Keresés

Részletes keresés

RTH41 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3334
Kiváncsi voltam, hogy a hsz-edre hátha ráugrik, de nem:-)
Előzmény: macmelon (3333)
macmelon Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3333
Kösz, majdnem bedőltem! ;)

(Aszittem már van itt rossz hírem, de ezek szerint még tovább kell dolgoznom a dolgon. :)
Előzmény: micaamica (3331)
RTH41 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3332
Tudjuk.:-)
Volt már itt ilyen, de gyorsan moderálva lett.
Szegény, legalább a marketinges előadás szövegére odafigyelt volna, mert igen átlátszó – és csak a többszörös felkiáltójelet ismeri a mondat végén. Nem érdemes foglalkozni vele – elment.
Előzmény: micaamica (3331)
RTH41 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3330
ühüm:-) jött, látott, ment…
Előzmény: henci2 (3329)
henci2 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 3329
Kész. Ettől mindenki beájult, írni sem tudunk.:-))))
macmelon Creative Commons License 2006.09.30 0 0 3328
Az édesanyádnak teljesen elmulasztotta, vagy csak tünetmentes lett?
Előzmény: mauuka (3324)
napalm. Creative Commons License 2006.09.30 0 0 3327
köszi;)))
Előzmény: henci2 (3323)
napalm. Creative Commons License 2006.09.30 0 0 3326
már beállítottam az outlookot, onnan is leszedi a leveleket.
Előzmény: henci2 (3320)
RTH41 Creative Commons License 2006.09.30 0 0 3325
Jajj, már megint…:-/
Előzmény: mauuka (3324)
mauuka Creative Commons License 2006.09.29 0 0 3324

Sziasztok!!!

Nem szeretné sokat irni  már nagyon késő van csak szeretnék segiteni azoknak akik már lemondtak a gyógyulásrol!!!Édesanyámnak születésemkor jött elő elég nagyfokú pikkelysömör.már24éves leszek és ezidáig nem talált rá gyógymódot pedig ezidő alatt jó néhány dolgot kipróbált már!!!Neki egyedül Bioptron lámpa segitett!!!Nembeszélve arrol emellett még nagyon sok másra is jó volt családban:))Remélem  segitettem!!! szivesen segitek!!Jó egészséget!Nekünk nagyon bevát!Kati .  katalin.r83@freemail.hu

henci2 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 3323
Júúúj, nagyon cuki! Irigyellek!
Előzmény: napalm. (3319)
RTH41 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 3322
Olvasnivalót:-)
Előzmény: Eaglet (3321)
Eaglet Creative Commons License 2006.09.28 0 0 3321
Megkaptam az áprilisban leadott  beutalót Harkányba 11-től 21 napra. Kiváncsi vagyok, hogy milyen javulás lesz ha már elszúrok ennyi napot. Mit érdemes vinni erre az írtó sok időre ?
henci2 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 3320

Szia!

Mail megy arra címre, amit adtál. Tudod, amit nem sokszor nézel meg.:))

Előzmény: napalm. (3319)
napalm. Creative Commons License 2006.09.27 0 0 3319

hali!

Milyen a kölök?:))) -- pöcsös :DD  mindjárt 6 hós (vasárnap). eszméletlen.

(ha tudnám a méled, küldenék linket ahol megnézhetnéd;) )

fehérváron rátelefonáltam egy gyógyszertárra délelőtt, ott mondták délután már meg tudják mondani hogy be tudják-e szerezni.

délután meg elfelejtettem visszahívni őket. na majd holnap;)

de ha ott nem, majd felhívom a többit mit mondanak.

Előzmény: henci2 (3318)
henci2 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 3318

Szia Napalm!

Milyen a kölök?:)))

Egyébként a gyógyszertáros azt mondta, hogy nincs Vipsogal. Nekem igért bied, de még nem kaptam meg sajnos.

Előzmény: napalm. (3317)
napalm. Creative Commons License 2006.09.27 0 0 3317

embörök!

most akkor lehet magyarországon vipsogalt venni?

mert a dokim felírta.

most vadászom a gyógyszertárat kinél van (esetleg tud rendelni).

