Keresés

Részletes keresés

Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 628
"...írtam az egyik tulajnak az iwiwen..."

A másik fórumban említett naivitásról pont Te teszel ékes tanúbizonyságot, ha azt hiszed, hogy egy iwiw-es megkeresés után Csupor Erik, vagy Gerő jogorvoslatot fog adni Neked. Megsúgom; nem is tud Rólad. Sőt! Be sem járnak - minek...?
Kinevetteted Magad. Van néhány Moderátor, azok intézik ezeket az ügyeket, nem a vezetőség.

Amúgy; elárulnád a (volt) Vaterás nickedet?
Előzmény: luzav (622)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 627
Nézd, amit itt leírtál, az önmagában nem elég a kipenderítésre, tehát valószínűleg volt valami "előéleted". Az első aukció egyértelműen szabálytalan, a második (leírásod alapján) nem, a harmadikat nem egészen értem.
Nem védem a mundért, semmi közöm a Vaterához, csak az hogy aktív használója vagyok - és láttam már egyet s mást ott.
Egy biztos; ha nem szabálytalankodsz, nem tudnak "kigolyózni". Az összes szabálytalan aukciót pedig lehetetlen felderíteni, de nagyon sokan megdőlnek. Előbb-utóbb minden simlis lebukik.
Előzmény: luzav (620)
luzav Creative Commons License 2008.12.09 0 0 626

Ilyet semmilyen szabályzatban nem találsz csak a vaterán.

És az,hogy csak az egyetlen fax számukon tudsz üzenetet kűldeni védekezni sincsen jogod ilyen az átkosban sem volt!

Itt a "komálósnak" szabad dolgokat megcsinálni más meg fogja be a pofáját és örüljön,hogy beléphet.

Tudod ez a "demokratikus diktatúra".

De mit vársz egy ilyen banánköztársaságban,ahol a jog a csalókat sikkasztókat mutyizókat védi.

Előzmény: alexandra232 (625)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 625
Fogyasztóvédelmi hivatal? Már ha édes a bosszú:) Utána néztem, a yabe szabályzatában ilyet nem találtam! Mondom, hogy az én elveim alapján működő a jobb:D
Előzmény: luzav (622)
digicat Creative Commons License 2008.12.09 0 0 624
Ilyen költségek mellett mi értelme akár egy napot is várni?
Előzmény: trancesound. (616)
digicat Creative Commons License 2008.12.09 0 0 623
Van ahol 100 ft és 100 ezer ft átutalása is ingyenes belföldre ;-)
Előzmény: alexandra232 (618)
luzav Creative Commons License 2008.12.09 0 0 622

Igen törölték az összes aukciómat,a figyelmeztetésben hivatkozott hírdetéseket meg sem tudtam nézni mert törölték,az összes üzenetemet törölték,akik üzentek nem tudtam velük komunikálni mert a jelszavam letíltották.

Még védekezni sem tudtam mert jelszó nélkül a vaterán nem tudsz írni az ügyfélszolgálatnak.

És az indoklásban semmi konkrétum nem szerepeltcsak az ők által megfogalmazott "szabályzat".

Természetesen írtam az egyik tulajnak az iwiwen de még ő sem válaszolt.

És ha valaki kiváncsi az összes doku le van mentve,de ide azt sem tehetem fel mivel ott áll,hogy ezen értesítő figyelmeztetés stb. belső anyag és ezt nem lehet közzétenni,mert az jogi következményeket von maga után!!!!

Ezt hívják talán a 22-es csapdájának.

Előzmény: alexandra232 (621)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 621
Ez most komoly? És végleg kitiltottak?
Előzmény: luzav (620)
luzav Creative Commons License 2008.12.09 0 0 620

Na látom kolega te véded a mundért de akkor elárulom neked miért tíltottak le a vaterárol 99% pozitív értékelés mellett.

A jutalék miatt nem lehetett mert azt rendesen fizettem.

