Keresés

Részletes keresés

tiszmo Creative Commons License 2015.09.16 0 0 10285

Szia,

 

én nem lehúzni akarom, az eladó ajánlotta fel, hogy küld egy másikat, az elsőt pedig tartsam meg/ adjam el, stb., mert a 20e Ft-os terméket 55e Ft-ért tudnám visszaküldeni. Erről meg van a levelezésem is (sajnos nem tudom ide becsatolni).

Miért én fizessek azért, mert ő nem a megfelelő terméket küldte?

 

"

Hi there,
Don't worry.
"If you cannot post the product without any costs for me" 
my answer "yes, we can send it to you without any costs for you "

i have apply this for my boss. he promise to send the replacement to you without payment. we will mark it as gift.

- neverland-aus"

Előzmény: C. Vieri (10284)
C. Vieri Creative Commons License 2015.09.15 0 0 10284

Küldd vissza, mást nem tudsz tenni. Ilyen alapon mindenki így húzná le az eladókat, hogy elküldeti, aztán indítja az escalation claimet, és visszahúzza a pénzt bemondásra. :/

Előzmény: tiszmo (10283)
tiszmo Creative Commons License 2015.09.15 0 0 10283

Sziasztok,

szeretnék segítséget kérni az alábbi témában:

ebayról vásároltam egy autóalkatrészt paypalon keresztül fizettem. Meg is jött a csomag, amiben két egymástól eltérő, nem a hirdetésben szereplő típusú termék érkezett. Jeleztem az eladónak, és hosszas levelezés után abban állapodtunk meg, ( a vételárat nem akarta visszafizetni, és akkor a posta- és vámköltséget nem is említem) hogy küld egy másik terméket olyan módon, hogy nekem ne kelljen még egyszer semmit fizetnem. Azt ígérte, küldi a tracking numbert is. Mivel a rossz termék részemről való visszaküldése elég magas összeg lett volna, ettől az eladó eltekintett.

06.28. óta még mindig nem kaptam tőle semmit. Mivel nem tudtam vele zöld ágra vergődni, a paypalhoz fordultam segítségért. Már az escalation claim-ot is elindítottam, mire a paypaltól azt a választ kaptam, hogy küldjem vissza az eladónak a rossz terméket, és adjam meg a tr. numbert.

Ez egyszerűen nonsens, hogy nem az én hibámból történt az eset, én nem azt a terméket vettem meg, amit az eladó küldött, és még én küldjem vissza borsos áron a csomagot?

Sajnos nem tudok a paypalnak erre az utolsó hozzászólására reagálni, mert a rendszer kéri tőlem a tr. numbert.

Írtam a paypal asszisztensnek is, amire azt a visszaigazolást kaptam, hogy 24 órán belül reagálnak levelemre, de már lassan 72 óra is letelik, és nem reagálnak.

 09.19-én lezárják az esetet, ha nem reagálok.

Mit tegyek?

#nospicker Creative Commons License 2015.09.11 0 0 10282

Kedves fórumtagok,

a Hostinger webtárhely-szolgáltatónál szerettem volna a számlát rendezni, több próbálkozás után is ugyanezen hibaüzenet fogadott.

Mit lehetne csinálni?

Üdvözlettel


bombaba Creative Commons License 2015.09.10 0 0 10281

Nem a virusvédelem, hanem annak hiánya esetleg.

Előzmény: Szama91 (10280)
Szama91 Creative Commons License 2015.09.10 0 0 10280

Igen van. Nod 32.v8  Az beleszólhat? 
Paypal is visszaírt, de kimerült a segítsége a cookie ürítéssel.  Pedig próbáltam privát böngészőbe, más böngészőkbe és ismerőseim gépén, ahol sose volt még paypal használva. Elég vicces, hogy nem tudnak megoldást mondani rá. 


Előzmény: bombaba (10267)
mislenyi Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10279

Nekem korábban a felhasználó nevet és a jelszót kérte, ezért lepődtem meg, hogy tegnap, mikor ránéztem, az email címet és a jelszót kérte. Vásárlásoknál mindig az ebay lapjáról léptem át.

3 éve van nekem is, igaz, áprilisban vásároltam utoljára.

