Keresés

Részletes keresés

szedit99 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54117
Köszönöm!
Hármat ki is nyomtattam. Lehet, hogy még ma elkezdem az egyiket.
Ami a meleget illeti, a Duna-parti nyaralónk nagyon kellemes, hűvös. Hanem hétfőn megyünk a nyugdíjas klubbal öt napos kirándulásra a Délvidékre. Újvidék- Pétervárad-Karlóca-Belgrád stb. Zentával és Szabadkával végződik a program. Székelykevén lesz a szállásunk magánházaknál. Állítólag a busz légkondis lesz.
Előzmény: olimama65 (54116)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54116

Helóka Mindenkinek!

Hogy bírjátok ezt a rettenetes meleget? Mert nekem már elegem van belőle, pedig még csak most jön a java. Megy a szobába, konyhába a ventilátor csak így lehet kibírni.   

Szedit99! Az albumomba tettem fel 8 kalap képét és mintáját. Hátha tetszik valamelyik.

Krisztike! Igaz nem sokáig, de kerestem a terítő mintáját, mert nekem is tetszik, de a sok albumba, ami megvan nekem egyikbe sincs benne. Igaz Csipkerózsi által feltett terítő mintájával sem találkoztam.

További szép napot, estét.

szedit99 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54115
Szuper ez a kalap! A legjobbkor jött, mert ma ajándékoztam el a tavalyi horgolt kalapom a sógornőmnek. Nagyon megtetszett neki, én meg horgolok másikat. Ilyet.

Jolimama! Jobbulást kívánok! pihenj! Azt hiszem, túlhajtod magad.

Ha van valakinek kalap mintája, azt is köszönettel venném.
Előzmény: eicu (54104)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54114

Szép napot mindenkinek!

 

Krisztike köszönöm:))) A mintával amit keresel, nem találkoztam, de ilyen esettel, hogy a foto mellé nem volt leírás, sajnos igen...Van hasonló mintám, de gondolom, hogy az nem igazán tesz boldoggá, de ha mégis, szóljál.

 

Jolimama sajnálattal "hallom", hogy nem érzed jól magad, gyógyulást kívánok.Köszönet a fáradozásodért, szépek az új minták, mindig nagy örömmel nézegetem őket:)))

 

Ibolya nagyon tetszik a terítőd, igazi szépség!

 

Lívia ugyanezt mondhatom a tiedről is, nekem is megvan a mintája, szívesen felteszem, ha kéri valaki.

 

Perzsi gratulálok a lepkéhez! Jó a tanár és fogékony a tanuló is!

 

Szedit ez nagyon jó!!! El is mentettem:)))

 

Marizsu csodás!! A ruha is meg a lányka is!!!

 

Eicu adhatnád a fotónak ezt a címet: Kis tündér kalappal:))

Kívánok neked is gyógyulást, és jó időt meg kellemes nyaralást!

 

Előzmény: bkristin (54100)
eicu Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54113

Jolimama!

Van is miért örülnöd az unokádra büszke lehetsz. Nem Tamási felé megyünk hanem Baja, és Mohács felé arra nekünk közelebb és arraj ismerős a járás.

Már nagyon várom, mert mostanában annyit jártam orvoshoz, hogy talán az egész életemben sem és ez kicsit elrontotta a napjaim. Majd ha hazajöttem megint lesz egy műtét. Azt mondtam ha azt szerencsésen "megúszom" akkor nem megyek többet csak akkor ha visznek. Nem sok értelme volt eddig sem csak jól kikészültem.

Most elköszönök és majd kb. csak két hét múlva jövök úrja.

Mégegyszer mindenkinek nagyon jó pihenést aki dolgozik annak pedig sok türelmet és kitartást a megérdemelt pihenésig. Vigyázzatok magatokra és a hozzátok közelállókra.

Szia mindenkinek!

 

Jolimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54112
Meggondoltam. Itt is nagyon meleg van. Forraltbor helyett - forralt tej, mézzel.
Titti az ELTE angol szakára, majd kacsingat más fele is. Pl. japán, és van még több is. Ha ott lesz, válogat. Ha nem az ELTE, akkor Pécs.
Előzmény: LRJudit (54111)
LRJudit Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54111

Fontold meg, ronda meleg van, legalábbis errefelé.

Unokád milyen irányba készül?

