Keresés

Részletes keresés

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8623

AMIKOR KÉPBE KERÜLT LOP-CSÍK,ÉS MEGTUDTA,HOGY 4000 KÁROSULT ALÁÍRÁS GYŰJTÉSRE KÉSZÜL,AKKOR ELŐSZEDTE A NAPJAINKBAN IS ÁLTALA ALKALMAZOTT MÓDSZEREKET:

 

HAZUDOZÁS

 

DEZINFORMÁLÁS

 

RÉMHÍR KELTÉS

 

ÁTVERÉS

 

11-FÉLE NÉV ALATT ÍROGATÁS 

 

TAKTIKÁZÁS

 

TAGDÍJAK ELLOPÁSA

 

150 FŐ PESTRE CSÁBÍTÁSA

 

JUDÁSPÉNZEK FELCSÍPÉSE

 

TÜNTETÉSEK LEÁLLÍTÁSA

 

ÖNMAGÁVAL BESZÉLGETÉS

 

EGYESÜLETEK MEGSEMMISÍTÉSE

 

FOLYT.KÖV.

 

 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8622

 

 

LOP-CSÍK 

 

MEGINT FÜLÖN CSÍPTÜK A HAZUDOZÓ LOP-CSÍKOT ,MERT MÉG A FEJÉN VANNAK A FÜLEI.

 

A NAGY MÁGUS MOST MEG ARRA HIVATKOZIK,HOGY INAKTÍVAK A KÁROSULTAK.

 

EZ A CSALÓ AKKOR  MÉG NEM IS TUDTA ,HOGY MI AZ AZ INDEX,

AMIKOR ITT MÁR 4000 KÁROSULT,ÉS AZOK KÉPVISELŐI LETETTÉK A NAGY ESKÜT,HOGY TÁMOGATJÁK AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉST: 

 

 

 

AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉS GONDOLATÁT 2015.10.15.-ÉN ,AZ ALÁBBI 4000 fő TÁMOGATTA:

 

1.Toprongy 1                     LOP-CSÍK-NAK NAGYON NEM TETSZIK EZ A LISTA,ÁLLANDÓAN 

2.mama 35                        LETÖRLI A BEÍRT NEVEKET,EMIATT ÚJRA  BE KELL ÍRNUNK 

3.Fehér Andrea                  AZOKAT.

4.Baruka

5.10 R                                                          + min. 30 fő

6.BAUmagnélküli

7.Kres 58

9.okoskodó 12

10.jjulika

11.mező                                   +50 FÖ

12.Mindmegette                                               +6 fő

13.fószer 57

14.baumagkirálylány

16.baumagkár                                                       +45 FŐ

17.juhlaci

18.F.zoltán

19.Nanderzon

20.Baumagoss

21.Kempf Gyula

22.FA 18

23.bassus

24.micimackó

25.GabiZepter

26.Az elnök

27.Anna Sashegyi                                                  +33 FŐ

28.Alfina 63

29.Aron Nagy 007

30.cp75pp

30.kalandor 123

31.tüskéskaktusz

32.magg 73

33.pumukli 1948

34.Reinkarnált                                    + 299

35.jósvafő

36.Törpefenyő                                             +100 fő

37.egyesületek

38."666"

39.micimackó 513

40.bassus

41.Balambér 02

42.tegzi 235

43.Bawa Hé                                                   + 100 FŐ

44.208 D

45.károsult 2015

46.Whale                                             +100

47.Sopronmag

49.nyakfogom                                     +100  aláírás

50.Füredi Nándorné

51.Vörös Lajosné

52.Simon Sándorné és családja

53.Varga József                                +120

54. k i a d ó

55.Csendes Lívia

56.Csendes András

57.Varga Miklós

58.Tóthné Kovács Krisztina és családja is csatlakozik

59.Arató János

59.Horváth Tihamér                                            +100 fő

60.Gimesi Györgyi és családja                               +110 FŐ

61.Szántai Klára

62.Tóthné Kovács Krisztina és caládja

63.Magg 73                                                          plusz 53 fő

64.Juhász Barnabás                                                 6 fő

64.Ivék Gyuláné
65.Szántai Istvánné és családja
66.Füredi Nándorné
67.Fazekas Mihály                                                    +75 FŐ
68.Judit Kisné Vörös
69.Dr. Rédei József                       
70.Dr. Rédei Józsefné

71.Barabás Józsefné                                              +800 fő Zala és környéke

72.P.Ferenc és neje

73. Csáti Margit és népes családja

74.Aratóné Krausz Éva

75.Radóné Hohner Mária                                            +1 fő

76.Papp György

77.Papp Györgyné

78.Németh Zoltánné

79.Németh Tamás

80.Németh Dánielné

81.Keglovics Zoltánné

82.Mágel Györgyné

83.Dedici+6 fö

84.Fekete Nándorné                                                   + 500 fő

85.Niederkirchner István

86.Latyák Anikó

87.bauszivacs

88.Kalandor 123

89-100 KÖZÖTTI RÉSZT VALAKI LETÖRÖLTE,ÚJ NEVET NEM ÍRT BE.Ő EGY GAZEMBER BALÁZS PÁRTI. ITT EREDETILEG 350 FÖ SZEREPELT. A TETTES  LOP-CSÍK

101.Takács JÓZSEF                                                        +150 FŐ

102.Laskói Andrea

103.godica                                                                    +2 fő

104.Malabár

105.Nagy Istvánné                                               +125 FŐ

106.Nagy Orsolya

107.Eszter Baksa

108.kutyusom

109.Füredi Nándor

110.Füredi Nándorné

111.Galambos Péter

112.Galambos Péterné

113.Bula Gábor

114.Bula Gáborné

115.Papp György

116.Papp Györgyné

117.Csányi János                                                                         + 150 fő

