Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 81
Igen, októbertől rendelhető. Abból is lejön 300 000, ami végül mégse, mert ugye metál+ forg helyezés+vmi extra pl ESP és már ott is vagyunk a listaárnál.
Előzmény: zotty1 (75)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 80

Nekem is a 300-350 ezres kedvezményt nyomták mindenhol. Én még csak érdeklődés szintjén állok. A stilo vásárlásnál megtanultam, hogy nem kell felülni a kereskedőknek. Az autók a kedvezmény mértékével túl vannak árazva.( Pl citroen...)

Miután megvettem a stilot rá két hónapra, már ingyen nyomták a CD-s rádiót, alufelnit stb. Szóval lesz itt még akció bőven, főleg miután a kezdeti lelkesedás után aláhagy a vásárlás. Én is a 120 lovas T-jetben gondolkozom. Az én tudomásom szerint ua mint a 150 lovas, csak a szoftver más.Aztán, hogy mi lesz meglátjuk.

A minap nézegettem a Skoda octaviát a család miatt. Most az 1.6-os 4,1 milla. Azért ez is elindult lefelé( kb 500 000-et )A kereskedő szerint csak 60 db van még ebben az árban. Szerintem meg ezután jön a mikulás akció, újévi akció stb...

El Robotnyk Creative Commons License 2007.09.17 0 0 79
4,33 (alufelni, teljes értékű pótkerék, esp, metálfény)
Előzmény: zotty1 (78)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 78
Mennyi lett végül a teljes ára a kocsinak?
Előzmény: zotty1 (77)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 77
ez elég jónak tűnik ha tényleg cascó nélküli hitel.
Előzmény: El Robotnyk (76)
El Robotnyk Creative Commons License 2007.09.17 0 0 76
még nincs véglegesítve. pillanatnyi állás szerint 1,9Mes hitelre casco nélkül, 60 hónapra 40000 körül jönne ki a törlesztés.
Előzmény: zotty1 (75)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 75
Azt gondolom, hogy mehet mint a távirat, Nem akartam elvenni a kedvedet, csak a tényekelt irtam le, meg ha jól tudom októbertől már rendelhető a 120LE-s. Milyen THM-es hitelt sikerült kialkudnod?
Előzmény: El Robotnyk (74)
El Robotnyk Creative Commons License 2007.09.16 0 0 74
mindenképpen év vége előtt le akartam tudni az autó kérdést, és amúgy sem vagyok az a fél évig szalonokba járó, nyomatékgörbe nézegető, típus. :) az autó minden vetélytársánál jobban néz ki - nem is kicsit. a 90 lóerőt én kevésnek érzem egy ekkora autóba, ott volt a 150 lóerős, kipróbáltam, tetszett. mindenhonnan megy, mint az ördög, jó hangja van, szóval nem hezitáltam, megrendeltem.
és akkor sem veszed el a kedvemet tőle. :D
Előzmény: zotty1 (72)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 73
Engedmény valószínűleg később is lesz: amióta a Grande megjelent, arra is folyamatosan van. Meglepődnék, ha itthon hirtelen olyan nagy kereslet lenne a Bravó iránt, hogy ne tudnák kielégíteni az igényeket és emiatt megszűntetnék az akciót ;) Na persze a márkakereskedésben ezt nyilván nem fogják reklámozni: nekem még májusban azt mondták, hogy a 300e akció valószínű csak júniusig tart, látszik... A kereskedőnek persze az az érdeke, hogy minél előbb rendeld meg.
Előzmény: zotty1 (72)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 72
Az igaz, de 2x akkora a felára a 150LE-snek (600e) mint a 120LE-sé lesz (300e). Meg a nyomatékmaximumot a 150LE-s csak 2000-tól adja le, a 120LE-s 1750-től.
A 300e akció meg ha jól tudom minden benzinesre él az alap 1.4-esre is.

Előzmény: Varshi (71)
Varshi Creative Commons License 2007.09.16 0 0 71

> (csak abban van az ideiglenes nyomatéknövelő gomb ha jól tudom)

 

Attól még +30 ló megvan, nem?

 

Amúgy tudni már, hogy más-e benne a turbó például? Vagy mitől jön az a pár ló? Mert nem hiszem, hogy csak az elektronika.

