Keresés

Részletes keresés

Labarna Creative Commons License 2014.12.02 0 0 24989

És ez nem is vicc:)

 

Amit meg kellene tanulnunk tőletek,az az összefogás és egymás helyzetbe juttatása.

Előzmény: piréztempó (24987)
seven update sorbi Creative Commons License 2014.12.02 0 0 24988

Végül is el lehet intézni így is...)

 

De akkor minek sükeltek rasszizmusról, kirekesztésről, nácizásról, ha végül úgy is nektek van igazatok wunderwaffétok?

Előzmény: piréztempó (24987)
piréztempó Creative Commons License 2014.12.01 0 0 24987

Ismered a szakállas poént: amit szabad Jewpiternek, azt nem szabad a kis ökörnek.

Előzmény: ásítósmacska (24976)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.30 0 0 24986

Perrel fenyegette meg  egy francia rasszizmusellenes szervezet az Apple France vállalatot egy iPhone-alkalmazás miatt, amely zsidó közszereplők azonosítására szolgál.A SOS Racism közleménye szerint a Zsidó vagy nem zsidó? néven futó alkalmazás sérti azt a jogszabályt, amely tiltja az emberek listázását vallási hovatartozásuk alapján. A szervezet közleményében felszólította az Apple-t, hogy törölje az alkalmazást az interneten megrendelhető termékek közül, és máskor legyen körültekintőbb.Egy másik francia zsidó szervezet, a Crif is az alkalmazás visszavonására szólította a vállalatot. A szóban forgó alkalmazást 79 eurócentért lehet megvásárolni az Apple Store France-tól, ahol állítólag több mint 425 ezer alkalmazást kínálnak eladásra

Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.30 0 0 24985

Bp-en sem volt minden zsidó gazdag,sőt a nagy része nem volt.

A szegényebbek  a Józsefvárosban éltek:kisiparosok,kiskereskedők,kisvendéglődösök(3-4-5 asztalos kis kifőzdék)

És  hiszitek nem,de zsidók között is voltak földművesek és ipari munkások is(egy helyütt 11%-ot olvastam ipari munkásságra)

 

 

Érdekes mégis a becsületes szeretett vidéki zsidóságot  irtották ki jobban,mint a pesti bankárokat.

Szegedy-Maszák Marianne írja,hogy apja nagyapja Weiss Manfred báró és 40 családtagja kapott menlevelet a zsidókat érintő intézkedések alól és szabad távozást,míg volt olyan rokona anyai ágról,aki nem volt zsid,mégis konctáborba hurcolták.

Horthy és családja jólléte a portugál száműzetésben gazdag zsidó  emberek által volt biztosítva.

Erről  ennyit.

A gazdagok akkor is megvették  a szabadságukat,de már a szegényebb fajtársaikkal nem törődtek.

És persze biztos hallottatok már a zsidó kápókról  akoncentrációs táborokban

 

 

A fogoly tisztségviselők (kápók, blokk felügyelők, előmunkások, munkafelügyelők) a magyar zsidókkal is nagyon durván bántak. A legkisebb vétségért is azonnal brutális verés járt. A szlovák zsidó női kápók a magyar zsidó lányokat-asszonyokat különösen gyűlölték. Sokszor meg is mondták miért ütik-verik őket: míg ők 1942 óta raboskodtak itt, a magyarok két évvel tovább élhettek normális emberi életet, ehettek rendes ételt, szülhettek és nevelhettek gyereket. De a fogolyfunkcionáriusoknak ettől függetlenül is elemi érdekükben állt brutálisan bánni a Hӓftlingekkel. A szolidaritás, a segítségnyújtás a gyengeség jele volt: büntetés járt érte, és a tisztségviselői státusszal járó kiváltságok elvesztését jelenthette.

 http://konfliktuskutato.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=293:szolidaritas-es-embermentes-a-koncentracios-taborokban-&catid=34:tulelesi-strategiak

Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.30 0 0 24984

De  lüke vagy,ha ő is zsidó lenne,akkor én is az lennék,mert az ő anyja,az én nagyanyám is egyben

Előzmény: jogértelmező (24966)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.30 0 0 24983

nemrég olvastam,hogy a  "büdös zsidó" szófordulat nem azért alakult ki,mert a zsidók jellemét minősítették,hanem mert az orthodox zsidó a testi titálkodást bűnös érzéki dolgonak tartoták és nem fürödtek

Előzmény: Jeftelánya (24982)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.30 0 0 24982

Nem is olyan régen   még nálunk is hosszú  szoknyában jártak nők.

ott nem látszott.

Fontos a belcsín és nem- csíny.

De ugye itt most épp a szépség kapcsán hozta fel.

A szépség relatív dolog és nem lehet kötelezővé tenni,hogy ugyanazt lássák az emberek szépnek.

Előzmény: jogértelmező (24978)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24981

Baleseti sebész Tallós Gábor barátomtól kérdeztem - mit érez felbontott ember belseje láttán?

- Borzongok, majd megállapítom - mily igazak az iskolában tanultak! Tényleg nincs  két - belül is egyforma színű személy.

 

 

 

 

 

Előzmény: jogértelmező (24980)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24980

Írtad drága Ráchelünkről csúnyán:

 

"Olyanok a lábai, mint az oszlopok ..."

 

Az ókor görög építészeinek szépségideálja pontosan ilyen.

 

De nem ez a fontos! Belgyógyász ismerősöm szerint jóval fontosabb a belcsíny.

Ő tomográfokkal dolgozik. Megmutatott nekem néhány belső szervet.

Csak ámultam-bámultam. Annak előtte álmodni se mertem oly gyönyörűséges szervekről, amilyeket nekem titokban megmutatott. Amikor egy botlábú arab-magyar-horváth-japán-néger-zsidó származású hölgy veséit megmutatta - rögtön zúzdába küldettem ipari formatervezői diplomámat.

Előzmény: Jeftelánya (24952)
Jeftelánya Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24979

Eisenberger Benjamin

jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24978

Ha a botláb/oszlopláb régebben is ronda lett vóna, akkor az evolúció bizony úgy kirostálta volna, hogy mára már híre-hamva nem vóna.

 

Kell légyen néki valami praktikuma!

Előzmény: ásítósmacska (24977)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24977

Hát ez rohadtul nem így van.... :)))

 

A formás női láb SOHA nem volt változó divat.  A botláb vagy oszlopláb mindig is randa vót, nna...! :-D

 

 

Előzmény: jogértelmező (24970)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24976

Aha. ránézel és megmondod.

 

De ha ezt egy gój teszi, akkor azonnal antiszemita lesz. :((((((

 

 

Előzmény: piréztempó (24973)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24975

"Egyszerűen ránézek és tudom, vagy mondjuk az esetek 99 %-ban tudom, ha meg nem, és érdekel, akkor rákérdezek."

 

Magam is így vagyok ezzel. Ellenben zavarba jövök "mongoloid" arcú embertársak láttán. Japán, kínai, vietnámi, kambodzsai, mongol, tatár, cigány, stb. származású?

Sose merem megkérdezni. Ehelyett így szólok hozzá: Jé de szép arca van Kegyednek! Lenyűgöz. De jó, hogy kortársak vagyunk!

Előzmény: piréztempó (24973)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24974

Raj Ráchelről írtad:

"Olyanok a lábai,mint az oszlopok. "

 

Egy nagy-nagy - afroamerikai szárm. - világhírűvé vált énekesnő lábai se voltak palack formájúak.

Nem lett baj belőle.

