Keresés

Részletes keresés

tasi- Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61228
Zakka keresere adok egy email-cimet, amin a T. Topic el tud erni: tasi kukac xpress.com

A taktikai futoversenyen jo otlet, termeszetesen en is ott leszek :)
miki Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61227

Az LSD végső definíciója: fuss, ahogy jólesik. Edzetlenül gyorsan futni alig hiszem, hogy bárkinek is jólesik, ez öncsalás. Néhány hónap és több ezer km könnyű futás után eljön az a pont, amikor VALÓBAN jól esnek a 4 perces (vagy mindenki helyettesítse be azt, ami neki gyors tempónak számít) kilométerek.

 

OFF, a K100 még mindig kísért, ma jött le a körmöm :-) Erős idegzetűeknek mindjárt belinkelek egy horrorisztikus képet :-) a vonatkozó topikba.

Előzmény: Hauanita (61226)
Hauanita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61226
Nálad ez az LSD? :))
Előzmény: miki (61223)
Hauanita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61225

Ma azért körvonalazódott bennem, miért is nem volt annyira jó ötlet túl-résztávoznom magam hét elején... Mivel a mai tempófutás nem annyira tűnt jó bulinak. Megvolt a lehetőségem, hogy kiszálljak 8-nál, ha nagyon nem megy. Ezt a "nagyon nem megy" feelinget azért nem éreztem, bár azt, hogy küzdök, azt igen (bezzeg a múltkor nem :). Meg aztán ismerem magam annyira, hogy tudtam, hogy végig szeretném csinálni. Végigcsináltam, elfáradtam :)) Most azért jó, hogy nincs több erős edzésem a héten. Várom a hétvégi LSD-t :-)))

milanfan1899 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61224

Köszi az útba igazítást, remélem összefutunk majd a verseny előtt,  esetleg a verseny alatt. Tényleg,  milyen tempóban tervezed lefutni a távot?

 

Leírok magamról egy-két dolgot, ami alapján felismerhetsz: 21 éves vagyok, 183 cm magas, vékony testalkatú, rövid barna hajú.  Fehér Nike cipőben leszek, lesz nálam  egy piros-fekete hátitáska, hátulján egy Milan-címer, amibe bele van írva, hogy ACM és 1899. Ha felismersz nyugodtan gyere oda.

 

Ha mégsem találkoznánk akkor sok sikert szombatra!

 

 

Előzmény: iSTVán a dombfutó (61215)
miki Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61223
Nem valami közérdekű, de dicsekednem kell. Olyan könnyen futom a 4 perces kilcsiket mostanában (pedig nem is akarom), hogy én is csodálkozom :-)
moes Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61222
én az utolsó női kupára hajtok pl. :) mármint az elsőre, ami kiosztásra kerül. ééértitek?
Előzmény: Törölt nick (61221)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61220
Firefoxban is lehetne kicsit tökéletesebb, de azért olvasható.
Előzmény: iSTVán a dombfutó (61215)
Hauanita Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61218

Énisénisénisénis!

 

Ez baromira jóóó lesz!!! Hegyi résztávos verseny!!! :o))))) Naggyon tetszik!!!

Asszem megértettem a kiírást is. Elsőre. :) Kérésre bárkinek elmagyarázom. A lényeg az, hogy aki nem akar nyerni semmit, az velem fut. :)) Igyekszek jó középmezőny lenni :)

 

Apropó! Az, hogy "automatikusan kiesik a versenyből", az ugye nem jelenti azt, hogy nem futhat több kört? Csak azt, hogy nem egy ember viszi el az összes első helyért járó érmet, nem??

Előzmény: 7241gabi (61159)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61217
Majd pont azzal foglalkozom, hogy a topikból linkeljek - úgy általában - a topikra... :-))
(A szöveget meg nem volt merszem "meghúzni" :-)))
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (61216)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61216
Mivel kötekedési verseny van: szerintem egy index-kompatibilis verzióban közvetlenül a topikot kellene linkelni, nem keresési utakat vázolni. :-)
Előzmény: iSTVán a dombfutó (61214)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61215
A versenyek ajánlásánál eszembe jutott ugyan, de végül nem írtam be a szintén szombaton esedékes zalaegerszegi 50 és 100-km-es versenyt. Most azonban Bérces Edit körlevele nyomán hadd emlékeztessek a versenykiírásra.

