Keresés

Részletes keresés

dinsdale_ Creative Commons License 2018.12.07 0 0 128069

Még egy dolog jutott eszembe. Nekem pofámról leégne a bőr Jose helyében. Szerintetek tényleg nem érzi égőnek, amit a csapat nyújt?

dinsdale_ Creative Commons License 2018.12.07 0 0 128068

Megvárják, amíg kiesünk és biztos lesz, hogy nem nyerünk idén Bajnokok ligáját. Pfffff:DDDDDD

 

Szar vicc, de nem fogadnék rá, hogy nincs benne semmi igazság.

Előzmény: giornalista (128059)
For-dzsi Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128067

Nem valószínű, hogy Mourinho léte bármilyen előnyt jelentene. Max annyit, hogy az új tulaj kúrhatja ki, ha mást neveznek ki a helyére, dupla költség, ha ő se kell. Ilyenkor legolcsóbb a status quo megtartása.

Előzmény: Goyo (128065)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128066

igen, erre én is gondoltam, pár hete írtam is, hogy ilyen forgatókönyv is lehet.

 

óriási, amit művelünk, na.

Előzmény: Goyo (128065)
Goyo Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128065

Vagy tényleg eladnak titeket a szaúdiaknak, és újra jogosan lehettek a legrühelltebb csapat a világon. Visszaveszitek a címet a szomszédtól.
Ha épp zajlik valami alku, akkor lehet, hogy jobban mutat a klub egy Hozémurinnyóval, mint nélküle.

Előzmény: giornalista (128059)
F1mre Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128064

Kiindulva abból, hogy a fenomenális tavalyi szezon során hosszabbítottak vele, nincs itt semmi... 

Előzmény: Törölt nick (128060)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128063

úgy értem, nem ülhetnek teljesen ökrök a vezetőségben, hogy ezt engedjék...

Előzmény: Törölt nick (128062)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128062

azért élénk, mert semmi nem magyarázza, hogy még mindig munkában van. egy ekkora brandet dirigálni nem egyszerű, kellenek hozzá bizonyos agyi képességek. 

Előzmény: giornalista (128061)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128061

nagyon élénk a fantáziád :DD

 

szerintem ez szimpla inkompetencia a klub részéről. azt mondják, 5 pont még ledolgozható. 8 is. 10 is. 

 

:D hülllyék.

 

mondjuk a hétvégén még nisti is számolgatott, pedig tök felesleges. amúgy is, ki a faszt érdekel a BL-indulás, ha ennyire vagyunk képesek? akkor is ki kell baszni ezt a szerencsétlen hülyét, ha eléri a 4. helyet valami csoda folytán.

Előzmény: Törölt nick (128060)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128060

itt valami záradék lehet a háttérben, amit nem tudunk. mi a fasz kerülhetett a szerződésébe? még arra is gondoltam, valami sumák volt Pogba szerződésénél, José meg tud róla, aztán ha kibasszák, kitálal. nem tudom. gondolom, abba ment bele, hogy ha nincs top4, akkor ki lehet rúgni. csak találgatok...

Előzmény: giornalista (128059)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 0 1 128059

egyébként valahol elképesztően szórakoztató, hogy még mindig nem rúgták ki.

 

mi kell hozzá, vajon? ennyire ostobák a vezetők, ennyire teljesen hülyék a focihoz? még hisznek a BL-indulásban, vagy mi? :))

 

vagy csak nincs utód, és leírták az évet? de hát annak sincs értelme, így nem lehet hosszabbítani Martiallal, De Geával, stb... 

 

nagyon furcsa hely lettünk, az az igazság. valahol megérdemelnék a kibaszott amerikaiak, hogy rájuk égjen a ház, igaz, arra is mi fizetnénk rá, nem ők...

Előzmény: F1mre (128058)
F1mre Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128058

Igen, két középcsapat meccse volt a tegnapi a látottak alapján. És az utóbbi évek eredményei alapján is. 

 

És amilyen mázlink van, hétvégén megverjük a Fulhamet és megy minden tovább a következő 1 hónapban. Amikor is megint nyerünk egy meccset és marad esély... (MIRE?) Ugye kirúgják, ha nem verjük otthon az utolsót 4 nyeretlen bajnoki után? 

Előzmény: giornalista (128049)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 -3 1 128057

ugyanezt kérdeztem pár napja :) hogy van az, hogy Mourinho első évében még ennél is rosszabbak voltunk, mégis zúgott a "majd összeáll" kórus? :))

 

annyit tudtunk meg, hogy a 12 döntetlenes veretlenségi sorozatunkkal erőt gyűjtöttünk az EL-meccsekre a Celta Vigo és a Rosztov ellen, ezért nem kellett kibaszni.

