Keresés

Részletes keresés

Mitch Buchannon Creative Commons License 2018.01.30 0 0 8582

Regisztrált rag vagyok, facebook belépéssel. Akkor miért nem tudok hozzászólni?

van_Persil Creative Commons License 2018.01.30 -15 0 8581

Én meg csak úgy, ha elözményeket, sütiket, mindent törlök. És ezt napjában 4X...

Előzmény: cloud.strife (8580)
cloud.strife Creative Commons License 2018.01.30 0 0 8580

Kidob.

AutoFill.

Nem fogadja el.

Elfelejtett jelszó.

Indapass logo klikk.

Index fórum klikk.

Index oldalon belépés újra AutoFill-el.

Belép.

 

Köszönöm. Végülis csak felesleges 8 lépéssel be tudok lépni.

Előzmény: cloud.strife (8575)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.30 -15 0 8579

Az oldal fejlesztőinek: a semmi helyett esetleg nem lehetne valamit csinálni iOS+safari kidobálás ügyben?

oldlogi Creative Commons License 2018.01.28 0 0 8578

Sikerült a felesleges indapass törlése. Köszönöm a segítséget!

Előzmény: Csincka (8577)
Csincka Creative Commons License 2018.01.27 0 0 8577

Itt tudod törölni a felesleges indapassodat:

(de azzal lépj be előtte)

http://indapass.hu/profil

Előzmény: oldlogi (8576)
oldlogi Creative Commons License 2018.01.27 0 0 8576

Index Fórumra belépéskor véletlenül egy karaktert elütve a rendszer létrehozott egy új Indapass-ot és rám kényszerített egy nick létrehozását is. A régi indapassom mellett erre viszont nincs szükségem. Nem tudom kitörölni. Sem a Beállítások, sem az adatlap menüpont nem kínálja fel ezt a lehetőséget. Új nick-et is csak belépéskor lehet létrehozni és az Új nick létrehozása menüpont nélkül jelentkezik be. Az így létrehozott további nick-keket lehet törölni, de az elsőhöz ragaszkodik a rendszer. Mit lehet még csinálni? Vagy törödjek ebbe bele, felejtsem el az egészet és használjam nyugodtan a régi indapassomat?

cloud.strife Creative Commons License 2018.01.24 0 0 8575

Nekem is van ez a bejelentkezősdi probléma.

 

Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_13_2) AppleWebKit/604.4.7 (KHTML, like Gecko) Version/11.0.2 Safari/604.4.7

 

Amit tudok, hogy eddig hosszú éveken keresztül nem volt gond a belépéssel, igaz a böngésző eddig nem mentette el az emailcím/jelszó párost. Most elmenti ugyan, de mivel engem is naponta kidob, újra be kéne írnom, mert ki nem tölti magától, a jelszó mellett jelenik meg az ikon, ahonnan behozom az elmentett és jó emailcím/jelszavót, majd kidob, hogy hibás. Majd oldal frissít, újra. És semmi. Aztán kézzel kitöltöm, ugyanazokat az adatokat, akkor belép.

 

Imádom.

illetlenke Creative Commons License 2018.01.22 0 0 8574

Pontatlan voltam!

Userek vagyunk, akik néha moderátori teendőket látunk el.

Előzmény: van_Persil (8573)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.22 -15 0 8573

Én meg júzer, aki az égvilágon semmit se csinált az iPadjével, mégis, teljesen rapszódikusan kidob a rendszer, pedig előtte évekig minden probléma nélkül bent maradtam, ugyanúgy egyszerre bejelentkezve iMacról, androidos telefonról és iPadról, mindenféle konfliktus nélkül. Az hogy mostanában nem jeleztem, nem jelenti, hogy a probléma megoldódott volna.

Előzmény: illetlenke (8566)
Carina_S Creative Commons License 2018.01.22 0 0 8572

Én ehhez a kidobálós problémához még egy plusz infóval tudok szolgálni, ha ez segíti a hiba megoldását (mert még jelenleg is mindig fennáll ez a kidobálós probléma).

