Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3097

Üdv, "sabael"!

 

Csak önmagamat ismételhetem: „a KENÓ játék egy több paraméteres (több faktorú, több tényezős) esemény-tér”!

 

4-es JT-ban az egyes kombinációk (szám-négyesek) nagy átlagban várható ismétlődése: 326 nap! De ismétlem, ez a statisztikailag (és kombinatorikailag is) szóba jöhető ún. alapsokaságon értelmezett átlag! Vagyis az egyes szám-kombinációk (itt: szám-négyesek) vonatkozásában akár extrém értékű eltérések is lehetségesek! Ám hosszú távon egy adott játéktípust vizsgálva, az adott JT-ú kombinációk átlagos húzás-gyakoriság „sajnos” (vagy szerencsére”?) igen jól közelíti a kombinatorikailag számítottat!

 

Előzmény: sabael (3063)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3096

Szerintem Te összetévesztesz valakivel...!

 

ISMÉTLEM: V E L E D  SOHA ÉLETEMBEN NEM VÁLTOTTAM E-MAIL ÜZENETET!

Ha tettem, nem "Nkita17" néven vezetted elő magad - ergo NEM HIVATKOZHATSZ ARRA, VELED „EMILEZTEM” VALAHA IS! VILÁGOS?!


Aki KENÓ ügyben valaha is e-mail üzenetet váltott velem, azt lehetőség szerint igyekeztem tájékoztatni arról, miről is van szó KENÓ ügyben, vagyis hogy mit is kell érteni a programom használhatósága alatt!

 

Eme fórumon tavaly (2010-ben) 62-es, valamint 63-as számmal jegyzett, hozzád intézett megszólamlásaim (illetve azok általad írt előzményei) talán öléggé árulkodóak abban a tekintetben, kicsoda is (mennyire hiteles ember is) vagy Te tulajdonképpen…!

 

Lehetőség szerint ne foglalkoztass többet…, jobb dolgom is akad!

 

Ég veled!

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3093

"zsoltkeno" (és mások) félretájékozódásának (félretájékoztatásának) elkerülése végett.

 

Az első táblázatom egyértelműen igaszolja: vagy "zsoltkeno" érti félre Huszár úr "statisztikáját" (amennyiben az a "statisztika" valamely 10-es JT. szerinti kombináció néhány hónapon belüli többszörös ismétlődését "mutatja"), vagy pedig ő is (t.i.: Huszár úr is) rosszul számol!

 

Az előző jegyzetben megadott e-mail fiókban fellelhető I. táblázatom ugyanis egyértelmű! Az a kombinatorika létező és áthághatatlan (megkerülhetetlen) szabályait (képleteit) figyelembe vevően készült!

 

Annak alapján pedig állítom: az eddig megvalósult KENÓ számsorsolások számát (4979 számsorsolást) tekintve, nagy átlagban már 6-os JT-ban is csak 1 , azaz egy darab  6-os játéktípusú kombináció ismétlődés fordulhatott elő a magyarországi KENÓ históriában!

  (Egy adott 6-os JT. kombináció igen-igen "kellemes" húzás-szünet "produkciója" feltételezése esetében is csak azt lehetséges feltételezni, hogy 1996. márc. 18-a óta, legfeljebb csak ha 4-5 kombináció ismétlődés - vagyis 4-5-szörös húzás-gyakoriság - valósulhatott meg egy bizonyos 6-os JT-ú kombinációt tekintve a KENÓ-ban! )

 

Amint az az I. táblázatból kiolvasható, 6-os feletti játéktípusokban, nagy átlagban, vagyis  elvileg már egyetlenegy kombináció ismétlődés sem fordulhat elő! (Az elvileg azt jelenti, hogy a kombinatorika szigorú szabályai szerint...)

Szélsőséges esetek ugyan előfordulhatnak (előfordulhattak), vagyis egy adott JT szerinti egy-két kombináció talán gyakrabban sorsoltatott ki, de a nagy átlag akkori is szigorúan determinál! Vagyis: szerintem (és a kombinatorika szigorú szabályai szerint) aligha lehetséges, hogy egy bizonyos 10-es JT-ú kombináció egy alig 4-5 hónapos időszak alatt 2x-er 3x-or, pláne 8x-szor(!) kisorsoltatott volna a magyarországi KENÓ-ban! Ha mégis így lett volna, az olyannyira igazolja majd a "kivétel erősíti a szabályt" tételt, hogy az a bizonyos 10-es JT-ú kombináció az elkövetkező talán 100 ezer évben sem lesz ismét kisorsolva...!

 

 

 

 

tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3092

Szia!

 

Tényleg ez az igazi!Nagyon jó kis reményhalacska!

 

üdv.

Előzmény: Törölt nick (3090)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3091

Hello, „zsoltkeno” !

 

A mai napon (2011. aug. 2-án), de.:11 és du. 13 óra között csak a Te hozzászólásodat olvastam el. Ezen idő-intervallumban tehát (vagyis miközben e sorokat írom), senki más hozzászólása nem befolyásolt.