 

igaz, most is 3 meccse veretlenek vagyunk... :))

 

bukot, faszszopó Mourinho. három éve mondjuk, semmi sem változott azóta, de legalább most már senki előtt sem titok a nyilvánvaló.

Előzmény: Törölt nick (128056)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 2 128056

Nem ertem, mi a problema. Eggyel tobb pontotok van most mint Mojszival volt ugyanekkor. (es ha jol emlekszem, ot csak akkor rugtak ki, mikor mar eldolt, hogy nincs meg a BL).

Előzmény: giornalista (128053)
heinci Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128055

Mourinho igazolt 11 jatekost, kb minden csapatreszre, minden posztra igazolt egyet. 3 eve dolgozik a csapattal.

Ennek ellenere semmi elkepzeles nincs a jatekunkban, semmit nem fejlodtunk, sot, most mar drasztikusan visszaestunk. 

 

Szoval továbbra is adodik a kerdes, hogy a mendzsment, a tulajdonosi kor megis miben bizik, amikor engedi, hogy ez Joseval menjen tovabb?

 

Nagyon rossz kezekben van a klubunk. Ferguson es Gill (valamint Charlton) miert hagyjak ezt? 

Fatboy Slim Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128054

nem is tudom, akar-e még focizni egyáltalán

szenved

neki sem tesz jót a Mou-féle közeg. el kell küldeni innen, de van egy olyan érzésem, hogy megy ő magától is

Előzmény: giornalista (128050)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128053

2016 - 19 games under Jose, 36 points. 1.9 points per game.

2017 - 40 games under Jose, 77 points. 1.9 points per game.

2018 - 32 games under Jose, 60 points. 1.9 points per game.

 

az előrelépés megkérdőjelezhetetlen :)

Branston Creative Commons License 2018.12.06 -5 3 128052

Te nagyon súlyos eset vagy, basszameg.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (128051)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2018.12.06 -3 3 128051

Az Arsenalból másfél év alatt kikopott:

Alexis, Mertesacker, Cazorla, Wilshire, Chambers, Ospina, Oxlade, Walcott, Giroud, Coquelin, Gabriel Paulista, Gibbs, Debuchy - ezek mind az első csapat tagjai voltak, kezdők, cserék vagy legkésőbb 2017 nyarán dőlt el a sorsuk.
Jött belőlük Miki plusz 120 millió.
Ez szerintem egész jó.


Az ilyen Perez, Campbell, Akpom, Sanogo, Jenkinson féléket ne is számoljuk, az nálatok a Fosu-Mensah, Jackson, Johnstone, Wilson féle úgysem lesz semmi belőle sor, nem oszt, nem szoroz a nagycsapatnál.

Cech, Mustafi, Holding, Koscielny, MN, Özil, Iwobi, Ramsey, Elneny, Monreal, Welbeck, Xhaka, Bellerin maradt.
Jött Miki, Torreira, Leno, Auba, Licht, Mavropanos, Sokratis, Guendouzi, Lacazette és Kolasinac.
Alexis/Miki árát nem számolva - mert egy az egyben csere volt és másfél éven kívül van már a fentiek kb 200-ba kerültek, de bejött 120.
Másfél év alatt kb mínusz 80 millióból le lett cserélve a fél keret, ez szerintem zseniális, úgy, hogy beesett többek Leno, Torreira, Sokratis, Lacazette és Auba.
Kb Torreira egyedül ér ennyit most már nagyjából.
Ja, és Reiss Nelson pedig kölcsönben a Hoffenheimben, 9 meccsen rúgott 6 gólt, adott egy gólpasszt összesen 353 ! perc alatt.
Nagyon jól összerakták ezt most, erre télen és jövőre rájön a finomhangolás, el lesz küldve még akit el kell küldeni, érkeznek a helyükre és szerintem simán City, Pool szint lesz nyártól.

Nálatok ez így néz ki másfél év alatt:
Blind, Januzaj, Rooney, Ibra, Carrick elment a nagycsapattól.
Kaptatok ebből 30 milliót, és kifizettetek 250 milliót ( Alexis - Miki cserét nálatok sem számolom )
Szerintem itt sincs más út, szórni kell ki a játékosokat, le kell cserélni a keretet, benyelni a mínuszt de meg lehet csinálni, frissülni kell.
Nem lehet elvárni a Dalot, Lindelöf, Bailly, Shaw, Rojo, Smalling, Jones, Darmian, Valencia, Young védelemtől, a bazári majom Pogbától, a kifacsart Matictól, a besült Alexistől, a Lukaku, Fellaini képességű játékosoktól, hogy ebből összeáll valami.
Ezeket a játékosokat ki kell tenni, lehetőlég minél többet, minél hamarabb.


