Keresés

Részletes keresés

henci2 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3496

Ha a zselé tényleg segítene, akkor az  arcodra is kenhetnéd. Megnéztem, B vitamin van benne.

 

Előzmény: ceteris (3495)
ceteris Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3495

Ez azért agyrém!!!:( ... és mi lesz 2-3 év múlva, ha beszüntetik???

 

A fejbőrömet változatlanul rendben tudom tartani...a könyököm sem izgat, de a képem.....

A stressz az én munkámnál elkerülhetetlen.....

Előzmény: henci2 (3494)
henci2 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3494
Ha stresszel valaki, akkor 2-3 hónap. Ha nem, 2-3 év is lehet. Hát arcra tényleg nem jó. Fejbőrre van külön fényfésűjük, de azt nem lehet most nekem, mert azt együtt nem támogatják. Jó, mi? Ja, tényleg, megint előjött a fejemen.:-((
Előzmény: ceteris (3493)
ceteris Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3493

Jó, hogy bejutottál!

 

Ennek meddig tart a hatása?

Kívánom, hogy neked örökké....!

 

Én nem jelentkezhetek be, mert a képemet mégsem áztathatom sóoldatban....UV-t meg már nem bírja, mert úgy elvékonyodott:(( remélem, hogy regenerálódik, hogy leálltam minden szteroiddal!

Előzmény: henci2 (3492)
henci2 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 3492
Na, ma reggel voltam a Tomesa-ban. Egy kádba fektettek, holt-tengeri sóba, fölülről megvilágítottak UV-B-vel. Jó volt, majdnem elaludtam. A zselét is megvettem, jót röhögtek a Tomesában, de nem mondták, hogy ne kenjük vele. Szóval kenem. Aki kezeltetni szeretné magát, most jelentkezzen be, mert úgy tűnik, megszűnik a klinika. Most kaptak valamennyi pénzt a TB-től, azt felhasználják, de lehet, hogy vége lesz.
ceteris Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3491
:))
Előzmény: yi-dvags (3484)
ceteris Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3490

Tartaléknak jó lesz!:))

Nekem nem esik útba Tesco ..... meg az arcomra kenni???

Bár most kijött a könyökömön is...annak nem árthat!

Előzmény: henci2 (3473)
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3489
körmön=ködmön, de asszem még egy köqmönt is bevállalnék! :)

20év? Akkor én sehol nem vagyok a 10-emmel. :) Teszt coming soon...
Előzmény: macmelon (3487)
kapitány123 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3488
kb. 20 éve szenvedek tőle, ez idő alatt gondolhatod, hogy már mindent kipróbáltam, ami létezik. Természetesen volt olyan, ami ideig órágig jobbá tette, de azután mindig újult erővel, és nagyobb terjedelemben jött elő. Ezt a zselét most már 3-4 hónapja használom, de semmi nem utal arra, hogy hatástalanodik. Persze abba hagyni nem merem, mert biztos, hogy előjön, de nekem nagy élmény, hogy nem plakkosodik, és a nyomai is csak nagyon halványak.
Előzmény: macmelon (3487)
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3487
Az nem baj, hogy abszurd, én felvennék egy rozsaszín körmönt is, ha attól elmúlna. :)

Egyébként neked mióta van (már ha nem titok)?
Előzmény: kapitány123 (3486)
kapitány123 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3486

Telejsen igaz, hogy ez egy kicsit abszurdnak tünhet, de ha igazából belegondoltok, már nagyon sok olyan gyógyszert találtak fel, ami nagyon is rosszul hangzik, mégis áttörő felfedezés volt (pl. gombák, nemespenész stb.). Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy feltaláltam a spanyom viaszt, hisz nagyon sok féle pikkelysömör létezik, de nekem kimondottan használ, pedig már én is kipróbáltam olcsótól a drágáig mindent. Ebben a zselében viszont a phantenoltól a különböző kátrány származékokig nagyon sok minden van, ami egyenként is használhat, lehet, hogy pont ez az összetélet az igazi. A sárgának is elolvastam az összetételét, és bár van hasolóság, de nem azonos ezzel.

Ami a használatát illeti, ha nem birjátok a gagyi hajzselét, kenjétek be esete amit reggel ki lehet fésülni. A bőrön (nekem az izületeim felett van a plakkossodás) általában fürdés után kenem be, náhány percig várok, amig megszárad,  érezhető, egy nagyon vékony réteg a bőrön, de nem látszik, és nem zavar. Teljesen úgy tisztálkodok, mint nélküle. Ez minden, amit el tudok mondani róla, és kívánom, hogy aki kipróbálja járjon nagyon sok szerencsével.

henci2 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3485
Most lehet, hogy ez egy tök ökörség lesz, de lehet, hogy a zselésítő anyagban van ez a hatásos kis valami. Bár a sárga zselé esetén nem működött...Nem tudom...
Előzmény: macmelon (3479)
yi-dvags Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3484
tegnap egyébként épp egy tesco mellett haladtam el kocsival, és egy pillanatra beugrott, hogy megállok és beszaladok. aztán rájöttem, hogy nem emlékszem a cucc nevére, akkor meg hogy kérjem? kérek egy tubus pikkelysömörre való hajzselét? :))

asszem inkább beruházok egy újabb adag Daivonexre, az egész jó hatással volt rám. csak az árát tudnám feledni.
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3483
Egyébként lehet bármit kérdezni (hülyeséget én szoktam néha), csak néha szellemeskedés lehet a válasz. Bocsi!
Előzmény: halmus (3482)
halmus Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3482
Semmi gond. Még új vagyok a fórumon, de majd hozzászokom a stílushoz, s nem fogok hülyeségeket kérdezni, csak zselézek. Üdv.
Előzmény: yi-dvags (3481)
yi-dvags Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3481
viccnek szántam, nem kioktatásnak, amit a mondat végére biggyesztett ":))" volt hivatott jelezni.