 

Mindenek előtt elnézésedet kérem, ha netán fellengzősnek vagy lekezelőnek érezted volna korábbi, téged érintő hozzászólásomat. Igyekszem a továbbiakban udvariasabb, de a tárgyilagosságot továbbra sem nélkülöző hangnemet prezentálni veled szemben! (És ezt a „megközelítést” majd másokkal szemben is igyekszem a továbbiakban fenntartani…)

 

Ez tehát önkritika volt…!

 

Most a lényeg:

„zsoltkeno”-tól idézek, de a válaszom minden fórumozóhoz szól, mert a jegyzetem mindannyiuk számára fontos és értékes információ lehet!

 

3050. számú bejegyzése alatt, „zsoltkeno” ezt írta: „Sziasztok.Elkértem a Huszár urtol a jelenleg használt sorsologép 2oo9.nov.3o-2o11.jul.31 kozotti időszak ugyanazon 1o.szám 2x ismétlődését.Ez eddig 8.db”

 

Hogy őszinte legyek, egészen egyszerűen nem értem, mire is utalsz pontosan?!

Talán az említett időszak alatt megvalósult KENÓ számsorsolások során kihúzott 20 nyerőszámból (a sorsolásonkénti 20 drb. nyerőszámból) sorsolási alkalmanként 10 nyerőszámnak az adott időszakban megvalósult 2x-es ismétlődéséről beszélsz, ami 8 alkalommal valósult volna meg – vagyis 16-szor??? Nem értem! (Szerintem más se nagyon…)

 

Azt hiszem rendkívül fontos lehet számodra (és minden fórumozó számára is) a következő info - a KENÓ játék kombinatorikai „környülállásainak” tisztázása végett, tehát:

 

Mindenkihez!

 A 2988-as számú „jegyzésemben” megadott, rezoneur@freemail.hu e-mail fiókban – csatolt állományként – található két darab EXCEL-táblázat.

Az egyik a 2011. aug. 2-áig bezárólag ténylegesen megvalósult, 4979 „darab” KENÓ számsorsolást veszi alapul, míg a második táblázat egy extrém módon extrapolált számsorsolás-számot feltételez, vagyis azt veszi „alapul”, mintha már 1 trillió (1x10^18-on) KENÓ számsorsolás valósult volna meg, a hazai KENÓ „történelemben”! Ez utóbbi azt jelenti, mintha 2,739726027-szer 10^15-ik éve – másként: 2 millió 739 ezer 726-szor milliárd éve, létezne KENÓ Magyarországon…! Szerintem mindkét táblázat (az utóbbi különösen...) sokat mondó lesz annak, aki logikusan értelmezi majd azt!)

 

Az e-mail fiókba lépés jelszava (password-je): writer

Így, kisbetűvel írva.

A fiókot árki használhatja, a velem való KENÓ-"lényegibb" társalgásra!

 

Bye!

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3090

hello! ez az igazi!

Előzmény: tristen (3084)
tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3089

Szia!

 

Igazad van! És a nyolcvan is ide tartozik! (80)

 

Hipp hipp hurrá! Most már összeállt a kép nálam. A mai számsor bombasiker.

 

üdv.

 

 

Előzmény: Törölt nick (3087)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3088

szia.1 től 20ig.Ő lesz az első:1.

Előzmény: zsoltkeno (3086)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3087

szia. Na és a 80? ez hová tartozik?

Előzmény: tristen (3083)
zsoltkeno Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3086

Sziasztok.Ma az 1.számot 5ooo.ft-al megjátszom.Ugy gondolom ma jonni kell a számnak.

tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3085

ilyesztő vagy ijesztő?

 

:)

Előzmény: tristen (3084)
tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3084

Sziasztok!

 

Így néz ki egy reményhal! :)

 

 

Ilyesztő, de mégis kedves! Na mára befejeztem a hozzászólásokat!

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3083

Sziasztok!

 

A Hold ma a mérleg jegyben van, így a kiegyenlítődésre fogok ma koncentrálni.

 

A kiegyenlítődés számai: 8 és ennek többszörösei:

 

A mai tippszámaim: 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.

 

Extra nyereményesőt mindenkinek!

 

üdv.

 

 

 

tristen Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3082

Szia! 

 

Ezt nem is tudtam, és köszi, hogy megírtad!

 

üdv.

Előzmény: Törölt nick (3077)
Nikita17 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3081

Szia pamac!

Én legtöbbször 4-es, 7-es és 10-es játékot játszom.

Miért? 10-es játékkal kezdtem, de amikor 7-et eltaláltam belőle, elkezdtem inkább arra fókuszálni. Amikor a 7-ből 6-ot találtam el, illetve folyamatosan 3-4-et, na akkor kezdtem favorizálni a 4-est. 4-es játékon eddig úgy emlékszem 2x volt telim...

 

Néha próbálkozom 8 és 9-es játékon és adtam már fel 6-ost is, de ezek ritka esetek.

 

Tehát a legyakoribb a 4,7 és 10-es játék.

