Keresés

Részletes keresés

szedit99 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54147
Nagyon aranyos! A kalap is, és a lányka is.
Előzmény: csirip46 (54141)
livia néni Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54146

Ilonamamzi, kérhetném a mintát nagyobban, a testvérkéjét már régebben megcsináltam.

Lívia

emoke33 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54145
Kellemes vasárnap estét mindenkinek!

Ilonamamzi kérlek küld el a mintát emailban, mert nem olvasható, ha elmentem. Köszönöm.
Előzmény: Ilonamamzi (54134)
exiefo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54144
köszönöm-köszönöm, nem ezért, csak érdekességként tettem fel.
E- témáról (is) nagyon keveset tudunk, és nagyon érdekes volt amiket megtudtam.
Talán egy kicsit másként nézünk dolgokat, ha tudunk akár egy kicsivel többet róla.
Előzmény: csirip46 (54143)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54143
EXIEFO. Gratulálok. Szuper lett!!!
Előzmény: exiefo (54142)
exiefo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54142
- tündéri a kislányka !

Szép napot Mindenkinek.

Jolimama gyógyulást mielőbb.

Legujabb munkám feltettem a blogba, akit érdekel.
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54141

Jolikám. Holnap azért nem ártana ha az orvos is meglátogatna. Biztos hamarabb meggyógyulnál. Most már én is bánom, hogy nem azonnal mentem el orvoshoz....

 

 

 

Tegnap a barátnóm uncsikája megkapta a kalapkát, amit neki horgicáltam. Pont jó lett, aminek nagyon örültem!

Előzmény: Jolimama (54139)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54140

Aranyos Jolimama!

Minél előbbi jobbulást, gyógyulást kívánok. Jó lenne nagyon találkozni szombaton, de az egészséged mindennél fontosabb. Reméljük a legjobbakat és arra már jól leszel. Nagyon kell vigyázni ebbe az időbe. Nekem is lüktet sokszor a fejem, nálam van mindig egy picike vizes törülköző és azt rakom a nyakamra, fejemre, éppen mit érzek. Pihenjél, gyógyulgassál. Még gondolkodom azon is, hogy holnap menjek-e ebbe a nagy hőségbe dolgozni. Majd még este eldöntöm. További jó pihengetést.

Én megyek ki öntözni a virágos-kertemet, mert leégnek a rózsáim és a többi virágom.

Előzmény: Jolimama (54139)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54139
Köszönöm a jókívánságokat. Rámfér. Jobban vagyok, csak még lázas is lettem. Aztán most én is igyekezhetek, hogy pénteken buszra tudjak ülni.
Bosszant a dolog, mert most én tehetek erről, hogy beteg lettem. Hideg ital, huzatos autó, de hát olyan meleg volt.

pmárti Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54138

Szép hűsölős vasárnap délutánt kívánok!

Ugye milyen gyarló az ember, ha esik az eső az a baj , ha meleg van az a bajunk, olyan klímaxosak vagyunk, pedig mi már túl vagyunk sokan ezen a banyalázas időszakon, szóval nyűgösködünk,  de arra jó ez az idő hogy bent horgicáljunk, lelkiismeretfurdalás nélkül mert ilyenkor ugye nem szabad kimenni!! nagyon sok szépséget készítettetek, Eicu szép a kalap a kis  vadász édes benne,  Marizsu az a Démoni beállás a szépséges lila ruhában nagyon csinos!!!!! Csipkerózsi, Lívia néni szép a terítőtök! Perzsi ügyi vagy,  megy ez, a nagy kötősök nam tudom miért féltek a horgolástól, látod Nusa is milyen profin horgol már, meglátod megszereted a gorgicálást, Jolimama jó mestered, remélem már jobban van, nem olvastam azóta felőle, hogy javult e?

Borcsimama! NAgy HAWAY volt a lányodéknál, de a picike és élvezte a csónakban, óriási már a kis kópéka! További jó horgicálást mindenkinek  aki beteg gyorsan gyógyuljon meg, az üdülőknek meg nagyon jó feltöltődést kívánok! Pusz Márti

szedit99 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54137
Köszönöm!
Előzmény: bkristin (54120)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54136

Szép Napocskát Mindenkinek.

Meg kell mondanom, hogy semmi sem jó. Ha hideg van azért, ha meleg van azért....

Ablakok besötétítve, pörgentyük üzembe helyezve...

