A magam részéről az ilyen természetű kezdeményezéshez szívesen csatlakozom magam is, és minden tudásommal, és erőmmel támogatom, segítem akár személyesen is, ha erre igény van.

Usgyi, lássuk együtt mire megyünk.

 

ERRE JÖTT A LOP-CSÍK, ÉS MEGGYŐZTE A SZABADOST ARRÓL,

HOGY NEKIK BIZTOSABB,ÉS TÖBB PÉNZÜK LESZ:

-A TAGDÍJAK LENYÚLÁSÁBÓL ,

-ÉS A JUDÁSPÉNZBŐL,

MINT AMENNYIT AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS HOZHAT.

 

EZ A NAPNÁL VILÁGOSABBAN IGAZOLJA AZT,HOGY:

 

LOP-CSÍK A BAUMAGOSOK ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE.

 

LOP-CSÍK, A SAJÁT BAUMAGOS KÁRÁNÁL TÍZSZER TÖBBET KASZÁLT, A FENTI MÓDSZERREL.

 

LOP-CSÍK EZÉRT MONDOTT LE A 10 MILLIÓ BAUMAGOS KÁRÁRÓL IS.

 

A LOP-CSIK MEGINT ODA SZART,AHONNAN ENNIE KELLETT VOLNA.

 

A BAUMAGOSOK SZÁMÁRA, LOP-CSÍK JOGGAL KAPCSOLATOS TUDOMÁNYA EGY NAGY

 

HATÁR SZART ÉR.

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.03 -1 0 8581

T.Lipcsik úr!

 

 

Remekül idézett a BH.- ból, csak a legfontosabb maradt ki belőle, nevezetesen," hogy a cégbíró, az üzletrészek kibocsájtásának, még a gondolatát is elvetette, nemhogy, azok értékesítését."

De, már ez is elég volt ahhoz, hogy a "tisztességes cégbíró," az alkalmazandó jogszabályok alapján, elutasítsa a szövetkezet bejegyzési kérelmét, és örökre elvegye a kedvét, az ilyen "csaló próbálkozástól."

Ugye, most már érti, hogy mire akarok kilyukadni!    

 

Köszönöm fáradozását!

 

Üdvözlettel:

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.03 -1 0 8580

T azigazmondó!

 

 

A fogadatlan prókátorok Uhrin Elemérje, amig él, kényszert fog érezni, hogy bármilyen tárgykörrel kapcsolatban a saját nótáját fújja....

 

Az ön által említett BH2000 500. számú Legf.bír. határozat 1998-ban született, csak 2000-ben jelent meg a Bírósági Határozatok Tárházában.

 

Egy olyan cég változásbejegyzési kérelmét utasítja el benne a Legf.Bír., amelyik cég 1995. március 15-én alakult a CO-O. C. Kft. által jegyzett 60.000.Ft.értékű üzletrésztőkével, amely tőkét 1995. április 3-án 150.000.000.Ft. névértékű üzletrész kibocsátásával növelték.

 

Szerintem, ez egy Baumaghoz hasonló profilú másik cégről szólhat, de az elemzett események sok hasonlóságot mutatnak. 

 

Többet nem tudok segíteni, mert mint írtam én már nem vagyok érdekelt.

 

Lipcsik Márton

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.03 -1 0 8579

T. Lipcsik úr!

 

Remélem, hogy a magas röptű válaszomba senki se fog bepofátlankodni, tudja, van itt egy gonosz szellem félettünk, ami folyamatosan ezt míveli!!!  

Az olvasott bírósági határozat 2000-ben született, azután, hogy az L.B. tudomásom szerint, 1999-ben helybenhagyta az elsőfokú határozatot. Ebben a BH.-ban, már csak kitakarással van utalás, egy első fokon eljáró bíróságra, valamint egy szövetkezetre, annak ellenére, hogy mind az elsőfokú, mind pedig az L.B. végzésben, ezek értelemszerűen nevesítve vannak, és, amik az üzletrészekkel szemben, nem lehetnek  fikciók. Tudja, egy a lényeg, mégpedig az , hogy ezen remek végzések, nem a korrupció mentén szerveződtek, hanem, ellenkezőleg, még a korrupt politikától függetlenül születtek meg.  Hogy fontos-e nekem, nem kérdés, kicsit kiigazítom, mindenkinek nagyon fontos! Ugye, önnek is üzletrész adás-vételi szerződése van???  