Előzmény: zotty1 (69)
El Robotnyk Creative Commons License 2007.09.16 0 0 70
még nincs beárazva, szóval nem valószínű, de őszintén szólva nem is igazán érdekelt az a motor.

az 1.4es 90 lóerős 3.8 millió, a tjet 4.4. tegyük fel a 120 lóerőset a kettő közé lövik be árban, akkor az 4.1. erre az autóra 350 ezer engedményt kaptam, szóval nagyjából a 120 lóerős modell magasságában vagyok így is. mire az a modell rendelhető lesz, addigra meg ki tudja, lesz-e még ez az árengedmény. a teljesítménynövelő gombról nem tudok, nem vágok eret, ha a dynamichoz nem lesz, de az extra listában ez nem szerepel se itt, se ott.
Előzmény: zotty1 (68)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 69
A 150-es a felárat nemigen éri meg,pláne ha nem sportot rendel az ember (csak abban van az ideiglenes nyomatéknövelő gomb ha jól tudom), a 120LE-s viszont igen.
Előzmény: zotty1 (68)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 68
120LE-s T-jetet már lehet rendelni vagy csak a 150est?
Előzmény: El Robotnyk (67)
El Robotnyk Creative Commons License 2007.09.16 0 0 67
üdv.
én már vágom a centit, november közepére várom az autót, 1.4es t-jet dynamic (plusz esp, 16"os alufelni). azért viszik az autót, mikor először ott jártam, és próbáltam ezzel a motorral, a tesztautót már azóta eladták. egy pár nappal később egy sima 1.4es dynamicot néztem, ami szintén átadásra várt, a megrendeléskor pedig az átadóban ált egy szép fekete, félig sötétre fújt felnivel, gyárilag fólizáva. valamint aznap már a második bravot rendelte az értékesítő. ezek alapján azt hittem, egy kicsit nagyobb lesz itt az aktivitás. :)
zotty1 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 66
2 népítélet már van, igaz elég vékonykák.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 65
Nem sokat látni az utakon.
gerazoli Creative Commons License 2007.07.23 0 0 64

 Sziasztok!

 

Vett már valaki új Bravo-t? Ha igen írhatna valaki a tapasztalatokról! Üdv!

Pitbull Creative Commons License 2007.06.20 0 0 63
Az gond hogy ennyiért már inkább Alfa Romeot vesz az ember.
Előzmény: sasha11 (40)
fabris123 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 62
Ehüm...
Egy munkatársam próbált egyet múlt héten, az 1000km-es tesztautóban döglődött a klímakompresszor és már kiégett a bal első ködfényszóró.
Ha jól emlékszem az A2 újság tesztje alatt eltört a kuplungtárcsa kinyomórugója.
A neten meg találtam olyat is hogy leesett a helyéről az USB port.
Új olasz autónak nem akarok bétatesztere lenni a saját pénzemen, pedig nagyon tetszik nekem is, csak SZVSZ inkább célszerű lesz várni vele 1 évet hogy legalább a hibák jó részét kijavítsák.

Előzmény: Celtis (61)
Celtis Creative Commons License 2007.06.04 0 0 61

Ha az autó is olyan jó lesz mint a reklám...

mert az zseniális.

EZsolt Creative Commons License 2007.05.25 0 0 59

A modell piaci bevezetése után egy héttel is adtak "lazán" 4-500e Ft-ot? Mert ilyesmire egyiknél sem emlékszem.

Azt persze nem állítom, hogy nem lehetnének már kezdettől olcsóbbak a Bravo-k, de ismétlem: A szériában szinte full-szerelt Stilo-nál is a magas ár volt az egyik leggyakoribb sirám.

A Bravo-ra azért a "nem normális összerakás" talán annyira nem jellemző...persze az idő mondja majd meg.

Előzmény: zotty1 (58)
zotty1 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 58
Az tény hogy a listaára mindegyiknek magas, de a Civic-et leszámítva 400-500e Ft kedvezményt lazán adnak mindegyikre. Félreértés ne essék, nekem nagyon tetszik az új Bravo, mondhatni belezúgtam, csak éppen idáig úgy voltam az olasz autókkal (a 2. olasz kocsimat koptatom) hogy szépek, jók a motorjaik, igaz kocsit ugyan nem tudnak a motor köré normálisan összerakni, de cserébe legalább olcsók.
Előzmény: EZsolt (57)
EZsolt Creative Commons License 2007.05.24 0 0 57

Azért ez érdekes egy dolog, hogy mi kell a magyarnak és mit talál drágának illetve olcsónak.

