Keresés

Részletes keresés

erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54315
Most egyeztetek, de péntekre kiderül. Nekem innen kb-35-40 perc. Ha közben felveszek valakit, akkor kicsit tovább tart, de igyekszem.
Előzmény: nyuszturenka (54305)
erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54314
Hajni! Gyönyörű!
Előzmény: nyuszturenka (54307)
erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54313

Judit! De jó volt nektek! Én is vizes voltam, de a munkahelyemen.

Köszi az infót, már csak utána kéne járnom, hogy nagyméretűt hol lehet kapni.

Előzmény: LRJudit (54312)
LRJudit Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54312

Erzsimami!

Most jöttünk meg a Velencei tóról. Vizes, de jó volt.

Ahogy mondod, kinek ez, kinek az. Ha a gyapjúval az a bajod, hogy meleg, javasolni tudom csak a tönkölypelyvásat. Nem szúr.

Előzmény: erzsimami (54301)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54311
KRISZTI. Nagyon jó a Tulipános album, ill. ennek a csajnak az oldala. Kicsit elmerülgettem benne és elrepült az idő.....
Előzmény: bkristin (54282)
csirip46 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54310
NUSKA. Az un,. Lidl horgolóval és 1,75-ös fémhorg.tűvel. Igy egy gyermekméretű - 50-es lett. Amiből Te horgicáltad a kalapkádat, abből biztos "felnőtt" méretű lesz.
Előzmény: Nuska4 (54296)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54309

Jóéjszakát mindenkinek:-)) Már csak 3 nap.

 

A doki nem enged menni dolgozni... még két hétig itthon leszek biztos...

 

nyüzike Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54308

Szép estét mindenkinek!

Átjöttem a keresztlányomhoz hogy ne legyenek egyedül az ablak cserélő fiúk, de előtte beskenneltem a régi szalagos mintáimat és feltettem a picasára

 

http://picasaweb.google.com/nyuzike

 

Remélem van köztük olyan ami tetszik

nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54307
Hát lehet, hogy picit meg lesz már fonnyadva, de szerintem láthatjátok:-)) 7 bimbó még nincs kinyilva...:-)))
Előzmény: olimama65 (54306)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54306

Nyuszturenka! Gyönyörű a virágod. Szombatra elnyílik, vagy még megláthatjuk élőben is?

Bkristin! Annak a szép terítőnek van leírása is valahol? Nekem is nagyon tetszik.

Gyöngyvirág! Fel a fejjel, optimistának kell lenni. Tudom, hogy most nehéz, mert nekem egy unokám és egy fogadott unokám van Angliába, a sógornőm unokája pedig Írországba dolgozni. Nem könnyű, de minden kialakult nekik is.

Erzsimami! Igen vigyázz magadra, gyógyulj meg szombatra. Látod, már csökkent a létszám, mert Annamária nem tud jönni, amit nagyon sajnálok.

 

Előzmény: nyuszturenka (54302)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54305

Annamari nagyon sajnálom, őrültem volna neki.. az a fránya túlóra, és leltár.

 

Lenne egyí kérdésem. Szombaton 10 órára tud jönni mindenki? Vagy kinek melyik idő pont jó?

 

Emőke el jössz szombaton?  Bkristin? Te el tudsz jönni??????

bkristin Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54304
Olimama, pmárti - szívesen! :)
bkristin Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54303
erzsimami, küldöm!
Előzmény: erzsimami (54300)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54302

Sziasztok szép estét!

 

Megszeretnék nektek mutatni egy liliomot. Nézzétek mennyi virág van egy száron...

 

És a kertemben van:-)))

erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54301
Judit! Most olvastam az egyik szórólapon tönkölypelyvával töltött kispárnát. Mi a tapasztalat? Miért jobb a gyapjúnál? Illetve hülyeséget kérdezek, mert kinek ez, kinek az. Én a gyapjút ilyen célra nem szeretem, nekem túl meleg. De a pelyvás nem szúrós??
Előzmény: LRJudit (54272)
erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54300

Kriszti!

A legfelső kalap mintáját szeretném kérni!! Köszike!

Előzmény: bkristin (54281)
erzsimami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54299

Szép estét!

 

Annamária! Sajnálom! De azért gondolj néha magadra is!! 

 

Nekem ma reggelra fájdult meg úgy a drekam, hogy orvoshoz kellett mennem. Betegállományba nem mentem, úgyis ülök egész nap, de szombatra helyre kell jönnöm.

 

Szirmok! Vigyázz a lábadra ilyen melegben, nehogy elfertőződjön!