Ha, ön egyáltalán nem érzi, ennek fontosságát, akkor, kérem még egyszer figyelmesen olvassa el, és, ha jól tudja értelmezni, azonnal rá fog jönni, hogy miért is érint mindenkit!     

Tudja, mert, jól kell tudni, helyesen értelmezni, ami sokaknak, soha nem sikerül!

 

Üdvözlettel:

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.02 -1 0 8578

ITT AZ INDEXEN, ELINDULT A BAUMAGOSOK TÖMEGEREJÉNEK MEGSZERVEZÉSE.

 

LOP-CSÍK MARCANGOLÓ =TOCSIK  2

SAJÁT ZSEBÉNEK MEGTÖMÉSE UTÁN, 

MEGTORPEDÓZTA, AZ ORSZÁGOS

 

ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

EZÉRT  NEM KELL NEKI, A 10 MILLIÓJA  KÁRA SEM .EZT MINDENKI LÁTJA,ÉRTI.

Előzmény: azigazmondo (8574)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.02 -1 0 8577

 

 

A BAUMAGOS,ÉS MÁS KÁROSULTAKKAL KAPCSOLATOS JOGI BLABLÁT ,13 ÉV ALATT, MINDEN

 

KÁROSULT AZ UNALOMIG HALLOTTA MÁR.

 

ERRE MÁR SENKI SEM KÍVÁNCSI,MERT E TÉREN NINCS ÚJ A NAP ALATT.

 

AZ IS KÖZISMERT,HOGY EDDIG MINDEN  A JOGI/BÍRÓSÁGI PRÓBÁLKOZÁS KUDARCCAL VÉGZŐDÖTT.

 

A JOGI MEGOLDÁSBAN, SENKI SEM HISZ MÁR.

 

A JOG DUMA MAXIMUM ÖNÁMÍTÁSRA ALKALMAS.

 

AKÁR 100 ÉVIG IS LEHET OKOSKODNI,PRÓBÁLKOZNI ,CSŰRNI,CSAVARNI A SZÁRAZ RONGYOT,

 

ABBÓL EGY CSEPP VIZ SEM NYERHETŐ.

 

A JOG TERÜLETÉN MÁR NINCS SEMMI LEHETŐSÉG.

 

A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA,A JOGBA VETETT REMÉNY AZONBAN HALOTT.

 

HA NEM LÁTTAM VOLNA A KÖZELMÚLTBAN ,MAGYARORSZÁGON,ÖT KÜLÖNBÖZŐ ESETBEN, A

 

TÖMEGEK EREJÉNEK GYŐZELMÉT,AKKOR ÉN IS AZT MONDANÁM,HOGY MINDENNEK VÉGE.

 

EZT AZONBAN NEM MONDOM,MERT EGY REMÉNYÜNK MÉG VAN.

 

KI LEHET TALÁLNI AZT,HOGY MI A MI REMÉNYÜNK!

 

KÜLÖNBEN A TV-BEN ,EGY  JOGI FEJTEGETÉST ,2 MÁSODPERCIG HALLGATJÁK A KÁROSULTAK,AZTÁN ELTEKERNEK ONNAN.

 

AZONBAN EGY ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉSRŐL SZÓLÓ MŰSORRA , MINDEN KÁROSULT SZENTELNE IDŐT,MERT A KORÁBBI, TÖMEGERŐ BIZTOSÍTOTTA SIKEREKRŐL SOKAN TUDNAK.EBBEN TÖBBEN LÁTNAK FANTÁZIÁT

 

ÍGY A TV SZEREPLÉS EGYETLEN ÉRTELME :

 

A BAUMAGOSOK  ÁLLAMPOLGÁRI KEZDEMÉNYEZÉSÉNEK,

 

ÉS AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS RÉSZLETEINEK ISMERTETÉSE.

