Keresés

Részletes keresés

Csucsu007 Creative Commons License 2012.04.11 0 0 31633

vesztőszéria megfigyelhető a széf cimű játékban,

amit balázs vezet az rtl-n

 

volt hogy az egyik játékospár, mindig csak a kis 

összegű széfeket találta el, hiába volt több jó válaszuk is

 

a nagy összeget a másik párnak sikerült megtalálnia, úgy

hogy egyszerre vállasztották ki a több milliósakat.

 

a döntőbe az elsőpár jutott, és a végén nem vittek haza semmit.

 

 

Előzmény: _*Moon* (31632)
_*Moon* Creative Commons License 2012.04.11 0 0 31632

Elmesélek ezzel kapcsolatosan egy sztorit. Egy krupié mesélte, ha jól emlékszem...

Egy férfi leült egy asztalhoz, és egyfolytában ugyanarra rakott, ha jól emlékszem hat számra játszott mindaddíg, amíg hajnalban az utolsó zsetonja is el nem fogyott... A számok nem jöttek ki, de miután fölállt az asztaltól, egyfolytában abban a hat szám valamelyikében állt meg a golyó...

Az illetőnek föl kellett volna ismernie, hogy vesztőszériával áll szemben, és ilyenkor akkor is veszít az ember, ha a feje tetejére áll... Ez olyan, mintha a kerék direkt, szándékosan ellenünk forogna...

 

Ez egyébként MINDEN játékban előfordul... Ha játszol más játékokkal is, például kártyával, ugyanez fel fog tűnni...

Vagy vegyünk egy tét nélküli játékot, mondjuk otthon játszol Marióval, vagy más játékkal. Néha egyfolytában kilőnek, lebombáznak, szakadékba esel satöbbi, még a harmadik pályáig sem érsz el, máskor pedig fölszedsz többszáz életet, és a nemtudomhányadik pályánál már unalomból hagyod abba a játékot, igaz?

Előzmény: _*Moon* (31631)
_*Moon* Creative Commons License 2012.04.11 0 0 31631

"Néha előfordul természetesen, de hogy egy fél estén át nem jönnek elő bizonyos számok az mese." - írod...

 

Nem mese...

Pörgess le néhányszáz kört játékruletten, és megtapasztalod ugyanezt!

Előzmény: Patent IPO (31624)
monter Creative Commons License 2012.04.11 0 0 31630

de miért nem paypal vagy moneybookers?

keres fel minet a rulettmanian, irj a supportra, mi szivesen segitünk a levelezés végig vitelében, de van ilyen topik oda is beirhatod, hamar jön rá válasz 

Előzmény: senkif (31629)
senkif Creative Commons License 2012.04.10 0 0 31629

Valaki érti mit szeretne vagy mit csinál már megint ez az áldott és csodálatos ClickandBuy?

 

Egyébként nem szeretnék ellenreklámot csinálni, de ez iszonyatos amit ezek művelnek! Már lassan egy éve próbálom kivenni a pénzem és még mindig nincs a számlámon. Össze-vissza hazudoznak. Egyik levelükben azt írták hogy menjek ki hozzájuk Angliába és írjak alá egy szerződést. Aztán meg hogy felhívnak telefonon és kötnek velem egy olyan szerődést amit még soha életemben nem láttam. Mindenestre senkinek sem ajánlom!

 

 

Dear Mr.  *****
Thank you for contacting ClickandBuy and for your message.
As soon as your bank account has been successfully confirmed, we will initiate your withdrawal. You will receive another email confirming this.
According to our terms and conditions we may carry out various checks in connection with avoiding money laundering and data misuse before making any payment from or to the account. Furthermore, we are obliged to check whether the holder of the electronic money is the person who is entitled to redeem it as required by any applicable law. (12.4)
Please note that as an FSA regulated company we are obliged to carry out such checks before being allowed to pay out any credits on your account.
We apologise for any inconvenience this might cause.