Előzmény: Jolimama (54110)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54110
Igazad van, de ahhoz el kellene mennem a városba, ehhez most nincs kedvem.

Azért örülök is. Titti unokám kitűnő érettségivel, 457 ponttal várja a felvételi eredményeket. Ez azért a hangulatomon is javít.

Lehet, meggondolom magam, és elballagok a boltba borért.
Előzmény: LRJudit (54109)
LRJudit Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54109
forraltbor!
Előzmény: Jolimama (54108)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54108
Köszönöm. Olyan nekem is van. Lehet, hogy megpróbálkozom vele. vagy nem?? majd meglátom.
Náthás vagyok, fáj a fejem, fáj a torkom, nyűgös vagyok.:-(

Előzmény: LRJudit (54107)
LRJudit Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54107

Szép jó mindent Mindenkinek!

Jolimama!

Én vastag pamutból horgoltam, amit egyszer a Lidl-ben vettem. 3-as tűvel szorosra készítve.

Előzmény: Jolimama (54106)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54106
eicu, szép a kalap, és a viselője is.
Írod, hogy mész Harkányba. Lehet, hogy Tamásin keresztül?

Milyen fonalból horgoljátok a kalapokat?
Előzmény: eicu (54104)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54105
marizsu, ha benevezel, küldesz nekem róla képet.
2 kategóriában lehet küldeni A-lakásdiszítés
B-ruházkodás.
Az fontos lenne, hogy olyat küldjél, amit itt a topikon nem mutattál meg.
A többi az én dolgom.
Szóval bátran, küldjetek.

A hónap utolsó napjáig lehet küldeni, elsejétől pedig indul a szavazás.

Szép napot Mindenkinek.
Előzmény: marizsu2 (54099)
eicu Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54104

A képem elmaradtak most pótolom.

 

 

eicu Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54103

Szia mindenkienk!

Holnaptól egy hétre elutazunk nyaralni Harkányba a papával és az unokával. Egy darabig  most nem leszek. Előtt azért meg szeretném mutatni a kalapot amit már annyit emlegettem. Nekem is sikerült szereznem egy "kaptafát" mint Nusának, amióta nem kell a kalapra vigyázni azóta állandóan abban szerepel.

Ime a kalapom és a Tita amikor a kalapban vadászt és horgászt játszik. A kalap alatt ami naracs színű az egy kendő mindt a sivatagi utazók fején.

Puszilok mindekit és kellemes hétvégét és nyaralást annak aki már nyaralni megy.

 

 

Ibolya58 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54102

Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÉTVÉGÉT KIVÁNOK!

Sok szép dolog készült a héten,gratulálok!

 

borcsimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54101

Sziasztok, szép jóreggelt.

marizsu, csinos nagyon a nagylányod, jó a beállítás. Gratulálok a lányodhoz és a szép ruhájához is. A hajpánt is jó, hol van a viselője? Biztos még szégyenlős.

 

Ügyi vagy!

 

Perzsi, nagyon jó a lepkéd, ugye nem is nehéz a horgolás!

 

Nem győzlek visszaolvasni benneteket! Még csak az elején tartok.

 

Termékeny, kézimunkás hét végét kívánok. Ebben a nagy hőségben jó elbújni a hűvös szobában kézimunkázni.

Előzmény: marizsu2 (54069)
bkristin Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54100

Sziasztok!

 

Csipkerózsi, nagyon tetszik a képtárad, hasonló az ízlésünk terítök terén! :) Erre nemrégiben akadtam rá, nagyon tetszik, de sajnos minta nem volt hozzá.

Magic Croche újságban volt, nincs meg valakinek?

 

 

 

perzsi, nagyon szép a lepke! 

 

szedit, nagyon tetszik, és valóban, mennyire igaz!,

 

marizsu, ez a kép remek! A ruha, a csajszi, meg mag a beállítás is!

 

 

Mindenkinek szép hétvégét és mára jó éjszakát!

marizsu2 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54099

Jolimama!

 

Köszönöm mindenkinek azelismerő, dicsérő szavakat. Nagyon jól esett. Írtad hogy miért nem küldök képeket a hónap munkáiba, csak nem tudom hogyan kell, illetve hova.

Előzmény: Jolimama (54086)
Lia63 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54098

Drága Csirip!