118.Csányi Jánosné

119.Ivék Gyula

120.Ivék gyuláné

121.Szalatkai István

122.Szalatkai Istvánné

123.Peregi Géza

124.Bércesi Zoltánné

125.Csabai Jenőné

126.Bércesi Zoltánné

127.Kis János

128.Hargitainé                                                                   +10 fő

129.Ircsi Marsi

130.Lovrity András

131.Lovrity Andrásné

132.kifosztott12

133.Fábián Magdi

134.Nyiri Lajos    

135.Ivánné Baksa Eszter  

136.Nagy József                                                               +5fő

137.Ádándi László                                                             +5 fő

138.Dedics                                                                        +5fő

139.Fehér Lajos                                                                 +15 fő

140.Ignáth Imre                                                               +50 fő

141.VINKÓ LÁSZLÓ    BAJA                                               + 300 fő      

142.Schneider Istvánné  BAJA                                           + 10fő

143.Bánhidi Róbertné                                                          +2 fő

144.Gondos Jánosné                                                    +5o fő

145.Kerekes Irén                                              +50 fő

146.Kolosai Béláné                                            +30 fő

147.Keczán Györgyné                                            +20 fő

148.Lelovics Árpád                                           +50 fő

149.Gyula 131                                                +3 fő

15o.Torda Lajos                                          +12 fő

151.Nagy István                                          +100 fő

153.Boronyák Sándor     + 100 fő

154.Nagy Zsolt                                    + 20 fő

155.Tóth Mária                                         +10 fő

 

EZEK A KÁROSULTAK ITT AZ INDEXEN (VISSZAKERESHETŐ),ÍMÉLBEN,ÉS TELEFONON JELEZTÉK SZÁNDÉKUKAT.

 

AZTÁN JÖTT A LOP-CSÍK,MEGJELENT A ITT A PORONDON AZ AKNAMUNKÁJÁVAL EGYÜTT.

 

AKKORIBAN NEM ÁTALLOTT TELEFONON FELHÍVNI ENGEM EZ A CSALÓ LOP-CSÍK AZÉRT,HOGY MINDEN RÉSZLETET ALAPOSAN KIPUHATOLJON A FENTIEKKEL KAPCSOLATBAN.

AKKOR MÉG NEM TUDTAM,HOGY EGY VILÁGI NAGY CSALÓ-SZÉLHÁMOSHOZ "VAN SZERENCSÉM"

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8621

T.Lipcsik!

 

Felesleges bárkivel is összemosni, mert ahogyan fogalmaztam, a fórumon, "csak" ezen a nick néven van hozzászólásom.

A fiktív részjegyet nem tudom ki említette, de bárki legyen is az, ostobán tette!!!

Ugyanis, fiktív részjegyről, azért nem beszélhetünk, mert ez a tagsági jogviszony létrejöttének utolsó etapja, és csak a részjegy(1000ft) megfizetésével válhatott valaki is a szövetkezet tagjává, persze csak akkor, ha előtte a belépési kérelmének helyt adtak, ami értelemszerűen minden szövetkezetre vonatkozott!!! 

Az egy dolog, hogy a Baumag szövetkezet esetében, a befektetni szándékozók, csakis részjegyeket igényelhettek volna az 1000ft megfizetésen túl, de azt is max 5 millió ft erejéig, de, mivel ez soha nem történt meg, így ezzel nekünk nem kéne foglalkoznunk.  

Vagyis, mindenki kára, csakis a "fiktív üzletrészek megfizetésén alapul"!!! 

Mivel, minden  befektetési szándékozó szerződési akarata, szövetkezeti üzletrész vásárlásra irányult", nem nyújthattak kölcsönt ügyleti kamat kikötése mellett." 

Erről rögvest meggyőződhet, ha előveszi az adás-vételi szerződését, amiben a "kamat- kifejezés" egyáltalán nincs rögzítve, csak, "az üzletrészek" "magasabb árfolyamon"történő visszavásárlása.        Számtalanszor elhangzott, a korrupt állami, felügyeleti szervek, tudatosan azért mutogattak egyfolytában tagi kölcsönre, hogy a befektetők figyelmét mindvégig eltereljék, a fiktív üzletrészek megvásárlásáról, azaz a csalásról.                                       

A befizetési pénztárbizonylat, minden esetben, egyben a befektetés jogcímére kell, hogy utaljon, ezért sem értem, az erre tett zavaros értelmezését!      

Olyan nincs, hogy a bizonylaton tagi kölcsön befizetés szerepel, miközben, önnek egy üzletrész adás-vételi szerződéssel kedveskednek, és olyan sincs, hogy a bizonylat az üzletrészek vételárának megfizetését rögzíti, és közben egy tagi kölcsön megállapodást sóznak a nyakába!!!  NONSZENSZ!!!        

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8620

Tisztelt azigazmondó!

 

Van előnye és van hátránya is az ingyenes fórumnak. Előnye, hogy bárki bármit mondhat, hátránya, hogy bizonyos dolgokra csak utalni lehet, de felfedni nem. A titkok pedig akár megalapozatlan további gondolatok forrásai is lehetnek.

 

Így már egészen más a gyerek fekvése...

 

Eddig sem, és ezután sem fogom kutatni, mert érdektelennek tartom, hogy korábban ki lehetett az, aki más nick néven oly gyakran foglalkozott a fiktív részjegyek forgalmazásával.

 

Kérdésemre itt ne válaszoljon, de megfogalmazódott bennem, hogy vajon:

 

Mikortól lehet ennek a relevans dokumentumnak a birtokában?

 

Miért nem játszotta ki a folyamatban volt perek során? 

 

Lát-e bármilyen lehetőséget, hogy az elévülést megszakítva ezen dokumentumra alapítva egy új eljárás kezdődjön?