 

 

 

Előzmény: azigazmondo (8574)
nahogyisvanez Creative Commons License 2018.03.01 -1 0 8576

 

 

Ja, ja, pertye, pertye.

 

Az én nagymamám meg az angol királynő.

 

Az igazmondo meddig folytatja még a hazudozást?

Előzmény: azigazmondo (8574)
azigazmondó2 Creative Commons License 2018.03.01 -1 0 8575

Lipcsik, te tényleg egy hatalmas mocskos állat vagy!

 

Nálad aljasabb szemét embert tényleg csak nagyítóval keresve lehetne találni!

Nem csoda, ha egymásra találtatok ezzel a másik két görénnyel, szép kis triumvirátus vagytok.

Minden egyes megnyilvánulásodból  csak ezt lehet leszűrni.

 

Miért nem a saját farkaddal vered a csalánt?

Ez a két kretén megbízott a kémkedéssel, te meg szokásod szerint Demeterre mutogatsz rögvest.

 

Mi  köze Demeternek ehhez a két baromhoz?

 

Az egyesület nem köteles senkinek adatot szolgáltatni, pláne nem e-mailben, a szomszéd Náncsi néni nevére, ahogy te még biztatod is őket.

 

Voltál te is fb tag, te tudod a legjobban, hogy kívülállónak nincs adatszolgáltatás semmiben.

Nem te írtad le itt többször is, hogy a kívülállónak kusti bármilyen egyesületi anyaggal, témával kapcsolatban? Akkor most miért szajkózól mást, ráadásul úgy, hogy még mást is befeketítesz azonnal? Most is csak Demetert akarod lejáratni.

 

Te agyad nagyon hézagosan fog, és te állítod ki a saját bizonyítványodat saját magadról.

Ha ezek után patkánynak nevez bárki is, az a patkányokat sértegeti.

 

Ez a két tőről pattant komédiás, akik a baumagosok megmentőinek kiáltották ki magukat hónapok óta, itt rinyálnak egy valamiért, ami szerintük nagyon fontos, és pontosan tudják, hogy hol van!

 

Ezen múlna minden? Ki hiszi ezt el? Mi újság a többi remek bizonyítékkal, talán mégsem olyan jók? Ennek kell ekkor feneket keríteni?

 

Már hárman nem mertek a saját pofátokat vállalva elmenni Budaörse!

Mekkora jellemek vagytok! Vagy inkább gerinc és jellem nélküliek!

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8571)
azigazmondo Creative Commons License 2018.03.01 -1 0 8574

nahogyisvan....!

 

Tudja, hogy a tudatlansága, mekkora baromságot szült?

 

Ostoba ember, most nagyon mellényúlt, én nem vagyok digitális analfabéta, ugyanis, a kezdetektől fogva van internet hozzáférhetőségem, már a férjem miatt is, aki programozó matematikus, nem beszélve az egyik fiamról, aki eleve informatikus, ezért is az internet, otthoni munkájukhoz nélkülözhetetlen. Nekem nincs sameszom, ez csak magának van, nincs gépírom, fullajtárom, mert nincs rá szükségem.

Vésse már bele a nehéz felfogású agyába!        

 

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.01 0 0 8573

 

LOP-CSÍK

A TUDATHASADÁSOS,

MÁR ELFELEJTETTE AZT,

HOGY 1 ÉVEN KERESZTÜL,

ÖTVENEGY ESETBEN,

NYOMDAFESTÉKET NEM TŰRŐ MÓDON NYILATKOZOTT ITT AZ INDEXEN,

A BUDAÖRSI EGYESÜLETRŐL,ÉS ANNAK VEZETŐJÉRŐL.

EZ A GÖRÉNY LOP-CSÍK MEGINT ODA SZARIK ,AHONNAN KORÁBBAN EVETT ,ÉS ONNAN MEGINT ENNI SZERETNE.