 

Mégegyszer köszönöm fáradozásodat és, hogy voltál ilyen kedves és felajánlottad a lehetősége, millió puszi és szeretettel ölellek!

Előzmény: csirip46 (54084)
szirmok Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54097

Kedves Csirip!

 

Most olvastam, Te is írtál köszi.

 

Előzmény: csirip46 (54026)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54096

Sziasztok!

Látom ma is termékeny nap volt. Perzsikém! Ügyes vagy, még ha Jolimama segítségével is, de nagyon jó lett a pillangód és persze a gomb is. 

Szedit99! Hát megmosolyogtam a történetet, de teljes mértékben így igaz.

Ráhajtás-Ágikám! Nagyon aranyos a terítő, nagyon tetszik, majd ha lesz időm meg fogom csinálni. További jó munkát, még egy kicsit meggyezek, csak pihenésképpen egy kicsit olvastam, most ennyire tellett az időmből!!

 

Még nekem is van iwiw meghívóm! Ha valakinek kell, szívesen küldöm.

szirmok Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54095

Sziasztok!

 

Tegnap nem tudtam feljönni a topikra, annyira rossz volt a net.

Azsúr, Bkrisztin, köszönöm a válaszokat.

Olasz lapokból a hímzések érdekelnek a legjobban.

Most gyórsan folytatom a visszaolvasást.

perzsi Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54094

Ezt miért csinálta, amikor rákattintottam, nem így nézett ki. A képekhez a szöveg a helyén volt.

 

Evanet, Nusa ! Nagyon szép lett a kalapotok.

 

 

Ágika! Gratulálok, nagyon vigyázz magatokra.

 

Előzmény: perzsi (54093)
perzsi Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54093

Szép Estét Mindenkinek!

 

Lányok! Ezt el kell mesélnem. A múltkor feltettem egy próbahorgolást, amivel meg is voltam elégedve. Igen ám mikor elkezdtem horgolni a szoknyát, csak nem akart össszejönni. Jolimama felajánlotta, hogy eljön és segít. Meg akartam mutatni a tavat, de csak egy pillanatra álltunk meg. Gondoltam majd leugrunk később. De annyira belejöttem a tanulásba, s amellet feladtam a "leckét " Jolimamának, hogy a végén semmi másra nem maradt időnk.

Megmutatom a Jolimama segítségével elkészült első pillangómat. Ugye tudjátok, hogy horgolótű még nem nagyon volt a kezemben.

Hát ez nem nagyon látszik.

Ez meg a feladott "lecke", most már megvan a gomb, már csak a kabátot kell meghorgolni hozzá.

Jolimama nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél, remélem nem felejtem el a tanultakat.

Most megpróbálok vissszaolvasni.

csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54092

Ágika köszi szépen, hogy fáradoztál, elmentettem a mintát:))) Így jó lesz, kissé világosítottam, hogy olvashatóbb legyen, és én is találtam egy hasonlót:

 Mégegyszer köszönöm, és sok puszi neked:)))

 

Előzmény: ráhajtás (54081)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54091
Szedit, ismét megmosolyogtam a történetet. És milyen igaz:-))

Már itthon is vagyok, Perzsivel tartalmas órákat töltöttünk el. Még fényképezni sem volt időnk, de sok egyébre igen.
Jól éreztem magam Náluk, és még haza is hoztak autóval.
Szóval szép nap volt.
Jolimama Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54090
ráhajtás-Ágnes, légyszives mondd meg, melyik újságban van a minta. Nagyon ismerős, de nincs időm visszanézni. Az újság száma alapján könnyebben meg tudnám nézni, hogy fennt van-e.

Nem tudom láttad-e, a harmadik újságot is feltöltöttem. Akkoriban ritkán voltál itt.
Előzmény: ráhajtás (54081)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54089
Megnéztem a honlapodat. Úgy látom, hogy keresztszemeseket vársz. Vannak nálunk is szép keresztszemes dolgokat készítők.
Előzmény: Törölt nick (54079)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.20 0 0 54088
nyuszturenka, látom jó sokan összegyűlünk Nálad. Ismét csak azt tudom mondani, nem az ebédről szól a találkozónk. Nálunk jól elvoltunk önkiszolgáló módon, szendvicsnek valókkal. Talán senki nem maradt éhes sem.
Várom már a jövő szombatot én is.
Előzmény: nyuszturenka (54078)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!