Keresés

Részletes keresés

blumberg Creative Commons License 2007.08.16 0 0 397
Biztosan bennünk van a hiba, de nekünk az bizonyos szempontból még érdekesebb, ha mástól kapunk egy erotikus masszázst. Ahogy azt korábbi hsz-einkben írtuk is.
Előzmény: kris12 (396)
kris12 Creative Commons License 2007.08.16 0 0 396
Érdeklődve olvasom néhány napja a topikot. Nagyon elment a téma a masszőrök irányába. Szerintem nem kell ide feltétlenül masszőr, és főleg nem kell fizetni. Akinek van párkapcsolata, megkérheti a párját, hogy végezzen rajta erotikus masszázst. Ha egy kis érzéke van ehhez, könnyen megtanulhatja. Én rendszeresen masszírozom a feleségemet, úgy egy órán keresztül az előjáték részeként. Kell hozzá egy finom kéz, masszázsolaj, gyertyafény és valami lágy, erotikus zene, na meg egy kis gyengédség és fantázia. Próbáljátok ki!
Előzmény: blumberg (393)
blumberg Creative Commons License 2007.08.14 0 0 395
Félre értesz. Engem nem az ilyen értelemben "profi" masszőzök vonzanak és azt hiszem a topic is arról szólna, hogy elmegy valaki egy normál frissítő, svéd vagy gyógy masszázsra ahol történik néhány erotikus érintés vagy a masszőr és a vendége elragadtatják magukat. Mielőtt egy "igazi" masszőr arról kezdene értekezni, hogy ő csak a munkadarabot látja a vendégben, ezt készséggel elhiszem, de akkor most ők ne szóljanak itt hozzá, hanem halljuk az élménybeszámolókat. Néhányat már olvastunk nők és ffiak részéről is. 


Bon-Sai Creative Commons License 2007.08.14 0 0 394
Nem tudom, nem minősül-e reklámnak, ha igen gondolom kimoderálják: a www.beszamolok.hu oldalon elég sok masszazsinfo.hu oldalon hírdető masszőzről van részletes vélemény és beszámoló. Beírod a beszámolók keresőjébe, hogy "masszázs" és jönnek is sorban, lehet szemezgetni, vannak igen jók. A Főnix néven futót kimondottan tudom ajánlani!
blumberg Creative Commons License 2007.08.14 0 0 393

Eléggé leült a topic, semmi mozgás? Csajok, valami új élmény, srácok valami jó kis kaland?

Ha valaki ismer olyan masszőzt, aki egy valódi svéd masszázst "megfűszerez" némi erotikus érintéssel, az írjon!

topoel Creative Commons License 2007.08.09 0 0 392
Hmm, engem nagyon érdekelne a dolog, szeretném kipróbálni.
Tud valaki egy megbízható hölgyet ajánlani, akár privátban is?
Erotikus masszázs legyen, de_inkább_profi (tehát nem csak egy kis simogatás, oszt jónapot).
A masszazsinfo.hu és társlapjait végignéztem, meg ezt a fórumot is, de nem lettem okosabb.
Kösz.
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 391
Most már publikus :))))))
Előzmény: Kanis (390)
Kanis Creative Commons License 2007.08.07 0 0 390
Ha lenne publikus mail címed, küldtem volna egy viszont-puszit épeslapon, így fogadd innen, vagy küldj az adatlapomon megtalálható publiku mailre egy levélkét.
Előzmény: kopaszka29 (389)
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 389
:)
OK te győztél :)

De a te általad leírt "rejtett leszbikus hajlam" erre inkább azt mondanám, hogy vállalom a biszexualitásom de leszbikus nem vagyok

puszi

Kata
Előzmény: Kanis (388)
Kanis Creative Commons License 2007.08.07 0 0 388

Én semmit nem kifogásoltam, csak rögzítettem egy tényt: ennek a topiknak a címében benne van az erotika szó. A másik faktum, hogy amennyiben két azonos nemű ember kapcsolatába erotika is belekerül, az máris homoerotikus kapcsolat. Ez olyasfajta közlés, hogy a cseresznyét cseresznyének nevezzük. Azt elgogadom, hogy nők számára az orgazmus nélküli kényeztetés felér azzal, vagy heyettesíti a szexuális gyönyört; de a férfiak másképpen működnek: náluk ott a termelődő ondófolyadék, ami mindenáron igyekszik kitörni, így a férfiak esetén az ejakuláció elválaszthatatlan az orgazmustól.

