Keresés

Részletes keresés

Gini Creative Commons License 2000.04.27 0 0 18

Szia Májki!

Több kört futottam meg, ma végre kikötöttem az Erzsébet krt.23 alatt...
Legalább 6 laza fazon ült hanyatt-homlok a boltban..mingyá meg is lepődtem és össze vissza vakertam mikor megkérdezték mijáratban? :-))
Csak foszlányokban emléxem valami ilyesmire, hogy kezdő gagyit akarnék, de menjen már az agresszivba ha lehet, hogy ne kelljen cserélnem hamar ha marhára tudok már...:-) Aztán hogy 80/78 diaméteres legyen...meg mittom én még mit sóderoltam...:-)
Aztán egy a sok közül a kezébe vette a dolgokat és azzal válogattunk.
A használtak nagyon le voltak lakva, igy egy új rollerblade-t forgattam meg és kiderült alig több mint a ratyik... 22 rugó... 3 csattos fekete-szürke...átlátszó kerekek...
csukló és térdvédők + 5 rugó kb... szóval 27...

Holnap megyek érte valszeg...mit gondolsz?

Előzmény: Mike (16)
Mike Creative Commons License 2000.04.27 0 0 17
Kedves Video!

Megtekintettem a videokat, ami a site-odon voltak/vannak.
Hat, eleg brutalis! :)
En azert nem fogom utanatok csinalni, ha nem haragszol.
Csuszkalas a mozgolepcson, Delinel ugras a mellybe, lepcsozes forogva, huh!
Az kell hogy mondjam az urak nem semmik, bar gondolom azert van mogotte nemi gyakorlas, bordatoros, ilyesmik, amig ilyen szintre vittetek a dolgokat.
Vagy az utcan gyalogosok ijesztgetese (nem akarattal, hanem mint affele spontan gyalogosi reakcio - latszik, hogy a jonep nem jar ki a Mujegre a tomegbe + a leesett allak) :)

Udv, Mike

Nem hiaba mondta Dozsi, hogy nem vagy normalis :))

Előzmény: Törölt nick (11)
Mike Creative Commons License 2000.04.27 0 0 16
Kedves badmad!

Tehat nem az akrobatika fel kacsingattok, ha jol ertem.
Az oreg 30-as mit jelent? Inkabb 40, vagy inkabb 30 fele?
Es megis merre szoktatok gurulgatni, ha mar a Camponaban nem?
Ha erdekel, szervezhetnenk kozos "jarjuk be Budapestet" jellegu kerekparuton elkovetett 10-20 km turat. Aztan kesobb akar Szentendre, vagy barhova (csak normalis ut vezessen oda, es ne kelljen masodpercenkent szetfagyasokon atlepdelni - mert terepkorim az sajnos meg nincs)

Ha erdekel a dolog, atmehetunk emilbe is ha akarod, de tolem itt is maradhatunk.

Udv, Mike

Hi Gini!
Meddig jutottal?

Előzmény: badmad (15)
badmad Creative Commons License 2000.04.26 0 1 15
Szóval a lentebb írtak arra utalnak, hogy nem vagyunk még igazán urai a lábainknak, ha kori van rajtunk. Öreg 30-asok módjára, vén fejjel tanulgatjuk ezt a szakmát, és ettől függetlenül élvezzük, jókat röhögünk magunkon és egymáson. Ezért is keressük inkább a nagyterületű, sima betonos pályákat. Saját korija már van mindenkinek, ezért a göripályák számunkra nem igazán játszanak, főleg mert drágák és a félcső nem is a mi stílusunk.
Előzmény: Mike (14)
Mike Creative Commons License 2000.04.25 0 0 14
Egyebkent mit jelent az nalad, hogy a tarsasag inkabb kezdonek mondhato?
Es a gorkorizas melyik valfaja a kedvencetek?
Es merre, ha a Camponaban mar nem? :)

Udv, Mike

Előzmény: badmad (12)
Mike Creative Commons License 2000.04.23 0 0 13
Nem tudum mennyire vagytok aggressziv korisok, mert ha igen, akkor Video majd ajanl nektek mindenfele terepet, ahogy elneztem a klippjeit. Ha azonban hosszu, sima, akadalymentes palyakra vagytok (es mondjuk az szamit: menjunk ma 15-20 km-ert... - tegyuk fel) akkor ajanlanam figyelmetekbe a mostanaban kiepitett kerekparutakat itt, Bp-n. 70-es - Kelenfoldi pu. - Budafok v. Lagymanyosi hid - Nepliget - Ors vezer tere v. Varosliget utvonalaon pl. Aztan ott vannak az aluljarok, bar azok tul rovidek, vagy mondjuk el lehet menni Szentendrere. Vagy meg tudom ajanlani a kulonbozo to melleki telepulesek kozut halozatait, azok is eleg kiralyak, foleg ejjel, amikor szinte semmi forgalom nincs.