Please select answer or reply when responding to this email as opposed to sending a new email as this will aid us in resolving your issue with more efficiency.
Yours sincerely,

Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31628

Csakis azon próbáltam. Valaki itt javasolta, hogy töltsem le a Wiesbadeni kaszinó 3 millió nyertes számait. Le van töltve és véletlenszerúen valahol elkezdem a játékot, és úgy teszteltem , gyakoroltam nagyon sokat. Úgy jöttem rá időközben a kisebb hibáira és finomítgattam

Sajnos jobban stresszelek, mint kellene és éppen ezért sokat adtam az alaposságra, a biztonságra. De ha manipulálnak, nincs az a szisztéma ami jól működne. Olyan, mintha a focipályán a focit zsinóron húznák. Akkor rúghatod akárhogyan, abból nem lesz gól

Előzmény: Herold (31627)
Herold Creative Commons License 2012.04.09 -1 0 31627

Próbáltad már a stratégiádat élő kaszinók korábban kipörgött számsorain tesztelni? Fogadjunk, hogy nem. Ott is simán belefuthatsz ilyen számsorokba, de akkor már nem hivatkozhatsz arra, hogy a kaszinó csal, és ellened pörget.

Simán kijöhetnek ilyen számok mint a te esetedben, ehhez nem kell csalnia a kaszinónak.

Előzmény: Patent IPO (31626)
Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31626

Nem is gondolnátok mennyi embernek fel sem tűnik. Egy néger is ott bosszankodott mellettem, és mutattam neki a sok ismétlődést, ő elhúzta a száját és ennyi. Ott késő este tömegek vannak az asztalok körül. A legtöbben semmi tudatosságot nem alkalmaznak, csak találomra dobálják ide-oda. Számokra, vonalra, ahova éppen sikerül. Néha sokat nyernek, de azt újból felrakják, amíg el nem fogy a sok zseton. A kaszinók már tudják, hogy az emberek nagy része ilyen és ez nekik jó. Ha valakin látják, hogy van valami módszere, azt nyírják. Mindig fenn áll annak a veszélye, hogy merészebb tétet rak és lehúzza a kaszinót.

Már mi is azon gondolkodunk, hogy itt nem érdemes 100 fontozni, alulra kell rakni nagy címletű zsetonokat, hogy ne vegyék észre és kell aratni, aztán nem menni oda fél vagy egy évig

Előzmény: Uncle Cracker (31625)
Uncle Cracker Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31625

Ha tényleg csalnak, akkor miért ilyen feltünöen teszik? Miért nem válogatnak össze-vissza a meg nem rakott számok közül?

Előzmény: Patent IPO (31624)
Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31624

Azt nem is kétlem, hogy ott ugyanúgy előfordul. Te annyira hiszel a játékok tsztaságában? Ami számot megraksz, azzal tudatod a géppel, hogy mit NE játszon meg. Nem mondom , hogy állandóan, de ugyanúgy működik egy beállított százalékkal, mint a cseresznyés gépek. Nem hiszem el, hogy ennyire naív lennél, hogy mindent elhiszel, amit látsz. Ebben a csibész világban hol nem csalnak? Csak egy dolgot mondj! Éppen a rulettben nem talán... Csak azt próbálnád meg akár egy játékon, amit nem manipulál senki, hogy ott mennyi ismétlődést tudnál produkálni. Évekig tekerhetnéd a kereket, akkor sem

De itt egy órán át ez ment. Csupa ismétlődés. Sajnálom, hogy nem arra utaztam, hogy direkt ismétlődésre számítva rakom a zsetonokat. Persze mivel nem a véletlen okozza, azért nem is lehet abban sem bízni. Az életemet merem rátenni. Néha előfordul természetesen, de hogy egy fél estén át nem jönnek elő bizonyos számok az mese. Egyébként ez meddő vita. Csak mivel nekem nincs egy évem a kaszinós múltamból, ott pedig olyanok játszanak, akik ott öregedtek meg. Volt már tolókocsis nagyon öreg mami, tegnap két mankóval az egyik. Ők is fel voltak háborodva, mert ez nem akármilyen számsor volt amit láttunk. Az csak egy piilanatfelvétel volt a sokból, amit lefényképeztem

