Keresés

Részletes keresés

Frontsebesz Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437905

Viccet felreteve. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, mert erre vannak kodolva. Opcioid sem tul szamosak, ugyanis a.) felrenezhetsz tovabbra is (ugyis a gyengeseg jelenek tekintik); b.) nezhetsz baratsagosan (azt is a gyengeseg jelenek tekintik, mert arra vannak kondicionalva hogy a segito feher hulye es le kell venni). A c.) megoldas is huzos, uganis ha teritened kell akkor gond lehet belole: ha elegge kiuresedett lesz a tekinteted amikor a devikre nezel, ugy, mintha nem lennenek tobbek egy szeknel, vagy olyan organizmusnal aminek a letezese lenyegtelen szamodra, akkor esetleg az ertelmesebbje inkabb a konnyebb predanak latszo utasokat fogja zaklatni.

 

Előzmény: alilo (437900)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437904

Akkor reméljük feloldozást nyersz a devik devlájától! Jó éjszakát!

Előzmény: alilo (437903)
alilo Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437903

Marom, verem, hol én járok, fű nem terem:-) De azóta már nagyon őszintén megbántam.:-)

Előzmény: Törölt nick (437901)
alilo Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437902

Hát, jótól kérded, mert nekem ugyan tévém van, de csak olasz adókat (meg ilyen déli csatornákat) nézek rajta. A szappanoperáktól meg sikoltva menekülök. De amúgy igaz: olyan - dél-európai és -amerikai neveik vannak, mint: Dolores, Carmen, Romario, Federico, Arturo stb. stb. Véletlenül se Shakuntala vagy Raj - pedig az lehetne, mert úgyis mind raj akar lenni...  

Előzmény: Törölt nick (437899)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437901

mintha mindkettőjükbe belemartak volna

 

Ne is haragudj, de ez minden határon túl megy, ez a rászizmus csimborasszója, hogy szemmelmarod a sukárlandiakat...:-)

Előzmény: alilo (437900)
alilo Creative Commons License 2013.02.27 0 0 437900

Állj!:-) Az én tekintetem - tekintettel arra,:-) hogy eleve számításba veszem a (devi)cigány értelmezőkódot (hosszabb pillantás=kihívás) minden alkalommal lágyan és megértéssel telítetten szegeződik (deehogy szegeződik, ahhoz teleszkópos kalapács is kéne: vetül) a tárgyi devicigányokra. Annál is inkább, mert tudom a jól felfogott érdekem.

Egy másik alkalommal megálltam egy forgalmas utcasarkon egy cigarettára. Befordult hirtelen egy 40 év körüli, jól, ám cigányos ízléssel öltözött nő a kb. 14 éves - gondolom - fiával. Akkor egészen bizonyos, hogy rájuk meredtem (ezért is az antropológusok hibásak): OLYAN plasztikusan formált, arányaiban, formáiban indiai arcuk volt, - mindkettőjüké szép - hogy nem tudtam levenni a szemem róluk. Másodperc alatt elbillent a helyzet: a nő szemében olyan agresszió jelent meg - ránézett a gyerekre, de látni kellett volna, hogy - mintha mindkettőjükbe belemartak volna - hogy jobbnak láttam azonnal tovább menni. Döbbenetes. 

Előzmény: Frontsebesz (437898)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437899

Nekem nincs tv-m, de azt beszélik, hogy azokból a szappanoperákból való neveket adnak a purdéknak, amik épp a születésük táján megy. Igaz ez?

Előzmény: alilo (437896)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437898

Persze, mert nem sugarzott eleg melegseget es megertest a tekinteted. :-) En viszont mindig a megfelelo uzenetet probalom meg kommunikalni a pillantasommal, mivel olvastam hogy nagyon fontos az elso benyomas. :-) Persze lehet hogy annak is van ne'mi szerepe a dologban, hogy egy holgyismerosom azt mondta egyszer, ha megfeledkezem magamrol, ugy nezek az emberre mint a korboncnok, aki azt merlegeli hogy hol kezdje az Y-vagast. :-) Ami persze butasag, hiszen a korboncnok pontosan tudja hol hol ejtse meg az elso bemetszest. :-)

 

Előzmény: alilo (437894)
tar ló Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437897

Nehéz nap éjszakájára:

alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437896

De mit akarsz? A keresztneveik elég változatosak: Dominik, Hermina Ramóna, Miranda, Roland, Szindi...Nem mondhatja senki, hogy Orsós - Orsós:-) 

Előzmény: Törölt nick (437891)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437895

Mire felnő a sok kis Orsós, már az Ájfonok uralják majd az óvodai névsorokat. Sic transit gloria mundi.