 

És ki lenne ennek az eljárásnak az alperese, esetleg a vádlottja?

 

Milyen vonzata lehet a dokumentum nyilvánosságra hozásának arra a személyre nézve, akitől azt Ön megkapta?

 

Ezzel együtt valóban sok sikert kívánok Önnek mind a szerepléshez, mind pedig a bizonyíték ütős tálalásához.

 

Miután e támakörben csak ketten voltunk, vagyunk érdekeltek, más tanúlságok levonása után javasolom, hogy senki harmadik személy megjegyzésére ne regáljon. Hiszen aki regálna, az nem segített Önnek akkor, amikor kéréssel fordult hozzám, illetve a fórumozókhoz általában. Ennyit a baumag-Károsultak szolidaritásáról, tenniakarásáról, segítőkészségéről.

 

Lipcsik Márton

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8619

T. Lipcsik úr!

 

Gyorsan megsúgom önnek, korábban semmilyen nick néven nem voltam jelen a fórumon!!! 

Én nem voltam ott ezen a baráti beszélgetésen, hiszen akkor még azt sem tudtam, hogy a bűnbanda létezik-e avagy sem!!!

De, ha ott is lettem volna, azzal se érnék semmit, mert tudja, a szó elszáll, az írás megmarad.  

Mivel nekem a birtokomban van, ez a releváns dokumentum, ezáltal az írás is megmarad.

Gondolja, hogy hasra ütve fogok bárkit is rágalmazni, és korrupt, szar alaknak titulálni???  

Tehát, csakis ez, a Baumag csalássorozatának.... alfája...omegája!!! 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.12 0 0 8618

Tisztelt azigazmondó!

 

Önnek volt és van egy elképzelése, hogy a Baumag cégtörténet feltárásával a TV (sajtó) nyilvánossága előtt bemutatja, miként segítették a Baumag csalássorozatát a bíróságok.

Bizonyítékainak egy részét -igaz, más nick név alatt- korábban már részben közzétette.

 

Csak azt nem értem, hogy miért akar engem vizsgáztatni, amikor én kijelentettem, hogy már lemondtam a Baumagban veszett pénzemről, és most kijelentem, hogy mérhetetlenül csalódtam a baumag-Károsultakban is, akik egy gyakori fórumozó megállapítása szerint is közömbösek, csak a készt várnák el másoktól, de érdemi munkát még a gondolkodás szintén is vonakodnak vállalni. (Lássd:országos aláírásgyűjtés, én pedig kiegészítem ezt a két egyesületben személyesen tapasztalt közömbösséggel.)

 

Hogy "ki az a barom, aki tagi kölcsönre mutogat még mindíg?"

 

Idézek a Baumag cég alakulásáról a világhálón található összefoglalóból: "....Bárki a szövetkezet tagjává válhatott, amennyiben megvásárolt egy minimális költségű szövetkezeti részjegyet. A szövegtkezet tagjai a szövetkezet számára tagi kölcsönöket (befizetéseket) adtak....ezeket a tagi kölcsönöket a lejáratkor a banki kamatoktól magasabb hozammal együtt a szövetkezet kezdetben visszafizette."

 

Nem volt tehát ostobaság azt a megszokot és közszájon forgó kifejezést használni, hogy a tagsági viszonyt létesített tagok költcsönt adtak (hiteleztek) a szövetkezetnek, amely az én esetemben a "kölcsön folyósítást" legálisnak tűnő ÜZLETRÉSZ ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉSsel tette látszólag hivatalossá. Utólag mind a 12ezer károsult felvilágosult, de a szerződéskötéskor Ön is "ostoba" és "barom" lehetett velem együtt.

 

A szövetkezet 1995-ben alakult 70.000.Ft. alaptőkével.

 

Azt nem tudom, hogy Ön ott volt-e akkor, amikor a "tróger Balázs László egy baráti beszélgetés alkalmával kifejtette a korrupt és morálisan szétesett cégbírónak" hogy a még be sem jegyzett szövetkezet 307M/Ft. értékben bocsátott ki, (forgalmazott) fiktív üzletrészeket"?

 

Én csupán arra kívánok ismét rámutatni, hogy hiába tárná fel teljes egészében a Baumag cégcsoport jogellenes, csalásra alapított tevékenységét, azzal a mások helyett is komondott és bizonyított tényekkel legfeljebb a lelki békéjét tudja elérni, de az elévülés okán kártérítésre nem számíthat.

 

Azt is leírtam, hogy ezt a fórumot nem tartom alkalmasnak arra, hogy az Ön által felvetett gondolatmenetet kivesézze.

 

Ezzel együtt is sok sikert kívánok, de további megszólításaira nem fogok reagálni.

 

Lipcsik Márton  

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.11 0 0 8617

A HELYZET AZ,HOGY AZ INGYENES, EREDMÉNYES ALÁÍRÁS GYŰJTÉSEN KÍVÜL ,A BAUMAGOSOK

 

MINDEN MÁS LEHETŐSÉGE  -ÍGY A TV SZEREPLÉS IS-  VAGY 25-SZÖR- TERÍTÉKRE KERÜLT MÁR. 

 

EZEKRŐL AZ ERŐ FELMUTATÁSAINKRÓL,ERŐ DEMONSTRÁLÁSAINKRÓL TEHÁT MÁR MINDENKI  A

 

GYAKORLATBÓL PONTOSAN TUDJA, HOGY SAJNOS ,EDDIG MINDEN ESETBEN, 

 

DUPLA NULLA EREDMÉNNYEL ZÁRULTAK.

 

HANGULATI  ELEMKÉNT,SEGÍTSÉGKÉNT TERMÉSZETESEN EZEKET,AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉSEN KÍVÜLI  LEHETŐSÉGEINKET IS ALKALMAZNUNK KELL.

