Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.04 0 0 231
nekem annyi sosem volt :)))
kiveve az egyetlen 41 fokos lazamat :)
Előzmény: Almond-Eyed (230)
Almond-Eyed Creative Commons License 2001.10.04 0 0 230
Csajok, az normális, hogy nekem állandóan 36,6 a hőm???
Vagy elromlott a lázmérő kijelzője, és csak ezek a szegmensek jók???!!!

:-)))

Almond-Eyed Creative Commons License 2001.10.04 0 0 229
:-(((
Előzmény: Csernik (227)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.04 0 0 228
:-(((
sajnálom...
Előzmény: Csernik (227)
Csernik Creative Commons License 2001.10.04 0 0 227
Na lányok nem lesz baba 9 hónap múlva, ma megjött a 24. napon, meg van ez őrülve teljesen.
Ezek szerint a 10. napon volt peteérés?
NA majd legközelebb!

mzsperx Creative Commons License 2001.10.04 0 0 226
trilla: hogy neked mik nem vannak?
egyébként :-)))
remélem nem felejtem otthon!!!
mzs
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.04 0 0 225
este hozom a dögöt... meg alkoholt es vattapamacsot es jol megnyalogatjuk :)))
Előzmény: mzsperx (224)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.04 0 0 224
ha vannak tűk, akkor biztos ami biztos alapon nem árt akcióba lépni :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.04 0 0 223
Hihihi
csissz, ez egy jogos igeny....

Na este hozom a PGnagyonsokat.
Megjegyzem nekem a nyákkal sem latszott semmi.
Azonban ma reggel mintha kicsi tűket lattam volna....

Mzs... ezen mar en is gondolkodtam. Miert nem csinalnak örök terhessegi teszteket?

Előzmény: Törölt nick (221)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.10.03 0 0 222
OFF
Kedves Cicó!
Még sajnos nem. Láttál valahol????
ON
Előzmény: cicó (220)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 221
Azért nem lesz júliusi, mert most kicsit előbb jött, mint kellett volna, így okt. közepére esnek a fogamzóképes napok, a férjem pedig külföldön lesz. Márpedig tőle akarom a gyereket! hihihi!
:-)))
Előzmény: cicó (218)
cicó Creative Commons License 2001.10.03 0 0 220
OFF.
Mrs.Diablo találtál olyan kiskacsás anyagot amit kerestél?
On
Előzmény: Mrs. Diablo (219)
Mrs. Diablo Creative Commons License 2001.10.03 0 0 219
Szia Hanka!

Én is allergiás vagyok, ezért érintett vagyok a témában. Gyógyszert valóban nem lehet szedni, de orrspray van olyan, ami használható. Az orvosoddal beszéld meg mindenképpen, lehetőleg más most, hogy mi legyen majd, ha terhes leszel.

Előzmény: hanka (212)
cicó Creative Commons License 2001.10.03 0 0 218
Sziasztok!
Csissz, miért ne lehetne még július végi babád?Az októberben fogan...
Hanka,akkor át kéne állni a homeopátiás kezelésre, orrcseppre...
üdv.cicó
Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 217
Én kipróbáltam a hüvelyből vett izével bekenni és sokkal hamarabb megszáradt, mint a nyál és jobban is látszottak a ...felhők :-(( Július végi babám már biztosan nem lesz, ez ma kiderült.
mzsperx Creative Commons License 2001.10.03 0 0 216
ja pg53. nekem még tegnap is páfárnyos volt, ami azt jelentei, hogy már négy napja. ha jól emlékzsem, ennyi belefér. de van tovább is magas izéhormon szint? (na, elfelejtettem a szakmai tudnivalókat úgyláccik.) szóval szerintetek meddig sok az ösztrogén, (hah ezsembe jutott...)? és mi van ha az ember lánya teherbe esik? hogy alakulnak a hormonok? (hátha a pg3 is alkalmas arra, hogy kimutassa a terességet, csak még nem gondoltunk rá!
mzsperx Creative Commons License 2001.10.03 0 0 215
trilla, szerintem te egy ufó vagy!
ha jössz a talira, hozd el a ketyerét, majd megvizitálom!
Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 214
PG53 ugyben...

na vagy en nem vagyok, vagy elromlott :)
Semmit nem latok rajta, pedig a mult heten meg lattam a felhoket.