Előzmény: Lipo Szóma (437893)
alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437894

Ó, nem kell ahhoz Nigériába menni. A 2-es metrón sem árt vigyázni, mert ha rácsodálkozik az ember arra, akire nem kéne, csúnyán megjárhatja. Nekem is volt már meleg helyzetem - cigánnyal, természetesen - azon kívül, aki az 1-es villamoson a torkomat akarta elnyiszálni. Megúsztam.

Előzmény: Törölt nick (437879)
Lipo Szóma Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437893

Családias osztály csoport lehet

Előzmény: Törölt nick (437891)
alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437892

Hát akkor nemcsak áldást, zobormente, - még békességet is:-). Mikor megláttam, már nem tudtam elmenni lefeküdni. Kibontottam a más ajándépkát - de cseppet se szégyellem. Akármid van még - hozzad...és megint köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (437888)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437891

Majdnem mind cigány, de a 48%-uk Orsós!

 

alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437890

Köszönet érte. Látod - kétfajta megközelítésben ugyanaz a csendes lényeg. Az első a "melegebb" ortodoxia: Bizánc, a délszláv világ - és, ha jól láttam, még egy kiterjesztés is (bár ebben most nem vagyok biztos) Etiópia felé - mert mintha egy lalibelai sziklatemplom is bevillant volna a képek között (rossz a vizuális memóriám, újra meg kellene néznem). A te videód, a férfikórussal, a szláv világ centrumából szól, Szent Oroszországból: a hideg kék és zöld színeivel, a fehéreivel, - amelyek, ha meggondoljuk, olyan ellentétesek az áhitattal - és mégis, ott az áhitat. Abban az "ember elé dúdolt", töprengő Istendícséretben. Hú, micsoda este. Visszajött.

 

Annyi mindent jó volna meghallgatni. Sok gregoriánt - grűz zenéket - és megnézni egy elviselhettlen szépet. A youtube-on fent van: a címe Georgian National Dance - és egy mélykék hevszur ruhás, gyönyörűszép lány látható rajta. Teona Qartadze, a csodatáncos. Technikailag is.

Csakhát - nekem rengeteg balkezem van, és soha nem sikerül semmi. Ha megtalálonád, hozd ide egyszer, kérlek. Hadd lásd őt te is, mások is.    

Előzmény: Frontsebesz (437885)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437889

Kormosek ahhoz szoktak hozza, hogy sok nyugati feher ember nem mer a szemukbe nezni, mert a pc es tarsai miatt odaig sullyedtek hogy mar nem lehet roluk elmondani hogy "a white man indeed". A leggyokerebb helyeken raadasul valoban bevett szokas hogy a szemkontaktus kihivast jelent, pont ugy mint bizonyos vadallatoknal.

 

Előzmény: SzJ2 (437887)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437888

Dehogy bánom. Mi több, örülök neki, hiszen azért tettem fel, hogy a jótét lelkeket megvígasztalja és gyönyörűségük teljen benne. Ha tisztára és földöntúlira vágyom, gyakran hallgatom ezt a hangot.

Bár ebbe a (délelőtti) orákulumba kár, a délutániakat meg már nem olvastam, kevés az én időm a provokátorokhoz/hülyékhez/belőttekhez. Sok idő kell elteljen, amíg kiérdemli, hogy belenézzek.

Neked viszont egészségedre, kedves alilo. És köszönöm az áldást - az mindig jól jön, sose elég belőle.

Vannak még ilyen éjjeli magányos titkaim: majd csepegtetek belőlük, de most jó éjszakát.