henci2 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3316
A kandidával kapcsolatban én is úgy gondolom, hogy a diéta a legfontosabb. Ebben nincs is vita. Én a sömörrel kapcsolatban vitatkozom. Mivel nem vagyok kandidás, ezért az a tapasztalatom, hogy a sömörre nem hatásos a homeopátia, se a diéta. Sajnos eddig három hatásos dolgot találtam, a szteroidot, a fényterápiát, meg a tengert. Én is tudom, hogy a szteroid milyen szar dolog. 26 éve vagyok sömörös, eddig még nem lyukadtam ki, meg más mellékhatást sem tapasztaltam magamon. A kenekedést egyébként ezzel a módszerrel nem viszem túlzásba. 3-4 hetente 2 éjszaka szerintem belefér.
Előzmény: V. Sza (3313)
V. Sza Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3315
Hát, az a szitu,hogy mivel összetett volt a problémám, ezért aztán nem tudom külön mérni. Együtt kell mindent. A candida okozta panaszaim megszűntek, teljesen, az egyetlen, ami picit még jelen van az a pikkelysömör, aminek a hátterében szintén lehet candida gomba. A bőröm javult, egészen régi foltjaim tüntek el, amik évekig ott voltak és most sehol. Pl. a térdemen mindig volt három négy folt, azok nincsenek, olykor a lábszáramon is kijött, most ott sincs, az oldalamon van egy két kicsi. A fejbőröm az ami kevésbé javult, de mikor levágattam a hajam egy centisre és rá tudtam kenni a pakolásokat, sokkal jobb lett az is. Nagyjából ennyi. Remélem még ez a maradék is eltűnik majd.
Előzmény: macmelon (3314)
macmelon Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3314
Engem az érdekelne, hogy menniyre vagy jobban. (Tudom, hogy ezt nehéz objektiven mérni, de mégis.)
Előzmény: V. Sza (3313)
V. Sza Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3313
Azt, hogy "gyógyítható"nem gondolom. Mert nem az. Az én orvosom is azt mondta, megpróbálok pontosan idézni :" az ilyen örökletes, genetikus betegségek is , mint a pikkelysömör, nagyon jól KARBANTARTHATÓAK ezekkel a kezelésekkel. Felhívta még a figyelmemet, hogy erősödhetnek a tünetek és, hogy nagyon nagy kitartást igényel, mert hát ez a diéta tényleg nem könnyű. Asszem, hogy sok apró dologban lehet a javulás nyitja, amelyek egymást erősítik. Persze sokkal egyszerűbb dipróval bekenegetett testünkre két nap múlva vidáman ránézni, hogy jaj,de szuper eltüntek! Egyszerűbb! Én is ezt műveltem évekig, aztán olvasgattam a szteroidról, és letettem. Az a két évvel ezelőtt lerakott dipró még mindig ott van a szekrényben. Kedves Zsoca: Örülök, hogy tetszik, amit leírtam. Megismétlem: a sok dolog hat együtt. Mint a rákgyógyításban. Magyarul a bőrgyógyász is kafa lehet, de nem önmagában. SZERINTEM. Mindenki tegye ezeket a sorokat, ahová akarja, betámadni nem kell. Mindenkinek lehet más más tapasztalata. Nem óhajtottam vitát nyitni és nem is tudtok meggyőzni arról,hogy szar, amit csinálok, mert nekem használ. Csak gondoltam, ha már ide írok valamit, az legyen az én tapasztalatom. Hát ez az én tapasztalatom. Oszt' jónapot!
Előzmény: henci2 (3312)
henci2 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3312
Jó párszor voltam már homeopatánál, tehát nem a levegőbe beszélek. Mindig hittem a dologban, mert a lehetőség, hogy nem ártalmas gyógyszereket szedek, jobban tetszett. Sajnos a tapasztalatom az, hogy nekem nem jó. A férjem is szed néha homeopátiás készítményeket, ezt is én adom neki, nála bejön. A lányomnál semmi hatás és nálam se. Nem vagyunk egyformák. Mikor megjelent Maria Threben (lehet, hogy rosszul írtam) könyve, ez ugyan nem homeopátiás, hanem gyógynövényes, abban is azzal találkoztam, hogy a sömi gyógyítható. Szorgalmasan ittam a teákat, amiket javasolt. Semmi, de semmi hatása nem volt a sömörre. Jött a homeopátia. Szorgalmasan méregtelenítettem, csepegtettem, bogyókat kapkodtam ötösével. Semmi, a sömör meg se mozdult. Jött a biorezonancia. Erről már sokszor írtam. Diétáztam, életmódot váltottam, stb. Semmi, de semmi. Azon kívül, hogy egy csomó pénzt otthagytam. Bár az is igaz, hogy kb.15 évvel ezelőtt gyógyított itt egy orosz homeopata. Kerek perec kijelentette, hogy a sömör nem gyógyítható homeopátiával. Most már tudom, hogy igaza volt. Kár volt azt a rengeteg pénzt kidobnom az ablakon. Ő volt az egyetlen homeopata, aki nem akart átverni, reményt kelteni. Nálunk a gyerekorvos is homeopata teljesen hivatalosan. Nagyon rendes nő, ha lehet, hozzá viszem ma is a lányom. (bár neki nem használ) Ő is megmondta, hogy a sömi nem gyógyítható így. Úgyhogy kellemes pénzköltést mindenkinek!
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3311
Egyszer egy nagyon kedves, informatikával foglalkozó, intelligens, értelmes barátom okozott nekem egy kemény meglepetést...

