Keresés

Részletes keresés

borcsimama Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54164

Stefikém!!!!

Csipeszek megjöttek, nagyon szépen köszönöm!

Ha valamiben segíthetek, kérlek szóljál!!!!!!! Most már gyárthatom a lepkékek!!

Hálás szívvel köszi!!!

pilcher Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54163

Szép napot!

Most leltem egy kis bogarásznivalót. A többségéhez minta is van. Terítőktől a fenyőfán át a szélmalomig igen széles a választék.

ALBUM
borcsimama Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54162
Ibolya58 Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54161

Szép jó reggelt kivánok mindenkinek!

JOLIMAMA!Mihamarabbi gyogyulást kivánok!

Előzmény: Jolimama (54139)
borcsimama Creative Commons License 2008.06.23 0 0 54160

Mihamarabbi gyógyulást kívánok minden betegeskedőnek.
Lehet, hogy az a vírus tombol most, amit én húsvétkor kaptam meg, nálam is több mint két hétig tartott, és azt hittem, sosem hagy már el.
Pihenjetek nagyon sokat, mert ezt legjobban fekvéssel lehet elűzni.

Lányok gyönyörű munkákat készítettetek, nem győzlek csodálni benneteket, ripsz-ropsz, már kész is egy új kalap, egy terítő, egy baba (exi) ennyi minta, csak tobzódom. Csinálnám ezt is, azt is, de valahogy ebben a melegben még kézimunkázni sincsen kedvem. Pedig van elkezdett, és csak-csak nem akar elkészülni.

Mindenkinek gratulálok, ne haragudjatok, hogy nem név szerint teszem, de annyi szépség van!!

Egy kis hűsitőt is mellékelek.
Puszi mindenkinek Borcsi

szmine Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54159

Sziasztok!

Jól elszaladt az idő mióta voltam. Annyi szépséget készítettetek.

 

Csiri, Eicu gyönyörűek a kalapok!

Csipkerozsi, Ibolya58, Lívia néni, TJucus, Csirip szebbnél-szebb terítőket alkottatok. Legszívesebben mindet elkészíteném. Ha jutna még időm horgolásra.

Lívia néni, gyönyörűek a mobiltartók! Rástartoltam az egyikre! :-)

Marizsu2 szép a lila ruha és ötletes a hajpánt is.

Survivor szépen szaporodnak az állatkák! Ügyi vagy!

Exi tetszik az új műved!

Ágnes77 gratulálok és sok sikert, jó egészséget kívánok az elkövetkező időre!

Jolimamának  és minden betegeskedőnek mielőbbi jobbulást kívánok!

 

Sajnos  én sem vagyok túl jól. Ez a hirtelen jött meleg nagyon megvisel. Az amúgy is alacsony vérnyomáson még jobban leesik, 90/50 - 80/45. Egésznap remegek, szédülök, fáj a fejem, ráadásul már 4 napja hőemelkedésem (37,5 °C) van.

 

Elkészültem egy nagy munkámmal, amit csak a hónap munkája albumban láthattok! :-(

Készen van egy frivolitás virágom is, ezt hamarosan mutatom!

 

Ja és képzeljétek, a 12 éves kisfiamnak már 10 csomó 5 perc alatt sikerül és csuszik! Akinek még nem megy, van még remény! :-)

pumukli9 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54158

 

 

Sziasztok!

A betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánok. Kellemes kézimunkázást ebben a melegben.

 

 

 

Virágzik a Tisza.

 

                

Survivor69 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54157
Szépjóestét Mindenkinek:-)

Rémes ez a kánikula:-S Hogy bírjátok? NÁlunk egész nap megy a ventillátor, de mintha nem is tenné. Szívem szerint egész nap a kádban hűsölnék.

Itt meg közben annyi minden szépség született, hogy fel sem tudom sorolni. Csak azt tudom elmondani, hogy mindenki nagyon nagyon ügyes és főleg termékeny. És persze gratulálok:-)

Azért én sem tétlenkedtem. Szabad perceimben a legfrissebb őrületemnek hódoltam, és az eredményt most megmutatom:-)

A betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánok!
Ágnes nagyon örülök, hogy sikerült, gratulálok. PIhenj sokat, gyűjtsd az erőt a babákhoz:-)

És akkor most irány a zuhany és az ágy.
Jóéjszakát Mindenkinek:-)

nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54156
Jóéjszakát:-)) már csak 6 nap:-)))
nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54155

Jolimama:-))))) Lécci gyógyuljál meg... Te is elkaptad azt a nyavaját amit én. Virus van lányok, és ez nem a hideg ittal és a húzat müve. Bár most hogy lábadozok ki belőle, most ezek iritálnak a húzat nagyon kicsit meg fúj azt már lüktet is a torkom... Én még ilyen nyavajában nem voltam, sosem, hogy két hete már annyira fáj a torkom, hogy lassan inkább levágom, mint hogy tovább kínlódjak.

És a legrosszabb doki szerint 1 hónapig ki fog tartani... Anyósom Panni néni, 2, és fél hétig lázas volt minden este. Hát én tegnap tudtam meg. Volt végre dokinál pénteken, remélem gyógyulgat,

nyáron ekkora virus. És rengeteg beteg van.