milanfan
Úgy néz ki, hogy húgommal megyünk Orfűre, ezért szükségem van a mobilitásra: autózni fogok.
Hogy kicsit segítsek az Orfűre eljutásban: a 6-os főúton keresztül kell szelned Pécset, a végén jól láthatóan ki van táblázva Abaliget/Orfű felé a jobbra lekanyarodás helye. A városhatár után kezdetét veszi a kanyargós hegyi út, leginkább erdőben. Lefelé is meg kell tenni valamennyi utat, ha jól emlékszem az erdőből kiérve hamarosan jön a következő jobbra kanyarodás Orfű felé. A faluban darabig kell menni, amikor jobboldalt megjelenik egy fás terület, sok autóval (ez a strand parkolója) akkor kell megállni. Ha már meglátod a tavat jobboldalt, akkor kicsit túlmentél :-)

Végül egy nagy bocsánatkérés az IE felhasználók felé: a Gabi által betett kiírás - mint most megnéztem - viszonylag jól néz ki IE-ben, nálam az Operában nagyon "csúnya" volt...
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61214
Talán nem nagyon kapok ki, de betenném az általam átformázott (reményeim szerint index-kompatibilis) versenykiírást :-))

Futóbolondság
Taktikai-, és futóverseny

Kedves Futóbolondok, futó barátaink!



Sok szeretettel meghívunk Titeket egy családias megmérettetésre, ahol inkább a móka, kacagás játszik majd főszerepet, mintsem a teljesítménykényszer :-)
Ha van kedved egy jó hangulatú, baráti futásban részt venni, légy szíves jegyezd fel a következő időpontot: 2004. november 13. A táv 3,1 és 15,5 km között választható, saját felkészültséged szerint.
A Futóbolondokról többet megtudhatsz az www.index.hu fórumán. Keresd a Törzsasztalon a FUTObolondok topikot!
Szeretettel várunk Csillebércen, a futócipőt és a családot ne felejtsd otthon!

Futóbolondok SE



1. Időpont
>> 2004. november 13. szombat, 11 óra
2. Helyszín
>> Csillebérc, KFKI Sporttelep
>> Megközelíthető a Moszkva térről 90-es autóbusszal (végállomásig).
3. Táv
>> 3,1-15,5 km egy 3,1 km-es körpályán a következő szabályok szerint:
A táv teljesítése nem folyamatos, minden körnek külön indítási ideje van. A következő kör indítási ideje egyben az előző kör szintideje is.
Indítási időpontok: 11:00, 11:30, 11:57, 12:21, 12:42 Az utolsó kör beérkezési szintideje 24 perc, azaz 13:06
A körökben elsőként és utolsóként (de még szintidőn belül!) beérkező női és férfi versenyző díjazásban részesül, azonban automatikusan kiesik a versenyből.
4. Útvonal
>> A KFKI sporttelep bejáratától induló sárga O jelzésű turistajelzés. A kör hossza 3,1 km, szint: kb. 90 m
5. Nevezés
>> Nevezési díj: hozzájárulás a terülj-terülj asztalkámhoz (ötletek: palacsinta, muffin, fánk, üdítő, csoki, süti, nagyi rétese, pogácsa, stb…).
>> Kérjük, az indulási szándékot nov. 8-ig mail-ben, vagy telefonon (ld. 9. pont) jelezzétek, nevezni a helyszínen lehet.
>> Nevezési díj "befizetése": a versenyközpontban 8 órától.
>> Nevezéshez szükséges adatok: név és - ha van - nick, születési dátum, e-mail cím (ha nincs, akkor telefonszám).
>> Az első 100 nevező madáretetőt kap ajándékba.
6. Díjazás
>> Minden induló oklevelet és befutócsomagot kap.
>> Minden kör elsőként beérkezett női és férfi versenyzői érmet kapnak.
>> Minden kör utolsóként (de még szintidőn belül) beérkezett női és férfi versenyzői kupát kapnak.
>> A harmadik kör utolsóként (de még szintidőn belül) beérkezett Futóbolond (azaz topikon már hozzászólt) női és férfi versenyzői elnyerik a "legtaktikusabb" címet, vándorkupát kapnak, melyet egy évig megőrizhetnek és a jövő évi versenyen tovább kell adniuk.
7. Frissítés
>> A nevezési díjakból "terülj-terülj asztalkám" készül. Szeretnénk megkérni, hogy ha nem egyedül érkezel a versenyre, akkor gondolj a Téged kísérő szurkolókra is, és ennek tudatában állapítsd meg a nevezési csomag mennyiségét :-)
>> A rendezőség a "terülj-terülj asztalkámra" zsíros kenyeret, hagymát, teát és ásványvizet biztosít.
8. Öltöző, ruhatár
>> Helyszínen, térítés nélkül igénybe vehető.
9. További információk:
>> www.futobolondok.com
>> e-mail: futobolondok@index.hu
>> telefon: 06 20 938 9493 16 óra után
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61213
Elég, ha séta közben leülnek egy padra...
Előzmény: Chino-San (61200)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61212
Ó! Akkor megvan a versenyközpont is? :-)
Előzmény: Butch Cassidy (61179)
tapirka1014 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61211
Raktam egy csomó szmájlit, mégis volt aki bedőlt :-)))
Előzmény: Xerxesz Aron (61208)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61210
:-)
Előzmény: SkóT (61181)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61209

 

 

Csak vigyazzatok en is startolok az uccso helyert es asszem eselyes is vagyok.

