Keresés

Részletes keresés

kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 380

Sziasztok!

 

Nemrég találtam rá erre az oldalra eltartott egy ideig amig végigolvastam a hozzászólásokat.

 

Meg kell hogy mondjam sok az ellentét.

 

Mindenesetre az biztos rengeteg olyan masszőr van aki nem jó nincs róla bizonyítványa és valamilyen szinten kihaszánálja  a vendégeit.

 

Volt nekem is jónéhány félresikerült próbálkozásom.

 

Én lassan hat éve élek külföldön ugyanabba a masszázs és kozmetikai stúdióba járok.

Ott két hölgy massziroz és vérbeli profik. Csak jót tudnék róluk mondani.

 

Viussza fogok nézni és lehet hogy még törtébnetet is irok, majd még meglátom

 

puszi mindenkinek

 

Kata

 

1/Agriacaff Creative Commons License 2007.08.03 0 0 379
Melyik regioban laksz, mert én is masszőr vagyok.
Előzmény: alezredes 1 (371)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 378

"Nem adom ki a vendégeimet. Az intimitás fontos része a munkámnak"

 

 

"Bocsánat, de épp itt volt nálam egyik vendégem (BABU), "

Előzmény: oroszlánkirály (374)


oroszlánkirály Creative Commons License 2007.08.02 0 0 377
Korábban megadtam az elérhetőségemet (310).
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 376

Jól hangzik... jó volna további pozitív élményekkel kiteljesíteni az eddig kialakult képet.

 

Hol "rendel" az Oroszlánkirály? Eddig azt lehetett olvasni, hogy valahol a Moszkva tér környékén.

Hogy kell elképzelni a helyet? Ez egy szalon, vagy egy lakás erre kialakított része? Meddig hajlandó elmenni az élményszerzésben?

Nincs egy weboldala?

 

A korábbi hozzászólásai alapján nekem pozitív kép alakult ki róla, az is megnyugtató hogy ilyen irányú végzetséggel rendelkezik és engedéllyel működik.

Ugyanakkor az, hogy csak egy freemail-es elérhetősége van (meg persze az itt korábban felmerült kételyek) óvatosságra intenek.

Előzmény: Törölt nick (373)
chabie Creative Commons License 2007.08.01 0 0 375
Bocsáss meg,de Te egyre inkább arra az emberre emlékeztetsz,aki nyitott ziherejsztűket nyelt le és becsukva szarta ki őket...
Előzmény: oroszlánkirály (374)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.08.01 0 0 374

 

Igen jól emlékszel, az ELSŐ ALKALOM INGYNES.

 

Ezt azért vezettem be még évekkel ezelőtt, mert erre a munkára nem lehet úgy referenciát adni, mint egy hétköznapi dologra (pl. autószerelőről a kuncsaftjától). Nem adom ki a vendégeimet. Az intimitás fontos része a munkámnak!Így ha valaki tudni akarja mit kap tőlem, díjtalanul meggyőződhet róla (ez a referencia), aztán eldönti, hogy visszajár-e, vagy sem. Szerintem ez így korrekt.

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 373

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

 

Szóval kb. ez volt nálunk is és a nejem kifejezetten pozitivan értékelte

Előzmény: alezredes 1 (371)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 372
várjuk
Előzmény: alezredes 1 (371)
alezredes 1 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 371

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

Ha majd esetleg megtörténik, igérem megirjuk, a párom mondja, én irom, mert ő nem szeret billentyűzni.

Na az igaz beszámoló lesz, ha jó lesz neki, ha nem.

 

Mert most hiába is irom, hogy régebben egy masszirozni szerető, de nem ezzel foglalkozó haverom csinálta, ő inkább egy kis cici, punci simitásra volt indulva, mármint a haver gyerek.

billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 370
Én úgy gondolom, hogy ami nem spontán ebben a témában, az egy kicsit büdös, elég idő állt rendelkezésre, de senki nem reagált érdemben, kár erőltetni... Inkább jöjjenek a beszámolók!
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 369

Ha így látod a hozzászólásomat, akkor félreérthetően írtam, ELNÉZÉST.

 

Nem volt célom sem "provokálni", sem "lejáratást kezdeményezni", sem pedig újra vitát nyitni a témában.

Sőt: a topik témájához kapcsolódó beszámolókat szerettem volna kérni.

 

Mint Te is láthattad, a 334-338 hsz-ok között négy emberben is felmerült egy kérdés, ami után vita volt, "megbizonyodás" viszont nem.

 

Azt gondoltam, mindannyiunk érdekét szolgálja, ha több tapasztalatot is olvashatunk a témájában. Oroszlánkirály hírét erősítené (ráadásul hitelét is visszaállítaná), ha néhány - a fórumban is bejáratott nevű - vendége is megosztaná velünk élményeit (korábbi hozzászólásokból tudjuk, hogy többen is követik a topikot).

 

Tehát: nem vitát szeretnék, hanem beszámolókat :)

(Oroszlánkirály! Kérd meg a vendégeidet...)

