Keresés

Részletes keresés

mzsperx Creative Commons License 2001.09.15 0 0 141
le vagyok döbbenve! fogalmam sincs, ez mit jelent, az orvosod nem mondta meg???

újabb próba a mikroszkóppal, jelentem tegnap éppen nem páfrányos (teherbe ejthető) a párom sem. mi lehetett vajon az első napon? télleg, mingyár meg is nézerm!

eyebee Creative Commons License 2001.09.14 0 0 140
Sziasztok!
Eddig még nem írtam ebbe a topicba, csak figyeltem az eseményeket, de most lehet, hogy tudtok nekem is tanácsot adni, segíteni.
A nyáron elhatároztuk a férjemmel, hogy nekilátunk a babagyárnak, de három hónap alatt sem voltunk eredményesek. Közben elmentem a nőgyógyászomhoz, aki megvizsgálta a melleimet is és az egyikből ki tudott nyomni valami fehéres váladékot. Sajnos ilyen már korábban is volt, és akkor is és most is Mastodynon cseppet írt fel rá. A probélma az, hogy ezzel a homeopátiás szerrel együtt nem lehet próbálkozni, és min. 2 hónapig kell szednem.
Volt valakinek közületek hasonló esete?
Az nem furcsa, hogy vérvételre el sem küldött, hogy a hormonszintemet megnézzék (pl. prolaktin), csak felírta ezt a gyógyszert?
Most már letelt egy hónap és egyre türelmetlenebb vagyok.
Előre is köszi a válaszokat,
Eyebee
mzsperx Creative Commons License 2001.09.14 0 0 139
nem rossz ötlet!
Előzmény: Baranka1 (138)
Baranka1 Creative Commons License 2001.09.14 0 0 138
:-))) Tökjó, a párod szül helyetted?!
Előzmény: mzsperx (137)
mzsperx Creative Commons License 2001.09.13 0 0 137
ma megvettem a csodakütyüt. akinek van mikroszkópja, ne vegyen ilyet! ez csak egy nagyító... szóval rá kell kenni a nyálat, megszárad, kikristályosodik és ha sok benne az ösztrögén (peteérés előtt pár nap, pont mikor akciózni kell), akkor olyan páfrányszerű. na, kipróbáltam, oylan! és mellette menstruálok! és a páromnak is peteérése van!!! háááááát. azért nézegetem még egy ideig, kíváncs leszek, hogy a feltételezett peteérés idején lesz-e valami változás?
mzs
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.13 0 0 136
cancel. holnap megyek...
Előzmény: Törölt nick (135)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.13 0 0 135
Okes, megvan :)
ma elmegyek erte :)
Előzmény: mzsperx (134)
mzsperx Creative Commons License 2001.09.12 0 0 134
trilla! levél ment!
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.11 0 0 133
Mzs!
Koszonom, elmegyunk erte, csak ird meg, hogy hova.

maganba is johet. es hogy milyen neven van felrerakva es mikorra hozzak meg.

:)
ali

Előzmény: mzsperx (132)
mzsperx Creative Commons License 2001.09.11 0 0 132
hát, ezt kértem a gyógysezrtárban, montam, hogy olyan pálcikaszerű, meg hogy a terhességi teszthez hasonló. lehet, hogy a néni még nem is hallott ilyenről? azért megveszem, ezen ne múljon. ha több hónappal előre lehet vele hozni a fogamzást, rengeteget lehet ezzel a terhességi teszteken is spórolni :-)
Törp Creative Commons License 2001.09.11 0 0 131
Amit kerestek annak a neve: ovulációs teszt. Amit én vettem annak a forgalmazója a Corax Kft (:o)) kicsi reklám) van 7 db-os és kisebb kiszerelés is, a 7 db-os 3900 Ft kb. ez egy kicsit megbízhatóbb mint a fertility teszt, bár az sem rossz, de nem tart örökké!! homályosodni fog a mikroszkóp üvege.