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8571)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.01 0 0 8572

LOP-CSÍK

 

 

VÁRHATSZ SZOCIOPATA TOLVAJ ELVÁRHATSZ ,MÍG CSAK BELE NEM FÁRADSZ.

 

A TÉNYEK MAKACS DOLGOK,EHHEZ  ELÉG EGY SZAVAHIHETŐ TANÚ IS.

 

HA NEM LENNÉL SÁROS ,AKKOR BIZTOS NEM VÉDEKEZNÉL ILYEN BUZGÓN.

 

TE LEMONDTÁL A 10 MILLIÓS BAUMAGOS VESZTESÉGEDRŐL.

 

MÉG A VAK IS LÁTJA,HOGY KILÓG A LÓLÁB,A TE LÓLÁBAD,AMIBŐL NEKED KETTŐ IS VAN.

 

MÁR MESSZIRŐL BŐZLIK A LOP-CSÍK-FÉLE RABLÁS. 

 

HA EGY IGAZ EMBER AZT MONDJA EGY GAZEMBERRE,HOGY EZ EGY TOLVAJ,AKKOR ARRA MINDENKI MÉRGET VEHET, MÉG TE MAGAD , A TOLVAJSZARKÁK  KIRÁLYA IS

 

A FELLEGEKBEN,ÉS AZ ELEFÁNTCSONT TORONYBAN MÁR HIÁBA KERESED AZ IGAZADAT.

 

AZT MINDENKI LÁTJA,TUDJA,HOGY A LELKIISMERETED NEM HAGY NYUGODNI.

 

ELVÉGRE TE, A KÁROSULTAK KIFOSZTÁSÁT,VASTAG BŐRREL A POFÁDON,

 

ÓNE ZSINÓR,SZEMREBBENÉS NÉLKÜL ELKÖVETTED.

 

HALÁLOS BŰNEIDRE NINCS FELOLDOZÁS.

 

MÁR HIÁBA KÖNYÖRÖGSZ,ELJÁTSZOTTAD A BŰNBOCSÁNATOT.

 

AZT JAVASLOM,HOGY BETONOZTASD D BE A FEJEDET,MERT A FÜLEIDET MÉG A VÉGÉN LECSAVARJA EGY MÉRGES KÁROSULT.

 

NEM SZERETNÉK EGY ILYEN SUNYI,VILÁGI GAZEMBER HELYÉBEN LENNI.

 

AZ IGAZSÁG MINDIG GYŐZ,NYUGODTAN SOMFORDÁLJ EL INNEN.

 

MÁR NÉGYSZER FOGADKOZTÁL,HOGY ELHÚZOD INNEN A CSÍKOT,MIT IS,HÁT A

 

A BŰZLŐ LOP-CSÍKOT.

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.01 0 0 8571

azigazmondó!

 

Én is csak a BH-ban fellelhető formulát találtam meg, de az időben érvényben volt jogszabályok szerint a kersett bíróság a Pest Megyei Bíróság (Jogutód: Budapest Környéki Törvényszék) lehetett, mert a Baumag-cégek akkor még Pest Megye területén voltak. (területi illetékesség.) 

 

Az ítéletben nincs kitakarva semmilyen név, egyszerűen csak elsőfokú bíróságra van benne hivatkozás.

 

Ha mégis fontosnak tartaná az elsőfokú ítélet megismerését, úgy kérje a "budaörsi" egyesület elnökétől, Demeter Úrtól az elérhető elektronikus címéről. 

Demeter úr, ha bárkivel együttműködik, aki a károsultak érdekében bármilyen lépést is igyekszik tenni, úgy már rég előkészítette ezt az iratot, hogy Önnek megküldhesse.

 

 

Ha nem teszi, úgy a maga bizonyítványát állítja ki.

 

Ha nem akarja a saját i-mail címét megadni, úgy adja meg a szomszédjáét, vagy egy ismerőséét.

 

Lipcsik Márton

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.01 0 0 8570

 

Még kilenc napig várom az állitólag Sényi Miklós által képviselt 12000 károsultból azokat, akik névvel, címmel csatlakoznak vezérükhöz, és bebizonyítják, hogy a baumagban  veszett pénzüket az én szereplésem miatt nem tudták és nem tudják visszaszerezni.