elnézést, ha félreérthető volt.
Előzmény: halmus (3478)
halmus Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3480
Kösz, majd beszámolok az eredményről.
Előzmény: macmelon (3479)
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3479
"meddig lehet rajta?" Szerintem egy kicsit félreértetted az eredeti beírást:

Kapitány észrevette, hogy egy bizonyos típusú hajzselét használva jelentősen enyhülnek a tünetei. Kipróbálta máshov kenve és ott is. Ennyi történt. Nincs használati utasítás. Maximum a felfedező leírhatja, hohy ő mit csinált, de (nem lebcsülve, mert nagyon köszi!) ez maximum egy próbálgatás eredménye. Kicsit abszurd (és tényleg vicces) pontos használati instrukciókat kérni. Jó, hogy azt nem kérdezed, hogy milyen mellékhatásokra számíthatsz.

Bocs, ha most kioktató voltam, és kérlek ne sértődj meg, mert nem bántás, de biztos tudod a mondást a hülye válaszról! :)

Egyébként gondolkoztam, hogy mi lehet a hatás (ezerféle lehet, akár maga A SZER is), de szerintem az a legvalószínübb, hogy hogy valamilyen jó hidratáló-jellegű dologról lehet szó.

Én (mint sokan) kipróbáltam több dolgot. Pl. nekem az Aloe Vera gél nagyon hasonló eredményt hozott. (Az már külön vicces, hogy az szinte olyan, mint egy hajzselé, ha nem megyek emberek közé, akkor néha tényleg azzal szoktam belőni a hajam! :)
Előzmény: halmus (3478)
halmus Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3478
Nem kell kioktatni, tudom, hogy hogyan kell a hajzselét használni, de érdekelne, hogy mennyi idő után kell lemosni és egyáltalán nem mindegy, hogy a hajas fejbőrön meddig lehet rajta.
Előzmény: yi-dvags (3476)
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3477
Belsőleg? :)
Előzmény: yi-dvags (3476)
yi-dvags Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3476
az "egyéb helyeken" szerinted hányféleképpen lehetne alkalmazni? csak mert én szimplán rákenném, de lehet, hogy gyenge a fantáziám. :))
Előzmény: halmus (3474)
macmelon Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3475
Attól függy, hogy milyen stílust akarsz nyomni? Nekem a borzolt jön be. :)
Előzmény: halmus (3474)
halmus Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3474

Légyszíves használati utasítást is adni a hajzselé használatához fejbőrön és egyéb helyeken. Köszi

Előzmény: kapitány123 (3461)
henci2 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3473

:-))))) Ezt a zselét én is kipróbálom. Már annyi hülyeséget magamra kentem! Délután megyek is a Tecsóba. Persze, ha meggondolom, hogy holnap kezdem a kezelést a TOMESA-ban...

Előzmény: ceteris (3471)
Eaglet Creative Commons License 2006.11.27 0 0 3472

Ehhez én nem igazán értek, de ilyenkor valamilyen teljesen semleges  valamibe bele kell keverni és új néven piacra dobni, összetételt meg csak akkor elmondani amikor már le van védve a Szabadalmi vagy Védjegy Hivatalba, de lehet hogy azt egyáltalán nem kell elmondani. Nézz utána a szabadalmakkal kapcsolatos oldalakon.

Egyéként rengeteg olyan természetgyógyászati dolgot forgalmaznak amiben az ég világon nincs semmi sem. Pl. én is évekig jártam a körzeti orvoshoz, hogy furcsán dobog, kihagy a szívem, megállok, nem kapok levegőt. Az egyik alkalommal azt mondta, idefigyeljen magának nincs semmi baja a szívével értse meg.

Én sem hittem volna, de utána nemsokkal teljesen elmúlt ez a fizikailag érzett szívfájdalom. Tehát pszihés dolgok is befolyásolják az embert. Érdekes terápia volt :)) A pszoriázisra ez nem biztos, hogy bejönne.

Előzmény: kapitány123 (3465)
ceteris Creative Commons License 2006.11.25 0 0 3471
Legalább rögzíti az emlékeket...nem romlik a memóriád:))
Előzmény: kjanyi (3470)
kjanyi Creative Commons License 2006.11.25 0 0 3470
Az hagyján én meg kopasz vagyok és hajzselét kérek tőled lehet agyra is ráterjed??:-))))))))))
Előzmény: kapitány123 (3463)
ceteris Creative Commons License 2006.11.25 0 0 3469

Gratulálok henci!!!

 

...és drukkolok, hogy tartós legyen a javulásod!!

Ilyen:

 

 

 

A foltok nem a pszoritól vannak

(még:), régi a fotó .....

Előzmény: henci2 (3460)
ceteris Creative Commons License 2006.11.25 0 0 3468
Ez mind szép, de arcra is kenhető?:))
Előzmény: kapitány123 (3465)
kapitány123 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 3467

Hidd el, minden rosszban van valami jó. :-D  A hajad nem lesz valami szépen belőtt, de használd akkor, amikor otthon vagy, de naponta.

Előzmény: macmelon (3466)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!