Borcsikám.Igy könnyű ha valakinek saját tava van :-)

Szedit. Nekem is van egy Fejfedők albumom.

Csipkerózsika.Nagyon szép a terítőd.

reaung.Szupi a satyak!

 

 

 

Előzmény: borcsimama (54118)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54135
Csipkerózsi!!!


Gyönyörű a terítőcskéd!!! Gratulálok!!!
Előzmény: csipkerozsi (54131)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54134
Szép vasárnapot Mindenkinek!

Találtam egy gyönyörű mintát, mutatom a képet és a leírást, hátha valakinek kedve lenne hozzá.
csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54133

Köszi:))

Előzmény: reaung (54132)
reaung Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54132

Csipkerozsi,

 nagyon tetszik a munkád :-) Szép!

 

Előzmény: csipkerozsi (54131)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54131

Reanung nagyon tetszik a sapi, mindig találsz valami különlegeset:))

A szélcsipke is szép, a kedvenceim közé tartoznak, a tálcakendőkkel együtt, horgoltam is egy jópárat. Egyet fel is teszek:

 

Előzmény: reaung (54129)
csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54130

Kellemes vasárnapot lányok!

 

Ágika nagyon egy véleményen vagyok Borcsimamával, tökéletesen igaza van, ha bármilyen formában kiírod magadból, az könnyebbé teszi a feldolgozást.

Örülök, hogy tetszik a terítő, remélem, majd megmutizod, puszi:))

 

Jolimama javulgatsz-e?

 

Nyuszturenka hogy vagy?

Előzmény: ráhajtás (54123)
reaung Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54129

Szép jó reggelt, sziasztok!

Mostanábban nem jártam erre... remélem, hogy azóta is sok szépet készítettetek, és vannak új forumtagok.

Közben elkészült a fiam új nyári sapija:

http://www.flickr.com/photos/8836464@N08/2542653824/

és folyamatban van egy kis csipke:

http://www.flickr.com/photos/8836464@N08/2597146157/

Ennek a mintáját a februári Fürge ujjakban találtam.

borcsimama Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54128

Szép jóreggelt kívánok mindannyiotoknak!

 

Ma is meleg időnek nézünk elébe! Ha tehetitek, inkább a hűvös lakás, mint kinn. Legalább is az én koromban úgy érzem, hogy jobb bennt, mint a kertben, ott is meleg van az árnyékban is. Fiatalabb koromban napimádó voltam, most viszont vakít a nap, és szörnyen érzem magam ha süt, pedig délután 6 órakor ültem ki a kertbe.

 

 

Jolimama kívánok Neked mihamarabbi gyógyulást, és természetesen minden betegeskedő topiktársnak úgyan ezt kívánom.

 

 

Ráhajtás Ágnes, próbáld meg kiírni magadból a problémát, sokkal hamarabb fel tudod dolgozni.  Ha nem akarod nyilvánossá tenni, mert olyan, akkor is fogj egy papírt, írjad ki magadból, s meglátod sokkal hamarabb túljutsz rajta. Nekem segíteni szokott.

 

Angyalka viszi a pozitív sugarakat.

ráhajtás Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54127

CSipkerózsi!!

Köszönöm a terítő mintáját!!Elmentettem!!!!Meg fogom csinálni!!Nagyon tetszeik!!!!!

Kislányok!!!

Mára elbúcsúzom Tőletek!!!!!!!!

Mindenkinek kívánok nagyon szép álmokat!!!!!!

Holnap találkozunk,de addig is nagyon vigyázzatok Magatokra!!!!!

Puszi

ráhajtás Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54126

Eicu!!!

Gyönyörű a kislány!Olyan csodás szemei vannak:):):)Igazi kis tündér:):):):):):)

ráhajtás Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54125
Eicu!Ez a kalap csodálatos!!!!Nagyon jól áll a kislánynak!!!!:)Nagyon édes benne!!!
Előzmény: eicu (54104)
ráhajtás Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54124
Borcsimama!!De jó lett volna ma ott pancsolni!!!!!Rettenetes meleg volt!!!!!Édesek az apróságok!!:):):)
Előzmény: borcsimama (54118)
ráhajtás Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54123

Drága kislányok!!!

JOLIMAMA!Vigyázz Magadra!!Pihenj !!!!Nagyon köszönöm ,hogy feltetted a harmadik újságot is!!!!!Nagyon köszönöm!!!Most az a fontos,hogy pihenj sokat!!!!!Gyógyulj meg hamar Jolimama!!!