 

 

Gyöngyvirág! Fel a fejjel!! Meglátod egy idő után a szorgalom meghozza gyümölcsét. Kúráljátok magarokat!! Sokat gondolunk rád, nagyon szép képeket tettél fel.

Előzmény: Annamária36 (54287)
olimama65 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54298

Sziasztok!

Tegnap este úgy belemerültem Kriszti által feltett albumokba, hogy csak azt vettem észre már 10 óra. Gyorsan mentem zuhanyozni és feküdni, mert ma dolgoztam. Rettenetes a meleg, nagyon párás a levegő, reggel köd volt, de hamar feloszlott. Annyi eső esett, hogy ma biztos, de talán még holnap sem kell öntöznöm. Nagyjából visszaolvastam, ha nem mindenkit említek név szerint, előre is bocsika.

Survivor! hát azok az állatkák valami tündériek. Gondolom a kisfiadnak tetszik.

Nuska4! Terítőd, topod, kalapod csodás és Csirip! Annyira tetszik a kalapotok, hogy majd nekiállok és horgolok egyet magamnak is, pedig tudom,hogy nem áll jól.

Ibolya 58 üvegfedőcskéje, Piroska 49 rózsafűzére, ráhajtás-Ági terítője is nagyon tetszik. Kriszti! Hát te egy csúcs vagy. Még az előző albumokat sem tudtam igazán átnézni, most meg itt egy csomó megint. Igaz a tulipánost én is lementettem.

Na most elég, majd folytatom, ha nem lesz valami gond, mert egy kicsit megint felhősödik. Reggel munkába menet az út, inkább már csak az útszéle Csornáig tele volt letört ágakkal, egy fa ki is dőlt a nagy vihar miatt. Remélem ma nem lesz ilyen.

emoke33 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54297
Szia Gyöngyvirág!
Olvastam amit irtál, és megnéztem a képeket is. Szerintem örülhettek a lehetőségnek, hogy megnézitek a világot. Tudom, a honvágy nagyon sokat nehezit a dolgotokon. De nézzétek a dolgok jobbik oldalát. Mindig csak a jót és a számotokra ismeretlen világot fedezzétek fel. Azt is tudom, hogy sokat kell dolgoznotok, nem nyaralni mentetek oda. És ennek is egyszer vége lesz, és aztán maradnak a szép vagy rossz emlékek. De szerintem az emlékek mivolta, Tőletek nagyon sokban függ. Ha egymásnak fogtok segiteni a nehézségek leküzdésében, akkor csak szép és jó emlékek maradnak. Üdvözlöm a férjedet, és mindent bele! Szeretettel Emőke
Előzmény: gyöngyvirág2007 (54294)
Nuska4 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54296

Csirip!

Nagyon jó lett a kalap! Tetszik nagyon! Most én kérdezem, hogy hanyas tűvel, milyen fonalból horgoltad?

Előzmény: csirip46 (54265)
pmárti Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54295
Bkristin!  Nagyon szépek ezek a tulipánosok, meg a többi rengeteg írcsipke, azok a szép csíkok, de jó lenne sokmindent megcsinálni!!! De majd egyszer, elmentve a nyugisabb időkre, Köszi Márti!!!
Előzmény: bkristin (54283)
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54294

Kedves Jolimama, köszönöm szépen, én is így gondolom! Nem győzöm eleget mondani páromnak, ő nem ilyen optimista, mint én, gondolom, a fáradtság az oka. Márti és Exi, Nektek is köszönöm! Szerencsére hoztunk Svédkeserű krémet, az is segít. Itt is rengeteg klassz termék van, csak fogalmunk sincs még, mi micsoda, azelőtt becsukott szemmel is megtaláltuk a boltok polcain, ami kellett. Újra fel kell fedeznünk a világot, mint a kisgyereknek :)

A hűvösebb délutánról jut eszembe, itt pont nekem való idő van, igaz, a tenger felől túl sokat fúj az erős szél, de max. 25 fok van, az is ritkán. Nagyon izzadós lévén, ez nekem nem hátrány. Amikor máj. végén megjöttünk, olyan volt, mintha ősz lenne, esett és olyan hideg volt, többen télikabátban voltak, azóta sem ritka látvány...

Az előbb elfelejtettem, hogy tettem fel a Receptek mappába egy Focitorta receptet, kisfiúkat biztos el lehet vele kápráztatni :)

exiefo Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54293
Gyöngyvirág ! " ora et labora " dolgozz és imádkozz !
Akkor nincs idő sötét gondolatokra. Hisz még nem rég vagytok ott, kell egy kis idő
mire kialakul minden.
Kapaszkodjatok egymásba, és menni fog.
Nagyon szépek a képek, ha tudsz jelentkezz . Sok szerencsét !
Előzmény: gyöngyvirág2007 (54289)
pmárti Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54292

Szép kicsit hűvösebb délutánt mindenkinek !