Előzmény: bombaba (10278)
bombaba Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10278

Régóta. Mással nem is találkoztam, jópár éve van számlám.

Előzmény: mislenyi (10277)
mislenyi Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10277

Mióta van az, hogy belépéskor nem a felhasználó nevet és a jelszót, hanem az email címet és a jelszót kéri a PP?

mrobes Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10276

Lehet, hogy proxy vagy VPN szerveren keresztül próbáltál belépni?

Ilyenkor érzékelheti úgy, hogy a világ másik feléről próbál valaki belépni az azonosítóddal, nincs más megoldás, végig kell csinálni az ellenőrzést.

Előzmény: Bajomis (10270)
C. Vieri Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10275

Inkább fizetnék 1-200 ft telefonköltséget és nem szívnám a fogam miatta, mint hogy leürítse valami brazil hacker a számlám.

bombaba Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10274

Eladtál valamit?

Hogy van az, hogy előbb jött a pénz, mint a 400 Ft levonása?

Nem ajándékként, hanem számla ellenértékeként érkezett a 150 pénz, ha igaz, de én még nem adtam el semmit.

Értékesítésnél van olyan, hogy 25 napig nem tudsz hozzáférni a pénzhez, bár úgy tudom, akkor függőben levő a státusz. Olvass utána. 

Előzmény: Dyron (10268)
bombaba Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10273

És? Nincs telefonod? 

Szerinte valaki belépett a számládra Curibita-ról/ból, és most a számlád biztonsága érdekében azonosítanának. 

 

Előzmény: Bajomis (10272)
Bajomis Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10272

telefonszámot kér, és megjegyzi hogy további költségek várhatók a hívás miatt.....

 

bombaba Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10271

Mi a gondod? Nem tudod lefordítani vagy mi?

Ott egy "continue", azzal tovább tudsz lépni, feltehetően feltesz majd azonosítás céljából kérdéseket.

Előzmény: Bajomis (10270)
Bajomis Creative Commons License 2015.09.08 0 0 10270

Be akartam lépni a fiókomba, és ez az üzenet fogadott.... Valaki találkozott már hasonlóval? Mi a teendő?

 

 

 

To help protect your account we regularly look for early signs of potentially fraudulent activity.

We’re concerned about potential unauthorized activity

After you confirm your identity, we’ll walk you through steps to make your account more secure.

Login from Unknown devicenear Curitiba, BR2015/08/17, 11:47 PM

Just to be safe, we want to make sure that this is your account.

Continue

Dyron Creative Commons License 2015.09.07 0 0 10269

Az előbb lemaradt a kép. Erről lenne szó.
"MARKED AS PAID" ez mit takar??  Vagy mit kell tennem?

Dyron Creative Commons License 2015.09.07 0 0 10268

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni , hátha valaki tapasztaltabb mint én :)

2 napja csináltam egy Paypal számlát. Mert egy "ismerősöm" küldött nekem Pénzt.

Megadtam az email címem. És regisztráltam a Paypalon.
A 400 Ft-ot szépen le is vonta. Aktiváltam a Kártyát.
Látom a 2x 400 Ft amit jóváírt a Paypal és látom a 150 eurot is DE AZ NINCS JÓVÁ ÍRVA :(
Nem tudom mi lehet a próbléma vagy valamit rosszul csináltam?
Vagy átvertek és csak úgy csinált az "ismerősöm" mintha elküldte volna az igért összeget??

Csatoltam egy képet hogy mi a Státusz. Esetleg ha valaki járt már így vagy megtud nyugtatni vagy öteletet adni hogy mit tegyek kérem

jelezzetek vissza nekem.

Köszönöm szépen előre is!!!!

 

bombaba Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10267

Nem hiszem, hogy érdemben tudnék segíteni, sajnálom.

Még nem találkoztam ezzel a problémával itt a topikban sem.

Van virusvédelmed?

Előzmény: Szama91 (10266)
Szama91 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10266

Töltöttem fel képet is de itt nem jelent meg. 

 

ezaz oldal jön be. 

webcím:   https://www.paypal.com/auth/validatecaptcha

 

ha elkattintok másra akkor :

 

Másfél napja erre keresek megoldást. 3 éve ebay-n vásárolok eddig sose volt problémám. Esetleg ha te tudnál valamit, megkeresnél e-mailbe? szama91@gmail.com. Előre is köszönöm.
 

bombaba Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10265

Valószínű fals oldalra keveredsz.