Ez Mou:
de Gea - Dalot, Lindelöf, Bailly, Shaw - Fred, Matic, Pogba - Lingard, Lukaku, Alexis

Minden igazolása besült a végére vagy be sem jött.


Nem tudom mire lennének képesek ezek a játékosok csúcsformában, szerintem még abban sem tudnának a City közelében lenni, vagy BL-re esélyes csapattá összeállni, de papíron azért ez nem annyira rossz, csak a teljesítmény az sehol nincs köszönőviszonyban az ár/érték aránnyal.
Kérdés, hogy az új edzőnek hozzájuk kellene igazolni, belőlük kiindulni és a majd lentebb olvashatókból nyesni le szépen, vagy őket pénzzé tenni és csökkenteni a kárt.
Mert az egyiket meg kell tenni, ez már világos, természetesen az új edző kinevezése mellett.


Akik meg hozzák - hozták magukat nagyjából a képességeikhez mérten:
de Gea - Valencia, Smalling, Lindelöf(de csak a többihez képest), Young - McTominay, Herrera, Fellaini - Mata, Rashford, Martial
Ez sima Everton szint, egy fokkal nem jobb mint az Everton kezdője, de velük semmi gond nincs, ők tudják amit tudnak, de azt hozzák is.
Ez erre elég ami most van.
Viszont 6-7 új, igazi MU szintű igazolással az Everton is BL helyekre esélyes lehetne.
A legnagyobb gond az Alexis, Pogba, Lukaku trióval van és a védelembe érkezett Lindelöf, Bailly duóval.
Matic szerintem nem rossz csak kellene neki pár hét pihenő, hogy újra 100%-ot hozzon, mert ennek az lesz a vége, hogy Mou hazavágja a karrierjét.
Fredről fogalmam sincs mit tud, sokat nem bizonyíthatott, bár gondolom azért annyira nem hülye Mou, hogy ne venné észre benne a zsenit ha az lenne.

Előzmény: dinsdale_ (128048)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 0 3 128050

Pogba remekül befékezte a csapatot, amikor beállt végül, miről beszélsz :)) 

 

:(

Előzmény: heinci (128038)
giornalista Creative Commons License 2018.12.06 -1 0 128049

ambíciók és realitás-érzék nélküli kub.

 

a tegnapi meccs egyébként egy kiváló alsóházi angol derbire emlékeztetett. gyermeteg hibák, kevés ész a pályán, durva belépők, képzetlen játékosok, alap foci. annak egyébként el is ment, a közönség is élvezte (LOL). 

Előzmény: heinci (128042)
dinsdale_ Creative Commons License 2018.12.06 0 1 128048

Ja látom közben írod az edzőt is. Hát én úgy látom, hogy egy modern tudással felvértezett szakmai stáb ebből a garnuitúrából, ha nem is bajnokot, de stabil dobogót hoz. Varázslatok nélkül.

Előzmény: dinsdale_ (128047)
dinsdale_ Creative Commons License 2018.12.06 0 1 128047

Kurvára jöhet ide akár Messi, vagy Ronaldo is, ha a szakmai stáb változatlan. Tegnap már inkább háttérnek ment a meccs, annyira idegesít amit látok. Meg aztán ott motoszkált a fejemben a gondolat, hogy egy zakesszal legalább esélyt kapnánk a változásra. Ez a döntetlen a legrosszabb eredmény.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (128046)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2018.12.06 -3 3 128046

Izco állítólag nem jön ki Solarival, Odriozola pedig nyártól a harmadik jobbhátvéd lesz, mert Hakimi beért Dortmundban.
Én megpróbálnám őket Pogbáért cserébe.
Sőt, Fellainit és Lukakut csomagban vissza az Evertonhoz, hozzácsapva Bailly-t, és kérni értük Richarlisont és Sigurdssont.
A Benficában van egy Rúben Dias nevű középhátvéd, őt meg tudnátok szerezni nem annyira csillagászati áron.
Alexist bevonni valahogy a Griezmann bizniszbe.
A Juventusszal is lehetne egyezkedni, Bernardeschi nem nagyon fér be, mondjuk Darmian plusz valamennyi pénz.
A Lazioból Milinkovic-Savic olyan 110 M. Lehetne csökkenteni Rojoval és Freddel.
Leicesterből Maguire - Lindelöf és valamennyi pénz érte.
Gaya - Valenciából pénzért és Herrera mondjuk, és a Lyonból Ndombele pénzért.

de Gea - Odriozola, Maguire, Rúben Dias, Gaya - Matic - Izco, Sigurdsson - Lingard, Griezmann, Martial


Romero - Dalot, Smalling, Jones, Shaw - McTominay - Mata, SMS - Bernardeschi, Rashford, Richarlison
Grant, Ndombele, Young, Valencia.


