Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2000.11.24 0 0 5
Nagyon tévedsz, Kedves!:((((( Tanulmányozd csak az oroszlánokat!:)))))))) és kérdezd meg az orvosodat, gyógyszerészedet:)))))))
Előzmény: petrakovacs50 (4)
petrakovacs50 Creative Commons License 2000.11.24 0 0 4
Koszonom szepen a hozzaszolasokat!!!!

banya
ezek szerint felkeszultem:-))

MrsDiablo es Dersyu Uzula
nagyon koszonom a listat, megprobalom beszerezni ezeket a konyveket ill megnezem a babanet.hu-t

Originalqszi
Bar, mint mondtam, nem vagyok szakertoje a temanak (meg nem haha), hogy hogyan kell felkeszulni, de ugy olvastam, hogy a modszered (ha gyakori - napjaban tobbszor) csokkenti a teherbe eses eselyet. :-)))

PK

Előzmény: Törölt nick (3)
originalqszi Creative Commons License 2000.11.24 0 0 2
Én is szeretek felkészülni a terhességre........napjában többször is:))))))))))

banya:DDDDDDDDDDDD)))))

Előzmény: petrakovacs50 (-)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1
Szia PK!
Ajánlott irodalom:
Eisenberg-Murkoff-Hathaway: Az a 9 hónap
Prof. Frydman-Dr. Cohen-Solal: Kismamák és kisbabák egészségkönyve
Larousse Szülők Enciklopédiája
És minden új, ami azóta kapható a könyvesboltokban. Én is könyvekből próbáltam tájékozódni, és ezekre a kérdésekre megtaláltam bennük a választ.
Aztán ott van még az orvosod, a védőnő...
Tapasztalatcserére meg az Indexes terhességgel foglalkozó topic, a Szülés-Terhesség 2.0
Előzmény: petrakovacs50 (-)
banya Creative Commons License 2000.11.24 0 0 0
0 stressz, 0 cigi, 0 alkohol, viszont sok vitamin, kalcium, egyéb ásványi anyag, továbbá pihenés, lelki ráhangolódás! :)
Előzmény: petrakovacs50 (-)
petrakovacs50 Creative Commons License 2000.11.24 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Par honapja a ferjemmel azon beszelgettunk, hogy mar itt az ideje, hogy kisbabank legyen. Megbeszeltuk, hogy adunk magunknak par honapot, hogy erre a feladatra fizikailag is felkeszuljunk.

Szomoruan tapasztaltam, hogy nincs olyan ujsag, amely ezzel a temaval kulonosen foglalkozna. Probalkoztam az internettel is ahol azt talaltam, hogy sajnos a nok csak akkor mennek el orvoshoz, akkor kezdenek valtoztatni etkezesi szokasaikon stb amikor mar ket honapos terhesek, es pedig mennyire fontos, hogy mindket fel felkeszuljon.

Jo lenne tudni, hogy a folsav szukseges-e vagy csak ajanlott, amennyiben mindenkeppen szukseges van e valami termeszetes (nem gyogyszer) modon fogyasztani, hogyan elozheto meg a toxoplazmozis, milyen egy idealis terhesseg elotti dieta stb stb.

Ne ertsetek felre nem akarom a dolgot "tulreagalni" csak szeretnem tudni, hogz azok a parok akik abban a helyzetben vannak, hogy van par honapjuk felkeszulni a terhessegre, hol hogyan kaphatnak ehhez segitseget. (Azon kivul, hogy elmennek nogyogyaszhoz)

PK

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!