Keresés

Részletes keresés

betrix Creative Commons License 2012.04.25 0 0 39057

szia, miért nem neten foglalsz közvetlenül a robinsontól, vagy rosszul értelmeztem és náluk foglaltál, nem?

Előzmény: nykgy (39049)
Márti(Cs) Creative Commons License 2012.04.25 0 0 39056

Kedves Fórumozók! Ha esetleg volt már valaki a Sunny Gardenben (Napospart), legyen szíves nekem megírni, hogy milyen a szálloda, az ellátás stb., egyáltalán milyenek a tapasztalatok.  Köszönöm, Márti.

stevie-w Creative Commons License 2012.04.25 0 0 39055

Még egy dolog: ha Montenegróhoz vagytok szokva, akkor nektek még Szozopol is túl túristás (~ Budva). Ha még délebbre mentek Szozopoltól, akkor lesz olyan, mint mondjuk a montenegrói Velika Plazsa.

 

Szozopoltól délre ugyanolyan szép strandok, de kevésbé turistás települések, igazi halászfaluk vannak. Ha két kisgyerekkel mentek, talán jobb ötlet arrafelé nézelődni, arról nem is beszélve, hogy az árak alacsonyabbak, akár 20-25 százalékkal is.

 

(Primorsko, Kiten, Carevo, Ahtopol, Szinemorec, Varvara)

Előzmény: jubile (39052)
stevie-w Creative Commons License 2012.04.25 0 0 39054

nagy kérés lenne egy kis útba igazítás "laikusok" számára szállást illetően?

 

 

Ha nem hétvégén érkeztek (ne hétvégén érkezzetek), akkor annyit kell tenni, hogy a belváros szélén leteszitek az autót az őrzött parkolóba, és elindultok sétálni. Mi általában egy óra séta alatt 2-3 apartmant tudunk megnézni, és ezek között már van is olyan, amibe érdemes beköltöznünk. Ha menet közben derülne ki valami, van választék, másnap akár tovább is lehet menni.

 

Igazából annyira nagy a választék, és annyira egységes a kínálat, hogy el sem tesszük az előző évi telefonszámokat...

Előzmény: jubile (39052)
János 2 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 39053
Előzmény: jubile (39052)
jubile Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39052

Kedves János!

Köszönöm a válaszodat, nagyon pozitívan ért, pontosan leírtad, amit én nem pontosan fogalmaztad meg. Egyénileg szeretnénk utazni július végén- augusztus elején( csúcs szezon kellős közepe) :-)) esetleg nagy kérés lenne egy kis útba igazítás "laikusok" számára szállást illetően?

Köszi! Món

Előzmény: János 2 (39040)
tolnaimarti Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39051

  üdv. Nektek!Mi  10 éve mindig a Robinsonnal megyünk mindig rendben volt minden,a kihelyezett idegenvezető is segítőkész bárhol voltunk.A rezsót nem javasolnám mivel szobát kértetek és nem stúdiót/ahol van konyhasarok/ a szobába tüzrendészetileg nem engedik és a szállsadóval lehet problémád.Ha nem akarsz gondot fizesd be a vacsit de akkor időhőz vagy kötve de bárhol lehet enni rengeteg hely van kinek igénye és pénztárcája szerint.A mi tapasztalataink szerint eddig jobban jártunk ha ott váltottunk be pénzt még eddig végignézve a pénzváltokat sehol nem volt jól járosan leva.Remélem segítettem.

Előzmény: nykgy (39031)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39050

Neked akartam írni. Bocsi Csaba.

Előzmény: stilokiller2 (39043)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39048

Ha gondolod szívesen segítek.

Előzmény: SzaboCsabaBence (39047)
SzaboCsabaBence Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39047

Szia!

 

Igen, azért szerintem még meg fognak próbálkozni vele. Legalábbis akkor, ha a szálláshely nem jelez vissza, hogy elfogadják a lemondást.