Milyen Account numbert kért és ki? Sem az ebay, sem a PP Nem szokott ilyet kérni, az ebay simán átküld a Paypal oldalára, ahol bejelentkezés után engedélyt adhatsz a pénz küldésére.

 

Előzmény: Szama91 (10264)
Szama91 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10264

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni erre a problémára, egész nap böngésztem a külföldi fórumokat és semmi használható megoldást nem találtam (cookiek , előzmények törlése) . Írtam Ebaynak, Paypalnek, de egyik se használható amit kaptam. Valaki került már ilyen helyzetben?

 

Ebayn vennék vmit és mikor fizetnék ez jön be. Az egész úgy kezdődött, hogy a vásárlásnál kért egy Account number amit nem tudtam pontosan és 6. után ezt az ablakot kaptam és azóta nem enged el. Levelet nem kapok.  Paypal betölt működik. De semmi beállítás nem találok rá. Paypalom gyűjtőszámlás szóval nem lehet a bankkártyás probléma.

"Sorry — your last action could not be completed

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

"

 

Előre is köszönöm.. 

badboy33 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 10263

Köszi! Ugyanígy próbálgattam már ,mert több éve van PP-m ,csak már pár hónapja nem volt forgalom./ azt gondoltam valamit nem jól csinálok / És valamiért most sem akarja bevenni a régebbi dátumot. Valami más bajság lehet. Köszi.

Előzmény: Black Dragon (10262)
Black Dragon Creative Commons License 2015.09.05 0 0 10262

Állítsd be először a baloldali - itt persze tegyél pontot a funkció elé - naptáron, hogy mikori legyen a legrégebbi dátum, a jobboldalin meg azt, hogy a legutolsó. Ez lehet akár a mostani is. Ezután a Show gomb megnyom. Megvárod míg betölti a dátumokatl, majd ebben az ablakban alul jobb oldalt levő Next gomb nyomogatásával megkeresed amit akarsz.

Nagyjából ennyi :)

Előzmény: badboy33 (10261)
badboy33 Creative Commons License 2015.09.05 0 0 10261

Üdv. Segítséget szeretnék kérni,a paypal rendszerben a régebbi utalások megtekinthetőségében. Azt tudom,hogy :My Account > History. De itt megáll a mutatvány ! hiába állítom be a naptár funkción a régebbi dátumot.

laleeeee Creative Commons License 2015.09.03 0 0 10260

Sziasztok ! Ma délután befizettem az unicredites gyűjtőszámlára pénzt. Szerintetek az mikor fog megjelenni a paypal számlámon . Szombat estére nagyon fontos lenne,szerintetek van esélyem ? A hétvége miatt kérdezem . 

mislenyi Creative Commons License 2015.08.29 0 0 10259

Nézd meg a bankodnál a pénzmozgásnál a "részletek" alatt. Nekem az OTP-nél oda írták a 4 jegyű kódot.

Így ellenőrzik le, hogy valódi adatokat adsz e meg.

Előzmény: öcsike199 (10258)
öcsike199 Creative Commons License 2015.08.29 0 0 10258

Helló mindenkinek kellene egy kis segítség. A paypal-nak megadtam a bankszámlámat ez minden passzol de kér valamilyen megerősítést egy 4 jegyű számot de nem tudom honnan azt jön egy emil abban van egy 4 jegyű szám de azt beírom rámegyek h megerősítés de semmi adjatok tanácsot hogy mit csináljak vagy ez nem szükség h tudjak vásárolni így és leveszi a pénz a számlámról majd vagy mi van ilyenkor :/

mutantattila Creative Commons License 2015.08.28 0 0 10257

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

C. Vieri Creative Commons License 2015.08.27 0 0 10256

"i have a shipping company coming for the pick up as soon as the payment has been complete"

 

Egy-két email, és kérni fogja, hogy utalj x eurót/dollárt western unionon keresztül az általa megadott névre, mondván, majd ha küldted, megkapod azt is a vételárral együtt. Aztán ha valaki van olyan hülye, hogy ezt beveszi, bottal ütheti a nyomát a pénzének is, a csalónak is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!