Előzmény: Herold (31623)
Herold Creative Commons License 2012.04.09 -1 0 31623

Szóval nem kell feltétlenül összeesküvéselméleteket gyártani. Vannak a tiednél durvább számsorok is, mint azt a mellékelt ábra mutatja.

Előzmény: Herold (31622)
Herold Creative Commons License 2012.04.09 -1 0 31622

Nem állítom, hogy nem próbálnak meg ellened pörgetni a kaszinóban, de azért az nem igaz, hogy nem lehetnek hasonló számismétlődések, akár online kaszinóban is:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=94089699&t=9035593

Előzmény: Patent IPO (31619)
Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31621

Most már semmi, csak amikor írtam, nagyon apró volt és nem tudtam változtatni rajta :)))

 

Előzmény: Herold (31620)
Herold Creative Commons License 2012.04.09 -1 0 31620

Mi a probléma ezzel a betűmérettel? És mi olyan bonyolult a betűméret megváltoztatásában?

Előzmény: Patent IPO (31618)
Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31619

Akkor hiteles amit írok, ha megírom azt is, hogy vesztettem. Annyira nyilvánvaló a csalás a kaszinó részéről, hogy az elmúlt éjszakai eset bizonyítja a legjobban.

Ahogy már írtam, rendszerint néhány gurítás után, de néha elsőre bejönnek a kikalkulált számaim. Most éppen nyolc számmal próbálkoztam, és ezek közül a szokásossal ellentétben most hosszú sorozaton keresztül egyetlen egy sem jött elő. Leálltam a játékkal, mert nyilvánvaló volt a kijelzőn látható számokon is, hogy nem a természetes véletlenszerűség szerint jönnek, hanem állandó, folyamatos számismétlődések voltak. 140 font veszteségnél leálltam, semmi értelmét nem láttam a játéknak. Aki egy kicsit is logikusan gondolkodik annak fel kell hogy tűnjön, hogy nyolc megjátszott számból az első a HARMINCADIK gurításra jött elő. Ha nagyon ragaszkodunk a matematikához, ami agyakorlatban nem pontosan úgy történik, de nem túl sokban tér el általában, akkor a keréken lévő 37 szám és a megjátszott nyolc szám arányából 4,625-ödik gurításonként kellene találatnak lenni. Leegyszerűsítve, 5 gurításnál van esély eltalálni a számot, de ez csak elméleti számítás, a gyakorlatban nem így van. Mindig vannak szóródások, de ilyen szélsőséges eset teljesen kizárt. A 14 számból álló kijelzőn eddig nem tapasztaltam, hogy egy szám , most a 23-as ötször fordult elő. Vesztenivalóm már nem volt, a mobilommal lefényképeztem, sajnios nem tudom, hogy lesz letöltve, de fel szeretném ide rakni a képet, mert többen kételkedtek akkor, amikor a kaszinók csalásáról írtam. Meg az nekem csak paranoiám és hasonló vélemények. Addig is leírnám a számsort, amit feljegyeztem.