Azzal meg végképp nem vitatkoztam, hogy nő is tud erotikusan masszírozni. Ám ha Te erotikát fedezel fel egy nő által adott masszázsban, akkor Te minimum rejtett leszbikus hajlammal rendelkezel, azaz az egyik társtopik (Szex-kérdőív tabuk nélkül) osztályozása szerint max. 9-es számmal bírsz. Ez sem baj egyáltalán, csak tegyünk minden dolgot a helyére, azaz "erotius masszázs=olyan masszírozás, amiben erotika jelenik meg".

Előzmény: kopaszka29 (387)
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 387
Félreértettél nem kifogásoltam
egyszerüen neki furcsa volt, hogy egy nö is tud erotikusan masszírozni
ennyi a dolog és az hogy nem csak az erotikárol szól a dolog
egyébként semmi bajom az erotikus masszázzsal, söt :)
Előzmény: Kanis (385)
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 386
Szerbia Berlgrád
Előzmény: pontee (384)
Kanis Creative Commons License 2007.08.06 0 0 385

Ne haragudj, ennek a topiknak a címe: "... erotikus masszázs .... " A címből következően a más jellegű, azaz a hagyományos, egészségjavító masszázs témájára más topik való. Ne is kifogásold az orgazmus fogalmának megjelenését, továbbá ebben az aspektusban a "hölgy a hölgynek" (épp úgy, mint a "úr az úrnak") masszázs homoerotikus vonatkozású lehet csak és csakis; azaz leszbikus és biszex hölgyek közötti kapcsolat. Ismétlem: kifejezetten erotikus masszázs a topik témája.

Előzmény: kopaszka29 (380)
pontee Creative Commons License 2007.08.06 0 0 384
Melyik országban/városban?
Előzmény: kopaszka29 (383)
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 383

Nézd nem csak az erotikáról szól a dolog

 

Egy nő sokkal jobban tudja és érzi azt hogy egy másik nőnek mi esik jól.

És pontosan ezért nem csak az erotikáról szól a dolog.

Minig érzi a jó masszőr azt hogy aban a pillanatban a vendégének mire van szüksége.

az erotikus masszázs nem egyenlő azzal, hogy kötelező el is élvezned a padon amin fekszel. Sokszor egy lágy könnyed masszázs némi simogatással kényeztetéssel sokkal többet segít mint egy orgazmus.

 

puszi

 

Kata

 

Előzmény: Törőlt_nick (381)
alezredes 1 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 382
Bács megye, úgyhogy Egerhez nem túl közel, sajna...
Előzmény: 1/Agriacaff (379)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.08.03 0 0 381
kicsit zavaros ez nekem. Lányok masszíroznak téged erotikusan? nem gond csak valahogy nem értem a szitut..
Előzmény: kopaszka29 (380)
kopaszka29 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 380

Sziasztok!

 

Nemrég találtam rá erre az oldalra eltartott egy ideig amig végigolvastam a hozzászólásokat.

 

Meg kell hogy mondjam sok az ellentét.

 

Mindenesetre az biztos rengeteg olyan masszőr van aki nem jó nincs róla bizonyítványa és valamilyen szinten kihaszánálja  a vendégeit.

 

Volt nekem is jónéhány félresikerült próbálkozásom.

 

Én lassan hat éve élek külföldön ugyanabba a masszázs és kozmetikai stúdióba járok.

Ott két hölgy massziroz és vérbeli profik. Csak jót tudnék róluk mondani.