 

A SZEGÉNY EMBER IS VÍZZEL FŐZ,MERT HÚSRA NEM MÁR NINCS PÉNZE.

 

AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉS TERMÉSZETESEN INGYENES.

 

UGYAN IS AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉSHEZ NEM KELL MÁS,MINT AKTÍVAN TERJESZTENI AZ ISMERŐSÖK KÖZÖTT ,ÉS ALÁÍRÁSOKAT KELL PRODUKÁLNI.

 

EDDIG,AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉSEN KÍVÜLI EGYÉB PRÓBÁLKOZÁSAINKAT, MÁSNAPRA MÁR MAGUK A RENDEZVÉNYEK RÉSZTVEVŐI IS ELFELEJTETTÉK.

 

EZEK A PRÓBÁLKOZÁSOK NYOMTALANUL A SÜLLYESZTŐBE IS KERÜLTEK.

 

ETTŐL FÜGGETLENÜL, MINDEN RENDELKEZÉSÜNKRE ÁLLÓ HANGULATI ELEMET,MOST IS BE KELL VETNÜNK.

 

PÉLDÁUL A:

 

2018. március 11.-én 14 h kor az Adóskamarában tömörült devizahitel és banki károsultak (Quaestor, Baumag, stb.) közös demonstrácija is nagyon fontos.

 

A HIBBANT,LEFIZETETT LOP-CSÍK,

MEGHIUSITOTTA ,A BEINDÍTOTT ORSZÁGOS ALÁÍRÁS GYŰJTÉST.

 

 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.11 0 0 8616

T.Lipcsik úr!

 

A feltett kardinális kérdésemre (a"Baumag szövetkezeti bűnbanda, mikor kezdte meg a szervezett csalássorozatát") a tényszerű választ, öntől szerettem volna hallani.

Nekem úgy tűnik, ez nem sikerült, ezért osztottam meg itt a fórumon, és fogom megtenni a nagy nyilvánosság előtt is. 

Ön szerint, egy be nem jegyzett, azaz, még nem létező szövetkezet, hogyan tudott, 307. millió forint értékben fiktív üzletrészeket értékesíteni??? Ráadásul, egy olyan bíró előtt, akinek, bármilyen hülyén is hangzik, pontosan a törvényességi felügyelet kellett volna ellátnia a bűnbanda felett! Tehát, a helyes válasz, a 8 éven át tartó szervezett csalássorozat kezdete, "1995.március 22-re vezethető vissza,"amikor is a "csalás bűncselekménye befejezetté vált." Amit a bíró, egész egyszerűen nem akart észlelni, és, amit a teljes működése alatt, szándékosan, aljas módon elhallgatott, ezért is tudta a csalásra szakosodott bűnbanda, tovább folytatni, a fiktív üzletrészek értékesítését!!!  

Tettem és teszem azzal a szándékkal, hogy mindenkinek legyen tudomása arról, milyen korrupció is állt, a Baumag, mesterkélt cégbejegyzése mögött!!!

Persze, ehhez kellett, a manipulálható Pest Megyei Bíróság, azon belül, a morálisan szétesett Lantosné Dr. Gál Ilona, korrupt bejegyző cégbíró. 

Aki ezek után, megpróbálja ezt megcáfolni, figyelmeztetem, ne tegye, mert nevetségessé fogom tenni, és még több bizonyíték fog előkerülni, ami porrá zúz mindent!!!          

Tudja, ezt, azért kussolják el a mai napig is, hogy soha ne derülhessen ki, ez a brutális korrupció!!!             

 

 

Üdvözlettel:

 

 

 

segédszínész Creative Commons License 2018.03.11 0 0 8615

Tisztelt nyakfogom!

 

Éppen Ön hangoztatja, hogy "Várd meg a búcsút a napjáig!"

 

Miért tör ismételten pálcát már előre egy olyan személy felett, akinek kilétét a nick nevekből még senki nem tudta kihámozni?

Maga viszont már kétszer is "eldöntötte", hogy a tv-s szereplésre készülő károsult csakis Lipcsik lehet, holott Lipcsik a jelek szerint csupán tanácsokat adott azigazmondónak, aki azt köszönettel el is fogadta. 

 

Az önmagával folytatott párbeszéd eddig inkább Önre volt jellemző a fórumon régebben is, és a közelmúltban  is.

 

Várja hát ki a búcsú napját, és már most kérem, ha a tv-s szereplő (legyen az bárki) esetleg Önnek nem megfelelően fejtené majd ki az álláspontját, az azzal kapcsolatos kritikáját úgy fogalmazza meg, hogy előtte képzelje magát abba a helyzetbe, amikor Önnek kellenne nagy nyilvánosság előtt szerepelnie.

 

Szerintem azigazmondó legalább annyi energiát fektethetett a tv-s szereplés sikere érdekében, mint amekkora erőlködést Maga produkált az országos aláírásgyűjtéssel kapcsolatban. 

 

A tv-s szereplés időpontjág kérem, hogy töltse el Önt is a nézőtéri várakozás csendes, belülről jövő felfokozott vágya. És hallgasson, mert az első csengetés már elhangzott.

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.10 0 0 8614

T.   MINT   TÖKÉLETLEN  LOP-CSIK                            UR                        ??????????

 

ÚGY, MINT EDDIG OLY SOKSZOR,LÁTOM MOST IS JÓL ELBESZÉLGETSZ ITT SAJÁT MAGADDAL.

PONTOSAN EZT TESZIK A BOLONDOK IS.

HAJTOD ITT EGYEDÜL  A NAGY SEMMIT

BIZTOSAN EZ UTÁN IS KAPSZ SZÁZALÉKOT.

