Keresés

Részletes keresés

Light-F Creative Commons License 1999.07.29 0 0 628
Sziasztok,

Egy kis segitseget szeretnek kerni toletek. Olyan helyet keresek ahova a baratnommel el tudunk menni par napra pihenni. A kulonlegesseg csak az a dologban, hogy O meg nem volt /en sem, de O tartozkodik is tole / naturista helyen. Szoval olyat keresek ahol a klasszikus oltozetben is lehet pihenni/kikapcsolodni.

Ha lehet a valaszokat mail-ben is kuldjetek el, mert ritkan ferek hozza WWW-n keresztul a nethez.

Elore is koszonom:

Light-RKM

jocó Creative Commons License 1999.07.26 0 0 627
Sziasztok!
A tv2 is egy fórum ami talán segít nem elfelejteni bennünket. A lényeg a végén hangzott el, hogy az önkormányzatok mégegy bört akarnak rólunk lehuzni. A szabad vizek környékét alkalmatlanná teszik, a bérelt helyeken meg méltánytalanul sokat kérnek, - pedig ha belegondolunk mégnekik kéne fizetni, hogy életben tartjuk a tavakat -. Meg kell nézni azokat a tavakat ahonnan elüldözték a naturistákat, most mind ellepte a hinár, ha textilesek járnak oda tele van eldobott szeméttel és büzlik az egész környék. Sajnos a riport nem azt hangsulyozta amit vártam. Azonban nem hiszem, hogy a riporternek le kellett volna vetköznie, attol nem lesz hitelesebb. (ha lesz NATURTV abban csak meztelen embereket kell foglalkoztatni, de különben is ki tudja lehet, hogy a riport készítése elött vagy után ö is levetközött, nekem minden tiszteletem az övé, mert foglakozott velünk, és jó hirünket költötte.) Különben szerintem van köztünk olyan riporter, aki bizony csinálhatna olyan riportot, ami az igazi problémákkal foglalkozik, de ugy látszik nem kellöen aktív, vagy nem ismerte fel, hogy mennyire szüksége lenne ma mozgalmunknak a megfelelö propagandára. Valamikor már voltam tagja a törzsasztalnak, csak elfelejtettem a jelszómat, most megprobáltam jobbat kitalálni.
üdv mindenkinek sziasztok!!
jocó
hant Creative Commons License 1999.07.26 0 0 626
Üdv az újaknak és a régieknek!

Azt hiszem, ez a hétvége nem igazán kedvezett a Dél1i találkozónak.
Azért ne essünk kétségbe, mert a jövő hét végére kánikulát jósolnak.
Úgyhogy ismét adódik a kérdés, melyik nap találkozzunk?

A tv2 riportját megint egy kicsit szenzáció-hajhásznak éreztem, mert ez tették a végére és folyamatosan reklámozták képes izelítőkkel.
A riport nemigazán a naturizmus szépségeit helyezte előtérbe, hanem azt, hogy aki ilyen helyre megy, azt kukkolják.
Azért a riporter hölgytől én is elvártam volna, hogy a naturista telepen nem talpig felöltözve készítsen riportot. Bezzeg a többi napimádót láthatóan rejtetten fényképezték, mert sehol sem szerepelt az, hogy hozzájárult mindenki a fotózáshoz. A "kukkolókat" viszont megkérdezték.

Ha legközelebb tényleg a naturizmus helyzetét szeretnék megmutatni, akkor legalább egy olyan naturista riporterrel készítessék, aki tényleg aktívan nudistáskodik.

nagypapa Creative Commons License 1999.07.26 0 0 625
Kedves Hattyú!

Teccett a bejelentkezésed, valahogy miként pestiesen mondják: az sem semmi, ahogyan megjelentél.
Törékeny, vonzó teremtésnek képzeltelek el, szép arccal, kifejezô, tetszetôs szemmel megáldva.
Most már csak itt ne hagyj minket, mert akkor azt kell hogy mondjuk:
Elszálltak a hattyúk és most már .........

