Keresés

Részletes keresés

petami Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64225
No én elindultam. vár a liget.
amatőr Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64224

...nyerni semmit sem nyertünk...

 

Azért FB-ra is mosolygott a szerencse: rinceWIND nyert, csak épp tévedésből a csokihalmok helyett Norbival ápdételt csodafitneszitalt hozott el a terülj-terülj asztalkámról... :)

Előzmény: qqbenko (64223)
qqbenko Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64223
Voltunk ma reggeli futni meg hendizni.
Szép napos, kellemesen meleg őszi idő volt. Amikor a reggeli futást elkezdtem, még kicsit borzongtam, nagyon fázos vagyok, de most mégis meglepődve tapasztaltam, mennyire jól esik ez a kellemes hideg. Az elején vitt a tömeg, le is lassultam a végére, 33:30 körüli lett, ez nekem jó, Dávid fiam lazán 3 percet vert rám. Felmarkoltuk a reggelit, majd aagicával kibővülve átsétáltunk a hendire. Lassan egész sok futóbolond jött össze, de azért látszott a létszámon, hogy holnap nagy jujjjujj lesz. A második kört tök lazán futtottam, hisz még holnapra is kell tartalékolni, de meglepő módon mégsem lett igazán rosszabb az előzőnél (33:58). Szőlőt csipegetve még elbeszélgettünk, aztán beviharzott Cicó is, nyerni semmit sem nyertünk, de azt hiszem mindenkinek jól esett ebben a szép napsütésben ez a kis átmozgatás.

Jó lenne, ha holnap is pont ilyen szép, szélmentes idő lenne.
Mégegyszer hajrá mindenkinek!

Obor!
Remélem holnap személyesen is megismerlek, ha csak ma nem fulladsz meg miattam az úsziban.

qq
amatőr Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64222

Gyönyörű idő, napsütés, kellemes levegő, baráti társaság, finom szőlővel kedveskedő rendezők: ilyen volt ma a szigetfutás. :)

 

Bebizonyosodott, hogy igenis lehet fejlődni tartós nemfutással is: sokkal jobban ment ma, mint egy hónappal ezelőtt, pedig akkor előtte azért a NIKE felesre készültem. A szeptemberi átlag heti egy futás, össz 30 km jelentős erőket mozgósított, (némi tétovázással) biztosan hoztam a 26 és feles időt.

 

aagica valami holnapi ulibuli versenyre való hivatkozással lazsált, nem futott, csak a rejtszámfeltűzésben jeleskedett, a többiek viszont odatették magukat: Qqbenko, ROHAN_ó, rinceWIND jót futottak. I7O2zz keményen harcolt a javításért, és siker koronázta az erőfeszítését; Cicóka meg bölcsen megvárta, míg mindenki elindul, s csak a mezőny után, a tiszta és érintetlen futóterepen teljesítette hivatalos szigetkörét. :)

 

Holnap különleges élmények várnak ránk!! :)))

qqbenko Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64221
Baloo 784!

A 2005. 08.27-i célba két csomag papírzsepit rendeltem, és vettem egy digitális fényképezőt is, úgy, hogy HÚZZ BELE!!!

qq
Előzmény: Törölt nick (64206)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64220
Hohó, Amtibácsi, akkor te vagy az én emberem, kapsz egy megbízást tőlem! Azt kéne csinálnod, hogy egy kicsit mindig a záróbusz előtt menj, és egy alkalmas helyen jól vezesd félre valami kis eldugott mellékutcába úgy, hogy aztán soha ne is találjon vissza a pályára. Ha végeztél ezzel, akkor olyan gyorsan térj vissza a mezőny végéhez, hogy a busz még véletlenül se tudjon követni. Hát ez a feladat. (Mert szerintem obornak csak a szája jár záróbuszmegállítás témában. :)))
Előzmény: Amtibácsi (64174)
obor Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64219
Ne légy elkeseredve. Menni fog. Csak ne legyél szomorú, mosolyogj!:-)))
Előzmény: krisz_ (64217)
petami Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64218
jajjajjaj holnap ilyenkor már fájni fog mindenem nem edzettem eleget úgyis feladom. nyirm :-))
krisz_ Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64217

Nyirm! :))

Csak a "rend" kedvéért. Most csak így röviden, de a lényeg asszem benne van. :))

 

Én is jó futásokat kívánok holnapra mindenkinek, és hát akkor találkozunk a rajtnál!

Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64216

Holnapra jó futást mindenkinek!