Udv, Mike

Előzmény: badmad (12)
badmad Creative Commons License 2000.04.21 0 0 12
Mint a "30as fúk és lonyák klubja" görkoriscsapat egyik alapítótagja ajánlanám figyelmetekbe a CAMPONA áruház parkolóházának első szintjét. Minket ugyan már kitiltottak innen, de 1-2 alkalomra azért jó lehet, mivel hihetetlenül sima a burkolata, nem sok kocsi áll ezen a szinten, és még némi terepakadály is leledzik benne. Egyébként várnánk jó helyszín ötleteket, mivel a társaság inkább kezdőnek mondható, lehetőleg sima, akadálymentes pályákat.
Mike Creative Commons License 2000.04.20 0 0 10
Huh, mar nem vagyok magamnal :(
Ha Buda fele setalsz, akkor a JOBB oldalon van az uzlet, elnezest a kavarert

Kedves Anteris: csak annyi tortenne, hogy azon az oldalon van.
Koszi, hogy megkerdezted

Mike Creative Commons License 2000.04.20 0 0 9
Kedves Video!

Neznem en, de nem jo (nalam) a link

Udv, Mike

Off: a Booster ota irtal vhova jopofa koris torteneteket?

Előzmény: Törölt nick (4)
Gini Creative Commons License 2000.04.20 0 0 8

Hogytemilyenrendesvagy MÁJKI!!!

Nagyon köszönöm, nagyon nagyon nagyon!
Tökre eligazitottál most a görkori vadászat dzsungelébe!
A nézelődés most indul, merugye a tőke a zsebbe érzéssel jobb...:-)
Majd beszámolok feltétlenül, és aztán szeretnék majd technikai tanácsokat is kérni!

Előzmény: Mike (6)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.04.20 0 0 7
mér, ha a jobboldalon lenne, mi történne? Minden lépésnél keresztet kéni vetni, vagy mi?
Előzmény: Mike (6)
Mike Creative Commons License 2000.04.20 0 0 6
Ha Buda fele setalsz akkor a bal oldalon, veletlenul sem a jobbon!
Előzmény: Mike (5)
Mike Creative Commons License 2000.04.20 0 0 5
Kedves Gini!

Uzletek:
Ajanlanam pl. a Harvis-t az Europarkban. Igaz a kiszolgalas/tancsadas nem a legszuperebb, de nagy a valasztek, fel lehet probalni sokfelet. Igaz mashol is. :)

Ja tenyleg meddig jutottal a nezelodesben?

Aztan:
van egy bolt az Oktogontol Buda fele a koruton, neve nem jut eszembe, ha setlasz akkor a bal oldalon.
Es van meg egy eleg jo bolt (ahol elmeletileg barmit beszereznek) a Koruton:
itt hasznalt cuccokat is arulnak: Erzsebet krt. 23. udvar
ez pedig a Budarol jovo villamosmegalloban van

Van egy meg a Skala Metronal, de ott a csaj eleg sotet, Skala Metro melletti utca
(villamos megallobol nezve balra, a kis utcabol nyilik, affele atjarohaz hm... inkabb foloso jellegu)

Hat sajnos nem voltam valami konkret elnezest, de az utcanavek most valahogy nem jutnak eszembe.

Gini Creative Commons License 2000.04.18 0 0 3

DirMájki!

Örök hálám, nem tom mit vettem volna nélküled, valszeg valami ultraratyi drága használhatatlanságot...:-)))
Köszönöm a cimeket előre is!

Előzmény: Mike (2)
Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 2
Kedves Gini!

Holnap meg majd mondok uzletcimeket (vagy ma, ahogy elnezem az orat) :)

Mike

Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 1
Gyari site-ok:
roppant egyszeru: nev+com

www.rollerblade.com
www.ultrawheels.com
www.bauer.com
www.hypno.it - ezt ajanlanam szives figyelmedbe, mert ok olyan korit kesziteneka minek leszedheto a "kereksora" ezaltal bemehetsz oda is ahova egyebkent nem, vagy hasznalhatod a BKV-t.
es a tobbi

+ ajanlanam:
www.campusskate.com
www.inliners.co.uk

Tanacsok, egyebek
http://iisa.org
www.4rollerblading.com
www.skatefaq.com
www.1888wwinline.com
www.skating.com
www.skatecity.com
www.gear.com

Mike

Előzmény: Gini (0)
Gini Creative Commons License 2000.04.18 0 0 0

Hali Mike!

Itt vagyok...köszi a tippeket!
Tudsz gyári site-okat is?

Előzmény: Mike (-)
Mike Creative Commons License 2000.04.18 0 0 topiknyitó
Udv Mindenkinek!

Mivel - meglatasom szerint - gorkoris temaban nem igazan nagy a tolongas, illetve az a par ember aki beszelne errol, az is tobbfele topicban teszi ezt, arra gondoltam lehetne egy nagyot nyitni, ahol mindenfele gorkoris temaban beszelhetnenk, anelkul hogy a kedvencekben meg ot-hat topic-ot kene tartani. Tehat szo lehetne itt barmirol, agressziv, fittnes, tura, esatobbi, aktualis programok, kerdesek, tanacsadas, tehat barmi ami a soros gorkorival kapcsolatos.

Mike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!