Keresés

Részletes keresés

Dyron Creative Commons License 2015.09.07 0 0 10268

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni , hátha valaki tapasztaltabb mint én :)

2 napja csináltam egy Paypal számlát. Mert egy "ismerősöm" küldött nekem Pénzt.

Megadtam az email címem. És regisztráltam a Paypalon.
A 400 Ft-ot szépen le is vonta. Aktiváltam a Kártyát.
Látom a 2x 400 Ft amit jóváírt a Paypal és látom a 150 eurot is DE AZ NINCS JÓVÁ ÍRVA :(
Nem tudom mi lehet a próbléma vagy valamit rosszul csináltam?
Vagy átvertek és csak úgy csinált az "ismerősöm" mintha elküldte volna az igért összeget??

Csatoltam egy képet hogy mi a Státusz. Esetleg ha valaki járt már így vagy megtud nyugtatni vagy öteletet adni hogy mit tegyek kérem

jelezzetek vissza nekem.

Köszönöm szépen előre is!!!!

 

bombaba Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10267

Nem hiszem, hogy érdemben tudnék segíteni, sajnálom.

Még nem találkoztam ezzel a problémával itt a topikban sem.

Van virusvédelmed?

Előzmény: Szama91 (10266)
Szama91 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10266

Töltöttem fel képet is de itt nem jelent meg. 

 

ezaz oldal jön be. 

webcím:   https://www.paypal.com/auth/validatecaptcha

 

ha elkattintok másra akkor :

 

Másfél napja erre keresek megoldást. 3 éve ebay-n vásárolok eddig sose volt problémám. Esetleg ha te tudnál valamit, megkeresnél e-mailbe? szama91@gmail.com. Előre is köszönöm.
 

bombaba Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10265

Valószínű fals oldalra keveredsz.

Milyen Account numbert kért és ki? Sem az ebay, sem a PP Nem szokott ilyet kérni, az ebay simán átküld a Paypal oldalára, ahol bejelentkezés után engedélyt adhatsz a pénz küldésére.

 

Előzmény: Szama91 (10264)
Szama91 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10264

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni erre a problémára, egész nap böngésztem a külföldi fórumokat és semmi használható megoldást nem találtam (cookiek , előzmények törlése) . Írtam Ebaynak, Paypalnek, de egyik se használható amit kaptam. Valaki került már ilyen helyzetben?

 

Ebayn vennék vmit és mikor fizetnék ez jön be. Az egész úgy kezdődött, hogy a vásárlásnál kért egy Account number amit nem tudtam pontosan és 6. után ezt az ablakot kaptam és azóta nem enged el. Levelet nem kapok.  Paypal betölt működik. De semmi beállítás nem találok rá. Paypalom gyűjtőszámlás szóval nem lehet a bankkártyás probléma.

"Sorry — your last action could not be completed

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

"

 

Előre is köszönöm.. 

badboy33 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10263

Köszi! Ugyanígy próbálgattam már ,mert több éve van PP-m ,csak már pár hónapja nem volt forgalom./ azt gondoltam valamit nem jól csinálok / És valamiért most sem akarja bevenni a régebbi dátumot. Valami más bajság lehet. Köszi.

Előzmény: Black Dragon (10262)
Black Dragon Creative Commons License 2015.09.05 0 0 10262

Állítsd be először a baloldali - itt persze tegyél pontot a funkció elé - naptáron, hogy mikori legyen a legrégebbi dátum, a jobboldalin meg azt, hogy a legutolsó. Ez lehet akár a mostani is. Ezután a Show gomb megnyom. Megvárod míg betölti a dátumokatl, majd ebben az ablakban alul jobb oldalt levő Next gomb nyomogatásával megkeresed amit akarsz.

Nagyjából ennyi :)

Előzmény: badboy33 (10261)
badboy33 Creative Commons License 2015.09.05 0 0 10261

Üdv. Segítséget szeretnék kérni,a paypal rendszerben a régebbi utalások megtekinthetőségében. Azt tudom,hogy :My Account > History. De itt megáll a mutatvány ! hiába állítom be a naptár funkción a régebbi dátumot.

laleeeee Creative Commons License 2015.09.03 0 0 10260

Sziasztok ! Ma délután befizettem az unicredites gyűjtőszámlára pénzt. Szerintetek az mikor fog megjelenni a paypal számlámon . Szombat estére nagyon fontos lenne,szerintetek van esélyem ? A hétvége miatt kérdezem . 

mislenyi Creative Commons License 2015.08.29 0 0 10259

Nézd meg a bankodnál a pénzmozgásnál a "részletek" alatt. Nekem az OTP-nél oda írták a 4 jegyű kódot.