 

Előzmény: Jeftelánya (24952)
piréztempó Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24973

Egyszerűen ránézek és tudom, vagy mondjuk az esetek 99 %-ban tudom, ha meg nem, és érdekel, akkor rákérdezek. Volt már, hogy mellélőttem, és volt olyan is, hogy egyértelmű volt, hogy zsidó, mégis a mai napig tagadja.

 

Gondolom te is meg tudod különböztetni a harcsát a pontytól.

Előzmény: ásítósmacska (24957)
piréztempó Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24972

Ha a bankárszakma uzsorakamattal "szellemi" foglalkozás, akkor igen. :)

 

Atyavilág, de sötét vagy. Van fogalmad, hogy működik a gazdaság? Mire valók a bankok? Te is büfé-ruhatár szakon végeztél?

Előzmény: fák,juh (24961)
piréztempó Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24971

Ki mondott ilyet? Én pl. leginkább esküvőkön és temetéseken találkozom a zsidó szokásokkal. Teljesen hidegen hagy a vallás és a nacionalista hőzöngések. Ami érdekel a zsidóságból az a kapcsolatok (és amit ebből tudok profitálni, hehehe), a zene és a hagyományos zsidó kaják. Bár pl. a libát és általában a szárnyasokat nem szeretem.

Előzmény: fák,juh (24963)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24970

Írtad Raj Ráchelről:

"Olyanok a lábai,mint az oszlopok. Az arca sem szép"

 

Marhaság, kifejezetten csábos.  Lábairól pedig annyit, hogy vagyonokat fizetnének érte olyanok, kiknek olyan se jutott - semmilyen se jutott - az evolúció vagy baleset rosszvoltából. 

Az pedig, hogy mi minősül jó/rossz formájúnak - abszolúte divat kérdése.

 

 

Előzmény: Jeftelánya (24952)
piréztempó Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24969

Tudjuk, na és?

Előzmény: fák,juh (24962)
piréztempó Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24968

Azért fel tudnék sorolni kb. 50 zsidó tévést-rádióst akik a legnagyobb sztárok voltak a 70-es és 80-as években, vagy akár ma is, ha felvállalnák zsidóságukat.

 

A köznép szemében a legmegbecsültebb zsidók az orvosok voltak, a legutáltabbak meg talán a politikusok, bankárok.

Előzmény: fák,juh (24964)
LVA Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24967

Mindenki az. -)

Előzmény: jogértelmező (24966)
jogértelmező Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24966

"Az én nagybátyám is jogász és nem zsidó."

 

Ezt meg honnan vetted? Vsz. ő is zsidó, csak nem tud róla.

(A jogi diploma megszerzéséhez eleve extrém jó memória kell.)

 

Előzmény: Jeftelánya (24945)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24965

Ha zsidó, ha nem, csúnya szegénykém na.

Alaktalan és semmi nőiesség nincs benne.

Előzmény: piréztempó (24953)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24964

Sőt a magyarországi népesség körében a vidéki hétköznapi foglalkozást űző zsidók voltak és vannak a mai napig is köztiszteletben, nem pedig az ún "értelmiségi" televíziós, bankár, stb zsidók.

Előzmény: Jeftelánya (24945)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24963

Miért? Szerinted csak cionista zsidók vannak?

Előzmény: piréztempó (24944)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24962

Ja és azt is tedd hozzá, hogy az ÁVÓ nagyrésze, de legfőképp a felsővezetése is zsidókból állt.

Hamá statisztikázol. :)

Előzmény: piréztempó (24943)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24961

Ha a bankárszakma uzsorakamattal "szellemi" foglalkozás, akkor igen. :)

Előzmény: piréztempó (24936)
fák,juh Creative Commons License 2014.11.29 0 0 24960

Bazze. :)

Tehát vannak a zsidók meg a nemzsidók.

A zsidók mindenféleképp jobbak. Legalábbis a te fajelméleted szerint.

Ja, és nem okosabbak, hanem akaratosabbak és sunyibbak. :)

Előzmény: piréztempó (24933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!