Mostanaban kellene atalakulniuk pafranyba, de mondom, semmi.
Ma reggel homerovel ebredtem :)
Normalis, hogy paplan alatt, ágymelegben 35,5 volt? hihihihi

Előzmény: aquamarin (213)
aquamarin Creative Commons License 2001.10.03 0 0 213
Sziasztok!

Én is a májusra szavaztam volna (akkor volt az esküvőnk), de sajnos mi is lecsúsztunk róla.
Jöjjön, amikor jönnie kell.
Anko: én is sajnálom a babádat, remélem három hónap múlva már jó hírrel tudsz szolgálni.

Az elevit témában: a vitamint elvileg reggel, evés közben kellene bevenni. Nekem semmiféle panaszom nincs vele, akár folyadék nélkül is le tudom nyelni.

PG53-asok! Tapasztalatok???

aquamarin

hanka Creative Commons License 2001.10.03 0 0 212
Sziasztok!

Egy napig nem járok erre, és mennyi új téma, új hozzászólás!
Két napja én is hőmérőzök! Tényleg ügyelni kell, hogy az ember vissza ne aludjon a hőmérővel a szájában! :o))

Ha minden rendben megy nálunk (úúúúúúúgy szeretném, ha rendben menne!!), akkor a mi babánk augusztusi lesz. Ha a párom gyógyszerezésre szorul, az plusz 3-4 hónap. Akkor legjobb esetben december, de lehet hogy csak 2003. :o(

Ez az Elevit tényleg ilyen óriási? Én még az Algopyrint is csak kettétörve bírom bevenni!
A gyógyszerek miatt én is aggódom, mivel állandó szénanáthás vagyok (télen is), és emiatt folyamatosan orrspray-t használok, időnként tablettákkal megspékelve. Mivel ezek mellékvese kéreg hormont tartalmaznak, nem hinném hogy szedhetőek terhesség alatt. Ha viszont nem használom, úgy bedugul az orrom, hogy nem tudok aludni. Mi lesz velem?!

Tegnap aláírtam, a munkaszerződésemet az új munkahelyemen! November 5-én kezdek. Bízom benne, hogy jó döntés volt, és a leendő főnökeim nem orrolnak meg rám, ha jövőre pocakos leszek.

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.02 0 0 211
Hogy melyik hónapban a legjobb szülni?! Régebben én is tervezgettem, hogy milyen horoszkóp lenne ideális, stb. Most már ott tartok, hogy teljesen mindegy, csak jöjjön már! A sógornőm júniusban szülte az elsőt, ugyan nem kellett nagy pocakkal "nyaralni", ám a szoptatást megszenvedte: 50 percig összebújva a legnagyobb hőségben, az sem piskóta!
Aztán a légkondit sem szabad rákapcsolni egy újszülöttre. Én boldog lennék egy őszi babával, de akkor hamar össze kellene hozni!
mzsperx Creative Commons License 2001.10.02 0 0 210
az elevitet este kell enni, amikor teli a pocak. nekem semmi bajom nincs vele!

babát, mikorra? május! na, lecsúsztunk... leghamarabb júli, vgay még később. pont ezt akartam elkerülni, hogy nyáron a hőségben kelljen a pocakomat cipelni. nagyon nehezen viselem... legfeljebb majd itthon poshaok és küldöm az urat mindenért :-)

cicó Creative Commons License 2001.10.02 0 0 209
Almond, egyél rá egy falat kenyeret vagy akármit és az leviszi a bogyeszt,utána nem fogod a torkodbna érezni...
cicó
Előzmény: Almond-Eyed (196)
Dara9 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 208
Köszönöm szépen, közben én is megtaláltam.
Máskor próbálok látni is és nem csak nézni.