 

 

nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54154
Sziasztok:-)) Hogy vagytok kislányok?
emoke33 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54153
Köszönöm
Előzmény: Jolimama (54152)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54152
Szia Emőke! A link, itt próbáld megnyitni.

http://1evesforum.extra.hu/

Köszönöm az aggódásotokat.
Előzmény: emoke33 (54150)
emoke33 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54151
Szia Évi! Hogy vagy? Küld kérlek el az msn-cimedet, mert nincs meg a cimed. Vagy keress meg engem a gmail-os cimemen.
Előzmény: evanet (54149)
emoke33 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54150
Segitséget kérek! Nem tudom Marikje oldaláról kinyitni az 1éves a fórum oldalt. Mi a gond? Tud valaki segiteni?
evanet Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54149
nagyon szép lett
Előzmény: livia néni (54146)
evanet Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54148

Szép vasárnapot kivánok

 

Jolimama mielőbbi gyógyulást kivánok én is.

 

Csirp- Pirike nagyon szép lett a kalapocska, viselője tündéri.

 

Csipkerózsi szép a teritőd.

 

Exi- Magdikám mindig is mondom, Te egy művész vagy.  Gyönyörű lett a jánykád.

szedit99 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54147
Nagyon aranyos! A kalap is, és a lányka is.
Előzmény: csirip46 (54141)
livia néni Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54146

Ilonamamzi, kérhetném a mintát nagyobban, a testvérkéjét már régebben megcsináltam.

Lívia

emoke33 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54145
Kellemes vasárnap estét mindenkinek!

Ilonamamzi kérlek küld el a mintát emailban, mert nem olvasható, ha elmentem. Köszönöm.
Előzmény: Ilonamamzi (54134)
exiefo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54144
köszönöm-köszönöm, nem ezért, csak érdekességként tettem fel.
E- témáról (is) nagyon keveset tudunk, és nagyon érdekes volt amiket megtudtam.
Talán egy kicsit másként nézünk dolgokat, ha tudunk akár egy kicsivel többet róla.
Előzmény: csirip46 (54143)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54143
EXIEFO. Gratulálok. Szuper lett!!!
Előzmény: exiefo (54142)
exiefo Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54142
- tündéri a kislányka !

Szép napot Mindenkinek.

Jolimama gyógyulást mielőbb.

Legujabb munkám feltettem a blogba, akit érdekel.
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54141

Jolikám. Holnap azért nem ártana ha az orvos is meglátogatna. Biztos hamarabb meggyógyulnál. Most már én is bánom, hogy nem azonnal mentem el orvoshoz....

 

 

 

Tegnap a barátnóm uncsikája megkapta a kalapkát, amit neki horgicáltam. Pont jó lett, aminek nagyon örültem!

Előzmény: Jolimama (54139)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54140

Aranyos Jolimama!

Minél előbbi jobbulást, gyógyulást kívánok. Jó lenne nagyon találkozni szombaton, de az egészséged mindennél fontosabb. Reméljük a legjobbakat és arra már jól leszel. Nagyon kell vigyázni ebbe az időbe. Nekem is lüktet sokszor a fejem, nálam van mindig egy picike vizes törülköző és azt rakom a nyakamra, fejemre, éppen mit érzek. Pihenjél, gyógyulgassál. Még gondolkodom azon is, hogy holnap menjek-e ebbe a nagy hőségbe dolgozni. Majd még este eldöntöm. További jó pihengetést.

Én megyek ki öntözni a virágos-kertemet, mert leégnek a rózsáim és a többi virágom.

Előzmény: Jolimama (54139)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54139
Köszönöm a jókívánságokat. Rámfér. Jobban vagyok, csak még lázas is lettem. Aztán most én is igyekezhetek, hogy pénteken buszra tudjak ülni.
Bosszant a dolog, mert most én tehetek erről, hogy beteg lettem. Hideg ital, huzatos autó, de hát olyan meleg volt.

pmárti Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54138

Szép hűsölős vasárnap délutánt kívánok!

Ugye milyen gyarló az ember, ha esik az eső az a baj , ha meleg van az a bajunk, olyan klímaxosak vagyunk, pedig mi már túl vagyunk sokan ezen a banyalázas időszakon, szóval nyűgösködünk,  de arra jó ez az idő hogy bent horgicáljunk, lelkiismeretfurdalás nélkül mert ilyenkor ugye nem szabad kimenni!! nagyon sok szépséget készítettetek, Eicu szép a kalap a kis  vadász édes benne,  Marizsu az a Démoni beállás a szépséges lila ruhában nagyon csinos!!!!! Csipkerózsi, Lívia néni szép a terítőtök! Perzsi ügyi vagy,  megy ez, a nagy kötősök nam tudom miért féltek a horgolástól, látod Nusa is milyen profin horgol már, meglátod megszereted a gorgicálást, Jolimama jó mestered, remélem már jobban van, nem olvastam azóta felőle, hogy javult e?

Borcsimama! NAgy HAWAY volt a lányodéknál, de a picike és élvezte a csónakban, óriási már a kis kópéka! További jó horgicálást mindenkinek  aki beteg gyorsan gyógyuljon meg, az üdülőknek meg nagyon jó feltöltődést kívánok! Pusz Márti

szedit99 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54137
Köszönöm!
Előzmény: bkristin (54120)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54136

Szép Napocskát Mindenkinek.

Meg kell mondanom, hogy semmi sem jó. Ha hideg van azért, ha meleg van azért....

Ablakok besötétítve, pörgentyük üzembe helyezve...

Borcsikám.Igy könnyű ha valakinek saját tava van :-)

Szedit. Nekem is van egy Fejfedők albumom.

Csipkerózsika.Nagyon szép a terítőd.

reaung.Szupi a satyak!

 

 

 

Előzmény: borcsimama (54118)
Ilonamamzi Creative Commons License 2008.06.22 0 0 54135
Csipkerózsi!!!


Gyönyörű a terítőcskéd!!! Gratulálok!!!
Előzmény: csipkerozsi (54131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!