A megkeresést ne az ügyféloldalnak írd, hanem közvetlenül a szálláshelynek, a booking.com-nak ebben semmilyen kompetenciája nincsen.

 

Egyébként van egy elég egyszerű és hathatós módszer, hogy hogyan szabadulhatsz meg egyszer és mindenkorra attól, hogy le tudja venni a kártyádról a pénzt az adott szálláshely.... (szerintem Te is ki fogod találni), de inkorrekt módszereknek nem csapok reklámot.

Előzmény: stilokiller2 (39043)
betrix Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39046

szia a katalógus ír Nyíregyházás felszállást az nem jó nektek, vagy ott sincs hely

Előzmény: nykgy (39044)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39045

Pl. egy rokon.

Előzmény: nykgy (39044)
nykgy Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39044

Sziasztok

2012.06.15-ről sajnos 06.23-ra kellett módosítani az utazásunk időpontját Szozopolba,de sajnos bár a szálláshely szabad, a buszon már nincs szabadhely!Mi Tiszaújvárosiak vagyunk és Miskolcról szerettünk volna indulni a Robinson tourssal( tőlünk 35 km-re van),csak Budapest Népliget felszálással van buszhely,ami tőlünk 220 km.

van valakinek ötlete,hogy mit tudunk tenni?van valakinek akciós transzferes ismerőse?

 

 

stilokiller2 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39043

sziasztok.Segitségeteket szeretném kérni.foglaltma szállást a bookig.com oldalon.

Az a baj hogy kapkodtam és lefoglaltam egy olyan szállást ami nem visszatérítendő,és az a baj hogy késön vettem észre mert jött egy sms hogy le akarták venni a pénzt a kártyámról.Szerencsére nem volt rajta pénz és így nem tudták levenni az összeget.Írtam az oldal ügyfél részéhez levelet hogy törőljék a foglalást de nem jött vissza válasz még.Attól tartók hogy mivel nem visszamondható a foglalást így majd leakarják venni továbbra is az összeget a kártyámról.Vagy valami összegre bűtettnek az miatt hogy lemondtam.Volt már valaki ilyen helyzettbe?Ha egyszer nem tudták levonni a pénzt akkor nem foglalkoznak vele és törlik a foglalást? Ha valaki tud valami hasznos információt az megköszöném mert idegesít hogy mi lesz a butaságom bűntetése.Köszönüm előre is aki válaszol

 

utazo idegen Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39042

Különben lehet főzni  amit megkivánsz ha nincs kedved étterembe járni minden nap. én szoktam főzni egy kis lecsó. vagy paprikás krumpli meg még egyebeket is . Nagyon finom a zöldségük is . A paradicsom parika jó húsos sőt még gombát is lehett kapni. Már pár éve én is Szozopolba járok de nekünk a párommal nagyon teteszik . Az idén is ide megyünk.

utazo idegen Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39041

Szozopolban 3 éve nyilt egy CBA közért. Azért sok kis közért van de szupermarket az nincs. Szzinte mindent lehet kapni ezekben a kis boltokban. Italnagy ker hús üzlet háztartási bolt  hal üzlet is van aez mind a gödörben ahol régen hal feldolgozó üzem van.

Előzmény: János 2 (39034)
János 2 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 39040

T. Móni!

 

Nem tudom pontosan mi az igény, de megpróbálom összefoglalni:

 

  • szoba, fürdőszoba, erkély, tv ágyanként 5-7 euró, gyerekeknek általában 20-30% kedvezmény
  • apartman 25-35 euró/éj, itt általában már külön gyerekkedvezmény nincs
  • étkezés teljes egészében főzés nékül, sör üdítő nas fagyi stb két felnőtt+két gyerek kb napi 8-10000 Ft lehet, de ez nagyon függ az igényektől, lehet jóval kevesebb és több is. Ez egy közép.
  • A strandon, ha napernyőt bérelsz, ágyanként és napernyőként 5 leva körül, célszerűbb egyéni napernyő és pléd.