 

Az időjósok szép időt mondanak, ezért kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét:-)

Kanga M. Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64215

Nem is tudom mi van velem, a héten már háromszor futottam. teljesen oda meg vissza vagyok, hónapok óta nem volt ilyen hetem. 

 

 

Holnapra mindenkinek mindent!!!!

Hauanita Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64214

Szokásos újszegedi kör 3-szor?

 

Ja, valami olyasmi. Bár egy része a szegedi oldalon megy...

Előzmény: V42 515 (64213)
V42 515 Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64213

"helyette futok a kedvenc szegedi útvonalamon 18 kilit..."

 

Szokásos újszegedi kör 3-szor? Ideális futóidő van most Szegeden, 20 perce értem haza a ma reggeli 14 km-emről, így az utolsó hét napban 116 km-nél járok. Most világosban futottam a 14 km-t, 1:06:55, tegnap ugyanez hajnali 5.15-ös indulással 1:09:28 lett.

 

A holnapi maratonistáknak sok sikert, 17-18 fok körüli hőmérsékletet, szélcsendes, száraz, nyugost őszi időjárást kívánok!!!

Előzmény: Hauanita (64199)
Cicóka_ Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64212

7végén futóknak kellemes időt, jó futást kívánok

 

az elsőbálozóknak meg mindent bele!!
mutassátok meg mit tudtok :)

 

Cicó_
pen Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64211

Pólórendeléshez szeretnék csatlakozni. Kérek széPen: 1 hosszúujjú cipzáras nyakút két zsebbel S méretben és egy topot, szintén S méretben. Köszi

pen

 

Előzmény: Xerxesz Aron (64050)
pen Creative Commons License 2004.10.02 0 0 64210

Sziasztok!

 

Én is a szurkolótábort erősítem majd vasárnap. Sepi kedvéért többször beszéltem az égiekkel, és remélem sikerült velük lezsíroznom a verseny idejére a 16 fokot, szélcsendet és felhős időt, eső nélkül. Aki nem ilyet szeretne attól előre is elnézést kérek :o)

 

Minden vasárnapi versenyzőnek sok-sok kitartást és a legtitkosabb időtervek teljesülését kívánom!

pen

 

 

petami Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64209
Legalább bunkósbottal?
Előzmény: gyuro (64208)
gyuro Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64208

nem, a mezítlábast meghagyom annak a fickónak, aki mindig mezítláb fut, hol ókori tunikában, hol fürdőgatyában. :-)

mondjuk az izületeit megnézném..

Előzmény: miki (64202)
obor Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64207

Átgondoltam Amatőr edzéselméletét, ezért nem tegnap futottam a 20 kili körülit hanem ma, most. Elvégre az Ő elmélete:-)

Pulzustartomány meghatározás, 150-155, és km idő meghatározás után, versenytempó 5:10-5:15 indulás. Szép könnyedén le is futottam 20 km-t.

10km 0:51:02,  20km  1:42:55  Átlagpulzus  151.

Szörnyű! Mármint az,h a NIKE-t szenvedve lefutottam 1:45-re, ezt meg könnyedén 1:42-re. Már nem ez az első,h itthon könnyedén futom a versenyen szenvedve lefutott időket.

Na most már felkészültem vasárnapra. Ide nekem az oroszlánt!:-)))

 

HAJRÁ MINDENKI!!!:-)))

Hauanita Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64205

Azért, hogy megvigasztaljam magam, mára is volt futnivalóm, 2 kili bemelegítés után 6 kili 4:45-ön belül. És tökjól ment. :))))) Az első fele, de a második is elviselhető volt. Na, persze a koreográfia a megszokott volt: óvatosan próbáltam kezdeni, és viszonylag laza feelinggel lett 4:35 az első kili. Ilyenkor gondolkodok el mindig, mi lenne, ha egyszer egy ilyet tényleg meg is futnék. Jó tudom, nem ez a célom. Csak úgy kis kíváncsi vagyok :) Utána azért megtalátam a 4:42-4:45 zónát, ide lőttem be a köv. 4 kilit, végül egy 4:38-assal zártam. :-))) Sirály! :) Mondjuk, még egy kört már nem kívánt volna a lelkem, de ez így pont jó volt.