 

Időközben rájöttem, hogy a soknevű Sényi Miklós ha nem beteges egoizmusból, feltűnési viszketegségből  jelentkezik naponta többször is a fórumon, úgy ismeretlen személyek kétmarokra foghatják a tökeit, és szorÍtással kényszerítik arra, hogy a legképtelenebb teóriákkal fárassza a fórum még megmaradt olvasóit, szereplőit.

 

A soknevű Sényi Miklós személyiségét -a fenti kényszer kiváltotta fiziológiai tüneteket leszámítva- az alábbi jelzőkkel lehet felvázolni, és mindenki előtt egyértelművé tenni:

 

1./  Felületesen elbűvölő és intelligens.

 

2./  Tagadja, hogy téveszméi, vagy irracionális gondolatai lennének.

 

3./  Ritkán ideges, nyugtalan és nem fél a kockázatoktól. Azért nyugodt, mert nem ismeri fel viselkedésének káros és kóros tüneteit.

 

4./  Minden tekintetben megbízhatatlan.

 

5./  Kényelmesen hazudozik, nem mond igazat, ha ahhoz fűződik érdeke.

 

6./ Nem érez bűntudatot és szégyent.

 

7./  Nem megmagyarázhatóan, különösebb okok nélkül is antiszociális.

 

8./  Azt hiszi magáról, hogy okosabb mindenkinél, és több kockázatot vállal mint mások.  Nem tanul még a büntetésből sem.

 

9./  Kórosan egocentrikus és képtelen a szeretetre.

 

10./ Egyénileg, másoktól eltérő módon tapasztalja és éli meg a szeretetet.

 

11./ Hiányzik belőle a magába való tekintés képessége.

 

12./ Hamis reakciókat színlel a mások iránti szociális kapcsolatában, és olyan válaszokat ad kérdésekre, amelyekkel felhívhatja magára a figyelmet. 

 

13./ Olykor szereti a túlzott italozásokat (Party démon) és értelmetlenül (tehetség hiányában) vágyik több szexre, mint a többiek.

 

14./ Gyakran fenyeget hamis öngyilkossági szándékkal. (Dráma király) 

 

15./ Nemi élete személytelen, triviális, rosszul integrált. Egyszóval nem képes szeretni.

 

16./ Nem képes elviselni munkahelyét (környezetét), mert ott szükség van mások iránti elkötelezettségre, beilleszkedésre. 

 

 

A fenti tünetegyüttest szociopata jelzővel lehet összefoglalni, és az ilyen tünetekkel rendelkező embertársunk jól tudja palástolni érzelmi csonkaságát, sivárságát, a mások iránti szeretet, és tisztelet  hiányát.  

 

Igyekszik magát kedvező színben feltűntetve eladni a mindenkori környezetében.

 

Rendkívül sajnálom, hogy erre a kóros állapotra utaló felismerésre csak két év után jöttem rá, de a beteg kezelését, gondozását nem vállalom és másnak sem ajánlom. Engedjük, hogy a gyerek hadd élje ki magát a homokozójában, amelybe folyton belepiszkít.

Lipcsik Márton

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8569

MÁR AZ IS KÉSŐ LETT VOLNA,HA LOP-CSÍK KÉT ÉVVEL EZELŐTT LEHÚZTA VOLNA MAGÁT A KLOTYÓBAN.

 

AKKOR MA MÁR , CSAK AZ ALÁÍRÁS GYŰJTŐK SZÁMÁNAK ÖSSZESZÁMLÁLÁSA LENNE  A FELADATUNK.

 

HAMAROSAN A VISSZATÉRÍTETT PÉNZÜNKET IS SZÁMLÁLHATNÁNK MÁR. 

 

UGYAN IS A KÁROSULTAK -LOP-CSÍK KIVÉTELÉVEL-EGY FILLÉR JUDÁSPÉNZT SEM TETTEK ZSEBRE.