 

Amit tapasztalok ezzel kapcsolatban, az a következő: van benne bizonyos fokú időciklikusság, ui. egyes napokon 3-4 napon át is megesik, hogy egyszer sem dob ki, majd utána újabb 3-4 napon át akár óránként vagy félóránként is kidob, és odateszi ez emailcímet és a jelszót tartalmazó párbeszédpaneles bejelentkezéses fórumoldalt, ahol a jelszó és az emailcím megadása és egy OK gomb után természetesen újból és újból beenged.

 

Következtetésem: Az időciklikusságból ítélve lehet hogy a fórummotort tartalmazó szervergép órajel pontatlanodik el ilyenkor, mert ezt a kidobálós hibát nyilván időtúllépési hiba okozza. Időtúllépési hibánál -- elvileg!! -- szóba jöhet az én gépem órajele is, és a szervergép órajele is egyaránt. Azt viszont tudom, hogy az én gépem órajele hajszálpontos, mert a telepített AVG Internet Security 2015 (azért nem magasabb verzió, mert ennek vettem meg a licencét több évre is) azonnal bepirosodással jelezné azt, ha nem tudná frissíteni önmagát, márpedig ezt naponta 2 alkalommal is megteszi minden egyes napon. (A verziószáma a működőképesség szempontjából lényegtelen, mert a vírusadatbázisát és az AVG-Önvédelem funkcióit kell tudnia frissítenie, márpedig az mindig sikerül neki!! ;-)!)

 

Ami a lényeg, hogy nálam biztosan nincs időtúllépési hiba, mert a frissítések mindig eredményesek, az AVG-é is, és a Windows 7-esé is!!!

Következésképpen az időtúllépési hiba kizárásos alapon csak az Index Fórum valamelyik szervergépén lehet. Ha ezt orvosolni fogják a szakembereitek, akkor a hiba biztos végképp elmúlik! :)

Előzmény: illetlenke (8541)
Operator Creative Commons License 2018.01.20 -3 0 8571

PEBKAC

Sehonnan nem vagy tiltva és "elkövetésed" sem volt.

 

Konkrétan mi a baj?

Előzmény: puchos-benya (8569)
illetlenke Creative Commons License 2018.01.20 0 0 8570

Bent vagy!

Pontosítsd hová nem tudsz írni.

Előzmény: puchos-benya (8569)
puchos-benya Creative Commons License 2018.01.20 0 0 8569

A rendszer nem enged be, nem tudom az okát. Tudomásom szerint nem volt semmi, ami miatt kitiltott volna!

Kérem megvizsgálni.

Csincka Creative Commons License 2018.01.18 0 0 8568

Emiatt nem tudsz hozzászólni:

 

Gépház  2017.04.10   0 14869 KrisztiAti kitiltva Hölgyek, urak, szex topikból/fórumból.

 

További kérdéseid itt tedd fel:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9217926

Előzmény: Törölt nick (8567)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.18 0 0 8567

Azt szeretném tudni hogy a topikokhoz mért nem tudok hozzá szólni. Mindegy melyik az egyikhez sem tudok?!

illetlenke Creative Commons License 2018.01.12 0 0 8566

Mi moderátorok vagyunk, segíteni próbálunk.

A problémát már rég lejelentette az illetékes.

Előzmény: van_Persil (8565)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.12 -15 0 8565

Jelentem, semmit se old meg. Ugyanúgy kidob teljesen véletlenszerű időközönként. Ha esetleg beismernétek, hogy nálatok van a hiba és kijavítanátok, hogy iOS+safarival is lehessen normálisan fórumozni...

Mint mondtam: a hiba akkor jelentkezett először amikor se update, se az én beállításaimban semmiféle változás nem történt, és ennek már jó ideje, anélkül, hogy javítva lett volna a dolog. Elég idegesítő. A kezek széttárásánál több kellene tőletek...