Előzmény: alilo (437878)
SzJ2 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437887
Majd definialni kell hogy mi a csunya nezes , nehogy megbantsunk valakit. Lehet szegeny lany csak egyszeruen ranezett , de Nigeriaban ez mar csunyanak szamit. Lehet hogy ott nem nezhet egy lany egy ferfira csak ugy. Vagy kimtudja.
Előzmény: Törölt nick (437879)
Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437886

p@ssz@m@... most vagy lassan olvasok, vagy lassan írok :((

Előzmény: Törölt nick (437880)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437885

Akkor ugyanezt teljes templomi korussal:

 

 

Előzmény: alilo (437878)
Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437884

Négy év azért, mert nem tűrte, hogy ferdén nézzenek rá?

Mondom, hogy rászizmus :(((

 

Az azért érdekes, hogy együtt tölti a két büntetését, szerencsére ez nálunk még nincs bevezetve.

Viszont közlik a pofáját, ez is rászizmus :((

Előzmény: Lipo Szóma (437877)
alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437883

Remélem, megérti. Ami megerősítést kaphatott, azt mind megkapta. A tehetsége valóság, a többi rajta múlik. Először elképesztett - bennem rekedt még a lélegzet is, - aztán rossz szándékú trollnak hittem, - végül kiegészült a kép. Kell még neki idő ahhoz, hogy "megcserződjön", de minden esély megvan arra, hogy igazi legyen. Kár lenne, ha nem adná meg magának.    

Előzmény: Frontsebesz (437876)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437882

Ismerjük jól az észjárásukat... :-s :-s

 

Ha meg kerülöd a szemkontaktust az ilyen vadbarmokkal, akkor meg azért támad rád, mert "azé, mert cigán vagyok...?"

Előzmény: tütyüke (437881)
tütyüke Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437881

Cigánytempó.

Ezeknél már az is csúnya nézésnek számít ha véletlenül ránézel...

Előzmény: Törölt nick (437879)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437880

UGyanerre egy kommentrészlet....

 

What a big man! It's people like this reacting to non-issues that make life hell for people who have the misfortune of gazing their eyes in his direction. I wonder how he reacts when he gets 'rude' looks from other prisoners...

Előzmény: Törölt nick (437879)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437879

Prosecutor Joel Smith told the court Ayoade, who is originally from Nigeria, said the girl had ‘looked at him in a rude way’,.....

 

 

B.kker..... Csúnyán nézett rá. És emiatt le kell ütni....? A francba az ilyen dns-hulladékokkal!!!!!! :-s :-s

 

 

Előzmény: Lipo Szóma (437877)
alilo Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437878

Slava tebie Boze...

 

elvettem a másnak szánt ajándékot, Zobormente - de talán nem bánod. Azt sem, ugye, ha esetleg +orákulum+ is vett volna belőle...meg aki még akart.

Ez az arany-vörös tisztaság kellett ma estére, ma éjszakára. Áldjon meg érte akinek énekelték.

Előzmény: Törölt nick (437874)
Lipo Szóma Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437877
Előzmény: Csak Számoló Nyikk (437875)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.02.26 0 0 437876

Ne vessz meg ember. Szemmel lathatoan jo vagy (persze ez nem sokat jelent, hiszen nem az en elismeresemre vagysz, de latom hogy a kolteszet teren nalam sokkkal jobb es tobb szorult beled), csak eppen nem lattad az irast a falon es ezert a baber helyett (kesobb melle) tojast is kaptal. Most leforditom es te eldontheted hogy mi volt az oka.

 

Ez a topic kolcsonvett idon el, addig letezhet amig ... . Valoszinuleg valahol a valasztasok kornyeken lehuzzak a rolot, de addig is vannak bizonyos hatarok melyeket nem lephetunk at. Te ezeket feszegetted. Egy picivel tobb a delutani enedbol es kevesebb a delelottibol boven eleg lenne ahhoz, hogy otthonra talalj itt abban az idoben amennyi a topicnak meg letezni adatott.

 

Te dontesz.

 

Előzmény: Törölt nick (437843)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!