Ez állt a kijelzőn: 31 23 23 14 8 25 26 23 31 17 23 6 23 14

Eddig nem tapasztaltam, hogy a játékosok fel lettek volna háborodva, de most már folyamatosan mutogattak a monitorra és megjegyzéseket tettek. Akkor váltott és kezdtek vegyesebb számok lenni a kijelzőn. Ekkor jött be az egyik szám, amit én kikalkuláltam nyerőszámként, de nem lett belőle semmi. Ez a .... kaszinó hálózat ...... ...... nevű kaszinójában történt. A ....-nál egyébként is a leggyakrabban tapasztaltam a csalás gyanúját. Érdemes meggondolni, ha valaki arra jár, hogy próbálkozik-e velük ujjat húzni. Ha valakit konkrétan érdekel a kaszinó neve, emailben megírhatom

A fényképek a mobilomon vannak, nincsenek manipulálva, nem lett photoshoppal megváltoztatva. Józan eszű ember nem hiszem, hogy beveszi, hogy 14 szám közül ötször bejön ugyanaz. Ez valóban felér egy öttalálatos véletlenszerűségével. Mellette a 14-es és a 31-es is kétszer szerepel. Szerintem ez a csúcs, amit valaki valaha is láthatott

Patent IPO Creative Commons License 2012.04.09 0 0 31618

Segítsen nekem valaki, legyen szíves. Nem tudom miért, hiába próbálkozok a betűméret és egyéb beállításokkal, semmire nem reagál. Lenne egy érdekes hozzászólásom, de röhely így írni, meg se próbálom. Vagy írjam még kisebbel? :))))

_*Moon* Creative Commons License 2012.04.07 0 0 31617

MINDEN szisztéma bukik, ha valaki ugyanazzal játszik egyfolytában, csak idő kérdése a dolog...

A szisztémákat váltogatni kell!!!

Előzmény: PalkóJankó (31613)
Csucsu007 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 31616

mit?

Előzmény: PalkóJankó (31613)
Szórólap Titokgazda Creative Commons License 2012.04.06 0 0 31615

Ma kaptam meg ezt a statisztikát. A találatok 97%-a az első 5 pörgetésen belül jön. A program most lesz továbbfejlesztve. Már most tökéletesen működik. A fejlesztés után a világ legmegbízhatóbb prgramja lesz. Minden adat ellenőrizhető, mert a programban van tesztelési lehetőség, így korlátlan mennyiségű számsoron ellenőrízhetőek az eredmények.

 

 

Előzmény: PalkóJankó (31613)
Patent IPO Creative Commons License 2012.04.06 0 0 31614

 

úp

 

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=117302460&t=9035593

 

 

 

 

 

 

hvjk[>.Đtzi>đÄr,i8 swu u7q34m7q34n4

Előzmény: PalkóJankó (31613)
PalkóJankó Creative Commons License 2012.04.05 0 0 31613

Sziasztok! Közel 1 éve foglalkozom rulettel, s régóta figyelemmel kísérem e fórumot is. Kezdetben én is a piros-fekete Martingale-módszert alkalmaztam, de rövid időn belül rá kellett jönnöm, hogy ez elméletében bukott gondolat. Azóta több módszerrel is kísérletezek, melyek a sajt kútfőmből származnak. Majd a jövő eldönti, mennyire lesznek sikeresek. A lényeg, amitől óva intek mindenkit: a Martingale-t nagyon gyorsan felejtse el. Elég egy rossz sorozat - ami márpedig előbb-utóbb jönni fog, hidd el - és viszi a teljes bankrollod. A számalapú stratégia nagyon jó gondolat, én is ezen a vágányon próbálgatom az ötleteimet. De arra is rá kellett jönnöm, hogy az élő és a gépi rulett között óriási különbségek vannak! A gépi rulettet felejtsétek el! A szoftver úgy manipulál, ahogy nem szégyel. Az egy év alatt rengeteg, feletébb érdekes módját tapasztaltam meg ennek. Az élő rulett sokkal kiegyensúlyozottabb, s a mostani stratégiámmal sokkal kiszámíthatóbb is. Azonban élő ruletten is csak számokra érdemes játszani, s a nullát se felejtsük ki a sorból! Mellesleg a stratommal annak örülök, ha sokszor kijön a nulla, mert akkor mindig nyerek :) Így a kaszinó előnyét talán sikerül kicsit magam felé fordítani. Nem mondom azt, hogy nyerő stratégiám van. Mert ezt nem lehet kijelenteni. A vesztés kockázata minden egyes pörgetésben benne van. Aki rulettezik, ennek tudatában kell lennie! Ezért fontos, hogy ki kell tűzni egy célt (nálam ez most +20 euró, bukás esetén max. -10 euró, 10 centes asztalon), s aztán le kell tudni állni! A napi célt is több részletben érdemes teljesíteni, egyszerre max. fél órát játszani. Nem szabad huzamosabb ideig egyszerre benn lenni a teremben! Talán túlzott óvatosságnak tűnhet, de érdemes betartani mindezt, hiszen a saját pénzünkkel játszunk.