Címet nevet és azokra utaló szöveget nem írtam be.

És másoknak is ajánlom ezt az írást nehogy úgy járjanak mint én.

dec.2.-án este feladtam három hírdetést.Az egyikben két egyforma szelep szerepelt a képen és odaírtam,hogy az ár egy darabra vonatkozik,a másodikban két thirisztor szerepelt amire odaírtam,hogy az ár a kettőre vonatkozik,a harmadik egy analóg müszerekböl álló pck volt melyet így egyben hirdettem meg 5db és az ár ezekre vonatkozik(2500)ft  ez volt a legnagyobb tétel árban.Ja és mind az öt müszer más volt kinézetre!

Na ezek után kaptam a figyelmeztetést és a letíltást miszerint a több áru egyszerre való feltevése gátolja a vevőt mert lehet,hogy egyet akar venni csak.

A három tétel öszesen nem volt 6+E Ft.ráadásul a thirisztorok párban szoktak elkelni de ezt honnan tudná a modi.

Szóval ezen röhögtem egész este aztán rájöttem,hogy talán nem is ez volt az indok a kipaterolásra,hanem beleléptem bizonyos körök üzletébe.Tudniillik én megvettem dolgokat ..kijavitottam ha tudtam és meghírdettem.És ez a "seftesek"szemét qrvára csípte!

Mert ugye ez az indok és a szabályzat ide vonatkozó passzusa nevetséges,már csak azért is mivel az a bizonyos üzenet rovat ott alul azért van,hogy a vevő kérdezzen ,kérjen és az eladással vétellel kapcsolatos dolgokat megbeszéljük.

És ez eddig működött is,és másoknál ugyanígy fel van téve több áru odaírva,hogy az ár mire vonatkozik.

És érdekes módon a mai napig azokat nem törlik nem zárják ki.

Na kezded már érteni ,hogy miért rágtam be?

Előzmény: Real Putyur (587)
Modric Creative Commons License 2008.12.09 0 0 619
nem is kell olyan sok dolgot elintézni a bankban, én kb. negyedóra alatt végeztem !
Előzmény: trancesound. (616)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 618
Nem hiszem hogy bárhol máshol 100 forintokat utalgathatnál át:)
Előzmény: trancesound. (616)
Koviloko Creative Commons License 2008.12.09 0 0 617
szerintem nem kell semmit sem elintézni, ha dombornyomott a kártyád akkor miért kéne bármit is elintézned?
Előzmény: trancesound. (616)
trancesound. Creative Commons License 2008.12.09 0 0 616
otyp-nél vagyok, ahhoz h neten kártyával fizethessek, egy csomó sz@rt el kell intézni a bankban :S ahogy lejár a kártyám, megyek is át egy másikba
Előzmény: Real Putyur (611)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 615
"Szóval ez az oldal is egy ilyen tipikus magyar szemléletben épült fel."
Persze, mint tudjuk az eBay és az összes többi aukciós oldal is magyar találmány :-)

Eléggé rossz alapból indultál ki. Csak arra gondoltam, hogy ott is az a szemléletmód érvényesül mint Mo-on mindenhol, ahol szolgáltatást vásárolsz. Nem érted vannak, hanem te vagy értük. De valóban vicces voltál:)
Előzmény: digicat (607)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 614
Értem!:) Csak csodálkoztam volna ha regelek eladóként és heti 100 levelet kapok mindenről...:D