Így ellenőrzik le, hogy valódi adatokat adsz e meg.

Előzmény: öcsike199 (10258)
öcsike199 Creative Commons License 2015.08.29 0 0 10258

Helló mindenkinek kellene egy kis segítség. A paypal-nak megadtam a bankszámlámat ez minden passzol de kér valamilyen megerősítést egy 4 jegyű számot de nem tudom honnan azt jön egy emil abban van egy 4 jegyű szám de azt beírom rámegyek h megerősítés de semmi adjatok tanácsot hogy mit csináljak vagy ez nem szükség h tudjak vásárolni így és leveszi a pénz a számlámról majd vagy mi van ilyenkor :/

mutantattila Creative Commons License 2015.08.28 0 0 10257

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

C. Vieri Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10256

"i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete"

 

Egy-két email, és kérni fogja, hogy utalj x eurót/dollárt western unionon keresztül az általa megadott névre, mondván, majd ha küldted, megkapod azt is a vételárral együtt. Aztán ha valaki van olyan hülye, hogy ezt beveszi, bottal ütheti a nyomát a pénzének is, a csalónak is.

bombaba Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10255

Küldenek neked hamis Paypal-igazolást a pénz átutalásáról. Szó sincs arról, hogy küldik a pénzt és visszahívják. Tárgyalj velük tovább, majd még neked kell pénzt utalnod a Western Unionon keresztül :)

 

Előzmény: mutantattila (10254)
mutantattila Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10254

Azt nem értem, hogy hogyan akarnak átverni azzal, hogy a Paypal számlámon a pénz? Ha belépek a saját Paypal oldalamra, akkor látom fehéren-feketén, hogy ott a pénz vagy nincs. Ha ott van, akkor oda adom a futárnak az árut, amiről lesz egy igazolásom. Ezek után nem lesz indokuk, hogy visszarántsák a Paypalról a pénzt. Valamit rosszul értelmezek?

Előzmény: bombaba (10253)
bombaba Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10253

Olvass vissza a 10235. hsz-től, hátha ráismersz :)

Előzmény: mutantattila (10252)
mutantattila Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10252

Szerintetek? Szerintem átvágás, de gondoltam megkérdezem a szakértőket.

 

Hi ,Thanks for your response.I'm satisfied with the condition and Agree with the price,I need to let you know that i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete and approved by PayPal and the shipping agent will be the ones to help me handle all other necessary details to complete the deal when they get to your home address for the pick up,so i'll be buying it without seeing it, i'll arrange the pick-up of it with a Private Courier Service as soon as you get your payment and if you don't have an account with paypal, its pretty easy, safe and secured to open one. Just log on to www.paypal.com, I need you to provide the following details so that i can proceed with the Payment...
Your PayPal e-Mail Address :Your Full Name:Your Mobile Number :Home Address:
Soon as i make the payment and you get the funds, the Courier Service will come for the pick up at your home at your convenient time.
Have a nice day.

Jewelscrafter Creative Commons License 2015.08.21 0 0 10251

Sziasztok!

 

A segítségetek szeretném kérni, hogy tudok visszautalni már átutalt pénzt? Elméletben 14nap múlva visszaadja akitől jött csak akarom gyorsítani a menetet egy kicsit. (Rosszul sikerült egy feltöltés ebayen és valahogy rosszul állítottam be a lejáratot a terméknek és végig ment az aukció...)

 

Előre is köszi.

C. Vieri Creative Commons License 2015.08.17 0 0 10250

Alapból az angoljával súlyos gondok vannak a jómadárnak, már az árulkodó. :D

Előzmény: udmurtuguru (10249)
udmurtuguru Creative Commons License 2015.08.14 0 0 10249

Hát ja!
Emígyen "köszönt" el...  :)
  "I have inform Paypal about this and i receive a message from them starting that a legal action will be take against you since you refuse play your role in the transaction going on between me and you and now i don't even know what to do because am confuse.So please lets try and sort this out try as much as possible to the money and settle the shipper because i wont like Paypal taking a brutal action against you... Please check your in-box or junk for FBI

Confirmation

Regards.."

Előzmény: bombaba (10246)
udmurtuguru Creative Commons License 2015.08.13 0 0 10248

OK. Magam is ezen volnék.