 

monter Creative Commons License 2012.03.29 0 0 31612

Rulettmanaia-n holnap indul a számalapú rulett stratégia oktatása.

Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.26 0 0 31611

Most jut eszembe (regen volt mar), hogy asszem a kartya regisztralas utan, lehet, kernek majd utlevelet, meg kozuzemi szamlat, a cim igazolasa vegett. De asszem ennel tobb nem kellett amikor en csinaltam. Irj nekik egy imelt es kerdezz ra pontosan a menetere a dolgoknak.

Előzmény: Kicsi KRém (31609)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.26 0 0 31610

Javaslom, ha erdekel, imelezz nekik az osszes kerdeseddel, vagy hivd fel oket telefonon, mert elkepzelheto, hogy Magyarorszagi regisztracional esetleg kernek meg valamit + en mar regen regisztraltam. Szoval mindenkepp tajekozodj, de nem egy ordongos feladat az biztos, ha van megfelelo kartyad/szamlad.

Előzmény: Kicsi KRém (31609)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.26 0 0 31609

Debit kartyat kell regisztralni elso koron, igy kezdodik es nagyjabol ennyi. A bankszamlaszamot csak akkor kerik, ha oda akarsz utalni, (egyebkent kerhetsz egy maestro kartyat toluk es akkor oda megy) a regisztraciohoz nem kell. Nezz korul itt: www.neteller.com

Előzmény: senkif (31608)
senkif Creative Commons License 2012.03.26 0 0 31608

És a neteller hogyan működött. Kellettt valamit küldened nekik mindenféle biztonsági okoból?

Előzmény: Kicsi KRém (31601)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.25 0 0 31607

Nincs mit.

Előzmény: mynbar (31605)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.24 0 0 31606

Bocsanat elore is, off topik, de en ezen kivul mashova nem nagyon irok es gondoltam megosztom,hatha valakit erdekel. Nem fogok offolni a jovoben, mint ahogy a multban sem tettem, hatha most belefer.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=88YSvVo1Zeg&feature=related

 

Itt voltam ma, eletem elso igazi hullamvasut utjan (kiveve a Vidampark favasutjat amin talan ugy 30+eve ultem). Szoval elsore eleg kemeny volt es nem mindig mertem kinyitni a szemem..

 

A masikon mar igen es azt mar elveztem is, mas volt es gyorsabb is.

 

http://www.youtube.com/watch?v=h9SKlm7uUpI

 

Legkozelebb pedig ezt fogom kiprobalni:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gaO2Y9khW64&feature=fvwp

mynbar Creative Commons License 2012.03.24 0 0 31605

Köszönöm a válaszod! Ezzel meg is született a döntésem.

Kicsi KRém Creative Commons License 2012.03.24 0 0 31604

Kulonben a kettes pont butasag, miert kene elbuknod amit betettel ahhoz, hogy kitermeld a bonuszt. Nem kell. Ha kitermeled akkor ki, ha nem akkor meg nem, hogy ezen folyamatban az az osszeg amit betettel mennyiben csokken, az lenyegtelen, hiszen ahhoz, hogy kitermeld, a penznek novekedni kell. De ezen kiegeszitesem nem is fontos, a lenyeg az elozoben van amit irtam neked.

Előzmény: Kicsi KRém (31603)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!