2001-ben, amikor a Stilo megjelent, széria volt benne 6 légzsák és pl. az ASR minden motorhoz! A listaára úgy 3.4MFt volt. No, akkor 100%-ban ugyanúgy ez a sírás ment, hogy milyen drága, meg ilyenek, pedig olyan dolgokat tartalmazott szériában amik akkortájt a kategóriatársakban még csak álmukban sem léteztek... (Emlékszem, 2003-ban az alap Ford Focushoz még az elektromos ablakemelő is feláras extra volt, hogy ködlámpát meg klímát meg se említsek.)

Szóval a lényeg az, hogy a referencia-módon szerelt Stilo-t ugyancsak nem vették nagyon, merugyebár a szöveg akkor pont az ellentéte volt a mostani felszereltség-síróknak azaz, hogy mennyivel jobb lenne, ha kispórolnának belőle ezt azt!

 

Most akkor mi kell a boldogsághoz? Jó dizájn (Bravo) ? Gazdag szereltség (Stilo)? Mert szerintem tökmindegy... se ez se az nem lesz jó itt senkinek:-(

 

Drága a Bravo? Ám legyen!

Csak azt árulja el nekem valaki, hogy az 1.4-es 83LE-s Honda Civic-ben mi kerül teszem azt 4.37 millióba...???

Vagy: Az ugyancsak 2 légzsákos, 1.4 80LE-s nem egy szépségbajnok Focus listaára pedig 3.661 eFt. Az Astra (jó, abban 4 lufi van): 3.897.000 Ft...soroljam ?

Vagy ezek olcsóak még így is ?!?

 

Előzmény: zotty1 (56)
zotty1 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 56
Az 1.4 90LE-s motorral hulla, a jó ár/teljesítmény képviselő 120LE-s turbós benzines meg csak októberben lesz. A 150LE-s felára elég durva és csak júniustól rendelhető. Ezek miatt nem hiszem, hogy túl nagyon fognak tolongani érte, az olasz minőséget figyelembe véve meg pláne nem, mert még olcsónak se nevezhető (3.6m egy gyenge alapmotorért, 2 légzsákért, meg klimáért elég sovány) Az viszont tény hogy kivülről nagyon szép a kocsi, a beltér a Dynamic szinttől kezdve a feláras sailor kárpittal szintén. Ami nagyon gáz az a hátrafelé kilátás a vastag C oszlopok miatt, illetve a hátsó lábtér.
Előzmény: acélördög (55)
acélördög Creative Commons License 2007.05.24 0 0 55

Na mi van Rajongók??? ;-)

Már egy Bravo bemutató nyílt hétvége is mögöttünk van, itt meg semmi mozgolódás???

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 54
Biztos, hogy tovább tart az akció. Amikor a stilot vettem akkor is adtak ezt-azt "akcióban", később, meg még több mindent, de akkor már csak magamnak morogtam, hogy miért is nem vártam két hónapot.
Előzmény: zotty1 (52)
Celtis Creative Commons License 2007.05.15 0 0 53

Ha van lehetőséged, próbáld ki ezt a gyári navigációt, és hasonlítsd össze az iGO-val.

Szvsz utána nem fog izgatni.

Előzmény: sasha11 (49)
zotty1 Creative Commons License 2007.05.15 0 0 52
A hétvégi veszprémi autókiállításon nekem azt mondta a helyi értékesítő, hogy május végéig biztosan, de lehet hogy tovább is 300e ingyen extrát lehet kérni a kocsihoz, plusz 1 év az ingyen casco ami később is járni fog. Az akció végét nem tudta biztosan megmondani, gyanitom ha nem sokan kapkodják hosszabbitva is lesz, meg ugye jön a nyári pangás is. Nekem az a bánatom, hogy a 120LE-s TJet aminek csak 300e a felára és amivel tényleg megérné megvenni október előtt nem lesz.
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 51

Mármint mégegyszer.

Előzmény: Törölt nick (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!