nagypapa

Hattyu Creative Commons License 1999.07.26 0 0 624
Szajha draga!
Szülés után nem könnyű helyrejönni. Az alakom rendszeres karbantartásához tartozik, hogy óvom, gyógyteát iszom. Az étrendemben vezet a zöldség és a gyümölcs. Kevés olajjal készült fôtt étel, sovány szárnyas, hal és sok saláta egészíti ki a menüt. Nagyon szeretek jót, s jól enni, ezért nagyon nehéz az önmegtartóztatás tudományát gyakorolnom. Mindig mindennek a felét eszem meg. Kemény erôpróba a finomságokat a tányéron hagyni, de megéri. Nagyon szeretem az édességeket a desszerttôl a tortáig, de nagyon ritkán és keveset engedek meg magamnak belôlük. Nem hízhatok, sem esztétikai, sem praktikus okokból. Egyrészt illúzióromboló egy kövér nő és másrészt a munkahelyemen, túlsúlyosan nem is bírnám a strapát. Sokat utazom, gyakran ülök repülôn, leszállás után irány tárgyalni vagy egy fogadás, ahol órákig kosztümben állok, üzletet kötök. Ez bizony fárasztó. Ezzel a testsúllyal könnyedén veszem az akadályokat, remélem még sokáig így lesz. Ha csak tehetem úszom és a gyerekeimmel együtt kerékpározom. Idén nyáron remélhetőleg lesz alkalmam a Velencei tó körül és Délegyházára lekerekezni a lányommal és a fiammal. A mozgáson túl sokra tartom még a nyugodt alvást. Elárulom, szépíti a bôrt. Nagyon sok C vitamint fogyasztok és azért, hogy a hajam megerôsödjön, Revalid kúrát tartottam. Reklám nélkül: kitűnô a hatása. Megerôsödött, megsűrűsödött a hajam és a szőrzetem. Ez nagyon fontos számomra, hiszen a naturista életmód, a sok úszás és napozás tönkreteszi a hajam és bevallom, nagyon szeretem a szép frizurát.
Remélem, visszanyered régi bájaidat és hamarosan látunk a nudista strandokon.

Hattyú

Hattyu Creative Commons License 1999.07.26 0 0 623
Kedves pucértársak!

Szeretettel üdvözollek Benneteket. Örulok, hogy ráakadtam erre a topicra.
Miután elhagyott az a féltékeny strici volt férjem, a nudizmusban élem ki magam.
Alig várom már, hogy megismerkedjek Veletek.

Hattyú

nagypapa Creative Commons License 1999.07.26 0 0 622
Kedves szajha!

Ugy érted, hogy a szülés után kezdesz rendbejönni? Visszatéroben van a régi alakod?
Sport es ésszerü étkezés csodákra képes, ne add fel a reményt!

ciao!
nagypapa

MaCS Creative Commons License 1999.07.26 0 0 621
Halihó!

A műsorból most fabrikálok valami kisméretű mozgóképfilét. Majd tájékoztatlak Benneteket a fellelési helyről.
Üdv: MaCS

szajha Creative Commons License 1999.07.26 0 0 620
Egyszer voltam én is nudista strandon. Hogy hol azt nem árulhatom el. A hátam mögött megvádoltak, hogy szilikonos kebleim vannak. Persze ez a szülés elött volt. Oda nem megyek többet, pedig kezdek rendbe jönni.
driver Creative Commons License 1999.07.25 0 0 619
Sajnos nem láttam a tv2-n a műsort, de kiváncsi vagyok miről is volt szó. Aki látta tájékoztassa a topicot legyen olyan szíves. Előre is kösz
MaCS Creative Commons License 1999.07.25 0 0 617
Halihó!

Nagypapa, Isten hozott köreinkben!
Kíváncsian várom (-juk) a beszámolót a kezdetekről, mivel azokról az időkről semmit sem tudunk.
Gondolom, akkoriban igen sűlyos következményei lehettek ennek a viselkedésnek!

Üdv: MaCS

nagypapa Creative Commons License 1999.07.25 0 0 616
Sziasztok!