A szállás áraknál az első szám általában előszezon, a második a csúcsszezon.

 

Természetesen a fentiekhez jön az utiköltség, esetleg ottani buszozás, biztosítáa stb.

 

Ha van egy kis vállakozási kedv én javaslom az egyéni utazás-foglalás kipróbálását.

 

A fentiekkel nem akartam vitát nyitni melyik a jobb: egyéni, vagy ALI, csupán kérdésre válaszoltam.

 

Üdv: János

 

 

Előzmény: jubile (39039)
jubile Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39039

Kedves János!

 

Pár dolgot tudtam jelenleg visszaolvasin, de látom Te egyénileg utaztál már Bulgáriába. Kb 4 tagú családnak, mennyiből lehet kihozni, közepes igényekkel, mi Montenegróba voltun többször, most uticélt szeretnénk változtatni!

 

Köszönöm válaszod!  ÜdvÍ: Móni

 

Előzmény: János 2 (39034)
cani01 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39038

Mi az idén  negyedszerre megyünk a Robinsonnal Bulgáriába.Eddig mindig nagyon jól éreztük magunkat és minden rendben volt./szállás,utazás .../

Pötyi71 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39037

http://www.utisugo.hu/utazas/bulgaria/burgasz/szozopol-villa-magnolia-egyeni-***-338377.html

A szállásról itt találsz magyarul infókat. Szozopol jó választás, az óváros felé, ahogy mentek, van egy diszkont udvar. Zöldséges, halas, hentes is található. Nyugodtan mondhatom, hogy Szozopol legolcsóbb helye. Igaz nem túl szép a látvány, de minden friss.

Előzmény: nykgy (39028)
Jeff. Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39036

A szoba foglalásra nem vonatkozik a konyhasarok, csak a studióra. Itt tévedhetnek az oroszok. Legalábbis a Robinson infó szerint.

Előzmény: Jeff. (39035)
Jeff. Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39035

 

Szia!

 

Van egy orosz oldal a Villa Magnoliáról.

 

http://bulgaria-sun.ru/bulgarii/villamognoliasozopol/

 

A Google fordító szerint:

 

Villa Magnolia 3 * - ingatlan leírása Sozopol Bolgariya

Szerelmesek a kis szállodák, amelyek jobban emlékeztetnek egy villa, tökéletes egy kis szálloda, három csillagos színvonalú szolgáltatást - Villa Magnolia. Ez a szálloda 200 méterre a tengerparttól, az új városrészben, ami figyelemre méltó annak a béke és a nyugalom.. A szálloda két emeleten, így egy igazán szép otthon és üdülőközpont.
Villa Magnolia csak négy szoba, melyből kettő lakosztály, és a többi - két helyen a standard szobák. A szobában TV, hűtőszekrény, fürdőszoba. A szobák teljesen felszerelt konyhasarok tűzhellyel, így azok számára, akik szeretnek enni otthon van egy nagy előnye, amikor kiválasztják a szállodában. Egy kis kiegészítő támogatást telepítésre kerül egy szobában légkondicionáló.. Minden szoba rendelkezik erkéllyel, gyönyörű táj hozzáférést.
Szobaszerviz végzik a nap folyamán, de a személyzet annyira udvarias, barátságos és profi, hogy az ő jelenléte a szobában nem is érzem. Poggyász vagy fontos dolog lehet hagyni a ruhatárban, vagy gondoskodjon biztonságos.. Ha szükséges, egy ingyenes szolgáltatás által biztosított "óra".
Az ár nem tartalmazza az étkezést, de hála a beépített konyha a szobában, valamint számos különböző kávézó és étterem a tengerparton, a turisták nem éhezik.
A szórakozás, a turisták választhatnak egy éjszakai klub, diszkó, bár, ahol a Fekete-tenger partján Sozopol egy nagyon nagy szám. A különböző túrák fog bevezetni a vendégeket a helyi látványosságok, mint maga a város az egyik legkorábbi görög kolóniák a Fekete-tenger partján, amely ma is őrzi a festői utcái, régi házak, kis szállodák, mint a Villa Magnolia, ami egy szép ellentétben a modern diszkók, kávézók és épületeket. A hatalmas mennyiségű növényzet, kertek, kilátással a hegyekre és a tengerre teszi a többi szálloda Villa Magnolia valóban vonzó a különböző kategóriák turisták.