Előzmény: billboy (368)
billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 368
Szerencsére te se vagy gyanus azzal az egy provokáló-lejáratást kezdeményező hozzászólásoddal.....
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 367

Nem akadt senki a régi fórumozók közül, aki kipróbálta a gyakorlatban is Oroszlánkirály szolgáltatásait?

 

Engem is nagyon érdekelne a dolog, de:

- a babu32 hozzászólás (307. hsz) egy elég érdekes félrefogás volt (szabad internet-használat is benne van az árban?)

- prototipus (296. hsz) és szepseges (333. hsz) beszámolói elég hasonló kaptafára készültek (külföldön éltek, 2-3 nap után fogadott, 5-10 percet beszélgetett, átöltözött, betakart, másfél óra), nem biztos hogy vendégként én ugyanezeket emeltem volna ki.

 

Félreértést (és sértődést) elkerülendő: nem vádaskodni akarok, de  valóban egy kicsit "gyanús" az ügy (főleg, hogy mindkét érdemi hozzászóló rendszeresen olvassa a topikot, de ez volt az első és utolsó hozzászólásuk).

 

Ha akkora nagy topik-olvasó törzsközönsége van Oroszlánkirálynak, ahogy írja, hátha alad köztük néhány régi fórumozó is...

csajszi25 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 366
Felbátorodva az olvasott történeteken szeretném elmeséni az enyémet.
Barátnőm mesélt egy jó masszőr srácról , hát elmentem kipróbálni.

az az ő jött hozzám. Szerinte azotthoni környezetben jól jobban oldódnak a lányok ,van benne alami.

Azt kérte zuhanyozzak le addig ő összeállítja a felszerelést.
Hozott magával valami nagy kinyithatzós ágyszerű eszközt.

Mire letusoltam a szobában elhúzta a függyönyt felettette a kedvenc zeném amit én adtam neki gyújtott gyertyát és előkészítette az ágyat.
Aztán elment és lefürdött ő is .
Visszaérkezve valami speciális fehér ruha volt rajta.
Felfeküdtem az ágyra meztelenül és ő letakart a fenkem egy lepedővel.
Sima svédmasszázsnak indult de ahogy egyre oldódott kezdeti feszültségem ő is úgy lett "bártabb".
Hátamra fordítot levette a lepedőt és előröl is megmaszírozott , aztán megint hasra.
fordítot és azt mondta, hogy a befejezést egy speciális technikával végzi.
Lentről a lábam felől elkezdte a kezeit finoman végighúzni a testem felett , mire én valami foróságot éreztem.
Megfoghatattlan energia áradt a kezéből ilyet még soha sem éreztem mikor a fenekem környékére ért már az orgazmus felé közeledtem .
Aztán ezt hason is eljátszotta velem felingerelt és mikor már a csúcs felé közeledtem abbahagyta és mindezt úgy hogy a tenyere hozzám sem ért hosszasan játszot az érzékeimel.
Ki sem néztem volna belőle .
Olyan élmenyben volt részem, mint még soha .
na persze az ára is olyan volt de megérte.

moncici73 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 365
Szerintem nem rossz ötlet.
Előzmény: oroszlánkirály (364)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.07.16 0 0 364

Szia Mincici73!

Ha megengeded, elmondok egy történetet. Nem erotikus, de idevág! Hetente kétszer járok kosarazni, majd utánna összejövünk az általuink létesített CLUIB-ban, ahol jókat viccelődünk, tartalmasan beszélgetünk stb. A CLUB nem zártkörű, így más is beléphet, aki elfogadja a CLUB írott és irartlan szabályait. Történt egyszer (kb. 1 éve), hogy új ember lépett be. Egyböl kinevezte magát főokosnak, királynak. Mindenkit kritizált, lehurrogott stb. Olyan elviselhetetlen stílusban mindezt, hogy felhítuk rá a figyelmét, ez itt nem megy! De ő rá sem hederintett, nyomta a nagyképű kioktató dumát. Egyszer csak észrevettük, hogy a CLUB létszám csökken. Többen inkább távol maradta, mintsem azt az őrültet halagassá.

Ez így nem mehetet tovább, összeültünk mi régiek és bevezettük az "UGORJUNK" szankciót. Ez abból állt, hohy amikor a nem kívánatos személy megszólalt, akkor valamelyikünk beszólt "UGORJUNK" ez azt jelentette, hogy nem vettünk tudomást a beszolásról, egyszerűen levegőnek néztük a nem kívánatos személyt. Eleinte kérdőre vont, később kikérte magának, majd szépen lekopott. Így visszaált a régi rend. Javslom ezt a módszert itt is bevezetni, valószínű eredményre vezet.

Bocs hogy nem erotikus a téma, de úgy gondolom ide való.