Előzmény: illetlenke (8541)
Replay Creative Commons License 2018.01.09 0 0 8564

Én is szenvedek egy ideje, hogy iphonról, ipad-ről nem tudok belépni a fórumra, a blog.hu-ra viszont sikerül ugyanazzal az emailcimmel-jelszóval. Most, hogy visszaolvastam itt, töröltem a safari előzményeket, rögtön sikerült belépni, viszont iphonról elég hamar kidobott és újra csak előzmények törlése után lehetett bejelentkezni. 

ddsteel Creative Commons License 2018.01.09 0 0 8563

Aha, akkor lehet, hogy nálam azért megy, mert más platform...

Előzmény: van_Persil (8562)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.09 -13 0 8562

iOS

Előzmény: ddsteel (8561)
ddsteel Creative Commons License 2018.01.09 0 0 8561

iOS vagy OSX? Nekem OSX-en otthon is és a munkahelyemen is most olyan, mintha nem dobna ki. Napok óta, aztán nem tudom, később mi lesz. Safari alatt a Preferences/Privacy menüpontban kivettem a pipát a Prevent cross-site tracking boxból. Ennyit csináltam, azóta egyszer, a legelején pár óra múlva dobott ki, azóta nem. Hogy ettől, vagy mástól állt be a változás, nem tudom és azt sem tudom, meddig tart. Viszont, bár nem a fórumhoz tartozik, de a Higyh Sierra telepítése óta az indexen, mikor megnyitok egy index2-s cikket (ami ugye nem külön weblapként nyílik meg, hanem ilyen lebegő-ablak szerűen) ott alul sosem látom a kommenteket, csak fehér lapot. Nem mintha érdekelne, de feltűnt a jelenség. Olyan, mintha a cikkek végét levágná, de szerintem csak a kommenteket.

Előzmény: van_Persil (8560)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.09 -13 0 8560

Én hiába csinálok bármit...

Előzmény: ddsteel (8559)
ddsteel Creative Commons License 2018.01.08 0 0 8559

Én is beállítottam. Első nap pár óra múlva kidobott, azóta napok óta (kop-kop) furamód nem.

Előzmény: van_Persil (8558)
van_Persil Creative Commons License 2018.01.07 -13 0 8558

Nekem volt igazam. Az általad idézett beállítás SEM oldja meg a problémát.

Előzmény: illetlenke (8541)
Csincka Creative Commons License 2018.01.06 0 0 8557
Előzmény: TudatosNo (8554)
Csincka Creative Commons License 2018.01.06 0 0 8556

Ez itt a fórum hibajelentője, nem tudunk segíteni.

A blog.hu-n próbálkozz.

Előzmény: TudatosNo (8554)
illetlenke Creative Commons License 2018.01.06 0 0 8555
Előzmény: TudatosNo (8554)
TudatosNo Creative Commons License 2018.01.06 0 0 8554

Kedves Szerkesztők, kb fél órája keresem, hogy a saját blogomba hol.tudok belépni, hogy szerkesszem. Mobilnézetben nekem semmilyen verzióban.nem adja fel a blogba valo belépést. 

Mit csináltam: Chromeban a blog.hu kijön, föoldal ok, Facebookkal bejelntkezés ok. 

Felhozza a két felhasználói nevet, ez is ok. 

Hol találom a blogokat, amit szerkesztek? Mobilról akárhogy kerestem nem hozza be. Míg magát a blogot nézőként tudom alakítani, hogy mobilnézet vagy teljesnézet, a szerkesztőfelület elötti lépésnél ilyen nekem nincs, de nem is találom a blogjaimat. 

Köszönöm a segítséget! Erika

Color Star Creative Commons License 2018.01.06 0 0 8553

Már tudsz. Technikai malőr.

Előzmény: kisreti (8549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!