HOGY MI VAN A TÖBBIEK KÁRTÉRÍTÉSÉVEL,AZ TÉGED HIDEGEN HAGY.

MÁR A 10 MILLIÓS KÁRODRÓL IS LEMONDTÁL.

ENNEK OKÁT MÉG NEM ADTAD ELŐ ÉPP ÚGY,MINT AHOGY A TÖBBI LOPOTT HOLMIT SEM.

ITT TÉGED CSAK A SZEREPLÉS,MEG A LÓVÉ ÉRDEKEL.

 

AZ MÁR MEG SEM LEP,HOGY A TE TV SZEREPLÉSED IS EGY NAGY KAMU.

 

KORÁBBAN,AZ ELSŐ BELÉPŐD AZ VOLT ITT AZ INDEXEN,HOGY ÍRTÁL NEKEM EGY E-MAILT.

EBBEN RÁ AKARTÁL SZEDNI ENGEM ARRA,HOGY AZ AKKOR AKTUÁLIS BAUMAGOS TÜNTETÉSRŐL BESZÉLJEM LE

                   A facebook "BAUMAG károsultak csoportja" TAGJAIT.

 

MOST JUT ESZEMBE,HOGY EZ VOLT A TE ELSŐ AKNAMUNKÁD,

ÉS NEM A 150 BUDAÖRSI TAG, "MAGASABB CÉLOK" ÉRDEKÉBEN TÖRTÉN ÁTCSÁBÍTÁSOD  PESTRE. 

 

AZ A CSODÁVAL HATÁROS,HOGY A MOST MEGHIRDETETT TÜNTETÉST,

LÁTHATÓAN MÉG NEM TORPEDÓZTAD MEG .

 

DE VÁRJUK CSAK MEG A BÚCSÚT A NAPJÁIG.

NÁLAD AMI KÉSIK ,AZ NEM MÚLIK.

ELVÉGRE PÉNZÉRT TE MINDENRE KAPHATÓ VAGY.

 

MÁR ÁLRUHÁBA IS BEÖLTÖZTÉL,HISZ A BALÁZS MÁRIA IS TE VAGY.

TE EGY MINDEN HÁJJAL MEGKENT OLTÁRI NAGY GAZEMBER VAGY.

AZ ÖSSZES GAZEMBERKEDÉSED   LEVÉT  ,AZ UTOLSÓ CSEPPIG, A BAUMAG KÁROSULTAK ISSZÁK MEG.

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.10 0 0 8613

T. Lipcsik úr!

 

Azért, azt fontos megjegyezni, hogy a "fiktív üzletrészek kibocsájtásával, forgalmazásával," az ügyfelet még nem éri kár, ez, csak akkor következik be, amikor a "fikció vételára megfizetésre kerül"!!!  Ami, meg is történt, valamennyi szövetkezeti, Quaestor károsult esetében!!!  

Ebből kiindulva, tehát, ki az a barom, aki korábban, tagi kölcsönre mutogatott, és még, a mai napig is erre mutogat!!!  

Ön nem így gondolja? Mi is a Quaestorosokkal egy cipőben járunk, mert, mindannyian a csalások áldozataivá váltunk!!!

 

 

Üdvözlettel: 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.10 0 0 8612

T. Lipcsik úr!

 

Folytatom..!

 

Tehát üzletrésztőkét, csak eredmény, és tőketartalékból lehet képezni. Azért ostobaság azt kijelenteni, hogy a Baumag az üzletrésztőkét," idegen tőke gyűjtésével," " tagi kölcsönökből" képezte, és forgalmazta, mert, valójában a mindenkori "fiktív üzletrésztőke" nagyságát, a teljes működése alatt, csalárd módon, csakis a fiktív üzletrészek értékesítéséből befolyt pénzösszegekből mutatta ki!!! 

Ezt, a tróger Balázs László, minden alkalommal kijelentette a korrupt cégbírónak!!! Akkor, kérdem én, ki az a barom, aki a kölcsönre mutogatott, és a mai is mutogat! 

Tudja, a Baumag működésének alfája, és omegája nem az üzletrésztőke képzés volt, hanem, maga a korrupt megyei cégbíró!!! 

Említi, a Baumagnak az lehetett a célja, hogy a bíróságok vagy nem veszik észre, vagy csak későn veszik észre a jogellenes aljas szándékot......

Ezt önnek, és mindenkinek ajánlatos nagyon gyorsan elfelejteni!!! 

Ugyanis, ez a tróger Balázs nevű alak a bejegyzési kérelmének elbírálása előtt, egy baráti beszélgetés keretében, tájékoztatta a morálisan szétesett cégbírót, hogy 307. millió forint értékben, már fiktív üzletrészeket értékesített! Akkor, az hihető, hogy nem vette észre, egyáltalán ki meri ezt állítani???               

Kicsit kiigazítanám, nem akarta észrevenni, ezért is tituláltam, korrupt, szar alaknak.

Amint látja, szándékosan teszem, hátha történik valami!

 

        

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.09 0 0 8611

 

 

MELYIK TV-BEN, MIKOR KERÜL TERÍTÉKRE A BAUMAG ÜGY?

 

 

Előzmény: azigazmondo (8607)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2018.03.08 0 0 8610
appfeltrudle Creative Commons License 2018.03.08 0 0 8609

Az aktuális esemény hétvégén!

 

 

2018. március 11.-én 14 h kor az Adóskamarában tömörült devizahitel és banki károsultak (Quaestor, Baumag, stb.) közös demonstrációt tartanak a Bank Center előtt. (V. ker. Szabadság tér 7.)

A befektetési szövetkezetek által megkárosítottakat is odavárják, tehát minket is.

Gyülekezni 13h-tól terveztük a Sas u. és a Szabadság tér sarkán.
Aki tud, készítsen otthon demonstrációs táblát, mert nincs központi keret ezek elkészítésére.