 

És azon filóztam, hogy asszem, eljutottam oda fejben, hogy el tudom hinni ezeket a 4:4x-es kiliket. Hiába futottam a NIKE előtt is több ilyet, mindig azt hittem, hogy azért mert segítettek (pl. Baloo a Vivicittán: ez sokat lendített rajtam), majd pedig, hogy véletlen. De mostmár asszem, kénytelen vagyok belátni, hogy én futom ezeket :)

 

Apropó Baloo!

Mi lett Veled végül a múltkor? Rendbe jött a lábad? Tudod folytatni a jól elkezdett edzéseidet?

 

Na, most már én tényleg balra el, és iszonyúan várom a hétvégi beszámolókat!!

Előzmény: Hauanita (64199)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64204
Bölcs Inkább Kussol?
Előzmény: kaktusz7 (64203)
kaktusz7 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64203
moes ... Jó lesz nekem, ha megtudom, mi az a BIK? És Larzennek? :-)
miki Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64202

gyuro,

Legalább mezítláb :-)? A mezítlábas maraton még a távoli céljaim között szerepel.

Előzmény: gyuro (64188)
1702zz Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64201
Segitseg! Valtotarsat keresunk egy ma megserult futotarsunk helyere a stafeta elso szakaszara. Ket pasi vagyunk, az egyikunk beteg, a masikunk formankivuli, nincs celidonk. Ha valakinek van otlete, kerem, irjon nekem levelet. Legkesobb holnap tudok ra reagalni. Koszonom.
Hauanita Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64199

Hát, én is így vagyok vele. Tavaly április óta minden nagyobb rendezvényen ott vagyok. De itt már akkor is túl nagy a tömeg, messze vannak az egyes helyszínek egymástól, szervezni, utazni, stb. nem akartam. Viszont most, hogy már ilyen hangulat van, mindenki fut, szurkol, találkozik, meg felnéztem a BSI honlapjára is, onnan is áradt az érem, a zene, a táv... Kicsit szomorú vagyok. :(

Főleg, hogy úgy terveztem, cserébe holnap elmegyek Cegléd környékére túrát futni öcsémmel. Ő szerencsésen rászervezett magának egy túrát tökmáshol, így egyedül mehetnék. Elég csöpörgős idő is van, meg fáradt is vagyok, így nem hiszem, hogy reggel 4-kor lenne kedvem úgy kimászni az ágyból úgy, hogy tudom, nem találkozok ismerőssel. Szóval úgy néz ki, az is kimarad, helyette futok a kedvenc szegedi útvonalamon 18 kilit...

Viszont legalább lesz végre egy szabad, nyugis hétvégém, akikor kipihenhetem és utolérhetem magam.

 

Még egyszer jó futást mindenkinek a hétvégre!!

 

Ja! Obor! Királyságos a vers!!! :-)

Előzmény: _tyúkanyó (64185)
tomator Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64198
huh tényleg már el is felejtettem, olyan rég futottam rajtuk ;-)
A pestire gondoltam egyébként, de majd úgyis mozgunk.
Előzmény: __macsa (64196)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64197
Hát, ha fizettek, akkor azt diktálja az illem... :-)
Jó szaladgálást mindenkinek, én vasárnap ttúrán leszek mint rendező és résztvevő is, sajnálom, hogy rászervezték ezt a kis maratont, pedig tudhatnák, hogy minden október első vasárnapján van a túránk!
Előzmény: __macsa (64194)
__macsa Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64196

Tomator, két rakpart is van ám Budapesten!  :)

 

Állj! Topikolást abbahagyni! Mindenki pihenjen, borotválkozzon, lábkörmöt nyírjon! Azonnal! Meg tészát egyen!

Előzmény: tomator (64193)
petami Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64195
De tök jó lenne:)
Előzmény: __macsa (64194)
__macsa Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64194

A munkavédelmi sisakomat ne adjam kölcsön?  :)

 

Amúgy nagy gondban vagyok. A Cég kifizette a váltócsapatunk nevezési díját. Sőt, a mai napon három fehér pólóval is megleptek, amelyeken a Cég logója, a csapattagok neve, meg a nagy nap dátuma is szerepel. Sajnos a cégnév nem derül ki róla, de sebaj, nekünk nem kell reklám :)

 

Tényleg aranyosak, de jobban szeretnék narancsban futni, és bezsebelni a bíztatásokat. (Van rajta bringás zseb!) Ha mindkettőt felveszem, csak az egyik látszik... Mit tegyek?

 

Na, megyek haza. Mindenkinek nagy hajrá! Tomator, nehogy mindenki egy helyen szurkoljon! Tessék szétoszolni!

Előzmény: petami (64192)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!