CSIPKERÓZSI!Örülök,hogy tudtam segíteni!!!!!Én már befejeztem a terítőt,de még nem keményítettem ki!!!Hölnap bemutatom!!!

OLIMAMA!Örülök,hogy tetszik Neked a terítő!!!Szerintem is aranyos!!Nagyon egyszerű a mintája !Mégis olyan kis bájos!!!!

Bocsánatot kell kérjek,amiért tegnap olyan hírtelen eltüntem,de olyan dolog történt,amit el sem hinnétek!!!Talán ,ha leírnám könnyebb lenne elfelejteni,de nem akarok Nektek döbbenetet okozni!!!Én lelkileg nagyon megtörtem ,mert velem történt meg,de ha más mondaná talán el sem hinném!!!!Bocsánat mégegyszer ,hogy köszönés nélkül léptem ki a fórumról!!!

csipkerozsi Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54122

Krisztike a terítő mintáját feltettem  Keresett minták c. albumba, remélem, hogy olvasható, sajnos csak ekkorában van meg...

 

Jó éjt lányok:)

 

Előzmény: bkristin (54120)
TJucus Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54121

Szép estét Kislányok! Elmentek a csemeték, most pihenek egy kicsit, de közben ezerrel gépelek, keddi határidős munkám van. Azért nem bírom ki, hogy ne kukkantsak ba hozzátok.

Bocsi, hogy nem nevesítek, minden munka nagyon-nagyon szép. A terítők, a kalapok, minden.

Hála Istennek mindig van valaki, aki "megfertőzi" a társaságot valami újdonsággal. Látom, most meg a kalapőrület veszi kezdetét. Már én is nagyon gondolkodom egyen. Bár nem is hordok ilyesmit, de hátha. Olyan nagyon szépek.

Jolimama drága, gyógyulj meg, vigyázz magadra.

Jaj, és mindenkinek nagyon szépen köszönöm a dícséretet a terítőmet illetően. Tegnap este át lett adva (szépen magyarul). Nagyon örült a hugom, ma már a helyén is  van és nagyon jól mutat.

A mintát nem tenném én fel, Horgica albumából kaptam én is, nem akarok idegen tollakkal ékeskedni. Köszönöm is nagyon Horgica, tényleg jó volt csinálni. Még a bontások ellenére is. De nagyon megérte. Mármint bontani.

Nyuszturenka, csatlakoznék én is Jolimamához, ne csinálj "lakodalmat" a zsíros kenyér lilahagymával a legjobb étel ilyenkor. Na jó, egy kis pogi. Hiszen főleg gyakorlati oktatásra megyünk.

Akik nyaralni indulnak szép időt, jó pihenést, ott ahol vagytok jó meleget és sok napot.

Nekünk itthoniaknak egy kicsit kevesebb is elég. Odaküldjük a többit.

 

bkristin Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54120

Szép hüvös estét mindenkinek!

 

Minden beteg topiktagnak mielöbbi gyógyulást kívánok!

 

csipkerózsi, Olimama, köszönöm a fáradozásotokat! Évi, elküldheted ezt, ez is tetszik!

 

szedit nekem is van kalapos albumom, de vannak új szerzeményeim is, például ezek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

olimama65 Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54119

Kedves Editke! A Duna partján én is könnyebben bírnám biztos. Én a Szigetközbe szoktam elmenni nyaranta az egyik ügyvéd úrékhoz, csónakázunk a Nagy-Dunán, a horgász-tanyán meg van egy nagy medence, abba fürdünk, úszunk.

Nagyon vigyázzatok magatokra, a kalap feltétlenül szükséges és a napvédő krém is. Biztos szép utatok lesz, a fiamék a mult szombaton mentek Erdélybe és majd azt hiszem a névnapján 27-én jönnek haza. Szívesen ott lennék én is, mert imádom a hegyeket, a természetet. Sok képet készítsetek és majd számoljál be mindenről. Mégegyszer: vigyázz magadra, az egészségedre és nagyon jó utat. Ha elkészül a kalap, akkor azért mutasd meg légyszíves.

Előzmény: szedit99 (54117)
borcsimama Creative Commons License 2008.06.21 0 0 54118
Sziasztok, őrült meleg volt ma, s az unokáim fürödtek a kerti tavukban: De jó volt nekik, 29 fokos volt a víz, én a nap miatt nem mentem be!!Most foglak benneteket olvasni, további jó pihenést, kézimunkázást

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!