Aki elment: Darmian, Lindelöf, Bailly, Rojo, Fred, Pogba, Herrera, Fellaini, Alexis, Lukaku

Ja, és természetesen egy edző, aki tudja mit neveznek modern focinak.


Ha meg kellene venni ezeket a játékosokat, minimum 700 millió lenne, az nem megy egyik napról a másikra még itt sem.
Ez a sok csere lecsökkentené kb 250 millióra, szerintem az beleférne.
Nyilván ez fikció, de valami ilyen szintű megújulás kellene, ilyen tudású játékosok, különben az Everton lesz a top 6 tagja, sőt keret alapján már inkább ők mint a MU.
Amíg nem lesz ilyen gyökeres változás felesleges a top 4 ben gondolkozni.


Az Arsenalba is kellett Torreira, Leno, Sokratis, Auba, Licht, Kolasinac, Guendouzi és Miki, valamint hátha a fiatalabb görög is jó lesz, ez 9 játékos aki másfél éven belül beépült.
És azért ne felejtsük el, ez a fenti 9 összesen került 180 millióba, viszont lejön belőle Giroud 17, Perez 4, Asano 1, Akpom 1, Ox 38, Walcott 22, Coquelin 14, Sczesny 12, Gabriel 12, Gibbs 7.
Gyakorlatilag majdnem nullából sikerült lecserélni a fél keretet, úgy, hogy minőségi játékosok érkeztek akik be is épültek, valamint jött egy edző, és a régi gerincet kiegészítette ezzel és a modern futballal.
Úgy néz ki Özilt is kibassza, hála az égnek, télen a sérült Welbeck helyére Mislintat túr egy csatárt, nyáron, de lehet már most télen szerintem jön egy újabb védő középre is.
Nagyjából már egyben van a csapat, a tél és a nyár max ráncfelvarrás lesz, nem kell kapkodni, sőt sok száz milliót kiadni sem.
Itt a példa, meg lehet csinálni, csak akkor nem kell beszarni azon, hogy ki kell baszni Pogbát, Lukakut és a többieket.

Fatboy Slim Creative Commons License 2018.12.06 -1 1 128045

Feltűnő, hogy mennyire nem tud futni. Max tank módjára megindulni.

 

De Geának pedig jót tenne sztem egy kis pihenő. Évi 80 meccsen nem lehet 110%-kal koncentrálni még úgy sem, hogy ő a világ legjobb kapusa

Előzmény: For-dzsi (128043)
For-dzsi Creative Commons License 2018.12.06 0 0 128044

+1

Előzmény: heinci (128042)
For-dzsi Creative Commons License 2018.12.06 0 2 128043

Jól. Rojo is kigömbölyödött rendesen. Mit csinál az a sok fitnesz és táplálkozási guru a klubnál, hogy ennyi padödö van a csapatban, talány számomra. 

Előzmény: Fatboy Slim (128041)
heinci Creative Commons License 2018.12.05 0 1 128042

Egyebkent nagyon gaz ez az Arsenal is. Pont akkor koklerek, mint mi. 

Szanalmas golokat kapnak ajandekba es egybol visszaadjak nekunk. Arra nem kepesek, hogy megverjek ezt a teljesen jellegtelen Unitedet. Holnap mar mehetne Jose isten hirevel, de meg nézhetjuk tovabb ezt a foscht. Mondjuk ez kevesbe az Arsenal hibája, sokkal inkabb Woodwarde. 

Ambíciók nelkuli klub lettünk . 

Fatboy Slim Creative Commons License 2018.12.05 0 1 128041

Rojóban kódolva van a végzetes hiba.

Jól láttam, hogy Lukaku nem teljesen versenysúlyában van?

FreshPrince Creative Commons License 2018.12.05 0 1 128040

Fogjunk kezet, ezt megbeszéltük....ilyen hülye egy meccset.

Előzmény: nistelrooij (128032)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!