Elolvastam a topicot háromszor, kezdve M-Ágnes 1998-05-06 levelével.
Felkerestem az élménybeszamolókat es a +adott linkeket is.
Igazán kellemes +lepetés ért itt, a sok anyázos es igénytelen szinvonalú
topic utan. Akkor talán bemutatkoznek, nevem Nagy Csaba.
1961 es 1966 között 5 évig jártam a 'délegyházi tóra', 25 évesen.
Ebből már kisaccolható, hogy
elmúltam már én is 6O, még se evett meg a Batman! :))
Persze akkortályt, +csak 1tavacska létezett, a mai Gizella tó,
rögtön a vasútállomás mögött. A mostani Rákoczi Ferenc u.
és a Dózsa György u. sarkan állitottuk fel a sátrunkat anno.
Az állomás epületétől a tóig csak kukoricás es lucernás volt.
Sehol 1ház, lakatlan terulet ameddig a szem ellátott.
Most elnézest kérek, mert gond van az ékezetes betükkel,
ez1 ami keyboard es a beállítas gyakran visszaugrik az angolra :((
Pár éve csináltam is 1 'régi dél1házi nudista' weblapot, eredeti,
természetesen fekete-fehér képekkel. Kizarolag barátaim számara,
ezért sohasem hirdettem a neten. Talán még +van valahol az archivban.
Hagy tisztázzak valamit, a legelején, nem tartom magam se
nudistának, se naturalistának, de imadok meztelen lenni, éjjel, nappal
amikor és ahol lehet, tudatosan, ugy 5 éves korom óta.
Mert ugye hol van az előirva, hogy csak vizparton lehet nudizni?
Lehet azt a hegyekben, erdei tisztásokon, vagy hegycsúcsokon is :))
Na jó, ezekről majd kesőbb... Csak +annyit, 1957-ben a miskolci egyetem
kolijából sürün kijártunk a tapolcai tavasbarlangba. Ha valaki a hátával
eltakarta az 1ik lámpat, eleg sötét teruletet teremtett, akár 5 ember
számára is, hogy +váljon a textiliáktol..:)) Gondolom ma mar ívfényben
úszik az egesz barlang, ha be nem zárták azóta.
Mivel tobb mint 3O éve nem jártam Magyarhonban ezt vszínüleg
1ből kiszúrtatok a stílusombol. A mai magyar nyelvezettel 1etlen
kapcsolatom az e-mailezgetes, forumok, ircezes, satsat.
Ezert elvezetem annyira néhanyatok joízű, szellemes irását.
A legközellebb majd onnan folytatom, hogyan kerultem a del1házi tohoz.

ciao!
nagypapa

nagypapa Creative Commons License 1999.07.25 0 0 615
Ha ez +jelenik a topicban,
folytatom a bemutatkozassal.
Pucros Mackó Creative Commons License 1999.07.24 0 0 614
Nekem kevés napsütés is elég, egyelőre hófehérke vagyok.

És optimista:)

MaCS Creative Commons License 1999.07.24 0 0 613
Halihó!

Az is előfordul6! :)
Most holnap akkor milyen idő lesz?

Üdv: MaCS

zuzmo Creative Commons License 1999.07.23 0 0 612
Elázik a gipszed?

zuzmó

MaCS Creative Commons License 1999.07.23 0 0 611
Halihó!

Gyerekek, baj van!
Vasárnapra is esőt jósolnak. (Mármint jó, a fenét... :|)

Félek, hogy a 7vége sztornó.

Szerintetek?

Üdv: MaCS

hant Creative Commons License 1999.07.23 0 0 610
A reklám helye:
A TV2 vasárnap, jul. 25-én 19 órakor a Napló műsorában riportot sugároz a mai magyar naturizmus helyzetéről.
Ha más, fontosabb esemény nem túrja ki.
Pucros Mackó Creative Commons License 1999.07.22 0 0 609
Nos, ha azon múlik, hogy a megfelelő időben a megfelelő helyre kell szállítani, én azt vállalnám.

És a többieknek vajon jó lenne-e vasárnap?

MaCS Creative Commons License 1999.07.22 0 0 608
Halihó!
Nekem jó a vasárnap, de mások számára talán eléggé hülye módon a Forma'-ről nem akarok lemaradni.
+old6ó ez?

Üdv: MaCS

Pucros Mackó Creative Commons License 1999.07.22 0 0 607
Hahó, nagyon fix, hogy szombat és nem vasárnap? nézzétek, hogyan alakul a meteorológia borúlátása!
(ráadásul szombatra kirándulást szerveznek odaát a gyertekvelemkirándulni topikban, és ugyan a napimádat nekem fontosabb, de jó lenne mindkettő)
gejza Creative Commons License 1999.07.21 0 0 606
MaCS!
Na ennek igazán örülök! A gipsz nem számít ruhának. ;~)) Gyere mássz el odáig! Különben az inkognitó nevü viseletben járok mostanában, az emilben leírtak miatt, úgy nagy általában kiástam a csatabárdot és harapok. :~(((
Vazo!
Aha, mind privat. De lehet sátrazni és építhetsz is ha kedved van hozzá.