Azok jelentkezését is várjuk, akik a rendezvény alkalmával beszállnának az aláírásgyűjtésbe. Viszünk magunkkal aláíróíveket és felírótáblát.

 

Jöjjön, aki tud!

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.08 0 0 8608

T. azigazmondo!

 

 

Leírtam előzőleg, hogy a Baumagnak az alfája és az omegája volt a csalás. Vagyis a büncselekmény-sorozat előkészülete az alakuló közgyűlésen kezdődött, melynek dátumára nem emlékszem.

 

Nekem már kizárólag üzletrész adásvételi szerződéseim vannak.

 

Az egy dolog, hogy önnek negatív az értékítélete a cégbíróról, de azt soha nem fogja tudni bebizonyítani, hogy korrupt lett volna, és hogy egy szar alak. Ez utóbbi egyébként is egy meglehetősen szubjektív értéklítélet....ötnek ilyen, tíznek olyan...

 

Ha mágis ilyet állítana, azért nagy nyilvánosság előtt elkövetett, hivatalis személy, vagy hatóság megsértése büntette miatt eljárás alá vonhatják. 

 

A továbbiakban megvárnám a tv-s szereplését,  bizonyítékaival kapcsolatban itt már, vagy még, nem  kívánnék foglalkozni.  Továbbra is sok sikert kívánok!

 

Lipcsik Márton 

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.08 0 0 8607

T. Lipcsik úr!

 

Köszönöm, az igen értékes válaszát, egyik részére most reagálnék!

De, először is, arra még nem válaszolt, hogy ön szerint, a Baumag szövetkezeti bűnbanda, mikor kezdte meg a szervezett csalássorozatát, ami a teljes működésére kihatott!!! 

Nem véletlen kérdeztem rá, hogy önnek milyen szerződése van!

Ugyanis, 1996-tól, 2003-ig bezárólag, csakis üzletrész adás-vételi szerződések köttettek, és még véletlen se, tagi kölcsön megállapodások!!!

Tehát, értelemszerűen kölcsönből nem képezhette az üzletrész tőkéjét, hanem, csakis  a fiktív üzletrészek értékesítéséből befolyt összegekből!!!

Sajnálatosan, az a büntető perben sem hangzott el, hogy az üzletrésztőke képzés, valójában,a fiktív üzletrészek értékesítésén alapult!!!    

Pedig, a btk., ezt nevezi, csalásnak!!!

Nem kell engem félteni, higgye el, be tudom bizonyítani, hogy a Baumagot bejegyző, Lantosné Dr. Gál Ilona cégbíró, milyen korrupt, szar alak!!!

Tudja mit, állok elibe, bármilyen rágalmazási pernek is, higgye el, csakis, nekik lehet félni valójuk!!!        

 

Folytatom...!

 

 

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.08 -1 0 8606

Tisztelt azigazmondó!

 

Miért is esne nehezemre válaszolni!

 

Azért hallgattam csupán, mert köztudott, hogy valamennyi baumag-károsultnak üzletrész-adásvételi szerződése volt és van.

 

Ön tőlem is hallani akarja, hogy megerősítsem: A Baumagnál (is) jogellenes volt az üzletrésztőke képzése, és különösen jogellenes volt az, hogy ezt az üzletrésztőkét "idegen tőke gyűjtésével" "tagi kölcsönökből" képezték, és forgalmazták.

 

Pedig ez lehetett a BAUMAG működésének alfája és omegája! A Baumagnak az lehetett a célja, hogy a bíróságok vagy nem veszik észre, vagy csak későn veszik észre a jogellenes és aljas szándékot, és a bíróságok ritka kivétellel ismerik be a maguk tévedését, és még ritkábban korrigálják azokat!

 

A nekem címzett levelének további "tényállításait" illetően azonban óvatosságra inteném: 

 

Ön korruptnak nevezte a cégbírót(kat)- de ezt soha nem fogja tudni bizonyítani.

 

A tagi befizetések 2003-ban végleg megszüntek, jogkövetkezményeit a bíróságok megítélték, új szempontok szerinti ismételt megítélésére az elévülés és a kétszeri eljárás tilalma miatt nincs törvényi lehetőség. 

 

Ön viszont a bármikor eljáró bíróságokat, bírókat a jelen időben nevezi (bizonyítékok nélkül) korruptaknak, amely magatartás rágalmazásnak minősül, és egyben elbírálható -és a kiváltó, de az elévült októl elválasztható- felróható cselekmény.

 

Ne vegyen példát nagy szavakkal dobálózó, habzó szájú hordó szónokoktól, ezért a korrupt kifejezés helyett javasolom, hogy inkább használja "a vonatkozó jogszabályok alkalmazása terén rendkívül felkészületlen", "a károsulti tömegek súlyos hátrányát eredményező nagyfokú figyelmetlenség", vagy "a jogszerűtlenségek előtérbe kerülése után talán elvi okokból is az eredeti, megalapozatlan állásponthoz való elvtelen  ragaszkodást, mert esetleg szégyelték, nem merték belátni korábbi súlyos tévedésüket" kifejezéseket, stb.

 

 

Ez utóbbi módon is hangot adhat a megalapozott véleményének és nem kell retorziótól sem félnie még akkor sem, ha azt is kihangsúlyozza, hogy "ez esetben  a bíróságok nem ismerték és nem alkalmazták a megfelelő jogot, melyért nem  csupán erkölcsi, de anyagi felelősséget is kellene vállaniuk." 

 

A riportra való felkészülés során olvassa át alaposan akár többször is a felszámoló által kezdeményezett per valamennyi ítéletét, és azokból válogassa ki az üzletrész tőke képzésére és forgalmazására vonatkozó részeket, azokat vesse össze egymásssal, és a BH2000 500-számon közzétett ügy megállapításaival, jogi hivatkozásaival.