 

KÜLÖNBEN HÁROM KÁROSULT CSOPORT ELSŐ SZÁMÚ VEZETŐJE ,MÁR 2 ÉVE ÚGY NYILATKOZOTT,HOGY CSATLAKOZNAK  ŐK IS A BAUMAGOSOK MOZGALMÁHOZ,

AMENNYIBEN AZT LÁTJÁK,HOGY MEGVALÓSULT AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉS NÁLUNK.

 

HÁT LOP-CSÍK ÉPP ENNEK A FOLYAMATNAK KÖZEPÉBE SZART BELE.

 

EZÉRT NEM CSAK A BAUMAGOSOK LÁBA ALÓL HÚZTA KI A TALAJT EZ A HATÖKÖR LOP-CSÍK,HANEM MINDEN MAGYAR KÁROSULTAT   MEGFOSZTOTT, A KÁRPÓTLÁS LEHETŐSÉGÉTŐL.

 

EZEK UTÁN,ENNEK A SÜKET,VAKEGÉR,KOCSMATÖLTELÉK,ZENE ANALFABÉTA LOP-CSÍK-NAK ÚGY LÁTSZIK NINCS LELKIISMERET FURDALÁSA SEM.

 

A LÉNYEG MOST AZ A SZÁMÁRA,HOGY SZÉP CSENDESEN EL TUDJA HÚZNI INNEN A BELEIT,MINTHA MI SEM TÖRTÉNT VOLNA.

 

MOST UGYAN IS MOST AZ A HELYZET  ,HA JOBB FELŐL ÜT KEKI FÜTYÜL,HA BAL FELŐL ÜT AKKOR IS NEKI FÜTYÜL.

EZ A TOLVAJ MINDEN HOGYAN MEGTÖMTE A ZSEBEIT.

 

MELLESLEG ÚGY ADJA ELŐ ITT A LOPOTT HOLMIT,MINTHA AZ A SAJÁTJA LENNE,ÉS VAN OLYAN  IS AKI EZT BEVESZI.

 

AZTÁN,HA EGYSZER MEGISMERIK A LOP-CSÍK-FÉLE BŰNBARLANGOT A KÁROSULTAK,AKKOR LEHET, HOGY LECSAVARJÁK A FÜLEIT IS.

 

EZ A KOCSMATÖLTELÉK , ZENE ANALFABÉTA AKKOR AZTÁN JÓL HALLJA MAJD A NYIK-NYEK ZENÉT,AMIT SZERET HALLGATNI,MELYHEZ AZONBAN LÖVÉSE SINCS .

NEKI,MINT ZENEBOHÓCNAK, ENNYIVEL KEVESEBB KÖZE VAN,EHHEZ A HAGYMASZAGÚ ÉLETHEZ.

IDEGEN NYELVET NEM BESZÉL,A  ZENÉT MEG UGATJA.

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8568

LOP-CSÍK

 

A SZAVAHIHETETLENJE,A MEGRÖGZÖTT HAZUDOZÓ,MOST ÉPPEN AZT FÜLLENTI,HOGY ANGOLOSAN ÚGY TÁVOZIK INNEN AZ INDEXRŐL ,MINT  AKI JÓL VÉGEZTE A DOLGÁT .PERSZE EKKOR CSAK IS A SAJÁT ZSEBÉRE GONDOL,ÉS

A 10 MILLIÓS VESZTESÉGE ELLENÉRE IS ,JÓL ÉRZI MAGÁTA VASTAG BŐRÉBEN.VAJON MENNYIT VÁGOTT ZSEBRE, EZ A TOLVAJ SZARKA ,A BAUMAGOSOK KÁRÁRA.

KI ÉRTI EZT?

nyakfogom Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8567

 

 

AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉS , EGY POLGÁRI KEZDEMÉNYEZÉS.

 

A KÁRTÉRÍTÉSÜNKRE ,EZT A BIZTOS LEHETŐSÉGÜNKET ,MÉG NEM PRÓBÁLTUNK  KI.