Anko

RKata Creative Commons License 2001.10.02 0 0 207
Hát, egyről biztosan tudok (úgy tudom, többen is járunk/jártunk oda), amit pénteken írtam: XIV., Bolgárkerék u. 3., Tel: 363-5272. Ez nagyon közel esik az Örshöz, a Nagy Lajos király útján a metró előtti utolsó kis utca jobbra (az egyik négyemeletes házban van).

Kata

Előzmény: Dara9 (206)
Dara9 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 206
Köszönöm a gyors választ RKata!
A második címet nem sikerül megnyitnom, de elolvastam más cikkeket a babapatikában.
A XIV. kerületben pontosan hol van ilyen családsegítő? ( Tudom itt is olvastam róla, meg a tapasztalataitokról is, de a címet nem találom. )
Előre is köszönöm :-) Anko
Előzmény: RKata (205)
RKata Creative Commons License 2001.10.02 0 0 205
Üdvözlet a fedélzeten! :o)

Sajnálom a babidat :o( és tényleg fő az optimizmus!

Két hasznos oldalat ismerek a családtervezéssel, családvédelemmel kapcsolatban, én is innen "okosodtam" :o):

http://www.previnet.hu/previnet/ujdonsag/csaladtervezes/optimalis_csaladtervezes.html

http://www.pharmanet.hu/babapatika/0008/cikk01.htm

Kata

Előzmény: Dara9 (204)
Dara9 Creative Commons License 2001.10.02 0 0 204
Sziasztok!

Mivel először írok a topicba egy kicsit bemutatkozom. 26 éves vagyok és a férjemmel mi is szeretnénk gyerekeket. Sajnos volt egy sikertelen terhességem, most szeptemberben vesztettük el a babát + tegnap jöttem ki a kórházból mert magas volt a HCG szintem és méhen kívüli terhes gyanús is voltam, de szerencsére most már ezt is kizárták.
Három rendes menszesz után javasolja a dokibá, hogy próbálkozzunk a babával, úgyhogy csatlakozunk a december - karácspony idejére tervezőkhöz. Én is elkezdtem Elevitet szedni - előtte csak folsavat írtak fel.
A kérdésem a következő: a családsegítőkben milyen segítséget tudnak adni? ( Elvileg semmi probléma. )

Különben én legszívesebben márciusban szültem volna, de ha most minden összejön jó lesz az augusztus, szeptember is.

Fő az optimizmus :-)))

Anko

Csernik Creative Commons License 2001.10.02 0 0 203
Még valami eszembejutott a vitaminnal kapcsolatban!

Éhgyomorra nem szabad bevenni, akkor tényleg fáj tőle a gyomor.

Csernik Creative Commons License 2001.10.02 0 0 202
Sziasztok, olyan jó titeket olvasni.
Nagyon jó kedvem lesz tőle.

Szerintem a május a legjobb hónap a szülésre, de arról már mindenképpen lecsúsztunk.

Ha a mostani akciónk sikerült, akkor pont június 20-a körülre lesz baba.
Pont mint az előző babám.

A június már elég meleg nagy pocakkal, főleg mert álldott állapotban legalább 5 fokkal melegebbnek lehet érezni a külső hőmérsékletet. Viszont az az előnye, hogy soha nem fázik az ember lánya.

Az első babám februárban született. Hát az sem olyan nagyon jó. Tél veszélyei, meg minden.
Meg az se jó a téli hónapokban, hogy a nagy kabáttól nem látszik a pocak, és ezért nem adják át a helyet a BKV járműveken.

Maradok a tavasznál, mind kedvenc hónapnál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!