 

Az így fellelhető ellentmondásokra, eltérő jogi megítélésekre ha kellő és közérthető módon rá fog tudni világítani, az még azon a nézők-hallgatók előtt is hírértékkel bírhat, akiknek egyébként már a könyökükön jön ki a Baumag-ügy. A baumag-ügynek 15 év után már nem lehet más hírtéke! Sok sikert kívánok!

 

 

Lipcsik Márton 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.07 0 0 8605

A JOGI,BÍRÓI MEGOLDÁS 13 ÉV ALATT KIPRÓBÁLTATOTT,ÉS A GYAKORLAT ÁLTAL BIZONYÍTOTTAN MINDIG MEGBUKOTT.

 

EZT A BUKÁST, PÁRSZOR MÉG MEG LEHET ISMÉTELNIE ANNAK,AKI EZT AKARJA,ÉS VAN RÁ IDEJE.

 

E TERÜLETEN A LEGOKOSABB KÁROSULTAT MÁR STRASBOURGBAN  IS ELUTASÍTOTTÁK.

 

A TÖMEGERŐ ÍRÁSBELI DEMONSTRÁLÁSÁNAK LEHETŐSÉGÉT AZONBAN, MÉG EGYETLEN KÁROSULT CSAPAT SEM PRÓBÁLTA KI.

 

EZZEL SZEMBEN ,A KÖZELMÚLTBAN,MINDENKI TANÚJA VOLT ANNAK,HOGY EDDIG, ÖT ALKALOMMAL

 

EREDMÉNYES VOLT A TÖMEGEK AKARATÁNAK ÉRVÉNYESÍTÉSE, A TÖMEG EREJÉNEK DEMONSTRÁLÁSÁVAL.

 

Előzmény: azigazmondo (8603)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.07 0 0 8604

 

 

 

T.     MINT    TAKNYOS      LOP-CSÍK  "ÚR"!

 

ITT AZ INDEXEN:

 

-4000 BAUMAG KÁROSULT,A BUDAÖRSIEK KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL:

 

-LÉTREHOZTA, MEGSZÜLTE,

 

-TÁMOGATTA ,

 

-A BAUMAGOSOK KÁRTALANÍTÁSÁRA,

 

-AZ EGYETLEN ÉRTELMES MEGOLDÁST,

 

-AZ ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

AZTÁN EL IS INDULT AZ ALÁÍRÁS GYŰJTÉS.

 

AZ ELLENSÉG KEZE AZONBAN BETETTE A LÁBÁT.

 

EZ NEM MÁS,MINT A  HAZAÁRULÓ LOP-CSÍK.

 

LOP-CSÍK ,JÚDÁSPÉNZÉRT TELJESÍTETTE IS A MEGBÍZATÁSÁT.

 

LOP-CSÍK,AZ ALIG 1 ÉVES ÚJSZÜLÖTTNEK  MEGÁSTA A SÍRJÁT,ÉS EL IS TEMETTE AZT.

 

A GYILKOSSÁGOT  PEDIG ÚGY KÖVETTE EL  LOP-CSÍK,HOGY ELVÁGTA 

 

A KÖLDÖK ZSINORT AZ INDEX,ÉS A KÁROSULTAK KÖZÖTT.

 

UGYANIS MINDEN ,AMI TÖRTÉNT,CSAK AZ INDEXEN RÉVÉN JÖHETETT LÉTRE.

 

MÁS LEHETŐSÉG NEM LÉVÉN,AZ INDEX SEGÍTSÉGÉVEL KELLETT VOLNA MEGVALÓSÍTANI,AZ

 

ORSZÁGOS ALÁÍRÁSGYŰJTÉST.

 

CSAK EZ AZ EGYETLEN ,ÉPKÉZLÁB MEGOLDÁS LÉTEZIK A BAUMAGOSOK SZÁMÁRA .

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.07 0 1 8603

T. Lipcsik úr!

 

Ha, önnek nem kínos, akkor a  feltett kardinális kérdéseimre, várnám megtisztelő válaszát! Tudja, a Baumag, és, az ugyanazon sémára alapított, többi ingatlanbefektetési szövetkezet, mesterkélt életre hívása, cégbejegyzése, kivétel nélkül, csakis a korrupt politika mentén szerveződhetett, mert az aljas politikai hatalom, végig manipulálta, az eleve korrumpálható bíróságokat, és a velejéig korrupt bejegyző cégbírókat, de, mivel nekik nem volt más választásuk, inkább, megcsúfolták bírói esküjüket!!!                                     

Ja, független attól, hogy éppen ki volt hatalmon!  

Józan ésszel felfogva, csakis, ennek van hírértéke!

 

 

 

Üdvözlettel:

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8602

LOP-CSÍK BAUMAGOSOK ELLENI AKNAMUNKÁJÁNAK ELSŐ SZÁMÚ BIZONYÍTÉK AZ,

 

HOGY A MOSTANÁRA TERVEZETT :

 

1 MILLIÓ ALÁÍRÁS LOP-

CSÍK AKNAMUNKÁJA MIATT

NEM VALÓSULT MEG.

 

EZÉRT JAVASLOM , HOGY HORDJ FÜLVÉDŐT,MERT MÉG A VÉGÉN FÜL NÉLKÜL KELL ÉLNED.

 

AKARATUNKAT MINDEN ESETBEN ,CSAK A TÖMEGERŐ DEMONSTRÁLÁSA JUTTATHATJA ÉRVÉNYRE.

 

 

 

 

Előzmény: Márton Lipcsik (8594)
nyakfogom Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8601

 

 

LOP-CSÍKOT NE ENGEDJÉTEK SEMMILYEN ÚJ, REMÉNYTELJES MEGOLDÁSNAK MÉG CSAK A TÁJÉKÁRA SE.