 

PEDIG CSAK EZZEL LEHET BIZTOSÍTANI A BAUMAGOSOK KÁRTÉRÍTÉSÉT. 

 

EZ A CSELEKEDET, FÜGGETLEN MINDEN  JOGI   CIRKUSZTÓL,ÉS ÖNÁLLÓ LÁBAKON ÁLL.

 

EZ A BAUMAGOSOK KÁRTÉRÍTÉSÉNEK EGYETLEN,UTOLSÓ LEHETŐSÉGE . 

 

MINDEN JOGGAL KAPCSOLATOS CIRKUSZ,BIZONYITOTTAN:

 

EGY NAGY LÓFASZ A HIDEG VÍZBEN.

 

MINDEN MÁS  PRÓBÁLKOZÁSRÓL BEBIZONYOSODOTT MÁR,HOGY DUPLA NULLÁNÁL IS

 

KEVESEBBET ÉR,ÉS MÁSNAPRA AZ IS ELFELEJTI ,AKI RÉSZ VETT BÁRMELY "MENTŐAKCIÓBAN".

 

A KORRUPT LOP-CSÍK.

MEGHIUSÍTOTTA 

AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉST,

ÉS EZZEL

MEGAKADÁLYOZTA A

BAUMAGOSOK KÁRTÉRÍTÉSÉT

IS.

MOST MEG ANGOLOSAN TÁVOZIK,MINT AKI JÓ MUNKÁT VÉGZETT A SAJÁT ZSEBÉRE.

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8566

Arról papolj te félnótás barom, hogy a bizonyíték kolduláson, az aláírásgyűjtés elleni áskálódáson,meg egy állítólagos tv-s szereplésen kívül, mi az amit tettetek a károsultakért.

A saját zsebetekre dolgozásokról akarjátok csak elterelni a figyelmet.

A saját zsebre dolgozók és a fizetett reménytelenségkeltő egymásra találtak.

Olyan bátrak vagytok, hogy egy nyamvadt papírért, amire olyan nagy szükségetek van állítólag, nem mertek elmenni a megfelelő helyre, nehogy ott megtudják kik azok személyesen, akik csak mások munkájának a tönkretételével akarnak eredményt elérni.

Olyan bátrak vagytok, hogy Lipcsiket bujtogatjátok, hogy szerezze meg nektek azt az információt, amit ti is megkapnátok könnyedén a megfelelő helyen.

Azért nem mertek oda menni, mert azok a pofonok, amiket itt másoknak küldözgetnétek véletlenül még a ti pofátokra hullana vissza, és ezt jól meg is érdemelnétek.

A szar alakok, sötétben bujkálók, a károsultak ellenségei ti vagytok itt.

Ti vagytok itt a hiteltelen, legnagyobb, gyáva szarkeverők, akik már rég lejáratták magukat, csak ti nem veszitek észre, hogy az általatok ajánlgatott lehetőségre azért nem vevő senki, mert ilyen szarzsákokkal, mint ti, senki nem akar együtt mutatkozni, mert mindenki tudja kik vagytok, még akkor is, ha 100 álnév alatt fogtok írogatni. Ha anyátok, apátok annak idején kis székekett csináltak volna helyettetek, mindenki jobban járt volna. A kuss, nektek dukál, mert egyébként csak a szar fröcsköl a szátokból folyamatosan segítség címén.

 

Előzmény: azigazmondo (8565)
azigazmondo Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8565

szögeses..papagáj... !

 

 

Azzal fejeztem be, hogy a semmit mondók, ostobák kíméljenek, amit, láthatóan, mostani válasza, megent ékesen bizonyít.    

Korábban elmagyaráztam, hogy nincs tegeződés, úgy emlékszem, még nem őriztünk együtt birkát. Ha minden igaz, állítólag, nő nemű élőlény, ennek ellenére, mégis ennyire ostoba!

Tudtommal, T. Lipcsik urat szólítottam meg, és nem önt, akkor honnan veszi a bátorságot, hogy mégis belepofázik! Ezen kérés megválaszolására, csakis, Lipcsik úr lehet hiteles!!!  