 

 

 

 

 

Előzmény: nykgy (39031)
János 2 Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39034

Heló!

 

Reggelire péksüti van rengeteg féle 1 Leva körül. A pékségekben reggeliző sarkok vannak ialakítva. Bulgáriában főzőcskézni nem szabad, rengeteg az étterem, minden kaját kipróbálni egy hét kevés.

Sozopolban /bent a városban/ mi fogalmaimk szerinti supermmarketet nem tudok, szerintem nem is kell. Rengeteg a kis üzlet, mindent lehet kapni.

Kagyló: általában fekete kagyló van, a parton láttam sütögetni. A kagylót én magam is szeretem, ki kell próbálni /rántva javaslom, neve: midi paníri. Nagy csiga szerintem általában, csak bentebb van.

 

 A Robinsonnal szerintem semmi gond, először én is velük voltam Sozopolba. Azóta legtöbbször magán szervezésbe megyek.

 

Jó utat: János

Előzmény: nykgy (39031)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39033

Ja, Szozopol stimmel, de Green Hills.

Előzmény: Törölt nick (39032)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39032

Mi is odakészülünk, de először.

Előzmény: nykgy (39031)
nykgy Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39031

köszi a választ.jók a videók.

kérdés még.

ismeri valaki a villa Magnoliát,mert tényleg nem találok róla csak 3 képet,viszont az a 3 szimpi.

nem lesz főzősarkunk,érdemes rezsót bedobni?:D

van sozopol-on supermarket vagy hol érdemes vásárolni?

érdemes itthon levát váltani?

kagylógyűjtéssel mi a helyzet,milyen típusú kagyló van ott?van nagy csiga?

júniusban már meleg van ott is ugye?

érdemes ellátásba feccolni pénzt vagy olcsóbb,ha bevásárolgatunk pékterméket+ilyesmit?

robinson toursról van valakinek véleménye?

 

köszi:Györgyi

 

Előzmény: Törölt nick (39029)
borkasga Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39030

Augusztus 4- én wizz géppel utazunk Napospartra 10 fős társasággal. Gondolkodunk a transzfer lehetőségén. 4 fő még társulhat hozzánk, 4- 5 €/ fő- re jön ki ennek a költsége (csak odaút). Akit érdekel, egyeztethetünk e-mail.ban.

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39029
Előzmény: nykgy (39028)
nykgy Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39028

sziasztok!

idén nyáron Bulgáriát választottuk nyaralásunk helyszínéül.Sok évig Görögországba jártunk nyaralni,stúdióba(szoba+főzősarok+fürdő),de azt hallottam Bulgáriában nem érdemes elpazarolni a drága időt,mert annyira olcsó az étkezés.

június 16-án indulunk busszal Szozopolba,a villa Magnoliába veszünk ki szobát.Igazából nagyon kevés infóm van Bulgáriáról,Szozopolról és a villáról is(3db képet találtam a szállásról)

Ha valakinek van véleménye erről a helyről,vagy bármilyen jó tanácsa,nagyon szívesen vennénk!

 

üdv:Györgyi

áim Creative Commons License 2012.04.23 0 0 39027

OFF:

 

Stevie-w! Jól emlékszem, hogy régebben Te ajánlottál egy makrygialosi szállást a görög topicban? Mi volt annak a neve?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!