 

EZT A SPICLIT AZÉRT FIZETIK,HOGY TEGYEN  TÖNKRE MINDEN, BAUMAGOSOK KÁRTALANÍTÁSÁT CÉLZÓ- PRÓBÁLKOZÁST. 

 

 

nyakfogom Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8600

MINDIG IS MONDTAM,HOGY LOP-CSÍK EGY UTÁNOZÓ MAJOM.

A 12000 KÁROSULT MEG SZARIK NAGYOT A SZÁDBA.

HA EGYSZER MEGFOGJÁK A FÜLEIDET,SZÉP LASSAN LECSAVAROZZÁK.

Előzmény: Márton Lipcsik (8594)
Mindmegette Creative Commons License 2018.03.06 0 1 8599

  Az Adóskamara szervezésében március 11.-én 14 órától demonstráció   Budapest V. Szabadság tér, Bankcenter előtt.

Devizahitelesek, Questorosok, Baumagosok, Pilis-Investesek, és minden egyéb becsapott pénzügyi befektetők, károsultak

nagyszámú részvételére számítanak. Demeter úr titkárságán azt az információt kaptam, hogy az ő érdekvédelmi szervezete is csatlakozott az Adóskamara felhívásához.

  A facebook "BAUMAG károsultak csoportja", vagy "Adóskamara"  oldalán követhetőek az eddig történt politikai megnyilvánulások, a tüntetés szervezése, és a hozzászólók véleménye, ötletei. Aki még nem lépett be, tegye meg, mert több információhoz jut, mint ezen a méltatlanul lecsúszott oldalon.

 Feladat is lenne, mert a Baumag károsultaknak is meg kell fogalmazni a kártalanítási igényüket, amely akaratnyilvánítással az Adóskamara listájára kerülnek. Aki tud segítsen ebben is, és a demonstrációra is mindenki jöjjön, aki csak teheti!

 

Információ a facebookról:

 

A tüntetés tervezett menetrendje:

13 órától gyülekezés a Szabadság téren az Október 6. utca végénél
14-17 óra között rövid felszólalások lesznek zenei és irodalmi betétekkel, meglepetésekkel

 

Felszólalók: (még nem végleges)

Dr. Ravasz László
Mátay Sarolta (Quaestor)
Arató János (Baumag)
Dr.Ölveczky István
Hámori Gábor
Deák Emma
Kerékgyártó László
Horváth András
Szabó József
Balog István

 

Kb. 17-18 óra között átvonulunk a Kossuth térre a (i)Gazságügyihez, ahová kiszegezzük a 12 pontunkat.

 

Majd jön az est fénypontja: kisorsolunk egy Dunára néző panorámás fotelt a fotelforradalmároknak.

 

Amit hozzatok!: jó sok felirat, plakát, transzparens, molinó, duda, síp, zajkeltő eszközök! Legyünk színesek, ötletesek, látványosak, hangosak és zajosak!

 

Plusz: hozzátok el a szerződésnek csúfolt halálos ítéletek egy példányát!

Ja, és ne felejtsétek otthon a humorérzéketeket és a harci kedveteket sem!
 

Nem klubdélutánt akarunk!

segédszínész Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8598

Nagyszerű! Ezek szerint talán mégsincs veszve minden.

Szóban, vagy írásban történt a megállapodás a Kamarával? Ha szóban, az mit tartalmaz, ha írásban, úgy megismerhetnénk az írást is? 

appfeltrudle Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8597

 

 

2018. március 11.-én 14 h kor az Adóskamarában tömörült devizahitel és banki károsultak (Quaestor, Baumag, stb.) közös demonstrációt tartanak a Bank Center előtt. (V. ker. Szabadság tér 7.)

A befektetési szövetkezetek által megkárosítottakat is odavárják, tehát minket is.

Gyülekezni 13h-tól terveztük a Sas u. és a Szabadság tér sarkán.
Aki tud, készítsen otthon demonstrációs táblát, mert nincs központi keret ezek elkészítésére.


Azok jelentkezését is várjuk, akik a rendezvény alkalmával beszállnának az aláírásgyűjtésbe. Viszünk magunkkal aláíróíveket és felírótáblát.

 

Jöjjön, aki tud!

azigazmondo Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8596

szögeses...!

 

Tudja, nem pertye pertyézni kell, hanem felvállalni azt, amit, eddig gusztustalanul összehordott. Pedig, megadtam a lehetőséget arra, hogy a férjem előtt, a rám vonatkoztatott, hülye, a barom, és a többi, kedves elnevezést megismételhesse, ami egyben minősíti is önt. Látja, én közel 20 ezer kifosztott, szerencsétlen ember sorsát fogom a hátamon cipelni, kitéve magam, minden későbbi atrocitásnak, ezzel szembe, ön, még saját magát se akarja felvállalni!

Mitől fél, miért nem áll ki önmagáért?

 

Büszke lehet magára, így tovább!            

 

 

E gy e s ü l e t Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8595

Tisztelt Fórumozók !

 

Mindenkit szeretettel várunk 2018. március 11-én 14 órától !

 

Az Adóskamarával egyezséget kötöttünk.

Márton Lipcsik Creative Commons License 2018.03.06 0 0 8594

Miután egy hét alatt a 12.000 Károsult közül egy sem állt be a soknevű Sényi Miklós mögé, hogy támogassa, erősítse, bizonyítsa a velem szembeni galád állításait, ez számomra mindennél többet mond.

 

 

 

A TEREP MÁTÓL KIZÁRÓLAG NYAKFOGOMÉ.

 

 

LÁSSUK, MIRE MEGY, HA ÉN MÁR NEM VAGYOK  ITT?

 

Lipcsik Márton

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!