 

 

KKV pedig azt írta régen, hogy nincs otthon netje és mivel ő ápolja az anyukáját, ezért ritkán tud kiugrani netezni egy kávézóba vagy ilyesmibe. Ezért nem ír...valószínűleg.

 

Mit jelent, hogy visszafele építkezel???

Előzmény: pamac (3079)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3080

Fel a fejjel mindenkinek! a remény hal meg utoljára!

pamac Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3079

Sziasztok,köszönöm a hozzászólásokat,aTristen filozófiája nekem ,,magas",remélem neki meghozza a várt eredményt.

Tisztelt Vanguru!Ilyesmikre gondoltam mint amit írtál.Ez is szűkíti a kört.Remélem nem neheztelsz rám a kis szójátékért, de tetszik a reményhalad.Meg mostmár a kardhalad is aminek biztos csikóhala van azért halad.Az enyémnek csak teknósbékája van azért vagyok lemaradva.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3078

szia pamac.! a legnépszerűbb módszer nem jó szerintem,azért mert nem nagyon tolonganak a keno nyereményekért a játékosok.inkább népszerűtlen legyen ,de nagy vagy sok kicsi nyereményt adó módszer.

Előzmény: pamac (3073)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 3077

szia Tristen! Svájcban a föld alatt van egy CERN nevű intézmény,ami egy ütköztető berendezést üzemeltet,ott is az "ISTENi szikrát" keresik.

Előzmény: tristen (3075)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3076

a kardhal megy előre,a reményhal meg utoljára.

Előzmény: pamac (3074)
tristen Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3075

Szia!

 

Én ezoterikus vonalon közelítem meg a játékot, nem a logika mentén, így fogalmam sincs erről.

 

Én várom az isteni szikrát, ennek érdekében megteszem a tőlem telhetőt.

 

A többiek biztos okosabbak lesznek.

 

Sok sikert a továbbiakban is!

 

Az ERŐ velünk van!

 

üdv.

 

Ui: Kenóval kent vajaskenyér anyukája nagyon beteg, lehet ott van.

Előzmény: pamac (3073)
pamac Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3074

Tetszik,de nem tudom milyen az a ,,reményhal"!

Bocsi,ez olyan mint amikor a macska fel van mászva a fára?

Előzmény: Törölt nick (3067)
pamac Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3073

Most az összes kenóst szeretném bevonni a következő kérésbe.Nem kerül semmibe,egyszerüen kíváncsi lennék rá, kinek mi a véleménye arról hogy hányas játéktipussal érdemes szerintetek játszani,ami reális esélyt nyújthat a nyerésre.Esetleg kialakulna 1 bizonyos kép arról hogy mit erőltessen az aki a legnépszerűbb módszert szeretné alkalmazni.Egyébként,tetszenek a hozzászólások.(K.k.v. hová tűnt?)

pamac Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3072

Na, ez fejjel lefelé sikerült,hiába,amatőr vagyok ebben is. A 7-esen ma 0 találat.De 28-óta 1db 4-es,1db 5-ös 1db 0-ás.A tegnapi 4-ből 2 végre csak előkerült. Holnapra már csak a 18 és a 75 maradt de az már 2x-es téttel.Kenó JEEP, köszi a kiértékelést de én a számokat csak egyenként gondoltam megjátszani.Most úgy állok hogy a 13 számból 11 már előkerült.Éppen azon dolgozom amire utaltál,lefelé építgetem a számokat,nem feflelé mint azt sokan mások teszik.Egyenlőre úgy néz ki,sikeres lesz.

 

tristen Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3071

 

:-) Itt az ellenfél! Már a bájával is arat!

Előzmény: Törölt nick (3069)
tristen Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3070

Szia! 

 

Az ördög nem alszik, ez igaz! És amennyiben engem néz, megkérdezem tőle legalább a holnapi keno számokat! Gondolom tudja, ha már ördög! :-))))))))))

 

Az információszerzés minden lehetőségét meg kell ragadnunk. Felőlem lehet maga az ördög is, ha jót mond! :)))))

 

De még mielőtt megmondaná a jó számokat, tisztázom vele a továbbiakat, (írásbeli szerződést kötök vele, mit kér cserébe) mert az ördög agyafúrt lény. :)))))

 

üdv.

Előzmény: Törölt nick (3068)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3069

kukucs,itt vagyok!

Előzmény: tristen (3066)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3068

  mert az ördög nem alszik!  fél szemmel Téged les állandóan.vigyázzz!

Előzmény: tristen (3066)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3067

Aug.03.ra a tppjeim a követketők:79,+3,+77.,6,+1.,52,55,+25.,44. a reményhal meg utoljára. szerencse fel!

tristen Creative Commons License 2011.08.02 0 0 3066

Szia!

 

Nekem minden nap az az érzésem, hogy majd ma eltalálom a számokat, és amikor kiderülnek a számok, olyan mintha az ördög játszana velem. :)

 

Sosem adjuk fel !

 

üdv.

Előzmény: Törölt nick (3065)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!