Igazabol tokre is orulnek egy madaretetonek. Nezegetnem az ablakbol a kis cinkeket meg minden. Etetnem oket es figyelgetnem hany fajta madarat ismerek fel, meg probalgatnam melyik a kedvenc magjuk. Haj de jo lenne!! :)

 

Asszem nem fogtok magatok ele utasitani engem:))

Előzmény: Kanga M. (61207)
Xerxesz Aron Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61208
Vagy rosszul értelmeztem a kiírást? :-))))

Rosszul, mert: "A körökben elsőként és utolsóként (de még szintidőn belül!) beérkező női és férfi versenyző díjazásban részesül, azonban automatikusan kiesik a versenyből." Ezexerint viszont 1 érem vagy kupa után vége :o)

Illetve a Futobolond vándorkupát megnyerő futó továbbfuthat, ha nem összesítettben is utolsó. Asszem :o)
Előzmény: tapirka1014 (61206)
Kanga M. Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61207

Én már nagyon gyakorlott vagyok utolsó beérkezésileg, úgyhogy  kandidálnék  erre  a címre most is.

 

k.

:-)

Előzmény: aagica (61201)
tapirka1014 Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61206

Megvan a taktikám, minden körben nyerek érmet, a harmadikban még kupát is!

Vagy rosszul értelmeztem a kiírást? :-))))

 

Nagggyon jóóó! Alig várom :-)

 

 

Előzmény: 7241gabi (61159)
7241gabi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61205
Vidd vissza azonnal!
Előzmény: HBazs (61204)
HBazs Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61204

Sziasztok!

 

Segítséget kérnék futócipő ügyben.Néhány hete vettem egy pár Mizuno-t és még az első futásom előtt azt vettem észre, hogy a bal mintha puhább lenne, mint a jobb. Gondoltam lehet, hogy rosszul érzem, és lefutottam benne egy szigetkört. Utána az volt a furcsa, hogy a bal combom lényegesen izomlázasabb lett a jobbnál. Azóta nem futottam benne, viszont kipróbáltattam (egy kis járkálás erejéig) néhány ismerősömmel és ők is azt mondták, hogy a bal érezhetően puhább, mint a jobb. Szerintetek mit csináljak?

IV.kercsaj Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61203
Ehhe, na nem mintha engem fenyegetne a túl gyors körök veszélye :-)))
Előzmény: 7241gabi (61202)
7241gabi Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61202

IVkercsaj hívta fel a figyelmemet, hogy a gyorsak (már akik ugye mernek gyorsan futni:-)) lehet fázni fognak 2 indítás között.

Szóval, akinek val elég ideje a két indítás között be tud menni a versenyközpontba (jó sokan beférünk). Ez kb 50 m-re van a rajt-cél helytől.

aagica Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61201
Én már nagyon régen szeretnék egy kupát. Most azt terveztem, utolsó leszek, de látom, azért a helyért nagy a tülekedés, első meg senki sem akar lenni, így lehet, hogy bevállalom. :)
Előzmény: zakka (61198)
Chino-San Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61200

(közben elkezdtem magamban összeszámolni, hogy hány FB lehet lassabb nálam. asszem sürgősen felvételt kell hirdetnem a LSz-ba, mert különben nem jutok végig az összes körön. esetleg egy pár fürgelábút bokánrugdosok még addig vagy ilyesmi. úgyhogy jobb lesz ha önként jelentkeztek!!!((c:§)

Chino-San Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61199
remélem korrumpálható vagy! ((c:§
Előzmény: zakka (61198)
zakka Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61198
Jó, így legalább várhatom a különböző ajánlatokat, kit lökjek át először a célvonalon. :-)
Előzmény: 7241gabi (61195)
SkóT Creative Commons License 2004.08.05 0 0 61197
Úgy látom mindenki azt feltételezi, hogy nem éri meg az első körben a díjért megállni. Hmm.. és mi van, ha igen????? Mi van, ha egy sokkal nagyobb madáretető a díj? :-) Bogárafülbe.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!