Gyöngyvirág! Nagyon szép képeket raktál fel, tényleg nagyon szép virágos a város, könnyű nekik a tenger párája segíti őket! Szépen kialakul majd a helyzetetek. Ha lesz időd horgicáljál, az elűzi a rossz gondolatokat, leköti a figyelmedet, mutass sok szép fonalat had sóvárogjunk! És persze azért ne hajtsátok túl magatokat,ha tudsz adj hírt magatokról! Most persze kíméld a kezed, amennyire tudod, a fásli biztos segít, tartja az ínszalagokat!

Csirip! Köszi már ki is nyomtattam:-)))))

Ráhajtás  szépeket alkottál!  Pusz mindenkinek Márti

Előzmény: gyöngyvirág2007 (54289)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54291
Kedves Gyöngyvirág jó, hogy néha hírt adsz magadról. Meglátod, hogy a kezdeti nehézségek után megtaláljátok a helyeteket.
Mi itt vagyunk, gyere, írjál és olvass bennünket. Szeretettel: Jolimama
Előzmény: gyöngyvirág2007 (54289)
Jolimama Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54290
Annamari, nagyon sajnálom, hogy nem tudsz eljönni. Jó lett volna beszélgetni. Vigyázz Magadra ebben a nagy melegben.
Előzmény: Annamária36 (54287)
gyöngyvirág2007 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54289

Sziasztok lányok, szép napot mindenkinek! :)

Remélem, mindenki jól van és nem betegeskedik! Ha mégis, mielőbbi gyógyulást kézimunka-terápia közben!

Amikor csak tudok, olvasgatok, de sosem annyit, amennyit írtok, így nagyon le vagyok maradva. Rengeteget dolgozom párommal együtt, 7 nap után most vagyok végre szabad. Erre jön a szokásos fejfájás, pedig sok dolgom el van maradva :(

Arról nem beszélve, hogy máris megerőltettem a kezem, a csuklóm be van fáslizva, párom pedig a hátát borogatja, szegény öreg fejünk :)

Szomorúan olvasom, hogy milyen sok a depressziós és hasonló betegséggel küszködő, ma engem is elkapott rendesen. Az egészségesnél jóval több mostanában az újdonság és kihívás (talán ezért is fáj a fejem...) Nagyon hiányzik a család és a megszokott dolgaimból sok minden, amit nem hozhattam magammal, legfőképpen a nyugalom. Túl nagy, zajos házban lakunk, aludni sem tudunk rendesen, éjjel-nappal sokat csapkodják az ajtókat.

Egyre szebbek a munkáitok, jó látni, hogy mennyire segítitek, lelkesítitek egymást, csak így tovább! Már én is nézegetem az itteni fonalkínálatot, ha majd kicsit rendeződnek a dolgaink, folytathassam ezt a szép hobbit. Nagyon szép fonalakat láttam, kicsit olcsóbb, mint Pesten. És voltam úgynevezett "Jótékonysági boltban", olyasmi, mint a túrkáló, de nagyon szép, színvonalas dolgok vannak potom pénzért: ott is van fonal, kézimunka könyvek, újságok, meg láttam gyönyörű kislányponcsót, meg mindenféle szép kötött, horgolt holmit.

Én most kicsit passzív tagja leszek a fórumnak, kézimunka helyett ezt hoztam, végre sikerült feltölteni, aki még esetleg nem látta: http://gyongyvirag2007.xfree.hu/116594

Ritkán írok, de akkor jó sokat, bocsi!

Puszi :)

Ibolya58 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54288

CSIRP!

nagyon szivesen!!

Előzmény: csirip46 (54285)
Annamária36 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54287

Szép napot kívánok Mindenkinek!

 

Nyuszturenka ne haragudj de nem tudok menni.(Péntek éjjel túlóra,Szombat éjjel meg leltár.)

 

Tatán most lesz a Víz-Virág-Zene ...... (így kell mondani?). Oda megy valaki?

 

Jópofák ezek a kalapok,mindig szerettem volna egy szépet de meggyőződésem,hogy nekem nem áll jól.

csirip46 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 54286
RÁHAJTÁS. Reggel megköszöntem Neki és gratuláltam. Tényleg nagyon szépeket csinált.
Igaza van Jolimamának. Miért nem küldsz be a hónapmunkához? Tudom, hogy szeretnéd azonnal megmutatni nekünk - én is igy vagyok -, de annyi szép dolgot csinálsz, valamelyikről le kell mondanod:-)!
Előzmény: ráhajtás (54278)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!