Kikre féltékeny, tán a fiktív üzletrészt megvásárló károsultakra, vagy azokra, akik tenni akarnak a károsultakért! Magának is adva van a lehetőség, így hát, el lehet ballagni egy tv csatornához, fel lehet keresni több szerkesztőséget, ahol előadhatja tudományát, bizonyíthatja felkészültségét, azt remélve, hogy talán vevők lesznek rá! Ja, magát még nem kereste meg senki, tudja mit, ez legyen az ön problémája,  ezért is igyekezzen, hátha, eljön egyszer a várva várt alkalom! Ehhez sok sikert kívánok!

Maga tőről pattant komédiás, értse már meg, szerény személyem nem kíváncsi önre, és akkor pofázzon bele bármibe is, ha majd megszólítják, de szerintem, arra sokáig várhat!       

Egyértelmű, a károsultak legnagyobb ellensége, ha nem tud jót tenni, inkább kussoljon, maga szar alak!

 

 

Szögesdeszka Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8564

 

Ha te magad nem lennél semmitmondó és ostoba, már rég a kezedben lenne a keresett anyag, és nem ide járnál utána koldulni.

Már elmondta neked hetekkel ezelőtt Lipcsik, hogy hol van, csak el kellene menned érte, te üresfejű nagyot mondó.

De akkor nem tudnál itt szerepelni.

Valamit mindig ki kell találni hasonlóan Lipcsikhez, hogy itt szerepelj, ha már máshol nem tudsz.

A tv-be meg vidd magaddal a kongó fejű sameszodat, ezt az osztályon aluli, ostoba, visítozó, pénzért négykézláb tyúkszemet harapó, Jeanne d' Arc utánzatot, akivel ilyen jól megértitek egymást, hogy ki tudja mit műveltek rendszeresen kettecskén a Baumag ügy leple alatt.

Terjed a híretek, ti lesztek megkövezve nem is olyan sokára.

 

 

Előzmény: azigazmondo (8563)
azigazmondo Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8563

T. Lipcsik úr!

 

Nem kell engem félteni, de köszönöm biztatását, hiszen normális ember ezt teszi. Az ajánlott fizetős jogtárban, nem fellelhető a keresett L.B. végzés, csak annak 2000. 500. számú BH-ja, de az is kitakarással, ezért arra kérem, valahogy tudakolja meg, hogy az L.B., a Cgf. ll.32.140/1998. számú végzésében, melyik első fokon eljáró bíróság határozatát hagyta helyben, és ebben, melyik szövetkezet a per alanya.  

 

 

Üdvözlettel:

 

 

"a semmit mondók, ostobák, kíméljenek" 

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.02.28 0 0 8562

Minimum 10 tíz értelmes, megalapozott és névvel, címmel ellátott cáfolat hiányában a fórumot teljes terjedelmében átengedem a soknevű Sényi Miklósnak.

 

Az aláírásgyűjtés köré nyakfogom által kerített feltúrbózott semmi olyan, mint a politikai életben a sorosozás és a migránsozás. 

 

Csakhogy a politika végre rájött, hogy ami megalapozatlanság a választók könyökén jön ki, annak únos ismételgetésével fel kell hagyni....

 

Csak a soknevű Sényi Miklós nem okul. Ő tovább szónokol az érintettek körében unalomba fulladt aláírásgyűjtésről anélkül, hogy akár csak egy további támogató aláírást is szerezne.

Sényi Miklós miért nézi szellemileg annyira elultápláltnak a jobb sorsra érdemes baumag-károsultakat, és miként remél szimpatizánsokat felsorakoztatni az általa lenézett károsultak mögé?

MÁR RÉGÓTA ERRŐL VAN ITT NAGYBA SZÓ!  (Nem kell figyelmeztetni, tudom, hogy ez is plágium! -mint ahogyan az is, hogy "idézni klasszikusokat csak pontosan".

Csak azt nem tudom, hogy a porbafingó soknevű Sényi miért hasonlítja magát össze a klasszikusokkal?

 

Lipcsik Márton

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!