Figyi, kicsiben kezdem. Majd ha harmadjára megyek akkor már AK-t keresek:D
Előzmény: Real Putyur (604)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 613
Én még árulni is fogok ott - és megígérem, hogy leveszem az AdBlockPlus-t... :-D
Előzmény: digicat (610)
digicat Creative Commons License 2008.12.09 0 0 612
OFF
Sürgősen váltsál bankot.
Előzmény: trancesound. (608)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 611
Tudsz kártyával is fizetni, és az jutalékmentes - mintha a boltban fizetnél.
Előzmény: trancesound. (608)
digicat Creative Commons License 2008.12.09 0 0 610
Egyszerű, csinálj egy hasonló oldalt, hasonló látogatottsággal, csak legyen ingyenes, és mindenki azt fogja használni. Én is. Még azt is megígérem, hogy legalább hetente egyszer klikkelek valamelyik reklámra :-)
Előzmény: trancesound. (605)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 609
:-) :-) :-)
Előzmény: digicat (607)
trancesound. Creative Commons License 2008.12.09 0 0 608
Nekem az sem tetszett, hogy többe került volna az utalás, mint a jutalék :S na meg a 100 ft... 500 forintomba került :S Pénztárosnő kiröhögött a bankban, amikor mondtam neki, hogy egy százast akarok utalni. Nem mintha köze lenne hozzá, de akkor is.
Előzmény: Real Putyur (606)
digicat Creative Commons License 2008.12.09 0 0 607
"Szóval ez az oldal is egy ilyen tipikus magyar szemléletben épült fel."
Persze, mint tudjuk az eBay és az összes többi aukciós oldal is magyar találmány :-)

"de nem igazán értem hogy mi alapján tudják a kereskedők, hogy én létezem."
Szerintem te a gondolatolvasók szövetségét keresed. Honnan tudná bárki is hogy létezel és mit keresel, ha nem árulod el? Még a Mikulásnak is levelet kell írni, pedig ő aztán nagyban csinálja :-p
Előzmény: alexandra232 (593)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 606
Hát, azért annyi reklám nincs - hálistennek...
Szerintem meg az a (max.) 6% jutalék nyugodtan kifizethető, mert egy nagyon jó hirdetési felületet kapsz érte. Nekem legalábbis bejött.
Előzmény: trancesound. (605)
trancesound. Creative Commons License 2008.12.09 0 0 605
Így már mindjárt más :) Csak azt nem értem, hogy miért kell fizetni, ha eladunk valamit. Tele van az oldal reklámokkal, abból szerintem bőven fedezni tudják az oldal fenntartásával kapcsolatos költségeket.
Előzmény: Real Putyur (590)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 604
A kereskedők kapnak hírlevelet a profiljukba vágó keresésekről (tenderekről).

Viperát kerestél...? Amatőr... :-S
Előzmény: alexandra232 (603)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 603
Persze, ezért sem ellenzem az ilyeneket, csak ha komolyan szeretnék vásárolni (na és persze kényelmesen:), akkor szeretem ha van egy olyan oldal ami minden igényemet kielégíti:) Amúgy megnéztem a yabe-t de nem igazán értem hogy mi alapján tudják a kereskedők, hogy én létezem...

Nem vettem meg, viperát kerestem...:D
Előzmény: Real Putyur (601)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 602
Ja, hát vigyázni kell piszkosul - lassan mindenhol. A PeCsa, meg a Dózsa György út sem jobb ilyen szempontból... :-(
Előzmény: Törölt nick (600)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 601
És, megvetted...? :-D
Azért valld be, hogy az is egy mulatság. Meg a Vatera is. Meg az egész élet is...
Előzmény: alexandra232 (599)
alexandra232 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 599
Egyszer flesseltem a józsefvárosin:) Jó poén, főleg amikor szétkürtölik hogy itt vannak a rendőrök:D Sok érdekes dolog volt, de nem igazán tartottam megbízhatónak, főleg miután a parfümárus sokkolót akart nekem eladni:D
Előzmény: Real Putyur (598)
Real Putyur Creative Commons License 2008.12.09 0 0 598
Mondom, az egy másik oldal (yabe.hu)... :-)

Én általában mindent megtalálok a Vaterán. Már ha egyáltalán árul valaki olyant... De böngészni is jó a sok kacat közt (néha csiszolatlan gyémántot is találni a szemétdombon). Az Ecserire nem jártál régebben? Vagy a "csövespiacokra"...?
Előzmény: alexandra232 (596)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!