A honlapomon mindent, ami érdekelhet megtalász, nézz körül bátran! Az MNE-nek ez a "hivatalos" honlapja.
Süssön Rátok a nap!
Hali gejza.
Vazo Creative Commons License 1999.07.21 0 0 605
Sziasztok!

Tegnap végre le tudtam jutni Délegyházára, eléggé tetszett, csak egy kicsit elveszettnek érztem magam, sajna csak egyedül tudtam menni (ugyebár hétköznap van). Nem is tudtam az egészet bejárni, nem gondoltam, hogy ilyen nagy. Mondjátok, a bejárat utáni nagy füves helyen kivül máshol is van hely, ahol lehet napijeggyel strandolni? Mert az elég messze esik a büféktöl meg miegymás. Mindenütt figyelmeztető táblákat láttam, hogy itt csak tagok tartózkodhatnak.
Amúgy jól éreztem magam, nagyon finom volt a töltött káposzta amit az egyik büfében vettem. Látom elég sok a külföldi is, és még igy hétköznap is viszonylag sokan voltak sátorral, lakókocsival, bungallokban, stb.

Gejza:
Nem tom, jotol kerdezem-e, de lehet azokat a bungallokat is bérelni, amik a parton vannak, vagy az mind magán?

Szoval klasz hely, mindekinek csak ajánlani tudom, hajrá Délegyháza!

Üdv mindenkinek!

MaCS Creative Commons License 1999.07.21 0 0 604
Halihó!

Szia gejza!
Megvagyok, a lábam suttyomban biztosan gyógyul. :)
Remélem, szombaton találkozunk!

A gipsz ugye nem minősül ruhaviseletnek?

Üdv: MaCS

gejza Creative Commons License 1999.07.20 0 0 603
Ja, és itt vannak a programok meg a hírek.


Süssön Rátok a nap!
Hali gejza.
gejza Creative Commons License 1999.07.20 0 0 602
Szia Ági!
Örülök, hogy látlak! ;~))
MaCS!
Mi a pálya? E-mil 2-* jól ment át? Gyógyulj meg gyorsan!
Ha valaki nem tudná az utat, itt a térkép. Alatta meg a részletek.
Süssön rátok a nap!
Hali gejza.
MaCS Creative Commons License 1999.07.20 0 0 601
Halihó!

Köszi! A kocsinak meg szorítok! :)

Poedle B.
Neked is köszi! Remélem, hamarosan már járó- és vezetőképes leszek, úgyhogy kényszer nélkül is találkoz6unk!

Egyéb jelentkezők a 7végére?
Lányok?

Üdv: MaCS

Poedle B. Creative Commons License 1999.07.20 0 0 600
Haliho!

En kisebb koromban jartam nudizni a szuleimmel (NDK, Delegyhaza) aztan valahogy elmaradt a dolog. Pedig szivesen napozok/uszok teljesen szabadon!
MaCS! En levinnelek (kvazi szomszedok vagyunk) csak ez a hetvege nem jo, esetleg egy masik hetvegere megbeszelhetjuk (volt iskolatarsak tartsanak ossze :-)))

Bye

Poedle B.

DoubleBack Creative Commons License 1999.07.20 0 0 599
Hali mindenkinek !

Mit is mondhatnék. Végigolvasva a topicot (beletelt vagy 2 órába) csak annyit, hogy nagyon tetszett. Sőt még annál is jobban.
És elhatároztam, hogy amint tudom ki is próbálom. (még soha nem voltam ilyen strandon.), egyszerúen a leírásokból annyira megtetszett.
De az az igazság, hogy csak egyedül tudnék menni, úgy meg nem az igazi. Segítne ebben valaki?
A másik, hogy én kb 10 km-re lakok Délegyházától légvonalban,(benn a Cs-szigeten) azonban ahhoz hogy oda közúton is eljussak menni kell vagy 30 km-et.
Olvastam, hogy Sehonnai Bitang Ember néha le is szokott karikázni, amihez szívesen csatlakoznék én is, tekintve, hogy az egyik hobbim a bringa.

Szóval az elhatározás érlelődik bennem, már csak időpontot kell szakítanom (ami két három nap múlva dől el) és én is lenéznék D.-házára

Addig is minden jót.
Legyetek jók és meztelenek.

DB

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.07.20 0 0 598
Hetvegen Delegyhazan? Hmm, nekem nem jo, viszont egesz heten (hetfo-pentek) ott leszek. Jon valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!