Neki volt egy olyan problémája, hogy az arca olyan szinten el volt fertőzve, hogy azt leírni sem tudom. Csúnya gyulladásos-gennyes hólyagok borították a legkülönbözőbb méretekben, rendkívül csúnya látvány volt.

Azt mondta nekem, hogy végülis elment már vele az orvoshoz és végülis írtak neki néhány féle kenőcsöt már, de olyan nagyon nem kezelgette rendesen. Ez látszott is egyébként, mert elég sűrűn találkoztunk (naponta) őnála (lakásán, tehát nem olyan területen, ahol zavaró lenne, hogyha be van kenve az arca), de borzasztó ritkán láttam bekenve az arcát.

Namost ahogy teltek az évek, nem igazán találkoztunk kb. négy évig. Aztán egyszercsak szembe jön vele az utcán egy csodálatos, babaarcú, tényleg le nem tudom írni, milyen szép bőrű emberke, aki az én barátom vala. Mondom neki, hogy mennyire nagyon örülök annak, hogy rendbe jött a bőre és milyen fantasztikus csoda ez azok után, ahogy kinézett. Természetesen rögvest megkérdeztem tőle, hogy hogyan s mivel sikerült ilyen elképesztő hatást elérnie (tényleg olyan volt ez a látvány, mintha vmi csoda történt volna).

A válasz ez volt: pünkösdista lettem.

Hát nem tudom szabakba ölteni a meglepődésem mértékét, mivel mégegyszer írom, hogy informatikával foglalkozó , intelligens és felvilágosult emberkéről volt szó, aki jártas volt a csillagászatban, érdekelte a tudomány, ésatöbbi...ésatöbbi.

A barátom elmondta, hogy milyen csodálatos odajárni a gyülekezetbe, mennyire nagy szeretet uralkodik ott, mennyire megváltoztatja az egész az ember életét és milyen csodálatos a hit, meg persze szajkózta ugyanazokat az ökörségeket, amiket a pünkösdisták szoktak...stb... Kiemelte, hogy őt a hit gyógyította meg, Istenhez imádkozott és az hozta őt helyre, meg hasonló okosságok...

Rengeteget beszélgettünk, márcsak azért is, mert rég találkoztunk ugye, de nagyon piszkálta a csőröm az, hogy megtudjam, valójában mitől jött helyre az arca. A szép az volt az egészben, hogy úgy szedtem ki belőle, hogy észre sem vette. :)

Rákérdeztem, hogy mást is próbált az imádságon kívül? Rávágta, hogy dehogyis, semmi mást nem próbált, csak könyörgött Istenhez, hogy ha érdemesnek tartja őt rá, akkor hozza helyre az életét és azóta minden rendben is van az ő életében és meg is gyógyult.

Rákérdeztem, hogy hogyan s miként éldegélt azelőtt, mielőtt vallásos lett volna. Természetesen az isteni csodát megerősítendő, rögtön rátért arra, hogy azelőtt mindent megpróbált, mivel már nagyon elege lett a betegségéből, teljesen tönkretette a lelkivilágát, majd természetesen emiatt ő tette tönkre a környezetét, idegileg kikészült, stb. Rengeteg mindent megpróbált, méregtelenítést, kisezer kenőcsöt, gyógykezelést, kúrákat, kórházat, mindent..., persze egyik sem használt....csak a hit! Ő ebben találta meg a megnyugvást és íme, Isten segített rajta.

Intelligens, normális gondolkodású emberkék számára nem is kell tovább magyaráznom a történetet. Természetesen az évek során, a rengeteg kezelés hatására a szervezetében felhalmozódott gyógy-anyagok hatottak ilyen "csodálatos" módon a bőrére (plusz az, hogy végre összeszedte magát) és nem az imádság, meg a vallásos csoporthoz való tartozás (a hit teljesen más dolog).

Hangsúlyozom, a srácot továbbra is nagyon jó fejnek és barátomnak tartom annak ellenére, hogy nem nagyon találkozunk, mert az élet másfelé vitt minket, csak egyszerűen nem értem, hogyan tud a vallás ilyen nagy hatást gyakorolni egy intelligens, felvilágosult, normális emberre.