 

Viussza fogok nézni és lehet hogy még törtébnetet is irok, majd még meglátom

 

puszi mindenkinek

 

Kata

 

1/Agriacaff Creative Commons License 2007.08.03 0 0 379
Melyik regioban laksz, mert én is masszőr vagyok.
Előzmény: alezredes 1 (371)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 378

"Nem adom ki a vendégeimet. Az intimitás fontos része a munkámnak"

 

 

"Bocsánat, de épp itt volt nálam egyik vendégem (BABU), "

Előzmény: oroszlánkirály (374)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.08.02 0 0 377
Korábban megadtam az elérhetőségemet (310).
Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 376

Jól hangzik... jó volna további pozitív élményekkel kiteljesíteni az eddig kialakult képet.

 

Hol "rendel" az Oroszlánkirály? Eddig azt lehetett olvasni, hogy valahol a Moszkva tér környékén.

Hogy kell elképzelni a helyet? Ez egy szalon, vagy egy lakás erre kialakított része? Meddig hajlandó elmenni az élményszerzésben?

Nincs egy weboldala?

 

A korábbi hozzászólásai alapján nekem pozitív kép alakult ki róla, az is megnyugtató hogy ilyen irányú végzetséggel rendelkezik és engedéllyel működik.

Ugyanakkor az, hogy csak egy freemail-es elérhetősége van (meg persze az itt korábban felmerült kételyek) óvatosságra intenek.

Előzmény: Törölt nick (373)
chabie Creative Commons License 2007.08.01 0 0 375
Bocsáss meg,de Te egyre inkább arra az emberre emlékeztetsz,aki nyitott ziherejsztűket nyelt le és becsukva szarta ki őket...
Előzmény: oroszlánkirály (374)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.08.01 0 0 374

 

Igen jól emlékszel, az ELSŐ ALKALOM INGYNES.

 

Ezt azért vezettem be még évekkel ezelőtt, mert erre a munkára nem lehet úgy referenciát adni, mint egy hétköznapi dologra (pl. autószerelőről a kuncsaftjától). Nem adom ki a vendégeimet. Az intimitás fontos része a munkámnak!Így ha valaki tudni akarja mit kap tőlem, díjtalanul meggyőződhet róla (ez a referencia), aztán eldönti, hogy visszajár-e, vagy sem. Szerintem ez így korrekt.

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 373

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

 

Szóval kb. ez volt nálunk is és a nejem kifejezetten pozitivan értékelte

Előzmény: alezredes 1 (371)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 372
várjuk
Előzmény: alezredes 1 (371)
alezredes 1 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 371

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

Ha majd esetleg megtörténik, igérem megirjuk, a párom mondja, én irom, mert ő nem szeret billentyűzni.

Na az igaz beszámoló lesz, ha jó lesz neki, ha nem.

 

Mert most hiába is irom, hogy régebben egy masszirozni szerető, de nem ezzel foglalkozó haverom csinálta, ő inkább egy kis cici, punci simitásra volt indulva, mármint a haver gyerek.

billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 370
Én úgy gondolom, hogy ami nem spontán ebben a témában, az egy kicsit büdös, elég idő állt rendelkezésre, de senki nem reagált érdemben, kár erőltetni... Inkább jöjjenek a beszámolók!
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 369

Ha így látod a hozzászólásomat, akkor félreérthetően írtam, ELNÉZÉST.

 

Nem volt célom sem "provokálni", sem "lejáratást kezdeményezni", sem pedig újra vitát nyitni a témában.

Sőt: a topik témájához kapcsolódó beszámolókat szerettem volna kérni.

 

Mint Te is láthattad, a 334-338 hsz-ok között négy emberben is felmerült egy kérdés, ami után vita volt, "megbizonyodás" viszont nem.

 

Azt gondoltam, mindannyiunk érdekét szolgálja, ha több tapasztalatot is olvashatunk a témájában. Oroszlánkirály hírét erősítené (ráadásul hitelét is visszaállítaná), ha néhány - a fórumban is bejáratott nevű - vendége is megosztaná velünk élményeit (korábbi hozzászólásokból tudjuk, hogy többen is követik a topikot).

 

Tehát: nem vitát szeretnék, hanem beszámolókat :)

(Oroszlánkirály! Kérd meg a vendégeidet...)

Előzmény: billboy (368)
billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 368
Szerencsére te se vagy gyanus azzal az egy provokáló-lejáratást kezdeményező hozzászólásoddal.....
Előzmény: Törölt nick (367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!