Előzmény: moncici73 (362)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 363
na mér, milyen hangnem?? Nálam úgy kezdődik a HUSZ, hogy bejön egy abalajk, hogy asszongya, vigyázz explicit tartalom vagy mi. Csak reménykedni tudok, hogy tisztában vagy a szó jelentésével. A másik meg, hoyg királylány megszólítással hadd ne illessem azokat a ruppotlan menekülteket akik massz címszóval 2 perc után már a faszodból rázza ki a gyereket. Ja várjá, még diplomája is van erről baze..
Előzmény: moncici73 (362)
moncici73 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 362
Azért nem kéne ez a hangnem ide.A hódolómmal mailben folytatjuk.
Előzmény: pontee (361)
pontee Creative Commons License 2007.07.10 0 0 361
Nem mondott ő semmi olyat amiért kitiltás járhat. Egyszerűen ő csak mindent és mindenkit fikáz. :) Moncici! Mi lett a hódolóddal a "Nudista helyek" c. topikban?
Előzmény: moncici73 (360)
moncici73 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 360
Nem is azt mondtam,csak azért megválogathatnád picit a szavaid.
Előzmény: Törőlt_nick (359)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 359
nem a vallás rovatban vagyunk kedves...
Előzmény: moncici73 (357)
boceculebra Creative Commons License 2007.07.10 0 0 358
Akkor most vegyem úgy , hogy kezdeményezésem egy tudatosabb masszázs fogyasztói réteg kinevelésére már as első lépéseknél hamvába halt ?

moncici73 Creative Commons License 2007.07.09 0 0 357
Csak vigyázz az ilyen hangvételű beszólásokkal,ennél kevesebbért is tiltottak már ki innen emberkéket!
Előzmény: Törőlt_nick (356)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.09 0 0 356
nem azért de ilyen tudatlan ringyót bármelyik szakoldalon találsz zsáknyit. Hallod mit mond, a masszja egy nagy nulla csak a lábát bírja szétrakni a drága...
Előzmény: pontee (355)
pontee Creative Commons License 2007.07.09 0 0 355
Hol volt, mennyibe került, vagy a lány neve esetleg? A részletek is érdekelnek.
Előzmény: halbik (353)
blumberg Creative Commons License 2007.07.09 0 0 354
Érdekelne az erotikus masszázs élményed. De én is mesélek... Normál masszázsnak indult, de a hölgy mindig kicsit megérint maszázs közben. Hason fekve a combomat jó mélyen maszírozza, aztán háton fekve a hasamat is megdolgozza egy kicsit. Ilyenkor általában erekcióm támad és bár le vagyok takarva, de kikandikálok a törölköző alól. Mikor útban van a farkam szépen arrébb tologatja, rakosgatja. Nekem ez izgalmasabb, mint, ha egy profihoz mennék.:-)
Előzmény: moncici73 (352)
halbik Creative Commons License 2007.07.09 0 0 353

Mondtam, hogy ha nem hagyjátok abba, folytatom a beszámolókat :)

 

Szóval akkor, második erotikus masszázs élményem: cca. egy hónappal az első eset után úgy döntöttem, ismét meglátogatok egy masszőrt, s noha amint azt olvashattátok, elégedett voltam az elsővel is, mégis az újdonság varázsa mellett döntöttem. Ismét a "szakoldalon" csemegéztem, mígnem megláttam egy gyönyörű szőke masszőrlányt, nem mellesleg tökéletes testtel. Nosza, telefon, időpont-egyeztetés, majd indulás. Megérkeztem, a lány a képeken látott gyönyörűség. Rövid egyeztetés után -mikor is kiderült, hogy a szentem nem csak masszőr- fürdés, majd be a hatalmas franciaágyra. Maradtam jövetelem céljánál, így masszírozással kezdtünk, ami első élményemhez képest kevésbé volt jó, inkább határozott krémes simogatásként jellemezném. Majd annak rendje és módja szerint fordulás után a manuális erotika :) A leányzó végig pucér volt, s direkt kérte, hogy miközben ő massz, én simogassam nyugodtan... A vége ismét nagyon jó volt, látszott, hogy ehhez jobban ért, mint a masszázshoz :) Egyetlen zavaró tényező csak az volt, hogy rengeteget beszélt a többi vendégéről -persze név nélkül-, s miközben egy ilyen gyönyörűség dolgozik rajtad, nem épp kellemes azt hallgatni, hogy milyen igénytelen vendégek is vannak néha. Összességében viszont ismét kellemes élménnyel távoztam természetesen.

 

 

Na, a jövőben miről fog szólni a topic? Csak mert van harmadik és negyedik élményem is, és a létező/nem létező nick-ekről szóló vita nem túl érdekfeszítő már szerintem... :)

moncici73 Creative Commons License 2007.07.09 0 0 352
Szerintem nem kéne nekiugrani rögtön senkinek,igaz voltak itt furcsa dolgok.Akinek nem tetszik amit Oroszlánkirály csinál,úgyse megy oda.Bizalom az alapja az ilyen jellegű dolognak,ha ő ezt így eljátsza azért hogy reklámot csináljon magának,az legyen az ő baja.Az én első erotikus masszázsom már elég régen-15 éve-volt,de azóta ha csak tehetem,kihasználok minden ilyen lehetőséget.Volt akihez évekig jártam,volt ahol csak egyszer voltam.
Bon-Sai Creative Commons License 2007.07.09 0 0 351

OK, én is benne vagyok! Bár erre vannak "szakirányú' oldalak, pl. beszamolok.hu.

Előzmény: boceculebra (349)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!