Nem akarom leszólni a homeopátiát, mert bár sokmindent hallottam róla, de nem próbáltam, így nem lenne korrekt kritizálnom. De mindenképpen elgondolkodtató az, hogy ha a vallás, ami mögött semmi kézzelfogható nincs, csak az emberek hitére manipulál így (ilyen mélyen és nagy tömegben) meg tud szédíteni embereket, akkor egy tudományosnak álcázott, de valójában szintén az emberek hitére alapozott valami mennyire meg tudhatja szédíteni az embereket...
-=Zsoca=- Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3310
Nekem meg ez tetszett nagyon:

"Aztán az is igaz, hogy egy bőrgyógyászt is felkerestem, aki az addigi kezelésemmel együtt kezelt, és a kettő együtt hatott."
Előzmény: sammakko (3309)
sammakko Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3309
Ez a homeopátiás Dipro nagyon tetszett... :)
Előzmény: henci2 (3306)
V. Sza Creative Commons License 2006.09.25 0 0 3308

A cseppek bizonyos homeopátiás cseppek. Mindenkinek más más alkati szere van. Ezt egy vizsgálattal mérik fel és a diétát is ha kell ennek alapján állapítják meg.

Az én diétám nagyjából semmi cukor, semmi élesztős dolog (fehér kenyér meg ilyenek), semmi fehér liszt, sok zöldség, sok gyümölcs, semmi erjesztett dolog (pl .ecetes uborka, vagy pezsgő) , semmi marha és sertéshús. Semmi tej. Mostmár egy év után ezen enyhíthettem, már ehetek marhát, tejet és a cukor helyett fruktózt.

Előzmény: antares5 (3304)
V. Sza Creative Commons License 2006.09.25 0 0 3307
Hát ,tudom, hogy ez a véleményed, de mivel nekem már kismillió bajom volt egyszerre sajna fel kellett, hogy hagyjak az orvosok látogatásával, akik mindig ugyanazt és ugyanazt hajtogatták. Na, tehát nem a pikkelysömör miatt mentem el a homeohoz, de ezt már tudjátok. Keményen candidás voltam,ami mindenféle egyéb bajokat is okozott és hát ezek a kezelések kezdték el lassan feltárni a szervezetemben lévő elég sok egymásra rakódott betegséget, vagy helytelen állapotot, vagy mérget. Ezek a mérgek a táplálkozásból (főleg ebből) adódnak, meg még mindenféle degenerált, a mai fogyasztói társadalom által olyan állatian imádott rossz szokásból, meg antibiotikumok és szteroidok szedéséből....Namost, lehet, hogy te ebben nem hiszel és én is csak végső kétségbe esésemben fordultam ehhez a klinikához, de tény és való, hogy amióta ide járok (három négy havonta) sokkal sokkal jobban vagyok. Bár az is igaz, hogy a tüneteim eleinte erősödtek, mint, ahogy a psori is állati módon elterjedt rajtam, de megpróbáltam nem feladni. Aztán az is igaz, hogy egy bőrgyógyászt is felkerestem, aki az addigi kezelésemmel együtt kezelt, és a kettő együtt hatott. Mostmár enyhíthettem a diétán, és hát nem mondhatnám, hogy én nem csepegtetek így a szüreti időszakban más cseppeket is magamba, de nekem bejött ez az egész.... Nem csak a tenger és a nap meg a táplálkozás meg a krémek, meg a  cseppek hatnak külön. Hanem együtt! Ez a lényeg. Nem egyféle dologtól kell várnotok a gyógyulást, hanem életmódot kell változtatni. Sajna ez van.
Előzmény: henci2 (3306)
henci2 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 3306

Nem akarok ünneprontó lenni, de erőt vettem magamon, bekentem a pöttyöket homeopátiás Diproval, befóliáztam, két éjszaka így aludtam. Hétvégén szüreteltünk, ittam egy csomó homeopátiás borcseppet, jókat kajáltam, és csodák csodája, ma reggelre semmi nincs rajtam.

Biztos vagyok benne, hogy a sós tengervíz, a napfény az, ami hatásos. Nem a sok hókusz-pókusz. Bocs, de ez a véleményem.

macmelon Creative Commons License 2006.09.25 0 0 3305
A tengerből, cseppekből, táplálkozásból melyik hatott nálad?
Előzmény: V. Sza (3303)
antares5 Creative Commons License 2006.09.24 0 0 3304

Szia!

Megírnád, hogy milyen cseppeket használsz és hogyan változtattál az életmódon és az étkezésen?

Köszi.

Előzmény: V. Sza (3303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!