Kati

Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.11 0 0 130
Én is akartam ilyen testet venni, ami kb. 4000 Ft és több darabból áll, de ezt a fertility testet kaptam. Ez egy örökhasználatos darab: lényegében egy mini mikroszkóp. Testnedvet (jó a nyál is) kell rákenni, majd, ha megszáradt megnézni a rajzolatot.Két típusú rajzolat van, az egyik fogamzóképességet jelez. Még nem tudom, hogy jó-e, könnyű-e kezelni, mert azóta még a naptár alapján sem volt fogamzóképes napom. A normál napokon valóban olyan a rajzolat, mint a képen.
mzsperx Creative Commons License 2001.09.11 0 0 129
trilla: a közeli gyógyszertárban ugyan nincs, de meghozzák, kértem kettőt: neked, meg nekem is ;-)
nem tudom mennyi van benne, 1800 ft körül van az ára. megvegyem, vagy eljöttök érte?
ja, a neve: fertility test
mzs
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.11 0 0 128
Koszonoom mindenkinek aki megkerdi!

Törp: igaz, hulye vagyok.... De Jászberény tényleg kiscit messze van, ami nemis baj, de az ellenkezo iranyba :)

Mindegy, csak talalunk valamit Pesten :)))

mzsperx Creative Commons License 2001.09.10 0 0 127
két patika esik utamba, majd megkérdem. a jövő hónapban úgyis kell nekem is. mzs
Törp Creative Commons License 2001.09.10 0 0 126
És Te merre? :o)))
Előzmény: Törölt nick (123)
Törp Creative Commons License 2001.09.10 0 0 125
Aprajafalván, tudod :o))hol a tenger hupikék..., egyébként Jászberény
Előzmény: Törölt nick (123)
Törp Creative Commons License 2001.09.10 0 0 124
Küldtem Neked egy emilt.

K.

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.10 0 0 123
Merre Törpöm merre?

lehet, hogy nincs is am messze :))))

Előzmény: Törp (122)
Törp Creative Commons License 2001.09.10 0 0 122
Lehet, hogy ez a patika egy kicsit messze (kb 80 km) lesz Neked. :o))

K.

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.10 0 0 121
De jo, Koszi!
Azt is ird majd meg, hogy hol vetted, mert a nyugatinal ugy neztek ram, mintha lila elefantot kertem volna....
Előzmény: Törp (120)
Törp Creative Commons License 2001.09.10 0 0 120
Szia Trilla!

Nekem van, ha hazaérek megnézem a nevét és majd elküldöm emilben. Jó? 7 db van benne és kb 4 eFt körül volt az ára.

Kati

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.10 0 0 119
A felkeszules jegyeben....
Mar a radioban is hallottam reklamozni azt a bizonyos, Spock altal is ajanlott tesztet, amivel a fogantatashoz epp idealis napot lehet elcsipni.

Allitolag a nagyobb patikakban lehet kapni.
Gyakorlatilag meg nem talaltam.
Ha ajrtok patikaban kerdezzetek raaaaa, en meg majd megyek...

Koszi
Trill

Baranka1 Creative Commons License 2001.09.10 0 0 118
A 27. hét közepét tapossuk :-) Még csak :-( De teherbeeséskor tünetmentes voltam, bár nem tudom, számít-e.

cicó: hú, Maternát kéne szednem ? :-))

Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.09 0 0 117
Haat anelkul nenezen megy :)
Előzmény: cicó (115)
mzsperx Creative Commons License 2001.09.09 0 0 116
cicó, minden bizonnyal.. ;-)
Előzmény: cicó (115)
cicó Creative Commons License 2001.09.08 0 0 115
Sziasztok!
Nekem van egy nagy fiam és egy pici lányom, 36 éves vagyok el kellett döntenem magamban, hogy ha akarok még harmadik gyereket ebben a korban már nem cicizhetek sokáig...:-)Úgyhogy néhány hete eldöntöttem és azért éppen most (ezt a történetet néhányan már ismerik) mert mind a két gyermekem október huszadika körül fogant (júli 11 és 12 a szülinapjuk, 21 percen múlott, hogy nem ugyanaz)az első egy hónapos a második fél éves próbálkozás után jött össze.Fixa ideám, hogy csak ebben a hónapban tudok teherbe esni és nem akarok újabb évet várni.Tehát tudományos kísérlet indul, összejön-e harmadszor is? :-))
Nálam a felkészülés a terhesvitamin szedésének elkezdéséből áll, slussz.
Azoknak a táborába tartozom akiknek meggyőződése, hogy ezzel csak használhat születendő gyermekének és én hiszek a Czeizelnek is.Úgy gondolom, hogy ezzel is adok neki egy esélyt arra, hogy teljesen egészségesen jöjjön a világra.Az, hogy esetleg emiatt nagy súllyal születik szerintem huszadrangú dolog...bár a lányom folyamatos Materna szedés után is 3,75-el született,nem egy lepkesúly de nem is olyan nagy szerintem ahhoz képest, hogy ezzel riogatják az embert...manapság szinte átlagnak számít.
Amit pletykaszinten hallottam, hogy a benne lévő E vitamin segíti a teherbeesést...lehet, hogy így van, lehet, hogy nem...
Én leginkább attól féltem, hogy megnöveli az étvágyamat, de érdekes módon az egyéb vitaminkészítményekkel ellentétben nem így van.Sőt nálam három éve és most is "mellékhatásként" az jelentkezett, hogy állandóan szexelnék... :-))))
Vagy talán ez is a felkészülés része? :-))
üdv.cicó
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.07 0 0 114
Baranka1 Nagyon sajnálom, eddig nem derült ki számomra, hogy éppen terhes vagy. Hanyadik hónapban vagy? Biztosan nem olvastam el rendesen a topic korábbi hozzászólásait. Nagyon drukkolok neked, vigyázz magadra, amennyire csak tudsz. Ha nem akarsz semmilyen gyógyszert szedni(megértem), talán próbálj ki valamilyen étrendi változást, teát vagy homeopátiás szert. Bízz benne, szuggeráld, hogy nem lesz rosszabb!
Baranka1 Creative Commons License 2001.09.07 0 0 113
Nos, mivel én most terhes vagyok, akkor jobbnak kéne lennie... de nem az... Viszont biztos vagyok benne, hogy nem is ettől van, hanem a "nyugodt" körülményeinktől... :-(( Csak abban bízom, hogy nem akar tovább romlani, ez még alig észrevehető. Csakhát tudom...
Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.06 0 0 112
Baranka1 Igen, remélem én is, hogy hamar megfogan a pici. Anyukám példája ezt mutatja, hogy jó esélyem van.A betegségünkkel kapcs. volt doki aki azt mondta, hogy a terhesség alatt OK lesz, de utána nagyobb az esélye a kiújulásnak. Lehet, hogy nálad most ez történt? Igen, igazán nem az zavart engem sem, hogy véres, hanem az, hogy naponta 10-szer kellet WC-re mennemés így nehéz dolgozni járni, meg egyáltalán az egész életem egy rettegés.

mzsperx! A munkáltató ne tartson vissza a gyerekvállalásban, az ő szempontja is fontos, de a tied sokkal inkább. Hülyén hangzik, de a fogyó társadalmunknak sokkal nagyobb szolgálat, hogy szülsz, mintha dolgoznál. Nekem is volt egy kolléganőm, aki 2-3 hónap után férjhez ment, majd kb. a nászéjszakán terhes lett. Először persze orrolt rá a főnöke, de belenyugodott, aztán ő is örült a babának. Én 7 hónapja eljöttem betegállományba (előre szóltam, hogy ez lesz, nem rúgtak ki!), hogy nagyobb eséllyel meggyógyuljak és kisbabám lehessen. Most az egész cég drukkol, hogy mikor leszek már terhes. Pedig még tanulmányi szerződésem is van. Igazán korrektek, nem?! Bocs, ha hosszú voltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!