Előzmény: bombaba (10246)
bombaba Creative Commons License 2015.08.13 0 0 10247

A cikk nem friss, de a commentek azóta is gyűlnek:

http://www.fogyasztok.hu/cikk/20100412/nigeriai-csalasok-hirdetes-atveres

 

 

Előzmény: bombaba (10246)
bombaba Creative Commons License 2015.08.13 0 0 10246

Függeszd fel ezt az ügyet, total átverés. Keress rá a "nigériai csalás" kifejezésre és rájössz Te is.

Röviden:

- küldenek egy hamis PP értesítést arról, hogy átutalták Neked az 1400 Eurot,

- Te fizeted a szállítási költséget, 350 Eurot WU-n keresztül. 

- utána eltűnnek a balfenéken, többet nem éred el őket.

- összesen buktál egy nagyot.

 

Tanulság: a Jófogás nem az a felület, ahol a külföldiek keresgélnek. De ugyanezt elkövetik bármilyen magyar apróhirdetési felületre elhelyezett holmival, csak elég drága legyen. De ha Ausztriában (vagy akárhol) hirdetsz, akkor is kifoghatsz ilyet.

Itt a topikban is sokszor volt már szó erről, keress rá, nem írom le "halálpontosan". 

Előzmény: udmurtuguru (10245)
udmurtuguru Creative Commons License 2015.08.13 0 0 10245

Most már az USA-ba kéri..
és hogy kerül a képbe a Western Union??? (Ők intéznék a szállítást -is???)
Ezt érti valaki?
Ezt írta:
I want you to understand that payment has been made but the money was transferred in excess to your account.But paypal temporarily hold money for you to send the shipping fee of  350.00 EUR,to the shipping address given to you before they can activate the full payment of 1,400.00 EUR  .  So I will advice you to go to the nearest western union office and pay the shipping gent in the amount of 350.00 EUR  so that we can arrange a pickup, then your account may be credited immediately and when you are through Western Union, you should send me the details of which you got from Western Union and Western Union receipt scan copy by sending a pickup fee and paypal for verification. So that they can activate your account.Await payment.

Előzmény: dexter0719 (10244)
dexter0719 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10244

nincs kizáró tényező, lehetséges persze.

küld el neki a paypal számlát, ha tényleg meg akarja venni.

ahhoz hogy paypal számlát küldj, kell az ő e-mail címe, a paypal-os

 

mondjuk nekem kissé furcsa, hogy talált rá a jófogás-ra, szóval nem árt az óvatosság

 

Előzmény: udmurtuguru (10242)
mislenyi Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10243

A honlapukon is írják, hogy küldhetsz pénzt PP-n keresztül. Tavaly egy ismerősöm nekem is küldött. Hogy ezt utalásnak hívják, vagy akárminek, az szerintem lényegtelen.

Előzmény: bombaba (10236)
udmurtuguru Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10242

Nem Ebay-n. (Jófogáson volt..)
Ezért először furcsálltam is, amikor érdeklődött a Paypal-om iránt.
(Azt még most sem tudom, hogyan talált rá.. , valaki nyilván segített neki, vagy a keresőjében megjelent a magyar hirdetésem.
De ettől még lehetséges a kifizetés Paypalon át?
Avagy van kizáró tényező?

Előzmény: dexter0719 (10240)
bombaba Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10241

Szívesen.

Előzmény: udmurtuguru (10238)
dexter0719 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10240

most nézem, hogy te nem is biztos, hogy ebay-en akarsz eladni

akkor az első két lépés nincs, helyette egy paypal számlát kell küldened neki, ő fizet, te küldesz

Előzmény: dexter0719 (10239)
dexter0719 Creative Commons License 2015.08.12 0 0 10239

nem egészen:-)

felrakod a terméked, megadod az árat és a postaköltséget

ő leüti terméked

kifizeti paypalon keresztül a teljes összeget (szállítással együtt)

te elküldöd neki a csomagot (miután látod a saját paypal szmládon a telkes összeget)

megkapja és értékelitek egymást

a paypal számládon pedig ott lesz a pénz, csak utalni nem tudod saját számlára x napig (x<=21)

a paypal és az ebay pedig levonja a jutalékát (cca 15%) - jutalékot a szállítási ktsg után is fizetsz!

 

semmilyen egyéb adatot nem adsz meg (e-mail-t főleg)

Előzmény: udmurtuguru (10235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!